|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A se da prešvercat''''...
30.9.2010 15:47:11   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Kerensa, mislim, da si tudi za študnta (študentske domove) že prestara. Brez zamereuser posted image .

Nimam česa zamerit'. Je, kar je. Saj sem si sama kriva, ker se nisem šolala v tisti starosti, ki je v osnovi temu namenjena.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   [Brisano sporočilo]
30.9.2010 15:55:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: A se da prešvercat''''''''...
30.9.2010 16:00:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
...ker se nisem šolala v tisti starosti, ki je v osnovi temu namenjena.

matr, diskriminacija! mladost ima dons prednost v VSEM!!!!! user posted image

Upam, da bom do takrat, ko me bo moj g. Mož zamenjal za kakšno mlajšo, že pravnica. Takoj ga tožim zaradi diskriminacije! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   [Brisano sporočilo]
30.9.2010 16:12:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: A se da prešvercat''''''''...
30.9.2010 16:21:38   
Kerensa*
Kaj pa naj? Preteklost spremenit' bi bil čudež. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: A se da prešvercat''''...
1.10.2010 7:12:59   
sončnica24



IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Kerensa, mislim, da si tudi za študnta (študentske domove) že prestara. Brez zamereuser posted image .
 
Nimam česa zamerit'. Je, kar je. Saj sem si sama kriva, ker se nisem šolala v tisti starosti, ki je v osnovi temu namenjena.


Ne vem no s tem da je prestara se ne strinjam, ker kaj se jaz spomnim, na šoli kjer sem študirala so imeli upokojenci popust za študij, tisti ta starejši pa celo zastonj, tako da moje mnenje, za šolo nisi nikdar prestar sploh pa danes ko bi naj delali tako ali tako do ne vem katerega leta. Tako da Kerensa kar lepo v šolo.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   [Brisano sporočilo]
1.10.2010 9:21:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sončnica24)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: A se da prešvercat''''...
1.10.2010 9:33:08   
ronja
Ne vem no s tem da je prestara se ne strinjam, ker kaj se jaz spomnim, na šoli kjer sem študirala so imeli upokojenci popust za študij, tisti ta starejši pa celo zastonj, tako da moje mnenje, za šolo nisi nikdar prestar sploh pa danes ko bi naj delali tako ali tako do ne vem katerega leta. Tako da Kerensa kar lepo v šolo.

za šolo ne, itak da ne! Napisala sem, da je prestara, da bi jo vzeli v študentske domove, ker kolikor mi je znano, sprejemajo do 26 let.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: A se da prešvercat''''...
1.10.2010 9:34:06   
ronja
Živka, mislim, da niso take kvazi fakultete, verjetno je povprečje še manj kot 1 letnik/leto. ampak če bo ona že letos začela delat (čeprav neuradno), potem bo na istem - letos en letnik, drugo leto drugi. Čeprav je treba vmes še maturo naredit.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   [Brisano sporočilo]
1.10.2010 9:41:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   [Brisano sporočilo]
1.10.2010 9:43:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: A se da prešvercat''...
1.10.2010 9:52:11   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Kerensa, daj preveri, se mi zdi, da si lahko kljub zaposlitvi redno vpisana, edino študentskih ugodnosti (kot so boni, ....) ne moreš koristiti. Pa moraš imeti razumevajočega delodajalca. user posted image

Nisem (še) redno zaposlena (je pa moj g. Šef že 2x predlagal, da bi me zaposlil), ampak če bom morala izbirati med študijem in službo, bom izbrala študij. Glede na delo, ki ga opravljam in glede na dosedajšnje izkušnje z g. Šefom pa mislim, da je njegovo razumevanje vseh mojih muh maximalno možno.
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Kerensa, a pa ti katerega od svojih ambicioznih projektov tudi dejansko realiziraš......?

