|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorke!!
23.11.2010 7:22:26   
fiona82
Pozdravljene nove nosečke! user posted image

hruška debeluška britanko sem jaz dobila podarjeno (belo z oranžnimi učki), staro 3 leta, ker je lastnica ni mogla več imeti. je pa pasemska. Na netu sem videla en kup oglasov za te mačke.

Komaj čakam na morfologijo. Bomo izvedeli kakšen spol je otroček in še najbolj važno, če je vse v redu.

Nič, uživajte, moram it pripravit sinčka za v vrtec, potem po špežo in če se mi bo dalo še oba psa skopat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Primorke!!
23.11.2010 7:57:55   
DannyS
Ojla...

Dulsineya vem katera si ja. Lepo, da sta tudi vidva pohitela in da bo Lili dobila sestrico ali bratca.

hruška debeluška, kako da greš v SG rodit?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Primorke!!
23.11.2010 8:03:01   
aTri
Dobro jutro!!

Dulsineya...seveda te sprejmemouser posted image user posted image


Mi bomo pa morali dati mucko stran...je včeraj P rekla, da obstaja možnost alergije. Je imela pikice po obrazu in je dobila Claritine sirup...po eni žlički ji je polovico pikic izginilo...Upam, da bosta našo mucko posvojila tast in tašča en štuk nižjeuser posted image

Jaz sem pa prvič v CE rodila in bom verjetno tudi sedaj šla gor...moram rečt, da nisem imela slabe izkušnje..medtem ko v IZ, ko sem bila dvakrat na čiščenju je bila pa katastrofa...sploh Ravnikaruser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fiona82)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Primorke!!
23.11.2010 8:17:36   
Roži_
Jutro primorskeuser posted image user posted image
Če lahko bi se vam z veseljem pridružila na tej temi, včeraj je moj uradni test pokazal nosečnost, sem pa drugače stara IVF-jevka, in smo po dolgih letih prvič dočakali nosečnostuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem presrečna, drugače imamo 1 UZ 07.12, do takrat pa čakat ali jeuser posted image ali celo dvauser posted image user posted image user posted image
Sem pa drugače iz centra KP. Vidim, ste že nekatere mamice na kvadratuser posted image , pa mi bo prav prišlo vaše svetovanje, od začetka nosečnosti pa do porodauser posted image
Četitke vsemuser posted image in uživajte!!!

_____________________________

Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

(odgovor članu aTri)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Primorke!!
23.11.2010 10:11:18   
fiona82
Roži_  pozdravljena!
Čestitke ob zanositvi. user posted image  Si niti ne predstavljam kako ti je bilo dokler nisi zanosila. Je pa moja prijateljica sedaj že po roku noseča, ki je imela tudi zanositev po IVF postopku. Tudi pri njej je trajalo kar nekaj časa, da je zanosila. Sedaj pa lepo počivaj in misli na dojenčka ali dva! user posted image

aTri vidim, da nisem samo jaz imela slabe izkušnje z dr. Ravnikarjem. No, sedaj sem ga končno zamenjala. user posted image

(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Primorke!!
23.11.2010 10:24:08   
aTri
Roži_ ...čestitke še tukajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in dobrodošla med primorkami...to bo spet vozičkov na obaliuser posted image user posted image user posted image user posted image

fiona82...res je dobro, da si ga menjalauser posted image user posted image jaz upam, da ne bom imela več opravka z njimuser posted image

(odgovor članu fiona82)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Primorke!!
23.11.2010 18:28:13   
fiona82
Naj samo sporočim, da je moja prijateljica končno rodila zdravega fantka Lana. Sem takoooo vesela zanjo. Toliko let se je namatrala, sedaj pa ima končno svoj zakladek ob sebi! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aTri)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Primorke!!
23.11.2010 22:54:09   
amoruccio
POzdravljene...res lepo, da nas je vedno več user posted image
Netgirl hvala ti za informacije.
Jaz mam rok 2.5. in moj trebušček že počasi rasteuser posted image
To je moja prva nosečnost in morem priznat, da je super saj nisem do sedaj imela niti slabosti in niti drugih težav, razen zdej me je malo zgaga začela dajat.
Mislim, da sem jaz srečnica glede ginekologa saj imam dr. Lovšina, ki je res doktor ena a.
Fiona čestitke tvoji prijateljici za fantka.user posted image user posted image user posted image
Lih zadnjič sem bla na otroški predstavi v Izoli in so bile same pupe, neki neverjetnegauser posted image

Fajn se imejte in čin manj slabosti!

(odgovor članu fiona82)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Primorke!!
24.11.2010 7:57:50   
aTri
user posted image


Danes je pa tako lep sonček, upam, da celi dan ostane tako, ter da bova z malo lahko preživeli nekaj minut zunajuser posted image

Fiona čestitke tvoji prijateljiciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

amoruccio...Lovšin je pa legenda...toliko pozitivne energije.....meni je bil res car, tiste dni ki sem jih preživela v SBI.

