|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 11:18:36   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee


Kdo bo pa še živel v Ljubljani, saj je celo mesto eno veliko gradbišče. Delavci, uvoženi sicer, delajo na teh gradbiščih in po opravljenem delu ne dobijo plačila.
Projekte, ki jih tako uspešno opravlja, dokonča malomarno, če naštejem samo tri: Celovški dvori, Stožice, most čez Ljubljanico, nimajo podlage za uporabno dovoljenje, pa ga kljub vsemu imajo.
Golobičevi Ultri je zaupal projekt Urbana brez razpisa. Poleg tega je Golobič sprva zanikal svoj delež v Ultri.
Lekarni Bitenc je želel odvzeti koncesijo, po tem, ko jih je sprva sam povabil v Mercator Center (ko je bil še direktor). Zakaj jim je želel odvzeti koncesijo? Zato ker se mu zdi njihova lokacija izjemna in s tem primerna za Lekarno Ljubljana. Hvala bogu mu to ni uspelo.
Jakliča je namestil v Lekarno Ljubljana. Lekarna Ljubljana je prodajala neregistrirana zdravila. Oblikujejo naravnost oderuške cene samoplačniških zdravil.

Ah pa to so same malenkosti. Važno je, da se odojek vrti na Prešercu.




Te stvari zadnje dni bleja veliki vođa, ker ga že 4 leta peče glava, ker si puli lase zaradi odstranitve Jankoviča iz Mercatorja. Zakaj za vraga se ne da s svojo glavo mislit. Hudič je, ko znajo JJ horda samo kritizirat, kontra predlogov pa ni in ni.

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 11:24:32   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

Oh ja. Situacijo poznam z drugega zornega kota. Pa nima veze. Uživajte v Ljubljani.


Bi mi lahko pokazala tvoj zorni kot?



Čemu? Kar je, je.


Ker bi rada ugotovila, če sem res samo ovca.

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 11:33:04   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*
Ker bi rada ugotovila, če sem res samo ovca.

Madonca... to pa menda ja lahko veš tudi brez tega, da veš, kaj si nekdo misli o nekem županu.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 12:17:13   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*
Ker bi rada ugotovila, če sem res samo ovca.

Madonca... to pa menda ja lahko veš tudi brez tega, da veš, kaj si nekdo misli o nekem županu.



Če nimam vseh informacij, lahko nasedam dezinformacijam in sem posledično ovca - zato bi pa rada ugotovila kakšne so tiste informacije (oz. zorni kot Bizibee), ki mi bodo odprle oči.
Načeloma pa se nimam za ovco, ne.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 13:22:14   
pingi
Še ena zanimivost o gospodu Jankoviću oz. proslavljanju njegove zmage.
A niso otroci tudi odraz staršev? In kam pridemo brez svobode govora?
Samo v razmislek...

http://www.finance.si/291746/Jure-Janković-&#187;Daj-ubij-tega.&#171;

