|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A se da prešvercat'...
30.9.2010 13:14:54   
*mashai*
Ja seveda. če bo prostoruser posted image Ti pa zagotavljam da po prvem mesecu bo zagotovo tudi kakšen sedež...user posted image

Glede opravljanja 2. letnikov v enem letu, mislim da to pri nas ni mogoče...Mogoč je t.i. evidenčni vpis, ki poteka marca, kar pomeni da moras do marca imeti narejene vse izpite za prvi letnik, potem pa z doplačilom lahko opravljaš še 4 iz drugega letnika...ampak to je bolj misija nemogoče... Vrjemi da bo prvi letnik najtežji sploh zaradi "nepravnih" predmetov...in verjemi da te bo 100x v prvem letniku minilo ne samo študirati ampak tudi kaj drugega..ampak vse se da..kolikor sem te spoznala iz foruma mislim da ni straha, samo pričakovanja ne smejo biti velika... je pa to seveda tudi velik finančni zalogaj, mislim da so z bolonjcem celo malo dvignili ceneuser posted image

Na pogostitev se pa kar izplača iti, dobrot je dovoljuser posted image samo njihova pedstavitev je zelo dolgočasna...
Sicer pa lepo po vrsti, matura ni noben bav bav, za njo se nisem učila niti 1/4 kolikor se zdaj za en izpituser posted image (pa še ni zagotovljena uspešnost)...ah radosti PF

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: A se da prešvercat'...
30.9.2010 13:20:00   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: *mashai*
in verjemi da te bo 100x v prvem letniku minilo ne samo študirati ampak tudi kaj drugega

Za "kaj drugega" verjamem (me mine tudi brez PF user posted image ), za sam študij pa ni šans. Me drži že 15 let.
je pa to seveda tudi velik finančni zalogaj, mislim da so z bolonjcem celo malo dvignili ceneuser posted image

1.900€ za en letnik. user posted image
njihova pedstavitev je zelo dolgočasna...

Kaj pa vem... jaz vse v zvezi s pravom vsrkam kakor tista goba za tablo brisat'.

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: A se da prešvercat'...
30.9.2010 13:25:23   
Najaa
Glej, tole mi je profesor napisal, ko sem mu poslala mail z vprašanjem, ali lahko hodim na predavanje, tudi če sem brez statusa:
Nihče vas ne bo vrgel iz predavalnice.

user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: A se da prešvercat'...
30.9.2010 13:27:09   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Glej, tole mi je profesor napisal, ko sem mu poslala mail z vprašanjem, ali lahko hodim na predavanje, tudi če sem brez statusa:
Nihče vas ne bo vrgel iz predavalnice.

user posted image  

Zakaj si mu pa ti poslala e-mail? user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: A se da prešvercat'...
30.9.2010 13:31:38   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Glej, tole mi je profesor napisal, ko sem mu poslala mail z vprašanjem, ali lahko hodim na predavanje, tudi če sem brez statusa:
Nihče vas ne bo vrgel iz predavalnice.

user posted image  

Zakaj si mu pa ti poslala e-mail? user posted image


Sej veš. Na predavanje bom šla za tisti izpit. Ta mail sem mu poslala v pon in danes mi je odg. V referatu so mi svetovali, da naj še njemu povem, da pridem. ne vem, zakaj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: A se da prešvercat'...
30.9.2010 13:32:54   
Kerensa*
Jaz pa ravno kombiniram urnik predavanj s svojimi obveznostmi in vidim, da grem v ponedeljek na Uvod v pravoznanstvo in na Sociologijo prava. Dopoldan, na stopnice sedet'. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: A se da prešvercat'...
30.9.2010 13:40:43   
*mashai*
To je super popotnica za naprej, mislim to da te ne bo minilo študirati (pardon ker vse tako na dolgo razlagam, ampak se nisem vešča s citiranjem), vendar sem s tam mislila da se zna "zatakniti" predvsem pri kaki ekonomiji, ki je v prvem letniku res grozna...jaz sem jo imela na maturi in jo naredila s 5, pa sem z njo imela velikee probleme...saj pravim prvi letnik je res najmanj zanimiv glede pravnega področja...