(odgovor članu amoruccio)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Primorke!!
24.11.2010 9:01:29   
Dulsineya
Fiona user posted image za tvojo prijateljico

Amoruccio si kar srečka glede začetnih nosečniških težav, jaz sem obakrat samo čakala, da mine, ker nisem bila za nikamor, slabost, vrtoglavice 24/7, in še zdej počutje ni za nikamor, čeprav je mega proti prvim mesecem

Roži čestitke za plusekuser posted image user posted image user posted image

Vidim, da imate nekatere tudi slabe izkušnje z G na Obali, jaz sem imela v prvi nosečnosti Naumovskega, zdej imam pa Likarja v Po in je res enaAuser posted image Sem bila pa V prvi nosečnosti 3 dni v Izoli in Lovšin je user posted image pa tudi Smajla, Ravnikar je bil pa tudi meniuser posted image Rodila sem potem v Po z urgentnim CR, ki mi ga je naredil Merlo. So mi bili pa gor vsi G, razen ene izjeme ful človeški in res ljudje s srcem pri svojem poklicu

Evo, mala v vrtcu, jaz pospravljam po hiši, zdej pa še v šoping po par stvari, jutri namreč šibamo v Čatež do nedelje user posted image


_____________________________

Lili 16.8.2009 in Zoja 4.3.2011

(odgovor članu aTri)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Primorke!!
24.11.2010 9:37:42   
Roži_
Jutrouser posted image
Dobrodošle noveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako ste, no jaz sem prišla lih s prehoda z mojimuser posted image , grem malo pospravit po hiši in šibam kuhat, njamiiii že komaj čakam jestiuser posted image
Dejte mi nekaj povedat, sem zasledila, da ste pisale, da je predavanje o zgodnji nosečnosti nekje, pa me vse o tem zanima, glede na to, da sem prvičuser posted image , bi rada se z vsem seznanila!
Fiona82, ja res je dolgo let čakanja, zdravljenja, živciranja,jokanja, neuspehov v postopkih, res ena zelo velika preizkušnja za ženskouser posted image , ampak človek mora biti vstrajen in takrat pride do svojega ciljauser posted image Če stitke tvoji prijateljici zauser posted image , mi je rekla včeraj prijateljica, ki je ležala z njo v sobi, da se je trudila že nekaj časa in da sedaj carta malega fantkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lepo se imejte,....


_____________________________

Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

(odgovor članu Dulsineya)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Primorke!!
24.11.2010 10:47:12   
Anonimen
Pozdravljene pupe:)
včeraj sem bila pri G in mi je potrdil nosečnost user posted image cca 5 do 6 tednov......bolj natančno ne more določit, glede na to, da sem imela neredne M.....
...torej bom še nekaj časa anonimna....da bo bolj sigurno.....

Lep dan vsem in čimmanj  nosečniških težavuser posted image

(odgovor članu Roži_)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Primorke!!
25.11.2010 8:29:16   
Frutiq
O, super, da se je tudi tukaj tema malo razvila. Drugače pa vidim, da ste same koprčanke, spet nobene z goriškega konca.user posted image  Dobro, kaj tukaj res ni nobene user posted image ?

Drugače sem pa jaz že na porodniški in veselo čakam, na prihod novega člana. Upam, da bo nekje sredi decembra, vsekakor pa pred božičem, da ne bom čez praznike v P.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Primorke!!
25.11.2010 8:34:00   
DannyS
Joj kako lepo Frutiq, december je prav lep mesec sploh tam okoli praznikov, če dobiš še eno lepo štručko, ne morejo bit lepši prazniki. Jaz sem se rodila 30. decembra. :)

(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Primorke!!
25.11.2010 9:14:49   
aTri
Doro jutro!

jaz sem kar malo jezna na tale RR...ko sem nekaj časa tu in berem vaše prispevke....ter na koncu ko hočem kaj napisat me vrže ven...ne vem ali vedno nabašem titi čas ko vedno meče ta RR venuser posted image

frutiq...december je res lep mesec..tudi jaz imam decembra RDuser posted image

dannys...jaz imam pa en dan za tabo RDuser posted image

(odgovor članu DannyS)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Primorke!!
25.11.2010 9:34:49   
neža41
lep pozdrav primorke,
user posted image
tudi jaz bi se vam za krajši čas pridružila, ker sem namreč proti koncu nosečnosti.sem primorka, sicer že tretja user posted image .imam 41 let.ponosna na svoj lepi trebušček.
čas tako hitro teče , da tedni kar bežijo in mi smo že pri pripravljanju sobice, oblačil....torbe za vsak slučaj če kaj preseneti.
komaj čakam user posted image .
me vzamete zraven? user posted image

(odgovor članu fiona82)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Primorke!!
25.11.2010 9:38:34   
DannyS
aTri ke lepo, moja naj prijateljica ima tudi 31. rojstni dan...:) Ja verjetno prekoračiš tisti čas neaktivnosti, da te vrže ven.

neža41 seveda, da te sprejmemo. Kaj pol to bo tvoj tretji user posted image ? Midva z mojim si tudi želiva 3 user posted image , samo bova vidla najprej kako je z dvemi...:)

(odgovor članu neža41)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Primorke!!
25.11.2010 10:33:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Dobro jutro user posted image
meni sicer ni dobro, ker mi je slabo, ma bo že.......