Marsikaterega. Ampak na RR ne pišem več za "vsak prdec svojega življenja", kakor je nekoč napisala Volga.


a res? Kdaj si pa prenehala?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: A se da prešvercat''''...
1.10.2010 9:57:01   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Itak pa so tudi programi različni, ona bo najbrž izredni študent, kar je potem nesmisel, da hodi k rednim poslušat.



vse smeri ne izvajajo predavanj za izredne studente posebej in je treba kar k rednim hodit. Zato je pa fajn it prej pogledat, ce te stvar veseli in kako sploh poteka.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: A se da prešvercat''''...
1.10.2010 13:09:37   
Kerensa*
Preživela uvodno predavanja oz. predstavitev na Pravni fakulteti. In, kakor sem napisala na FB - I think I'm gonna like it. user posted image

Mashai - prvi vtis glede Branka je tak, da sploh ni tak zmaj. V bistvu je bilo v njegovem delu predstavitve celo največ humorja (poleg novega dekana, ki izgleda totalna faca).

Zaradi gneče nisem šla ne v referat, ne v knjižnico, ampak samo na pogostitev user posted image  (po predstavitvi), tako, da to sledi še v ponedeljek. Vpis v knjižnico je res možen, so me pa "potolažili", da je za 1. letnik potrebno predelati "samo" cca. 6500 strani knjig. user posted image  Urnik sem dobila brez problema (so jih že kar na vhodu delili), vse ostale informacije pa tudi.

Tisto s študentskim domom je bil bolj hec - nimam se namena seliti v Rožno dolino (četudi bi se morda lahko), ker se nisem pripravljena prilagajati njihovim pravilom (pa če so še tako ohlapna). Jaz imam svoja. user posted image

Glede dveh letnikov v enem letu sem pa tudi že napisala, da mi je jasno, da me bodo kaj hitro postavili na realna tla, tako, da naj kaj takšnega načeloma niti ne upam. Zdaj začenjam z učenjem za maturo - naučit' se moram pravzaprav samo matematike, za ostalo pa bolj kot ne potrebujem samo osvežitev. Vsaj tako se mi trenutno zdi. Kako bo pa zares, bom pa seveda še videla. Predolgo namreč nisem bila v šolskih klopeh, da bi karkoli lahko rekla na ziher.

V vsakem primeru je pa tako, da mi legalno in prostovoljno obiskovanje predavanj za 1. letnik že v tem šolskem letu ne bo niti malo škodovalo - in ker imam čas in voljo, bom šla.

Aja, Volga - sorry, ne da se mi. user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: A se da prešvercat''''...
1.10.2010 13:14:44   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Preživela uvodno predavanja oz. predstavitev na Pravni fakulteti. In, kakor sem napisala na FB - I think I'm gonna like it. user posted image

Mashai - prvi vtis glede Branka je tak, da sploh ni tak zmaj. V bistvu je bilo v njegovem delu predstavitve celo največ humorja (poleg novega dekana, ki izgleda totalna faca).

Zaradi gneče nisem šla ne v referat, ne v knjižnico, ampak samo na pogostitev user posted image  (po predstavitvi), tako, da to sledi še v ponedeljek. Vpis v knjižnico je res možen, so me pa "potolažili", da je za 1. letnik potrebno predelati "samo" cca. 6500 strani knjig. user posted image  Urnik sem dobila brez problema (so jih že kar na vhodu delili), vse ostale informacije pa tudi.

Tisto s študentskim domom je bil bolj hec - nimam se namena seliti v Rožno dolino (četudi bi se morda lahko), ker se nisem pripravljena prilagajati njihovim pravilom (pa če so še tako ohlapna). Jaz imam svoja. user posted image

Glede dveh letnikov v enem letu sem pa tudi že napisala, da mi je jasno, da me bodo kaj hitro postavili na realna tla, tako, da naj kaj takšnega načeloma niti ne upam. Zdaj začenjam z učenjem za maturo - naučit' se moram pravzaprav samo matematike, za ostalo pa bolj kot ne potrebujem samo osvežitev. Vsaj tako se mi trenutno zdi. Kako bo pa zares, bom pa seveda še videla. Predolgo namreč nisem bila v šolskih klopeh, da bi karkoli lahko rekla na ziher.