Ja služijo kot nori...letos so se sredi leta spomnili da bodo (oz. so ga morali) spremenili program(bolonjc), in so nekaj pacali in se zdaj smo mi ki smo v starem sistemu "naskrali"..pa še z bolonjcem so postavili nove pogoje napredovanje in seveda se večina poslužuje izrednega vpisa, denar jim pa priteka, da se z njim menda kopajouser posted image aja še ena taka bedna...na začetku leta dobiš čip, z njim gres lahko na wc in uporabljaš omarice...ni nekaj veliko denarja pod 10€ sam vseeno...
Zanima me če lahko in če imaš sploh željo, da bi se redno vpisala, če bi seveda imela pogoje?

Super, da si kot gobauser posted image , vendar sem s tem mislila, da bodo predstavljali se knjižnico pa svet študentov, kar ne vem če te bo najbol zanimalo...pa saj vseeno važno da dobič inforamacije ki jih rabiš

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: A se da prešvercat'...
30.9.2010 13:44:01   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz pa ravno kombiniram urnik predavanj s svojimi obveznostmi in vidim, da grem v ponedeljek na Uvod v pravoznanstvo in na Sociologijo prava. Dopoldan, na stopnice sedet'. user posted image


A pol si dobla urnik? Nisem brala za nazaj, sori...
Mene predvsem zanima, če lahko grem na vaje. Za predavanja sem tak vedla, da lahko grem. Za vaje se moram še zmenit z njim.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: A se da prešvercat'...
30.9.2010 13:46:26   
pety78
Kerensa, daj preveri, se mi zdi, da si lahko kljub zaposlitvi redno vpisana, edino študentskih ugodnosti (kot so boni, ....) ne moreš koristiti. Pa moraš imeti razumevajočega delodajalca. user posted image


_____________________________



(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: A se da prešvercat'...
30.9.2010 13:46:47   
*mashai*
Hehe mogoče pa dobiš prostor brez problema, nekateri popoldanci začnejo težiti da bi hodili na dopoldanska in jim morajo kao odobriti prošnjo, nekateri pa kar brez tega hodijo, ker je itak ne potrebujejo...boš poročala če so še tako zagreti kot je bila naša generacija...user posted image

No pa če ti še nekaj povem, saj vem da ni pohvalno niti se s tem ne hvalim, vendar sem za prvi letnik hodila samo na predavanja za rim in ekonomijo, pa sem s tem dvema imela največ težav...user posted image zanimiva je še ustava in pravoznanstvo..zadnja leta pa so skorajda postale obvezne, če želiš naredit izpit vaje za zgodovino. Teh novih predmetov pa ne morem komentirati (uvod v civilno in evropsko ustavno)..Boš sama videla kaj se splača in na tvoj čas...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: A se da prešvercat'...
30.9.2010 13:47:06   
liliana
Kerensa, a pa ti katerega od svojih ambicioznih projektov tudi dejansko realiziraš......?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: A se da prešvercat'...
30.9.2010 13:48:52   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: *mashai*
Zanima me če lahko in če imaš sploh željo, da bi se redno vpisala, če bi seveda imela pogoje?

Kolikor je meni znano, nimam možnosti. Naslednji mesec bom stara 32 let, maturo pa bom, če "Bog" da, spackala naslednje leto v spomladanskem roku.

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: A se da prešvercat''...
30.9.2010 13:52:34   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Kerensa, daj preveri, se mi zdi, da si lahko kljub zaposlitvi redno vpisana, edino študentskih ugodnosti (kot so boni, ....) ne moreš koristiti. Pa moraš imeti razumevajočega delodajalca. user posted image

Nisem (še) redno zaposlena (je pa moj g. Šef že 2x predlagal, da bi me zaposlil), ampak če bom morala izbirati med študijem in službo, bom izbrala študij. Glede na delo, ki ga opravljam in glede na dosedajšnje izkušnje z g. Šefom pa mislim, da je njegovo razumevanje vseh mojih muh maximalno možno.
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Kerensa, a pa ti katerega od svojih ambicioznih projektov tudi dejansko realiziraš......?