Jure Janković: »Daj, ubij tega.«







user posted image
Uroš Urbas
vsi članki avtorja

Finance 198/2010
12.10.10 00:01
O grožnji mlajšega sina ljubljanskega župana Jureta Jankovića novinarju Financ Jaki Elikanu 
Na volilno nedeljo sem ob 23. uri stal pred vhodom v lokal Čupiterija na Mestnem trgu ob kolegi Jaki Elikanu in ob županovem mlajšem sinu Juretu Jankoviću. Jure Janković se je nagnil k svojemu prijatelju, pokazal na Elikana in rekel: "Daj, ubij tega."
V nedeljo po koncu redakcije se nas je pet novinarjev, ki smo spremljali lokalne volitve, odpravilo pogledat zmagovalčevo povolilno slavje. Prireditev je bila na Mestnem trgu pred lokalom Čupiterija blizu magistrata. Na Mestnem trgu je bilo še nekaj deset ljudi, točilni pult s pijačo so pospravljali. Kolega Jurij Šimac je srečal znance in jih šel pozdravit, kolegica Ilinka Todorovski in kolega Rok Pikon sta obstala ob robu druščine.
Dogajanje na Mestnem trgu
Na vratih lokala Čupiterija ob štabu Zorana Jankovića se je pojavil mlajši županov sin Jure Janković s prijateljem, približala se mu je še ena oseba in mu čestitala. Kolega Jaka Elikan je šel proti Juretu Jankoviću, sledil sem mu in obstala sva pred sogovornikoma Jureta Jankovića. Ko je tisti, ki je županovemu sinu Juretu Jankoviću čestital, odšel, je Elikan naredil korak naprej in približno en meter obstal pred Juretom Jankovićem. Nista se pozdravila, Elikan ni nič spregovoril, ker sta se srečala že ob sedmih zvečer; takrat ga je Elikan spraševal, zakaj je Marjan Pišljar, lastnik družbe Les iz Rovt pri Logatcu, blokiral njegov polovični delež Electe . Ob pogledu na Jako Elikana se je Jure Janković nagnil k svojemu prijatelju in rekel: "Daj, ubij tega."
Oba z Elikanom sva ob tem prebledela, besede Jureta Jankovića sva razumela kot resno grožnjo, Elikan pa je ob tem Juretu Jankoviću pretresen zajecljal: "Ne moreš mi tega reči, ne moreš me kar likvidirati."
K nam pride župan Zoran Janković
Le nekaj hipov pozneje je pristopil župan Zoran Janković in Elikanu rekel: "Jure je malo spil, ne provociraj ga, danes ni čas za vprašanja." Elikan mu je odvrnil, da mu je njegov sin grozil s smrtjo in da tega vendar ne more. Župan Zoran Janković je rekel: "Ne bom rekel, kaj si kdo zasluži, ampak Jure je malo spil in ga ne provociraj. Prosim, da ga pustiš." Elikan mu je ponovil, da mu je grozil s smrtjo, in župan Janković je ponovil, da "danes ni čas za vprašanja in da se take zadeve urejajo na sodišču".
Elikana sem prijel za roko in predlagal, da odideva, županu pa dejal: "Čas za vprašanja bo jutri. Danes vam čestitam za zmago na volitvah." Takrat se je župan Zoran Janković obrnil k meni in s povzdignjenim glasom, ki je pritegnil več ljudi, ki so okoli nas naredili špalir, dejal: "Vi ste hinavec in tega ne mislite resno. Zakaj ste danes to napisali? To boste pojasnjevali na sodišču. Od vas ne sprejmem čestitk. To je zasebna zabava in vi na njej niste dobrodošli." V nedeljo ob 21.40 sem namreč na Finance.si objavil komentar o volitvah z naslovom: Imperator Zoran Janković, 2.0.
Ko je župan Zoran Janković prišel k nama, so se nama pridružili še drugi trije kolegi Ilinka Todorovski, Jurij Šimac in Rok Pikon. Skupaj smo odšli z Mestnega trga

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 13:27:04   
Kerensa*
Po novem KZ (Kazenskem zakoniku) je v SLO uzakonjen dosmrtni zapor. In tolikokrat, kolikorkrat sem jaz že komu rekla, da ga bom likvidirala, bi bila še ta kazen premila zame. user posted image

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 13:34:09   
jagoda77
Jaz sicer ne živim v LJ zadnje dve leti, preseljena na obrobje, vendar delam v Centru in že 10 let sem vsak dan v Ljubljani in vidim z lastnim očesom, kaj se z Lj dogaja in kar se zadnje 4 leta dogaja, se prej 6 let ni niti malo od tega, tako da tisti, ki tako vztrajno iščete iglo v senu, ne vem kaj bi radi. Itak je pa vedno najbolje kritizirat in iz medijev vsem besedam nasest.
janković je pač imel za moje pojme najboljši slogan, kar sem jih prebrala v Sloveniji od kar smo samostojni in se gremo volitve user posted image in tudi največ je naredil in župan pač mora bit meneđer, da sploh lahko zdila vse skupaj in ne samo politik, ki obljublja, v celofan vse zavija, na koncu pa itak nič ni.

O teh grožnjah pa raje ne bi, kolikokrat je bila kje kdaj kakšna izjava koga v vinjenem stanju, pa ne napihujejo... prav za bruhat za moje pojme. Pa ne da zagovarjam, samo če je bila izjava in reče ata, da je spil in da ni čist pa se opravič in potem kljub vsemu ta novinar oh in sploh bogi... ja prosim... vprašanje če se Jankovičev sin sploh spomne, komu je kej reku.... svašta res.... Nimajo nič drugega, potem morajo pa nekaj najti, pa da pišejo lahko spet, ker je pač težko napisat, Zoran čestitamo a ne....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 13:35:26   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77
janković je pač imel za moje pojme najboljši slogan, kar sem jih prebrala v Sloveniji od kar smo samostojni in se gremo volitve user posted image

Njemu bi tisti "VOLIM.TE" še bolj pasal. user posted image

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 13:36:11   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

Jaz sicer ne živim v LJ zadnje dve leti, preseljena na obrobje, vendar delam v Centru in že 10 let sem vsak dan v Ljubljani in vidim z lastnim očesom, kaj se z Lj dogaja in kar se zadnje 4 leta dogaja, se prej 6 let ni niti malo od tega, tako da tisti, ki tako vztrajno iščete iglo v senu, ne vem kaj bi radi. Itak je pa vedno najbolje kritizirat in iz medijev vsem besedam nasest.
janković je pač imel za moje pojme najboljši slogan, kar sem jih prebrala v Sloveniji od kar smo samostojni in se gremo volitve user posted image in tudi največ je naredil in župan pač mora bit meneđer, da sploh lahko zdila vse skupaj in ne samo politik, ki obljublja, v celofan vse zavija, na koncu pa itak nič ni.

