|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 11:40:39   
Čebel@
birdy.....resno vprašanje:a boš ti sploh imela čas it rodit???

kolumbo......iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ......pa kak lepotec je Roksiuser posted image ....kaj pa če bi mu dali povšter v posteljico?

baki...naša je VEDNO topla ko se zbudi(pa bi lahko imela minus v sobi)user posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 11:44:32   
Čebel@
kakšne lušte mi delate s slikicami vaših user posted image -tko še težje komaj čakam mojga Galauser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 11:57:52   
sjmm
kolumbo...joj, kaka lušna princa!!!!!!!!!!!!!!!!!! Roksi je že cel dec, Jurček pa nič ne zaostaja!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..ma, me prime d bi še kr kakega melauser posted image

Mi2 pa dons nisva šla nč vn...se je treba pocajtat, čeprav Majčiju ni prov nč kej dost vidt...mau pokašlja sem in tja..jz sm pa bol cotasta

Juhco kuhava, pa zdej glih čajček čakava

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 12:15:44   
Čebel@
danes se je na gospodarskem rastavišču začel smučarski sejm-ČE KATERI PRAV INFOuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 14:08:19   
MIHAILO
user posted image



user posted image

Tako se je Mihailo lepo igral v svoji otroski sobi,ati in mami sta pa lahko delala in pucala...user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 19:02:22   
Katjusa
Dan:)))

Beni še vedno bubanček ampak gre na boljše.... danes sem ga obiskala in sma se nacartala......

zdravniškega sem naredilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image je reku zdravnik da imam super kri in ekguser posted image user posted image user posted image user posted image da bi pa blo fino, če bi kak kg izgubilauser posted image

sem utrujena tak da grem mal tv kanale pregledat.....

mihailo super sobicauser posted image user posted image user posted image user posted image kako ste pa naredili z balkoni? ste jih zasteklili?

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 19:07:09   
Čebel@
čer

v vrtcu sem slišala same pohvaleuser posted image user posted image ....zobarci je tudi lepo pokazala zobke-ji je glihkar predrla ena trojka tko da ima 13 zobuser posted image ....kontrola čez pol letauser posted image ....je bil pa jok,ko ji je dala štempiljko na roko(hello kitty)user posted image user posted image user posted image user posted image ...sem ji razložila,da jo je dobila ker je bila pridna,tko da jo zdej skos gleda in vsakmu jo ponosno pokažeuser posted image user posted image user posted image ....zdej mala že pančka,midva greva pa večerjatuser posted image

mihailo....full mato lepo stanovanjeuser posted image user posted image user posted image .....pa res mi je full všeč poslikava sten v otroški sobiciuser posted image user posted image user posted image

birdy....že dihamo?user posted image

upam,da ste ostale tudi ok,sploh bolančkaneuser posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 19:09:31   
Urša08
čer

Danes se pa bolj pozno oglašamuser posted image . Možek vztraja da veliko počivam tko da ga ubogam. Sem pa zjutraj ko je tamala odpeljal v vrtec šla nazaj spat in spala do pol desetih, ma sploh ne pomnim kdaj sem nazadnje tako pozno vstala. Dopoldan bolj ali manj preležim, popoldan sem pa malo več na nogah da se z Nejcem in Žigcem ukvarjam. Smo šli pa danes na sprehodek prvič vseh pet - no za 10 minutk. Je pasalo se po sončku sprehajatuser posted image .

Mihailo super stanovanje user posted image user posted image user posted image user posted image

Katjuša sem vesela da gre Benjaminu na boljše in seveda da sta se nacartala user posted image user posted image user posted image

Sjmm za vaju z majčijem pa cel kup user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Aja a na računalnik naložimo angleški al slovenski office? Aja a pa pri poslušanju kdaj vam je nagajal kadar je poslušala s slušalkami al brez slušalk?