V vsakem primeru je pa tako, da mi legalno in prostovoljno obiskovanje predavanj za 1. letnik že v tem šolskem letu ne bo niti malo škodovalo - in ker imam čas in voljo, bom šla.

Aja, Volga - sorry, ne da se mi. user posted image


karnisa, bravo, ti samo študiraj. Znanje plemeniti.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: A se da prešvercat''''...
1.10.2010 13:15:21   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Znanje plemeniti.

Vem, ga. Volga Plemenita. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: A se da prešvercat''''...
1.10.2010 13:16:12   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Znanje plemeniti.

Vem, ga. Volga Plemenita. user posted image


Volga plemenita ima tudi dva izpita na pravu narejena. Ha, ha, .....pol je pa obupala. Pa mi je žal na momente, itak.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: A se da prešvercat''''...
1.10.2010 13:16:44   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Volga plemenita ima tudi dva izpita na pravu narejena.

Ja? Katera dva?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: A se da prešvercat''''...
1.10.2010 13:18:26   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Volga plemenita ima tudi dva izpita na pravu narejena.

Ja? Katera dva?


O, mater, veš da ne vem več, mogoče ustavno pravo, nisem sigurna, statistiko pa sigurno. Evo, to dvoje, potem sem pa dva zapored ruknila, se nisem šla pa več.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: A se da prešvercat''''...
1.10.2010 13:20:50   
Kerensa*
Pridna, ga. Volga Plemenita. user posted image  Važno, da si zdaj diplomiRRana.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: A se da prešvercat''''...
1.10.2010 13:25:20   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pridna, ga. Volga Plemenita. user posted image  Važno, da si zdaj diplomiRRana.


to pa.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   [Brisano sporočilo]
1.10.2010 14:46:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: A se da prešvercat''''...
1.10.2010 16:48:32   
*mashai*
Mashai - prvi vtis glede Branka je tak, da sploh ni tak zmaj. V bistvu je bilo v njegovem delu predstavitve celo največ humorja (poleg novega dekana, ki izgleda totalna faca).


Ne saj ni bilo mišljeno, da je zmaj... kot že omenjeno je v milejši obliki njegovo delo podobno likoma iz risanke A je to v birokraciji... user posted image oojoooj sploh nisem vedela da imamo novega dekanauser posted image No ja to pa ko na Cetinskem "svetim", kot pa 1. na fax. Super, čeprav tud prejšni ni bil slab.

Če boš že letos potrebovala kakšne zapiske, je knjige bv kupovat...raje ti preko zs povem, nebi o tem javno, ni pa nič groznegauser posted image

Aja pa se ena taka zanimivost...na našem faxu pri rednih ponavadi ni že januarskega roka, zdaj najbrž ker so samo polsemestrski predmeti je za ta dva, ostalih pa ne moreš opravljati dokler se predavanja ne zaključijo..imamo pa se poleg majskega, junijskega in septemberskega še oktoberski rok (nanj se lahko prijavijo vsi, samo pogoje za redno napredovanje moraš imeti do konca semptebra). Izredni imajo pa poleg tega se marčevski rok in verjemi ta dodatni rok včasih se hudičevo prav pride.



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: A se da prešvercat''''...
1.10.2010 21:10:18   
al1*
Čisto iz radovednosti - katera dva izbirna predmeta pa boš delal na maturi?

_____________________________

lp


(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: A se da prešvercat''''...
2.10.2010 6:02:49   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: *mashai*
Če boš že letos potrebovala kakšne zapiske, je knjige bv kupovat...raje ti preko zs povem, nebi o tem javno, ni pa nič groznegauser posted image

Se globoko priporočam in častim kofe v neomejeni količini. user posted image

Al1 - a to je bilo zame mišljeno? Zgodovino zagotovo, potem pa še cincam med sociologijo in psihologijo.

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?