|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
24.11.2010 19:46:08   
Pikica_82
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

čer

Eno slikico vam pokažem, kaj več pa jutri ko naložimo slikico na računalnikuser posted image
user posted image




Iiiii, kak cukrček!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
24.11.2010 19:46:44   
Katjusa
Onasiss mmm jst bi tudi rogljičkeuser posted image user posted image user posted image kak pa zgleda piknik v otroški? pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za zdravje

Tanci kako ste? A je fino v hiški? jst sem tud začela sanjarit o hiškiuser posted image user posted image user posted image user posted image no sje tle mi nič ne manjka sam neke lušte imamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
24.11.2010 19:51:40   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

mihailo še malo še malo pa boste na svojemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kako si pa kej ti in tvoja nosečnost je kej boljše?


Ja Katjusa se malo,se tako veelim...saj ves kako je lepo...nosecnost vredu,ni vec takega pritiska in spikanja se je malo umirilo...hvala ,ker si vprasaala...in kako tvoja roka??? gre na boljse?

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
24.11.2010 19:51:42   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

malo iščem skibuske za Hano...teli so zankrat na 1. mestu:

user posted image

uau a imajo številko 39user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ful so lepi.....
sem vas hotla brat pa mi kr očis kupi vleče.. grem počivat mal pred tv če bom zdržala drgač se bom pa v pojstlo preselilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sej to ne moreš verjet kake spremembe..... lče bo šlo tako naprej bo pa novo leto čakat res pravi podviguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
24.11.2010 19:55:27   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO


IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

mihailo še malo še malo pa boste na svojemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kako si pa kej ti in tvoja nosečnost je kej boljše?


Ja Katjusa se malo,se tako veelim...saj ves kako je lepo...nosecnost vredu,ni vec takega pritiska in spikanja se je malo umirilo...hvala ,ker si vprasaala...in kako tvoja roka??? gre na boljse?

ja roka je ful boljše sma mal grdo zgleda k je zdej ta zgornja koža tak mal zasušena...... ampak je ful fajn k ni več mravljincev, boli tudi ne več tak dauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image delam pa tudi lahko čist lepo v službi edino kake klešče težko stisnem pa si mal z levo pomagam no na srečo mi jih ni potrebno prav veliko uporabljat..... imam ful raznoliko delo tak da je super pa še s sodelavci se dosti hecamo.... upam, d abo tako tudi zdej k se selim v drugo pisarno....
sem zadnič neki lotala (ponedeljek 1. delovni dan) pa je miro prišel do mene in naenkrat je blo 5 folka tam in so se mi smejeli pa so se hecal neki vs mislu no pa poglejmo kako ji bo šlo pod pritiskomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tko face so res:) je pa tud to fino da jih večina že od prej poznam (se večkrat dobimo pa kake karte vržemo al pa z enimi smo hodl na namizni tenis...)

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
24.11.2010 19:56:39   
Katjusa
punce moje jst vam želim eno sanjsko, mirno in prespano nočko... lepo se imejte... aja pa ju3 da ste vsi zdraviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
24.11.2010 19:57:44   
MIHAILO
user posted image

user posted image

user posted image

Da vidim jaz kaksna je to kuhinjauser posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
24.11.2010 20:48:22   
Ajvy
čerrrrrrrrrrrrrrrrrr....

KAko smo kaj...

MAksi...o ti revca....uf..upam ,da te preveč ne zmatrajo....POvej kako ste kaj?

sjmm....jst mislim ,da se nimaš kej sekirat glede kil...to je itak samo ena številka več v lajfu...
Ampak ...sej veš....mi te mamo kle radi....tvoj možek pa itak pravi ,da si popolna.... user posted image user posted image user posted image
Ojej..kaj te pa zdejle šlata po grlu....upam,da skenslaš zadevo... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


KOlumbo. ....ojej...to me pa zares žalosti....revčka mala... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Urša....ja..je bilo kr grozno..prenavljajo kuhinjo,..pa je zgleda hudo , če je malo zaprto user posted image
Pupi sta ok....nekak vozimo..upam ,da nam uspe odrajtat tole soboto...ob 11 mamo Ronalda v McD -ju..kolkr božiček scena....nečakca praznujeta 3 r.d. ob 15...upam zare.s...
KAko si ti?PO mojem kr svetiš..te kar vidim user posted image user posted image user posted image

Birdy..ti kar lepo pozitivno.....v tretje se boš tolk hitr odprla ,da ti bo kar mal slabo...he he ....
LEpo počivkaj...tvojga pa kar dol zrin


Čebela...matr tvoja nosečnost brzi...a jo dohajaš ? user posted image user posted image
JA...pr vas res dogaja...hm..ne vem kaj naj ti rečem....kolkr se boš odločla...jst se podpiram...