Kolumbo iiiii kaka luštna fanta, pa kok je Jure že velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Petrušk čestitke za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Grem počasi pravljico prebrati mojima sončkoma.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 19:11:41   
Urša08
čebela iiii kok je lepo ko slišiš same pohvale o svojem otroku user posted image user posted image user posted image user posted image pa dober tek

Birdy sam ti maš pa res turbo vklopljen, kaj če bi mal počivala. Pa javi nam ko se bo začelo dogajati, da bomo skup dihaleuser posted image jaz sem še čist v dihanju user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 19:42:51   
Katjusa
Urša joj to je moglo bit lušno v 5user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image si mi kr lušte naredlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uživajte in uživajte res je lepo brat, poste tok polne dobre in lepe energije....

no pa je moj prišel.... Florjan je pa že v postelji..... mikiju sem pa praskalnik dala pred akvarij in zdej ribice gleda in grunta kako bi not prišeluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 19:50:13   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

čer

Danes se pa bolj pozno oglašamuser posted image . Možek vztraja da veliko počivam tko da ga ubogam. Sem pa zjutraj ko je tamala odpeljal v vrtec šla nazaj spat in spala do pol desetih, ma sploh ne pomnim kdaj sem nazadnje tako pozno vstala. Dopoldan bolj ali manj preležim, popoldan sem pa malo več na nogah da se z Nejcem in Žigcem ukvarjam. Smo šli pa danes na sprehodek prvič vseh pet - no za 10 minutk. Je pasalo se po sončku sprehajatuser posted image .

KOK VAM JE LUŠNO...PA MALA ŽE KR NA ZRAKU...VAU...LEPO!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mihailo super stanovanje user posted image user posted image user posted image user posted image

Katjuša sem vesela da gre Benjaminu na boljše in seveda da sta se nacartala user posted image user posted image user posted image

Sjmm za vaju z majčijem pa cel kup user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Aja a na računalnik naložimo angleški al slovenski office? Aja a pa pri poslušanju kdaj vam je nagajal kadar je poslušala s slušalkami al brez slušalk?

ČE SE DA BI KR SLOuser posted image ...VČASIH K JE POSLUŠALA BREZ SLUŠALK...GLAS ZMRZNUuser posted image user posted image

Kolumbo iiiii kaka luštna fanta, pa kok je Jure že velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Petrušk čestitke za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Grem počasi pravljico prebrati mojima sončkoma.




_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 19:51:01   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

čer

v vrtcu sem slišala same pohvaleuser posted image user posted image ....zobarci je tudi lepo pokazala zobke-ji je glihkar predrla ena trojka tko da ima 13 zobuser posted image ....kontrola čez pol letauser posted image ....je bil pa jok,ko ji je dala štempiljko na roko(hello kitty)user posted image user posted image user posted image user posted image ...sem ji razložila,da jo je dobila ker je bila pridna,tko da jo zdej skos gleda in vsakmu jo ponosno pokažeuser posted image user posted image user posted image ....zdej mala že pančka,midva greva pa večerjatuser posted image

mihailo....full mato lepo stanovanjeuser posted image user posted image user posted image .....pa res mi je full všeč poslikava sten v otroški sobiciuser posted image user posted image user posted image

birdy....že dihamo?user posted image

upam,da ste ostale tudi ok,sploh bolančkaneuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image ZA HANČI..KOK JE PRIDNA IN POGUMNA!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 19:52:04   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

Dan:)))

Beni še vedno bubanček ampak gre na boljše.... danes sem ga obiskala in sma se nacartala......

zdravniškega sem naredilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image je reku zdravnik da imam super kri in ekguser posted image user posted image user posted image user posted image da bi pa blo fino, če bi kak kg izgubilauser posted image

sem utrujena tak da grem mal tv kanale pregledat.....

mihailo super sobicauser posted image user posted image user posted image user posted image kako ste pa naredili z balkoni? ste jih zasteklili?




DRŽIM PESTI D BOSTE KMALU VSI NA KUPU IN UŽIVALI V NOVEM RAZPOREDU ŽIVLJENJA!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 19:53:51   
Čebel@
katjuša....si verjetno spregleda:moj bi imel podatke o vajinem garminu(tanovem),da bi malo pogooglaluser posted image .......user posted image user posted image user posted image  za zdravniški pregled in da se zdravje vrača

urša....pridna,da ubogaš možekauser posted image user posted image user posted image a ima očetovski dopust?...user posted image user posted image user posted image za sprehod-res je bil lep sončekuser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 19:54:42   
Čebel@
sjmm.....si kaj boljše?

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 20:16:19   
birdy
Hoj, mi smo bli v Domžalah, je mami povabila na kosilo... Če ni to superuser posted image
čebela, joj, ko bi vedla... Takoj vse spustim iz rok sam da se kej začne. Ubistvu mi je dolgčas, pol pa skoz neki prčkamuser posted image  Sam počivam pa tud dost, vsak dan ene dve uri, tud dons sem. In glih takrat je moja mat klicala in se nisem javla ker telefona nisem slišala... Pa je bila že panika, je mojga klicala če sva že kam šlauser posted image  No, važno da smo se na koncu zmenil...


