|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
5.10.2010 17:59:14   
simonakr
Kolumbo DOBRODOŠLA! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ko boš bolj pri moči dej kakšno slikco gor da vidimo piščančka!
Aja A odd je pa itak zakon (sem jest tud gor delala in gor ležala ko sm rodila - veze user posted image )

Čebela - naša pa moje čevlje in copate obuva pa medvedkom tud. Aja pa zobe jim umiva pa rito user posted image user posted image

No zdej pa šibam še kej nardit!


_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
5.10.2010 18:02:39   
simonakr



IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

čebela tuki maš malce mere zbrane do sedaj

Mere pri 18 mesecih


sazi
- 11kg, 81 cm

sjmm - 11800, 85cm

urša - 10450, 82cm

Punce dodajte mere pri letu in pol da malce obnovimo seznamček


Mi še nismo imel pregleda user posted image  Tko da ko bo jih sporočim!


_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
5.10.2010 18:04:45   
Onasiss
Oooooooooooooooooo že 5. del...

Naše mere: 18 m..... 12500 g in 87 cm.
Zobe imamo že vse..... torej tam do 14 mesecev so vsi ven prilezli, hodimo pa itak že 1 leto.


KOLUMBO.... lepo da si že doma....user posted image user posted image user posted image user posted image ja baje je bilo tisti dan res pestro... se babce in sestre hecajo, da njim pa res ne pustite štrajkat....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

So what....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
5.10.2010 18:07:51   
Onasiss
Sem vam pozabla napisat, da bomo imeli (končno) krst in sicer naslednjo nedeljo. Zaradi ogromne žlahte bomo samo boter z družino in mi... Vem, da bo zamera ampak pri nas je recesija....user posted image user posted image user posted image user posted image , poleg tega jih ena polivca ne more, ostali se pa itak grdo gledajo, tko da sem naredila pač na tak način.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
5.10.2010 18:16:43   
simonakr



IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Oooooooooooooooooo že 5. del...

Naše mere: 18 m..... 12500 g in 87 cm.
Zobe imamo že vse..... torej tam do 14 mesecev so vsi ven prilezli, hodimo pa itak že 1 leto.


KOLUMBO.... lepo da si že doma....user posted image user posted image user posted image user posted image ja baje je bilo tisti dan res pestro... se babce in sestre hecajo, da njim pa res ne pustite štrajkat....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

 
No ja 4. pa res! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
5.10.2010 18:43:52   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: simonakr




IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Oooooooooooooooooo že 5. del...

Naše mere: 18 m..... 12500 g in 87 cm.
Zobe imamo že vse..... torej tam do 14 mesecev so vsi ven prilezli, hodimo pa itak že 1 leto.


KOLUMBO.... lepo da si že doma....user posted image user posted image user posted image user posted image ja baje je bilo tisti dan res pestro... se babce in sestre hecajo, da njim pa res ne pustite štrajkat....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

 
No ja 4. pa res! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ups ...user posted image sem sam V. vidla....


_____________________________

So what....

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
5.10.2010 18:59:42   
Čebel@
mala v postelji,ati gre še nazaj na gradbišče,mami pa na RR(itakuser posted image )

sjmm.......boste pa jutri zapravlaliuser posted image

tanci.....si vsaj imela frej dan za tvojedva sončkauser posted image .....Hana ima  rada meso,ampak ni vsak dober za njeno razvajeno ritouser posted image

birdy.....sigurno bo Kristi lepo sprejela bratcauser posted image

urša.......hvala ker si zbrala mere-zlata siuser posted image user posted image user posted image

simona.......če bom tokrat na A ležala,te bom poklicala,če ne bojo lepo delale z manouser posted image

onasiss......a za Evito bo krst?.....ej sej si prav naredila,da ne vabiš žlahteuser posted image

tamika.......kako sta opravila v MB?

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
5.10.2010 19:08:40   
TAMIKA3
čer user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image v posteljah ... ati in mojster v kleti ... mami via sestanek... če bom sposobna se vam še danes javim, drugače pa ju3 user posted image

bye bye user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
5.10.2010 19:31:02   
Urša08
čer

Tamaledva v postelci, možek pospravlja kuhinjo, jaz sem pa mogla še mal na rr pokukatuser posted image .

Birdy a ti pošljem naslov pa telefonsko?

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
5.10.2010 19:42:32   
birdy
Lahko pošlješ jauser posted image Samo povej, si ti ziher dobra da se jutri dobimo? Mislm, se vredu počutiš?

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
5.10.2010 20:27:53   
petrušk_
kolumbo!!!!!!!!!!!

welcome hhome...izklopi turbo in počivaj pa šimeta vpreži user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ćelim ti veliko crkljanja pa pridne fante.....

nočko mi šibamo v mižule......


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
5.10.2010 20:30:45   
Čebel@
ati še dela-je zgleda čist notr paduuser posted image ......jaz imam pa dovolj za danesuser posted image

se tipkamo jutriuser posted image

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
5.10.2010 20:35:11   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Lahko pošlješ jauser posted image Samo povej, si ti ziher dobra da se jutri dobimo? Mislm, se vredu počutiš?


