|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorke!!
10.11.2010 12:38:04   
Nincii
Pozdravljena škorpijonka! kdaj pa ti pričakuješ? :D

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Primorke!!
10.11.2010 13:30:29   
škrpijonka
julija, točni datum pa sporočim po pregledu, ki ga imam 26.11.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Nincii)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Primorke!!
10.11.2010 14:13:39   
Nincii
ooo, pol si pa še sveža user posted image ! Lepo lepo... No jz pa naslednji teden napolnim že 37 tednov, tko da sem že v nizkem štartu za rodit... Te matrajo kej nosečniške težave?

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Primorke!!
11.11.2010 8:20:37   
škrpijonka
zaenkrat nimam nobenih težav (trkam), niti nimam nekih znakov da bi bila noseča

edino mazolji sem mi delajo, pa nič več mi ne dišijo čokoladice user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Nincii)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Primorke!!
11.11.2010 8:39:04   
Nincii
Hehe, ja mozolji so lahko tečna stvar... :D Jz jih hvalabogu nisem mela... :D
Čokolada pa tud meni ni več dišala, sam to je samo dobr, veš... Pol maš manj problemov s pridobivanjem teže...
Prsa te nič ne bolijo?


(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Primorke!!
11.11.2010 9:12:52   
škrpijonka
zaenkrat me ne bolijo nič, me pa tudi med menstruacijo niso nikoli bolela

če ni skrivnost, katerega ginekologa imaš?

jaz sem sedaj menjala, ker sem prej imela jo v ms in sem dobila dr. Verem v bolnici Izola

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Nincii)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Primorke!!
11.11.2010 9:21:01   
Anonimen
Čau....

Zaenkrat bom še anonimna, ker imam jutri prvi pregled in upam da bo vse ok. Je pa to moja druga user posted image in imamo že enega otročka. Pričakujem, da bo moj PDP nekje 21.6. imam pa tudi jaz po novem dr. Verem.

(odgovor članu škrpijonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Primorke!!
11.11.2010 9:24:04   
škrpijonka
zame je to prva user posted image

tvoje izkušnje z dr. Verem?

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Primorke!!
11.11.2010 9:27:00   
Anonimen
Zaenkrat ne morem kaj dosti rečt, ker sem jo imela prejšnji teden prvič, mi je dala že materinsko in pač vse te papirje za laboratorij. Jo je pa par mojih kolegic pohvalilo. 

(odgovor članu škrpijonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Primorke!!
11.11.2010 9:28:30   
fiona82
Anonimna mislim, da te poznam! user posted image  user posted image  user posted image

No, jaz sem tudi drugič v veselem pričakovanju.
Datum poroda pa naj bi bil 21. 04. user posted image

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Primorke!!
11.11.2010 9:31:19   
Anonimen
fiona82 jaz tudi tebe hehe, sem ti lih hotela napisat da kaj špioniraš oz. da če ne misliš kaj napisat... ben sej ne bom za dolgo več anonimna upam. :)

(odgovor članu fiona82)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Primorke!!
11.11.2010 9:36:42   
fiona82
Veš, da moram malo pošpijunirat!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Primorke!!
11.11.2010 13:35:50   
Nincii
Ejla punce... smo ratale še me mal bolj aktivne in ta tema ne "spi" več... Jz sm mela pred nosečnostjo dr. Vitezico v ZD Koper, pa so mi pol zrihtali dr. Deisingerja v bolnici Izola in sem super zadovoljna... Je pa res, da celo nosečnost nisem mela nobenga problema...

Nasleden teden mam pregled v 37. tednu, tudi že CTG tko da upam, da bo vse štimal...

(odgovor članu fiona82)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Primorke!!
11.11.2010 15:01:22   
škrpijonka
tudi jaz sem vesela da nas je kar nekaj primork tukaj in da je ta tema zaživela

punce kaj veset za spol ali imate raje presenečenje?