Petrušk...jst pravim da bo punčka.... user posted image user posted image user posted image
SUper ,da je vse ok....dan pa je bil prekrasen...še takšnih

Katjuša....super ,da je vse superca v službi... user posted image user posted image user posted image
Upam,da se Benjamin hitro do konca pozdravi... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Ajvy -- 24.11.2010 20:49:39 >


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
24.11.2010 20:56:10   
sjmm
čer!

mami na bolniški...sva popoldan še u šoping rinla, po sesanju in pomivanju stanvanja...zdej me je pa kr skrivil...sem zauzela položaj na kavču in zahtevala mau miru

Maj se je grozn jokalk ga je moj nesu spat...sam zdej je tišinauser posted image

sem vas prebrala...sam mam komi oči odprte...tak d sam rečem nočko....pa urša...Eva je res prava princeskauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , komaj čakam na več slikovnega materiala, pa hvala za pikepoke vsem in pošiljam naprej vsem ki jih tudi potrebujeteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
24.11.2010 21:03:00   
Ajvy
Onasiss..a maste tolk dela?
Pr nas tut babyvac...skoz na tapeti....HB da so ga izumili....

Tancy...kako si kaj?

PIkica 82....superca...takšno razvajanje popolnoma podpiram...user posted image user posted image user posted image

Urša..iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kakšna princeskauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mihailo..čestitke tvoji sestrici....naj se lepo crkljata...
Kako si ti ?




_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 7:28:28   
baki
jutro.....nik je spet mel vročino ponoči.mu nisem dala kaj,ker ni mel tk visoke.zjutraj je ni imeluser posted image to je pa za znoret.pa kaže da ga v ustih boli.upam da spravimo skozi s to mojo čebulo in česnom,da nebi blo treba AB.je pa zabasan do kraja.mu povsot vn tečeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .a mislite da zdej ko mu dajem to mojo mešanco da se mu je vse odprlo?....kolumbo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....urša...tvoja eva je pa res princeska..lepo jo cartaj.user posted image user posted image user posted image user posted image ...sjmm....tebi tudi veliko pikapokuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....aja pa za mojga nika user posted image user posted image user posted image .KOSILO...RIŽOTA+SOLATA

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 7:35:53   
petrušk_
jutro!!
pikepoke za vse k jih rabte...

urša----res je lepa princeska tvoja....sm user posted image user posted image user posted image user posted image pa super, da sta jo fanta tolk dobr sprejela

jst že u službi, je dons evo peljal oči, da gre mami lohk po šihtu še u šoping...pol pa po malčico....
stave...ja no rezultat sliči bolj v nepravo smeruser posted image user posted image user posted image user posted image
nam je zrastu lulček....oči upa, da tako tudi ostaneuser posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 7:58:29   
Čebel@
jutro

jaz že zajterkujem-sem šla spotoma v pekarno po skutin zavitelj in pa buhtelj s čokoladouser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse ki jih potrebujete

urša.....iiiiiiiiii princeskicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

petrušk......in kaj si greš kej lepega kupit?.....user posted image user posted image user posted image  za user posted image

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 8:00:30   
Čebel@
evo jaz pa sem zakorakala v 24tuser posted image user posted image user posted image ....ena me je spraševala če dojemam:ubistvu sploh neuser posted image user posted image

popoldan imam pa sestanek v vrtcu in pa s Hano imava zobarja

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 8:09:49   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

evo jaz pa sem zakorakala v 24tuser posted image user posted image user posted image ....ena me je spraševala če dojemam:ubistvu sploh neuser posted image user posted image

popoldan imam pa sestanek v vrtcu in pa s Hano imava zobarja


hehe...bom šla kupit srajčko in kravatouser posted image user posted image user posted image user posted image
men je moda za fantke tud ful huda a ni no!!!

shit no...že 24 teden...to ti pa je noro, ressss....čas beži

hmmm.....zobar s hano??? kako si prišla do njega? jst sm preklicala že vse možno v naši okolici in pred 3,5 leti sploh ne vzamejo...no comment
kaj pa fluorove tabletke....jih kera daje otrokom? za kaj je sploh to dobro....