IZVIRNO SPOROČILO: aTri

ja seveda bova skupaj vozičkaliuser posted image user posted image ..če se boš le razkrilauser posted image user posted image , ker trenutno se mi niti ne sanja katera siuser posted image ..



Bom se razkrila bom...ko bo bolj ziher....Drugače pa - malček pomisli, mogoče se ti pa le sanja.

sem vaju prepoznalauser posted image
uživajteuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Primorke!!
25.11.2010 12:38:08   
aTri
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Dobro jutro user posted image
meni sicer ni dobro, ker mi je slabo, ma bo že.......

IZVIRNO SPOROČILO: aTri

ja seveda bova skupaj vozičkaliuser posted image user posted image ..če se boš le razkrilauser posted image user posted image , ker trenutno se mi niti ne sanja katera siuser posted image ..



Bom se razkrila bom...ko bo bolj ziher....Drugače pa - malček pomisli, mogoče se ti pa le sanja.

sem vaju prepoznalauser posted image
uživajteuser posted image


Hvala...Res si dobra detektivkauser posted image user posted image

Da nisi ti slučajno zgrešila poklicauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Primorke!!
26.11.2010 8:49:16   
aTri
Eno lepo deževno jutro vam želimuser posted image user posted image

(odgovor članu aTri)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Primorke!!
26.11.2010 10:22:00   
aTri
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




         PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol  



JANUAR


FEBRUAR


MAREC


APRIL


MAJ


JUNIJ


JULIJ


AVGUST


SEPTEMBER


OKTOBER


NOVEMBER


DECEMBER


Sem naredila en seznamček, da vidimo, koliko nas je Primork, ki bomo skupaj vozičkale

Če ste za seznam...podatke zanj odebelite, pa jih bom dopisala

< Sporočilo je popravil aTri -- 26.11.2010 10:23:08 >

(odgovor članu aTri)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Primorke!!
26.11.2010 16:41:48   
neža41
neža, 41,pdp 5.1.2011, (3, 2 ), koper,m

lep popoldan!
malo je zahladilo zunaj,pa kolegica je klicala , da je na Kozini kar nekaj snega, tako , da razmišljam kako lepo bo ,ko bodo naši otročki vidli prvi sneg...
punce uživajte nosečnost, jaz sem bila pri prejšnjih veliko mlajša in sem imela ful dela in načrtov (služba, stanovanje...), da je šlo prehitro mimo. šele sedaj,ko je vse ostalo poštimano resnično uživam.
počasi se pripravljamo na praznike.
ups...obiski
ciao ciao

(odgovor članu aTri)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Primorke!!
28.11.2010 12:10:19   
aTri
Dobro jutro!!

nič kaj komunikativne primorkeuser posted image user posted image

Smo bile že na drugi strani in nas moram malo gor dvignitiuser posted image

Se kar pozna, da smo še vse v službi..saj ko bomo na porodniški bomo imele več časa za čvekuser posted image

(odgovor članu neža41)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Primorke!!
28.11.2010 12:15:06   
aTri

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




         PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol  



JANUAR

       5.1 2011 neža 41      3user posted image 2user posted image         ?             Koper user posted image


FEBRUAR


MAREC


APRIL


MAJ


JUNIJ


JULIJ

     
19. 7.2011 aTri 30  4user posted image 1user posted image 15.12.2010 Izola user posted image


AVGUST


SEPTEMBER


OKTOBER


NOVEMBER


DECEMBER



Podatke za seznam odebelite, pa jih bom dopisalauser posted image

(odgovor članu aTri)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Primorke!!
29.11.2010 8:05:41   
neža41
dobro jutro primorke,
četudi je deževno jutro je dan lep.vsako jutro pomislim koliko dni še manjka do dneva x, čeprav vem , da točen datum pozna le moj mali princ in točno takrat bo prijokal user posted image .na začetku se mi je zdelo fulllll dolgo, mogoče ker me je čakalo veliko preiskav, potem je pa čsa kar zletel.ni me strah poroda , vem pa da mi bo manjkal trebušček, mazanje s kremo, brcanje....no pa saj bom zaposlena z lepimi stvarmi. še vse v službi??? jaz že pripravljam torbo za  v porodnišnico....ostalo ,vsaj upam, je nared.
a se katera spozna na lune??? soseda mi je povedala rekla da bom rodila prej , ker bo prej luna.... saj ne da verjamem me pa vseeno zanima kaj se gleda:črna ali bela na kolendarju???za vsak slučaj je bolje biti pripravljen.
lep dan vsem user posted image

(odgovor članu aTri)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?