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Nincii)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Primorke!!
12.11.2010 7:46:30   
Anonimen
škorpijonka jaz imam raje presenečenje, prvič nismo nič vprašali in tudi zdaj ne bomo. Pač meni je najbolj pomembno da je otroček zdrav in da vse štima. Zdej če bom imela same fantiče pa tudi prav...:) 

(odgovor članu škrpijonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Primorke!!
12.11.2010 9:14:03   
aTri
Dobro jutro primorke!!

Super, da ste odprle temo in da je zaživela v tako lepem številu prisotnih primorkuser posted image user posted image

Bi se vam pridružila tudi jaz, seveda če lahko...prihajam pa iz okolice Izole.

Da nisem anonimna uporabljam nick aTri...ko bo pa čas in ko bo sigurno bom pa povedala svoj pravi nick....Pod pravim nickom jih je kar veliko, ki me poznajo...

Prvega pregleda še nisem imela...po mojih izračunih pa imam rok tam nekje 19.7.11.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Primorke!!
12.11.2010 12:07:23   
DannyS
Evo mene, jaz sem bila anonimna. No danes sem bila na pregledu in je zaenkrat vse ok, tako da sem ful vesela. Po UZ sem 8 tednu, kar je en teden manj kot po tistem splošnem izračunu, ampak mi bo pustila PDP 14.06., po UZ naj bi bil 21.06.

aTri, kaj se mogoče poznamo tu iz foruma al v živo? :) Če ja pošlji tvoj pravi nick na privat...:) Lep datum, moj prvorojenec je rojen 18.07.2009.



(odgovor članu aTri)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Primorke!!
12.11.2010 12:34:55   
aTri
IZVIRNO SPOROČILO: DannyS


aTri, kaj se mogoče poznamo tu iz foruma al v živo? :) Če ja pošlji tvoj pravi nick na privat...:) Lep datum, moj prvorojenec je rojen 18.07.2009.



V živo ne vem če se poznamo...lahko pa s kakšnega foruma čvekanja v pričakovanju..ker sem vmes imela dva SS..enkrat sem bila v debati z marčevkami10..tukaj sem bila pod pravim nickom in enkrat pa pri septembrkah10 z novim nickom...lahko pa da sva čvekali skupaj v upajmo skupaj.


(odgovor članu DannyS)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Primorke!!
12.11.2010 12:50:10   
DannyS
A pol se iz foruma sigurno ne poznamo, ker v temi upajmo skupaj sem klepetala samo za prvega user posted image . To pa je bilo že v letu 2008. 

(odgovor članu aTri)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Primorke!!
12.11.2010 12:53:02   
Anonimen
Mal nevmesno...ampak DannyS čestitke !!! Pa ravno smo za prvega upale :D:D

(odgovor članu DannyS)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Primorke!!
12.11.2010 14:03:36   
fiona82
Ojla nove nosečke!

DannyS sem fuuull vesela zate!user posted image

Danes sem pa malo šopingirala. Sem si kupila še ene nosečniške hlače, ker prejšnje so mi prevelike.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Primorke!!
12.11.2010 20:25:41   
aTri
ojla!

Jaz sem se danes naročila pri G in mi je dala datum 15.12....fak kje je še to user posted image user posted image

Sem pa danes imela vročo linijo po telefonu...glede na moje službo sem mogla nekaj skombinirati, da v službi še ne povem, da sem noseča, hkrati pa, da  se mi ni treba udeleževat borilnih veščin in podobnih fizičnih zadev...Hvala bogu za mojega fajnega doktorja user posted image

Sem bila pa tudi na trnih glede rentgena, ki sem ga bila deležna ob poškodbi in dveh injekcij za bolečine..me je G lepo potolažila, da rentgen ne bo imel vpliva na nosečnost...če bi bilo kar koli narobe bi šlo samo že prej oz. sploh nebi prišlo do oploditve!

Doktor mi je pa reku..še dobro, da vam nisem dal nič močnega za bolečine...