Ja jaz sem ok. Ti pošljem na zs naslov.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
5.10.2010 20:44:40   
sjmm
čer!

mali v deželi sanj, skupi z očijem...za spremembo

mene pa so čakale še vse sorte smeti za odpokat, pa posoda vn in druga not, zdej še brisače zložim, pralca in sušilca naštelam na 10.00...pol sm pa končno frej!!

nočko vsem skupaj!!!


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
5.10.2010 20:46:38   
Urša08
Birdy sem ti poslala naslov. Če ne bosta sigurna pokličta. 

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
5.10.2010 20:53:59   
birdy
Urša, dobila. Sem kr v word shranila in sprintalauser posted image Mava pa še garmina tko da upam da bo šlo brez klicanjauser posted image Ampak tale garmin je mal smotan tko da verjetno bova klicala, prideva pa pomoje okol desetih, če bova ob kaki drugi uri ti pa sporočim...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
5.10.2010 21:59:29   
Maksi1
Punce, pozdravljene.

Moja ptička je ozdravla kar hitro, jaz pa sem se od nje nalezla in prou počasi prihajam k sebi. Pa sem si že zadnjič rekla, da ko bo naslednjič viroza, bom na bolniški kak dan. Potem pa nisem imela srca bit na bolniški zase, potem ko sem bila na bolniški zaradi moje punčke (3 dni). Je...ga, take mamo.

KOLUMBO - z zamudo, ma od srca. Iskrene čestitke za rojstvo in vesela sem, da si imela hiter porod.

Zbiranje podatkov - mi imamo konec tedna sistematski in če počakate še nekaj dni, napišem tudi jaz manjkajoče mere.

To je zaenkrat prou na hitro, ker sem za danes že kar utrujena. Želim vam lepo noč, jutri pa en krasen dan.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
5.10.2010 22:03:56   
birdy
Evo, ura je deset, oba prijatelja samo še čakata vklop, prah pobrisan, po tavečjem pospravljen, čakam še decauser posted image Sem pozabila povedat da sva šla dons gledat barve, naslednji vikend bo akcija, sva se odločila da še dnevno premalava ker je men že prov nerodno kaka jeuser posted image V jedilni kot bova dala kar pralno barvo. Pa v otroški sobi bo tud u izi pralna. A taka živo rumena in svetlo vijolična gresta skup? Bi mogla najdt pa dat link da vidte kere barve točno mislim... Mal mava še časa da se odločiva za barve pa rabim drugo mnenje ker je moj okus za pasanje barv bolj čuden, oziroma ga niuser posted image
Lepo pančajte pa se beremo jutri...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
5.10.2010 23:18:13   
sjmm
čer!

SAM SPOROČAM, DA JE ŠLA KOLUMBO NAZAJ V P, KER SE JI JE POD ŠIVI NAREDU EN HEMATOM IN POČU...SO JO ŽE POŠTIMAL...SAM MORTA OBA Z JURČKOM NOT OSTAT.....VEČ NOVIC VERJETN JU3....PRAVI, NAJ DRŽIMO PESTI IN MISLIMO NA NJO, PA DA NS VSE POGREŠA

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...MI ŽE POŠILAMOuser posted image

< Sporočilo je popravil sjmm -- 5.10.2010 23:25:08 >


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 7:08:28   
Urša08
Kolumbo ojoj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image držim pesti in mislim na vaju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 7:09:14   
Urša08
user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 7:11:23   
petrušk_
 
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

čer!

SAM SPOROČAM, DA JE ŠLA KOLUMBO NAZAJ V P, KER SE JI JE POD ŠIVI NAREDU EN HEMATOM IN POČU...SO JO ŽE POŠTIMAL...SAM MORTA OBA Z JURČKOM NOT OSTAT.....VEČ NOVIC VERJETN JU3....PRAVI, NAJ DRŽIMO PESTI IN MISLIMO NA NJO, PA DA NS VSE POGREŠA

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...MI ŽE POŠILAMOuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
čimprejše okrevanje....


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 7:12:02   
petrušk_
jutro!!

sm v službi...morm hitr podelat ta nujne stvari pol pa nazaj k moji miški :)))


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 7:13:47   
Urša08
jutro

Moja nočka tko tko, sem ob treh dežurala k nisem mogla spat. Sem včerej čez dan očitno preveč spalauser posted image user posted image user posted image Pa še moj je vstal za mano in sva skup en čajček popila. Tamaledva sta na poti v vrtec, Nejc je mal protestiral da on ne bi šel.

Sedaj pijem kapučinček in mi po dveh dneh paše user posted image .

Birdy se že veselim da se vidimouser posted image

petrušk kako je z Evo?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 7:16:02   
Urša08
Maksi seveda bomo počakale na podatke, jih sporoči po posvetovalnici. Pa pozdravi se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?