|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A se da prešvercat''...
30.9.2010 14:15:58   
*mashai*
O njem se šepeta na hodnikih, jedilnici, wc-jih, predavalnicah, forumih....hehe no malo heca... je pravi naslov za vprašanja

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: A se da prešvercat''...
30.9.2010 14:20:23   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: *mashai*
O njem se šepeta na hodnikih, jedilnici, wc-jih, predavalnicah, forumih....hehe no malo heca... je pravi naslov za vprašanja

Kaj pa se šepeta? Menda ni gay? Ker potem sem pa sploh zmrznila.user posted image

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: A se da prešvercat''...
30.9.2010 14:21:20   
*mashai*
hehe, no to nebi vedla..na prvi pogled mi ne deluje gay...ampak je pa pravi pat&mat v birokracijiuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: A se da prešvercat''...
30.9.2010 14:21:59   
Klemy82
kerensa, ja, smo ti pozable povedatuser posted image ... leta NISO pogoj, da ne bi morala bit redno vpisana. Moraš biti samo sprejeta, se pravi, zbrat dovolj točk. Tudi če si zaposlena, si lahko redno vpisana, s tem, da ne moreš koristiti ugodnosti statusa potem (odpadejo boni itd), in seveda je tvoj problem, kako in kdaj boš hodila v službo in kdaj in kako na faks. To, da nisi mogla na nekaj, kar je recimo obvezno, zato, ker ti v službi niso dali fraj, ni opravičljiv izgovor.
Kar se pa točk tiče, v tvojem primeru se namesto uspeha dvakrat štejejo ocene na maturi.. enkaj v tem stilu, pozanimaj se točno na RICu, kako to gre.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: A se da prešvercat''...
30.9.2010 14:25:17   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: *mashai*
ampak je pa pravi pat&mat v birokracijiuser posted image

Hmmm... imam to "srečo", da mi ljudje raje dajo, kar želim, kakor pa, da me poslušajo, ko jaz začnem komplicirat', tako, da... we'll see. user posted image

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: A se da prešvercat''...
30.9.2010 14:26:24   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
seveda je tvoj problem, kako in kdaj boš hodila v službo in kdaj in kako na faks. To, da nisi mogla na nekaj, kar je recimo obvezno, zato, ker ti v službi niso dali fraj, ni opravičljiv izgovor.

Če predpostavim, da bom naslednje leto še vedno opravljala isto delo, kakor sedaj, potem te težave ne bo, ker si urnik pišem sama.

Torej jaz lahko resno razmišljam o rednem vpisu?

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: A se da prešvercat''...
30.9.2010 14:31:46   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
seveda je tvoj problem, kako in kdaj boš hodila v službo in kdaj in kako na faks. To, da nisi mogla na nekaj, kar je recimo obvezno, zato, ker ti v službi niso dali fraj, ni opravičljiv izgovor.

Če predpostavim, da bom naslednje leto še vedno opravljala isto delo, kakor sedaj, potem te težave ne bo, ker si urnik pišem sama.

Torej jaz lahko resno razmišljam o rednem vpisu?


Jp. Če narediš maturo in sklamfaš skupaj dovolj točk, da boš sprejeta, lahko študiraš redno brez problema.user posted image Koliko je pa bila omejitev v preteklih letih si pa poglej na netu. Glede tega, kako se ti obračunajo točke, pa vprašaj uno tvojo teto na RICu.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: A se da prešvercat''''...
30.9.2010 14:34:14   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Torej jaz lahko resno razmišljam o rednem vpisu?

Jp. Če narediš maturo in sklamfaš skupaj dovolj točk, da boš sprejeta, lahko študiraš redno brez problema.user posted image

O, je*enti sunce, no - na kaj takega pa nisem niti pomislila.

vprašaj uno tvojo teto na RICu.

"Una moja teta" je na gimnaziji Poljane - do RIC mi še ni uspelo priti.

U mičku paternu - v Kristusovih letih, pa redna študentka? Prav. Potem grem pa fehtat za družinski apartma v študentsko naselje. Moj g. Mož bo znorel, če ga preselim tja. user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: A se da prešvercat''''...
30.9.2010 14:41:34   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Torej jaz lahko resno razmišljam o rednem vpisu?

Jp. Če narediš maturo in sklamfaš skupaj dovolj točk, da boš sprejeta, lahko študiraš redno brez problema.user posted image

O, je*enti sunce, no - na kaj takega pa nisem niti pomislila.

vprašaj uno tvojo teto na RICu.

"Una moja teta" je na gimnaziji Poljane - do RIC mi še ni uspelo priti.

U mičku paternu - v Kristusovih letih, pa redna študentka? Prav. Potem grem pa fehtat za družinski apartma v študentsko naselje. Moj g. Mož bo znorel, če ga preselim tja. user posted image


V kolikor boš zaposlena, ne bo nič z družinskim apartmajem.user posted image Drugače ti bodo pa tudi na gimnaziji znali malo več povedat glede točk.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: A se da prešvercat''''...
30.9.2010 14:43:11   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
V kolikor boš zaposlena, ne bo nič z družinskim apartmajem.user posted image

No, potem pa NE bom zaposlena. user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: A se da prešvercat''''...
30.9.2010 14:43:23   
*mashai*
Mislim, da je fora tudi, da bi lahko dobivala celo štipendijo če nebi bila zaposlena, pa če g.Mož nebi presegal cenzuza...user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: A se da prešvercat''''...
30.9.2010 14:44:58   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: *mashai*
Mislim, da je fora tudi, da bi lahko dobivala celo štipendijo če nebi bila zaposlena, pa če g.Mož nebi presegal cenzuza...user posted image

Ja valda... a res?

