|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A se da prešvercat''''...
2.10.2010 7:05:21   
Kerensa*
Aja... če kateri leži doma kaj maturitetnega gradiva (matematika, slovenščina, angleščina, zgodovina, psihologija, sociologija) ali kakšen učbenik ali zapisek za katerikoli predmet 1. letnika PF... kaaavaaa. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: A se da prešvercat''''...
2.10.2010 10:23:00   
poli*
Kerensa- fajn si se odločila. Jaz pravim, da nikoli ni prepozno. Sama sem tudi v tem šolskem letu zajadrala ponovno v študijske klopi in sem zeloooo ponosna. Sicer sem precej (precej!) mlajša od tebe, ampak vem, da bom prej doštudirala, kot nekateri moji vrstniki...
Ti pa svetujem, da resno zagrabiš za maturo, da ne boš potem "lovila" tistih točk za vpis. HB se jaz sedaj pri drugem vpisu vsaj za to nisem sekirala in sem si hvaležna, da sem pred 4 leti pridelala zlato maturo user posted image  .

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: A se da prešvercat''''...
2.10.2010 10:59:36   
*mashai*
No ali sm jz malo čudna, ampak pri tebi ne najdem zsuser posted image javi mi kam naj ti javimuser posted image

Ker je res bv dati toliko za knjige..npr za RP je okoli 100€ pa ni edina katero pri tem predmetu potebuješ..pa za ekonomijo tudi tam nekje... ker literature je toliko, da lahko bankrotiraš.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: A se da prešvercat''''...
2.10.2010 11:00:35   
*mashai*
Aja še to...za maturo imam vse za sociologijo, če ti kaj pomagauser posted image

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: A se da prešvercat''''...
2.10.2010 15:49:44   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: *mashai*
Ker je res bv dati toliko za knjige..npr za RP je okoli 100€ pa ni edina katero pri tem predmetu potebuješ..pa za ekonomijo tudi tam nekje... ker literature je toliko, da lahko bankrotiraš.

O, ne, saj jaz ne mislim ravno na veliko kupovat' knjig, glede na to, da sploh še nisem študentka. Prav lepo bom prakticirala knjižnico fakultete, Internet, fotokopiranje (ker imam fotokopirca doma) in podobno. Kupila bom samo tisto, kar bo res nujno oz. tisto, kar se mi bo zazdelo vredno kupiti, ne glede na ceno (npr. nekaj, kar mi lahko koristi cela 4 leta).

Pišeš mi pa lahko na kerensarr@gmail.com.

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: A se da prešvercat'...
2.10.2010 17:18:19   
Anonimen
O, ne, jaz ne bom izbirala med kavo in predavanjem - privoščila si bom oboje. Brez predhodne kave mi možgani namreč ne funkcionirajo. user posted image  Za diplomo pa niti malo ne dvomim - samo spravit' se moram k temu. 

Kerensa*, nauči se brati med vrsticami, če misliš narediti najtežje izpite na pravu user posted image .


 Matura me bolj skrbi, kakor diploma.

Zakaj?
Slovenščina ti bo šla.
Matematika bo tebi težja - včasih ti manjka elementarne logike user posted image , bi rekla Misek.
Kaj pa ostala dva predmeta?

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: A se da prešvercat''...
2.10.2010 23:22:22   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

 Matura me bolj skrbi, kakor diploma.

Zakaj?
Slovenščina ti bo šla.


Hmmm...nisem prav sigurna, da ne bo problem. Se bo treba naucit morda kaksen vse simbolizem se najde v Cankarjevem Na klancu, pa dvojstva v prvem slovenskem romanu.... Ne bo slo od danes na jutri se mi zdi...


Matematika bo tebi težja - včasih ti manjka elementarne logike user posted image , bi rekla Misek.
Kaj pa ostala dva predmeta?


user posted image user posted image user posted image  

Mocno upam, da ne bo odlocenost prehitro splahnila. Vesela pa sem, da si se koncno zganila user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 2.10.2010 23:23:32 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: A se da prešvercat'...
3.10.2010 9:46:01   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
Kaj pa ostala dva predmeta?