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 20:46:41   
Ajvy
čeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr

Sjmm...joj...a res...revčka ena..upam,da ti je namenjeno bilo počivat in da si kaj bolje...

baki...ojej...bogec Nik...upam ,da se hitro poceli

Petrušk...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image superca......naj se izteče po vaših željah
MI smo dobili obakrat vabilo za zobarja....teh tabletk ne dajemo...

Pikica.82....srečno v obdobju trme..mene je kr groza......pa upam,da bo dananšnja boljša.....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 21:01:42   
Ajvy
KOlumbo...he he ...kakšna face je Rok....waw...
JUre je pa itak cukrček...ma reš maste krasne otroke. user posted image user posted image user posted image

Birdy...waw...ti si pa res turbo vklopla ..uf..dobra si...

Mihailo...priden fant....in kakšno krasno garažo ima user posted image user posted image user posted image

Katjuša...super za Benjaminovo izboljšanje....in tvoje krasne rezultate user posted image user posted image user posted image

Čebela...pridna Hana...bravo user posted image user posted image user posted image

Urša...jjjjjjjjjeeeeeeeeee...ponosna družinica user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 21:02:07   
Ajvy
200- tka....waw....the best...

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 21:30:57   
sjmm
čer!

dans sm jz malega nesla spat...25minut...šlafa k norcuser posted image user posted image user posted image


mene še praska po grlu in sm brez glasu...mislim d se slabo počutim tud zarad prihajajočin naj naj dni v mesecu ženske..hja..počitek mi glih ni bil dan...k je moj glih dobr uletu...sam so bli mulčki kr pridni...z najmlajšim na čeluuser posted image user posted image user posted image ...hvala punce k mislite nameuser posted image user posted image user posted image user posted image

urša...še čakamo na slikovni material o vaši najlepši princeskiuser posted image user posted image ...pa ful lepo da sta jo fantiča tako sprejela...držim pesi da ne bo kakih reakcij

mihailo...vau hudo imate....in mali ma super velko in lepo sobicouser posted image user posted image user posted image user posted image

birdy...zgleda d si nasledila od kolumbo turbo pogon na koncu nosečnosti...upam, da boš našla čas za u Puser posted image user posted image ....pa super za povabilo na kosilouser posted image user posted image user posted image

ajvy...kako ste kaj???

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 21:31:36   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

200- tka....waw....the best...

user posted image user posted image user posted image A SMO ČVEKE AL SMO ČVEKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 22:21:05   
boma2

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

user posted image



user posted image

Tako se je Mihailo lepo igral v svoji otroski sobi,ati in mami sta pa lahko delala in pucala...user posted image


bravo za tako lepo sobico in čas za vaju.. :)
je pa full velika ane?


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 22:30:38   
boma2

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

čer

Eno slikico vam pokažem, kaj več pa jutri ko naložimo slikico na računalnikuser posted image
user posted image




cortika,,, :) ti pa si prej bila doma kot pa šla v rIM...) ČESTITIKE... :)user posted image


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 22:31:54   
boma2

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Mi smo šli pa danes na prvi sprehod za par minutk. Smo izkoristili sončka. Eva je pridkana, je in spi. Jaz mam pa tak naval mleka da me prsi bolijo k pr norcih, pa mal morm črpat da ne fašem kakega mastitisa. Upam, da se kmalu poštima. Nejc in Žiga sta Evo lepo sprejela, zaenkrat nimamo težav. Kako bo naprej bomo pa še videli. Pričakujem da kaka krizica najbrž še pride. Je pa res da poopoldneve namenjava tamalima.

No sej sedaj pa morm it - pravljica kličeuser posted image user posted image user posted image user posted image



Ti pa si carica.. :) full lepo slišati, da ste se ujeli...user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 22:44:55   
boma2
kolumbo... super fotke,... :) kako je pa kaj Jurček, ste zdaj zdravi? pa tvoja rana? Roksi je pa facca..:)


birdy... mal počivaj, da ne boš ćist utrujena za v Rim..;:)

sjmm.. samo, da ne bo slabše..)user posted image lepo se imejte... :)

katjuša kako je kaj v službi? bogi tvoj sinček.. user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?