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: A se da prešvercat''''...
30.9.2010 14:48:43   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: *mashai*
Mislim, da je fora tudi, da bi lahko dobivala celo štipendijo če nebi bila zaposlena, pa če g.Mož nebi presegal cenzuza...user posted image

Ja valda... a res?


Ne, žal tu te pa emšo zdela. Je pogoj, da nisi starejši od 26 let, ko prvič zaprosiš za štipendijo. Razen pri kadrovski, tam pa firma da svoje pogoje.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: A se da prešvercat''''...
30.9.2010 14:49:31   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: *mashai*
Mislim, da je fora tudi, da bi lahko dobivala celo štipendijo če nebi bila zaposlena, pa če g.Mož nebi presegal cenzuza...user posted image

Ja valda... a res?

Ne, žal tu te pa emšo zdela. Je pogoj, da nisi starejši od 26 let, ko prvič zaprosiš za štipendijo.

Saj ne bi bilo prvič. Prvič je bilo v srednji šoli. user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: A se da prešvercat''''...
30.9.2010 14:51:09   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: *mashai*
Mislim, da je fora tudi, da bi lahko dobivala celo štipendijo če nebi bila zaposlena, pa če g.Mož nebi presegal cenzuza...user posted image

Ja valda... a res?

Ne, žal tu te pa emšo zdela. Je pogoj, da nisi starejši od 26 let, ko prvič zaprosiš za štipendijo.

Saj ne bi bilo prvič. Prvič je bilo v srednji šoli. user posted image

Ja, za faks pa zaprosiš spet. In ko daš prvič vlogo, za prvi letnik, gledajo koliko si stara. Žal.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: A se da prešvercat''''...
30.9.2010 14:52:04   
Kerensa*
Klinc... no, saj vsega pa tudi ne morem imet', res je.

A kje obstaja kdo, ki bi mi šolnino plačal (če ne bom redna študentka)? Kakšen čuden evropski sklad al' pa kaj takega? user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: A se da prešvercat''''...
30.9.2010 14:55:05   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Klinc... no, saj vsega pa tudi ne morem imet', res je.

A kje obstaja kdo, ki bi mi šolnino plačal (če ne bom redna študentka)? Kakšen čuden evropski sklad al' pa kaj takega? user posted image


Šur, če najdeš eno firmo, ki bi te bila pripravljena štipendirat in kasneje zaposlit, komot. Za druge možnosti štipendiranja poglej in spremljaj tole, http://www.ad-futura.si/ . So pa pogoji taki in onaki... mrbit pa kje padeš not..user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: A se da prešvercat''''...
30.9.2010 14:56:03   
Klemy82
Aja, pa na fakulteti se pozanimaj, tudi tam znajo imet kak razpis za štipendiranje...

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: A se da prešvercat''''...
30.9.2010 14:57:34   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
če najdeš eno firmo, ki bi te bila pripravljena štipendirat in kasneje zaposlit, komot.

Na-a, tega pa nočem. Ker potem bi se morala zaposlit' pri njih. In če ni govora ravno o Čeferinih ali FBI, potem ni govora. user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: A se da prešvercat''''...
30.9.2010 14:58:04   
*mashai*
No je za vprašat, ker naj bi bilo to od leta 08/09...ne bom pametovala, ker nisem prepričana

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: A se da prešvercat''''...
30.9.2010 14:59:23   
Kerensa*
Zdi se mi, da bo tole še pestro. Bom jutri sporočila, kaj bom ugotovila. Zdaj pa še enega prižgem (by the way - a med predavanjem se sme it' ven na čik?) in grem potem po Mladiča v vrtec.

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: A se da prešvercat''''...
30.9.2010 15:06:26   
*mashai*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Zdi se mi, da bo tole še pestro. Bom jutri sporočila, kaj bom ugotovila. Zdaj pa še enega prižgem (by the way - a med predavanjem se sme it' ven na čik?) in grem potem po Mladiča v vrtec.



Ja načeloma seveda lahko, ker greš kao na wc, je pa odvisno od vsakega profesorja...npr Kambič za rim te ne spusti notri če zamudiš, ker kao motiš...je pa fora tud d so u predavalnici ful čudni stoli..tko vsi v eno vrsto. in se mores na konec usedet, če ze hočeš kej vn to pa pomen d se mores tud skoz vsem umikat ki bi radi šli v vrsto sedet. Saj boš videlauser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: A se da prešvercat''''...
30.9.2010 15:07:45   
Kerensa*
Ajme meni... user posted image

Pridem nazaj čez cca. pol ure. Moram še svoj planner za oktober dokončat'. user posted image

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: A se da prešvercat''...
30.9.2010 15:39:28   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Kerensa, a pa ti katerega od svojih ambicioznih projektov tudi dejansko realiziraš......?

Marsikaterega. Ampak na RR ne pišem več za "vsak prdec svojega življenja", kakor je nekoč napisala Volga.


Super.....user posted image

Torej si multipraktik.....kot Rebeka......

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: A se da prešvercat''''...
30.9.2010 15:43:10   
ronja
Kerensa, mislim, da si tudi za študnta (študentske domove) že prestara. Brez zamereuser posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?