Trije. Angleščina je obvezna, potem moram pa izbrati še dva predmeta. Zgodovina bo ziher, cincam pa še med psihologijo in sociologijo.
IZVIRNO SPOROČILO: Frofo Bisagin
Hmmm...nisem prav sigurna, da ne bo problem. Se bo treba naucit morda kaksen vse simbolizem se najde v Cankarjevem Na klancu, pa dvojstva v prvem slovenskem romanu.... Ne bo slo od danes na jutri se mi zdi...

Od danes na jutri ziher ne, ampak od predvčerajšnjim na pomlad '11 pa mora it'. user posted image  By the way - nimam pojma, kaj je tole, kar sem citirala user posted image . Za Cankarja vem, kdo je, prebrala od njega pa ziher nisem nič (četudi sem, sem že zdavnaj pozabila). Sanja se mi ne, kakšen simbolizem naj bi iskala (in kaj to sploh je), niti ne vem, kaj so dvojstva. Skratka - hvala za "zbijanje motivacije". user posted image

Pa pi*da, no - saj mi boste pomagale, a ne? Bomo imele RR-online maturo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: A se da prešvercat'...
3.10.2010 9:58:07   
arabela*
Ko smo že pri šoli in faksu imam eno vprašanje okol praktičnega pouka......vpisala sem se na višjo strokovno...(ekonomist).....pa bo treba naredit prakso.....ker se mi menda ne prizna, glede na to, da sem delala v štacuni.....kje sploh iskat, po mojem šola nima izbranih delodajalcev.....? A je katera imela podobno situacijo?

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: A se da prešvercat'...
3.10.2010 12:41:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*


Trije. Angleščina je obvezna, potem moram pa izbrati še dva predmeta. Zgodovina bo ziher, cincam pa še med psihologijo in sociologijo.



Jaz ti priporočam psihologijo. Je ful bolj zanimiva pa res ni težka - meni se je zdela kot da berem kakšne zanimivosti, ne pa kot da se jo učim za maturo.

Aja, pa naj te ne zavede, da imaš v 1. letniku prava predmet sociologijo: ta srednješolska snov ne pomaga nič, meni se je celo zdelo, da smo jemali več stvari iz psihologije. :)

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: A se da prešvercat'...
3.10.2010 15:41:05   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mala_zvezdica
Aja, pa naj te ne zavede, da imaš v 1. letniku prava predmet sociologijo: ta srednješolska snov ne pomaga nič, meni se je celo zdelo, da smo jemali več stvari iz psihologije. :)

Kakor vidim na urniku, v bistvu ni sama sociologija, ampak se imenuje sociologija prava.

Kar me moti (pri maturi), je edino to, da se ne da istočasno izbrati sociologije in psihologije, temveč samo enega od teh dveh predmetov, potem pa še kakšnega drugega zraven. A kdo ve, zakaj je to dobro?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: A se da prešvercat'...
3.10.2010 15:47:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Skratka - hvala za "zbijanje motivacije". user posted image


To so gratis kratke inštrukcije user posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: A se da prešvercat'...
3.10.2010 16:07:06   
Kerensa*
No, ja, saj 1. dozo sem dobila že na faksu, ko je un model rekel, da naj nas nič ne skrbi, saj gre v 2. letnik cca. 50% brucev. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: A se da prešvercat'...
3.10.2010 16:17:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

No, ja, saj 1. dozo sem dobila že na faksu, ko je un model rekel, da naj nas nič ne skrbi, saj gre v 2. letnik cca. 50% brucev. user posted image


Ta je bil še prijazen user posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: A se da prešvercat'...
3.10.2010 16:25:28   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

No, ja, saj 1. dozo sem dobila že na faksu, ko je un model rekel, da naj nas nič ne skrbi, saj gre v 2. letnik cca. 50% brucev. user posted image


Ta je bil še prijazen user posted image .


a ni s PF una fora 'poglejte kolega na vaši levi in poglejte kolega na vaši desni. dveh od vas treh ne bo v drugem letniku.'