Kako ste pa kaj drugače..darila že kaj nakupujete, ali boste vse prestavile na zadnji danuser posted image

(odgovor članu fiona82)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Primorke!!
13.11.2010 9:56:56   
aTri
jutro punce!!!

meni je tako slaboooooouser posted image ...se bo treba z nečim zamotituser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: DannyS

A pol se iz foruma sigurno ne poznamo, ker v temi upajmo skupaj sem klepetala samo za prvega  . To pa je bilo že v letu 2008. 

se bomo pa še spoznaleuser posted image ...bomo ja primorke kaj skupaj vozičkale....samo me boš mogla en mesec počakatuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: škrpijonka

punce kaj veset za spol ali imate raje presenečenje?


jaz bom sigurno vprašala...povedala pa ne bomuser posted image ..pri prvi sem imela filing, da bo pupca in G mi je samo potrdilauser posted image

Punce lep dan želim...Jaz pa grem pripravljat hrano za 20 ljudi..danes namreč obirajo oljke in nekdo jim mora kaj skuhat...upam samo, da bom lahko in da mi ne bo kaj smrdelouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aTri)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Primorke!!
14.11.2010 8:27:53   
fiona82
ojla!

 aTri vsaka čast,da si zmogla toliko kuhat. Jaz prvo tromesečje hrane pogledat nisem mogla, kaj šele, da bi kuhala za toliko ljudi. Sta bila možek in tašča pridna. user posted image

Jaz sem v prvo vprašala in povedala samo ožjim, v drugo pa tudi ožjim ne bom. Upam, da bova izvedela že na morfologiji, ki bo že 2. decembra. :))

Jaz sem uspešno menjala ginekologa, ker prejšnji dr. Ravnikar mi ni bil prav nič v redu. Upam, da bo ta nova, dr. Šifterjeva boljša. Dr. Verem sem pa imela prvo polovico poroda in je bila kar v redu, ko sem pa bila pregledana ob odpustu, nisem mogla verjeti, da me tako boli. Tresla sem se in na koncu še kmalu padla skupaj. V drugo se bojim tega pregleda bolj kot samega poroda, pa kljub temu, da je prvi porod trajal celih 13 ur.

Nič, lepo se imejte kljub grdi megli in božajte bušije.

(odgovor članu aTri)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Primorke!!
14.11.2010 8:56:21   
aTri
user posted image

ja včeraj mi je kar uspelo..so bili zadovoljniuser posted image

Danes zjutraj pa me je moja pupka pobožala po trebuhu in vprašala a je še dojenček notri? Pol je pa še vprašala kako bo pa ven prišel...bo treba it v knjižnico po gradivouser posted image user posted image user posted image

Je pa včeraj vsem povedala, da bo dobila dojenčka..meni je pa prav prišel izgovor..ja seveda ga bo dobila..čičobelo bo dobila, saj zbira denar zanjuser posted image user posted image user posted image ..na koncu so ji pa vsi dali nekaj denarja, da si ga bo lahko prej kupilauser posted image user posted image user posted image

Slabosti ne čutim nobenih..imam pa jaz G iz Celja in je niti ne bom menjala, ker meni je zlata...pri dveh SS-jih mi je stala ob stari tako kot moja mama....je jokala skupaj z mano...Glede izolskih G pa imam zelo slabe izkušnje z DR. Ravnikarjem...z ostalimi imam pa dobre. Rodit bom najneverjetneje šla v Celje. Če me bo pa prehitelo bo pa tudi Izola vredu.

fiona82...13 ur to je pa dolga...a 13 ur si bla v porodni sobi ali šteješ to od prvega popadka...če gledam jaz po sebi sem rojevala 2 dni ampak vsega skupaj sem bla v porodni samo 2 uri. Upam, da sedaj ne bo tako dolgo trajalo!!

Lep dan še naprej!!

(odgovor članu fiona82)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?