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 8:14:07   
sjmm
jutro!

mami in Majči na bolniški...mami hujš k Majči....on že divja....mami pa bi za spremembo še mau spala, ker je blo ponoč burno zarad mene in malega...ma je oči reku d bo mau na pomoč prskoču...pa je spal k tank...tak d sm mau smotana...upam, da hitr mine...mi štema u glavi k da bi šlo zares...grem ene par zvarkov prštimat..pol k malemu na kavčuser posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 8:16:08   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

evo jaz pa sem zakorakala v 24tuser posted image user posted image user posted image ....ena me je spraševala če dojemam:ubistvu sploh neuser posted image user posted image

popoldan imam pa sestanek v vrtcu in pa s Hano imava zobarja


hehe...bom šla kupit srajčko in kravatouser posted image user posted image user posted image user posted image
men je moda za fantke tud ful huda a ni no!!!

shit no...že 24 teden...to ti pa je noro, ressss....čas beži

hmmm.....zobar s hano??? kako si prišla do njega? jst sm preklicala že vse možno v naši okolici in pred 3,5 leti sploh ne vzamejo...no comment
kaj pa fluorove tabletke....jih kera daje otrokom? za kaj je sploh to dobro....

aaa za user posted image  greš v šoping-itakuser posted image user posted image user posted image .....ja naš bo ziher tak šmeksi okrog hodil da bo joj-se bom izživljala tko kot pri Haniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....sej ti si pa samo 3 tedene za manouser posted image ....zobarja sva imeli pa pri 9m(itak še nobenga zobka na vidiku,kaj šele v ustihuser posted image ) in je rekla,da čez 1 leto spet kontrola...tko da sem prejšni mesec klicala in dobila za danes datum(še zmišljevala sem se lahko okrog ureuser posted image ).....tablet ji nobenih ne dajem...vsake toliko jo prepričam,da zobke umijeva s pasto(ji je fuj,čeprav ima okus po čigumiju),drugače jih pa drgneva kar z vodo

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 8:17:18   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

jutro!

mami in Majči na bolniški...mami hujš k Majči....on že divja....mami pa bi za spremembo še mau spala, ker je blo ponoč burno zarad mene in malega...ma je oči reku d bo mau na pomoč prskoču...pa je spal k tank...tak d sm mau smotana...upam, da hitr mine...mi štema u glavi k da bi šlo zares...grem ene par zvarkov prštimat..pol k malemu na kavčuser posted image
čimprej te naj bacili zapustijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 8:28:32   
baki
sjmm...vaju je pa res zabasalo.sem mislila da ne bo hujšega.a je mel maj vročino?

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 8:28:40   
Pikica_82
Jutro. Najina noč user posted image , zjutraj pa tako zganjanje trme, da me kr glava boli. Me je že v vrtcu opozorila, da je začel trmo zganjat, je mela na žalost čist prav.

Midva sva mela prejšnji mesec zobozdravnika. Nama je priporočala zobno pasto s flurom, ampak da sam čist malo dam na ščetkico in ne spiram. Tak da najprej z weledino pasto umijeva, nato pa še samo to čez zobke namaževa. Mi je pa rekla, da danes ne spremljajo samo čistosti zobkov, ampak tudi rast ugriza in njegovo obliko, ker je vedno več anomalij. Če jih pravi čas ugotovijo, jih lahko začnejo sanirat že pri kakih 4 letih, ne čakajo več na prve stalne zobe. Zato jih je priporočljivo zgodaj peljat k zobozdravniku že, da spremljajo razvoj čeljusti.

Sjmm user posted image user posted image za vaju! Pa tudi za Nika!