@Kerensa, bom pogledala če mam kej, 100% mam vsa Branja (če jih rabiš) ampak ti jih samo posodim! user posted image mislm da mam še učbenik za zgodovino - 4. letnik pa možno da še kaka gradiva z mature, mogoče še ustna za matematiko... pogledam ko pridem domov.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: A se da prešvercat'...
3.10.2010 16:35:08   
Kerensa*
Kar počasi... pomlad 2011 je še daleč... Eh, zdaj se pa že jaz tolažim. user posted image user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: A se da prešvercat'...
3.10.2010 16:39:11   
Kerensa*
O, pi*da... 'lej, k' so me slikal' v 1. vrsti na otvoritvi!

www.pravnica.net/recenzije/bruci-in-brucke-dobrodosli-na-pravni-fakulteti/221/

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: A se da prešvercat'...
3.10.2010 16:42:28   
Anonimen
Matura pride hitro..


vsaj tako so nas strašili user posted image ..

...in ne prestrašili user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: A se da prešvercat'...
3.10.2010 17:31:26   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

a ni s PF una fora 'poglejte kolega na vaši levi in poglejte kolega na vaši desni. dveh od vas treh ne bo v drugem letniku.'



ja, to smo pa tut mi na našem faxu slišal prvi študijski dan - in ja, pri nas se je g. profesor tega tudi držal user posted image

lp

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: A se da prešvercat'...
3.10.2010 18:58:32   
*mashai*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

No, ja, saj 1. dozo sem dobila že na faksu, ko je un model rekel, da naj nas nič ne skrbi, saj gre v 2. letnik cca. 50% brucev. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image optimist pa je...

Sociologija prava je čisto drug predmet kot pa sociologija v srednji šoli... men ni pomagala skoraj nič, da se pa dobit lepo oceno pri predmetu, tako na maturi kot na faxu. Zna pa na faxu bit profesor zabaven...na omenjenem potralu boš našla njegove izjave, prof. Igličar. Že zaradi njih se splača hodituser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: A se da prešvercat'...
3.10.2010 23:44:52   
Kerensa*
Mashai... kdaj boš pa ti kaj tam na faxu? Da greva na eno študentsko kavo? user posted image

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 0:50:48   
*mashai*
Hm, ne vem še točno...zdajle imam še en izpit in sem mislila se kar "zabubit" v knjige, vendar za kakšno kavo si "kamot" vzamem časuser posted image en dan moram tako še v referat uredit par stvari, tako da se lahko zmenimo.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 7:03:40   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kar počasi... pomlad 2011 je še daleč... Eh, zdaj se pa že jaz tolažim. user posted image user posted image


Pomlad 2011 je ze tukaj.... In namesto, da sanjas v prvi vrsti predavalnice PF-a bi bilo bolje, da se lotis dela. Da ne bo spet.. tresla se gopra, rodila se mis.
Hocem reci : najdi si nekoga, da ti pomaga dolociti tvoj ucni tip in posledicno nacin ucenja, ki je zate najbolj ekonomicen in se loti dela. Potrebovala bos nekaj casa, da si pridobis kondicijo za ucenje, ki jo nujno rabis, ce  mislis maturirati spomladi.
In to ni zbijanje morale temvec brca v rit, da se zmigas, sicer bo ta tvoj nacrt ostal zgolj na nacrtovanju....
Torej , da slisimo kaksen je plan: koliko snovi, koliko dni (tednov) predvidenih za ucenje (uracunaj doloceno stevilo dni za bolezen, nekaj za nepredvidene potrebe otrok, nekaj za praznike... 


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 7:05:52   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Mashai... kdaj boš pa ti kaj tam na faxu? Da greva na eno študentsko kavo? user posted image


Na studentske kave zacni hodit ko upises faks. Do takrat se uci za maturo - nenehno. 

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: A se da prešvercat'...
4.10.2010 9:49:08   
alda
kerensa če ti kaj pomaga imam jaz ful literature za psihologijo in sociologijo takšne in drugačne sorte, tako iz SŠ kot s faksa.
Lahk ti kaj skopiram, al pa "posodim"user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?