Marsikaterega. Ampak na RR ne pišem več za "vsak prdec svojega življenja", kakor je nekoč napisala Volga.

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 30.9.2010 13:53:25 >

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: A se da prešvercat''...
30.9.2010 13:55:43   
pety78
Pol se pa tako lahko redno vpišeš. Samo vprašanje, če prideš not. Odvisno je od mature.
Vem, da sem lani neki gledala, sicer za drug študij in bi se menda lahko tudi redno vpisala. Ampak jaz ne bi mogla zaradi službe. 

_____________________________



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: A se da prešvercat''...
30.9.2010 13:56:51   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Pol se pa tako lahko redno vpišeš.

A da pride pri moji starosti redni vpis v poštev al' kaj?

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: A se da prešvercat''...
30.9.2010 13:58:20   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Pol se pa tako lahko redno vpišeš.

A da pride pri moji starosti redni vpis v poštev al' kaj?


Ja, po novem baje da je.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: A se da prešvercat''...
30.9.2010 13:59:22   
pety78
Lej, moja tema lanskega leta.

http://www.ringaraja.net/forum/m_4496930/mpage_1/key_/tm.htm


_____________________________



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: A se da prešvercat''...
30.9.2010 14:00:01   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Pol se pa tako lahko redno vpišeš.

A da pride pri moji starosti redni vpis v poštev al' kaj?

Ja, po novem baje da je.

Ma ne me je*at'... resno?

Uspeh mature upoštevajo 60%-no (za redni vpis), sem prebrala, 40% pa naj bi bil uspeh 3. in 4. letnika. Ja kaj pa jaz, ki v vse letnike (od 1. do 4.) sploh ne bom hodila?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: A se da prešvercat''...
30.9.2010 14:01:48   
pety78
Potem pa uspeh mature. Verjetno. 

_____________________________



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: A se da prešvercat''...
30.9.2010 14:02:14   
*mashai*
Najbolje da napišeš mail v referat Brankotu, mogoče da ti ne bo takoj odgovoril, zadnje dni je namreč precej napsihiranuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: A se da prešvercat''...
30.9.2010 14:02:32   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Pol se pa tako lahko redno vpišeš.

A da pride pri moji starosti redni vpis v poštev al' kaj?

Ja, po novem baje da je.

Ma ne me je*at'... resno?

Uspeh mature upoštevajo 60%-no (za redni vpis), sem prebrala, 40% pa naj bi bil uspeh 3. in 4. letnika. Ja kaj pa jaz, ki v vse letnike (od 1. do 4.) sploh ne bom hodila?


Ja, moj se je pozanimu in baje da se da. Ni več starostne omejitve. Sam vidiš, jaz to pozabim povedat, ko se pogovarjamo... Za mojga pa to ne pride v poštev, bo šel izredno.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: A se da prešvercat''...
30.9.2010 14:03:09   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: *mashai*
Najbolje da napišeš mail v referat Brankotu, mogoče da ti ne bo takoj odgovoril, zadnje dni je namreč precej napsihiranuser posted image

Nimam pojma, kdo je Branko. user posted image  Najbrž ga bom videla jutri na uvodnem dnevu. Če je napsihiran samo občasno, potem je še OK. Jaz sem konstantno. user posted image

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: A se da prešvercat''...
30.9.2010 14:04:13   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Ja, moj se je pozanimu in baje da se da.

Ampak od 01.10.2011 (al' kaj prej?) moram biti torej nezaposlena al' kaj?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: A se da prešvercat''...
30.9.2010 14:07:53   
*mashai*
Branko je zadolžen za zadeve prvega letnika.../http://www.pf.uni-lj.si/fakulteta/referat-832/

Branko napsihiran...hja kaj naj ti odgovorimuser posted image Boš sama povedala vtise o njemu, po parih obiskih pri njemuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: A se da prešvercat''...
30.9.2010 14:08:46   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: *mashai*
Boš sama povedala vtise o njemu, po parih obiskih pri njemuser posted image

Saj ne vem, če se bova letos kaj veliko srečevala, glede na to, da ne bom študentka, ampak švercerka. user posted image

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?