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 8:37:58   
baki
nik je pašteto je že pojedu,. pa dve mandarini.tk da upam da nebo hujšegauser posted image morda pa so res samo zobje.kaj pa veš,pr takih malih tk ne veš kaj jim jeuser posted image komaj čakam da to prerastemo.zdej mu pa grem nos spucat.spet bo dritjeuser posted image

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 8:43:15   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

evo jaz pa sem zakorakala v 24tuser posted image user posted image user posted image ....ena me je spraševala če dojemam:ubistvu sploh neuser posted image user posted image

popoldan imam pa sestanek v vrtcu in pa s Hano imava zobarja


hehe...bom šla kupit srajčko in kravatouser posted image user posted image user posted image user posted image
men je moda za fantke tud ful huda a ni no!!!

shit no...že 24 teden...to ti pa je noro, ressss....čas beži

hmmm.....zobar s hano??? kako si prišla do njega? jst sm preklicala že vse možno v naši okolici in pred 3,5 leti sploh ne vzamejo...no comment
kaj pa fluorove tabletke....jih kera daje otrokom? za kaj je sploh to dobro....

aaa za user posted image  greš v šoping-itakuser posted image user posted image user posted image .....ja naš bo ziher tak šmeksi okrog hodil da bo joj-se bom izživljala tko kot pri Haniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....sej ti si pa samo 3 tedene za manouser posted image ....zobarja sva imeli pa pri 9m(itak še nobenga zobka na vidiku,kaj šele v ustihuser posted image ) in je rekla,da čez 1 leto spet kontrola...tko da sem prejšni mesec klicala in dobila za danes datum(še zmišljevala sem se lahko okrog ureuser posted image ).....tablet ji nobenih ne dajem...vsake toliko jo prepričam,da zobke umijeva s pasto(ji je fuj,čeprav ima okus po čigumiju),drugače jih pa drgneva kar z vodo


ne v bistvu grem v šoping bl zase....morm kako lepo majčko nosečniško kupit....
pa itak da bo neki tud za user posted image

ja sj jst sm tud klicala pr 9 mescih pa so rekl, da do 3,5 let sploh ne sprejmejo kaj kompliciram..pol sm pa v lj klicala pa sploh na vrsto ne pridem....
kje maš ti zobarja? ma bi jo pelala kamorkoli....k me mal skrbi k ma tolk dudo...pa da vidim če kaj vpliva....
v vrtcu so sicer spet uspele, da jo ma samo za spat, doma pa tega ne uspemo, ker je jok in užaljenost na kubik....
mi2 jih pa še nič s pasto..sam z vodo...zvečer pred spanjem....sj ma lepe, ampak vseen....
ja sj jst tud komi čakam pedenčkanje....spet vse jovo na novo.....


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 8:44:33   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Pikica_82

Jutro. Najina noč user posted image , zjutraj pa tako zganjanje trme, da me kr glava boli. Me je že v vrtcu opozorila, da je začel trmo zganjat, je mela na žalost čist prav.

Midva sva mela prejšnji mesec zobozdravnika. Nama je priporočala zobno pasto s flurom, ampak da sam čist malo dam na ščetkico in ne spiram. Tak da najprej z weledino pasto umijeva, nato pa še samo to čez zobke namaževa. Mi je pa rekla, da danes ne spremljajo samo čistosti zobkov, ampak tudi rast ugriza in njegovo obliko, ker je vedno več anomalij. Če jih pravi čas ugotovijo, jih lahko začnejo sanirat že pri kakih 4 letih, ne čakajo več na prve stalne zobe. Zato jih je priporočljivo zgodaj peljat k zobozdravniku že, da spremljajo razvoj čeljusti.

Sjmm user posted image user posted image za vaju! Pa tudi za Nika!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za nočko...
ja sj zato sm mislla jo peljat k zobozdravniku...pliz preber kaj sm čebeli napisala


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 8:45:10   
petrušk_
 
IZVIRNO SPOROČILO: baki

nik je pašteto je že pojedu,. pa dve mandarini.tk da upam da nebo hujšegauser posted image morda pa so res samo zobje.kaj pa veš,pr takih malih tk ne veš kaj jim jeuser posted image komaj čakam da to prerastemo.zdej mu pa grem nos spucat.spet bo dritjeuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mal preventivnih pa upejmo da so sam zobki


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 8:50:10   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: baki

sjmm...vaju je pa res zabasalo.sem mislila da ne bo hujšega.a je mel maj vročino?


vročine za1x nimava, Maj je bil neki topel ponoči, sam termometer ni izmeril vročine...upam, da ne pride

kako pa kaj nik??? je kaj bolje???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?