O teh grožnjah pa raje ne bi, kolikokrat je bila kje kdaj kakšna izjava koga v vinjenem stanju, pa ne napihujejo... prav za bruhat za moje pojme. Pa ne da zagovarjam, samo če je bila izjava in reče ata, da je spil in da ni čist pa se opravič in potem kljub vsemu ta novinar oh in sploh bogi... ja prosim... vprašanje če se Jankovičev sin sploh spomne, komu je kej reku.... svašta res.... Nimajo nič drugega, potem morajo pa nekaj najti, pa da pišejo lahko spet, ker je pač težko napisat, Zoran čestitamo a ne....


aja in to j epotem dovoljeno, da klatiš take, če si le dovolj vinjen, da se ne spomniš, kaj si rekel user posted image  za moje pojme je vse to ena velika balkanska mafija.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 13:38:26   
jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

aja in to j epotem dovoljeno, da klatiš take, če si le dovolj vinjen, da se ne spomniš, kaj si rekel user posted image  za moje pojme je vse to ena velika balkanska mafija.


a dejte no, prosim vas, mogoče je prav vaš možek tud kdaj se ga nabil k kanta in potem težil vsem okrog in kvasil bedarije... ja prosim res no.. ne s takimi.... pač je mel to smolo tale sine, da je bil ravno takrat zraven novinar, ki ga ima "blazno rad" in je vse to fajn napihnil.....


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 13:39:15   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
za moje pojme je vse to ena velika balkanska mafija.

Možno... ampak od nje imamo korist. Od "poštenih Slovencev" je nimamo ravno.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 13:41:47   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77


IZVIRNO SPOROČILO: Volga

aja in to j epotem dovoljeno, da klatiš take, če si le dovolj vinjen, da se ne spomniš, kaj si rekel user posted image  za moje pojme je vse to ena velika balkanska mafija.


a dejte no, prosim vas, mogoče je prav vaš možek tud kdaj se ga nabil k kanta in potem težil vsem okrog in kvasil bedarije... ja prosim res no.. ne s takimi.... pač je mel to smolo tale sine, da je bil ravno takrat zraven novinar, ki ga ima "blazno rad" in je vse to fajn napihnil.....




smolo, ja smolo user posted image  sicer pa briga me, razprdajte dalje, samo to sem pa morala uletet, k ja, če si pijan, potem pa lahko kvasiš neumnosti. U redu.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 13:42:43   
jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77


IZVIRNO SPOROČILO: Volga

aja in to j epotem dovoljeno, da klatiš take, če si le dovolj vinjen, da se ne spomniš, kaj si rekel user posted image  za moje pojme je vse to ena velika balkanska mafija.


a dejte no, prosim vas, mogoče je prav vaš možek tud kdaj se ga nabil k kanta in potem težil vsem okrog in kvasil bedarije... ja prosim res no.. ne s takimi.... pač je mel to smolo tale sine, da je bil ravno takrat zraven novinar, ki ga ima "blazno rad" in je vse to fajn napihnil.....




smolo, ja smolo user posted image  sicer pa briga me, razprdajte dalje, samo to sem pa morala uletet, k ja, če si pijan, potem pa lahko kvasiš neumnosti. U redu.


kdorkoli je pijan, kvasi neumnosti... a kdaj v takem stanju kdo kej pametnega pove user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 13:44:25   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
če si pijan, potem pa lahko kvasiš neumnosti

Kakor vidiš na RR, to lahko ljudje počnejo/počnemo tudi trezni.

No, vsaj za ostale predvidevam, da so - zase vem. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 13:45:05   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77
kdorkoli je pijan, kvasi neumnosti... a kdaj v takem stanju kdo kej pametnega pove user posted image user posted image

Ja. Jaz. user posted image  Včasih izjavim celo kaj bolj pametnega, kakor takrat, ko sem trezna.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 13:53:19   
jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77
kdorkoli je pijan, kvasi neumnosti... a kdaj v takem stanju kdo kej pametnega pove user posted image user posted image

Ja. Jaz. user posted image  Včasih izjavim celo kaj bolj pametnega, kakor takrat, ko sem trezna.


user posted image
carica

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 13:54:02   
Kerensa*
www.youtube.com/watch?v=ZHHLdSszcDU&feature=related

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 14:13:22   
pikica*
No, tale članek g. Urbasa je pa tudi vreden svojega denarjauser posted image . Sem ga prebrala že zjutraj.
Strinjam se, da ni prav, da kar takole človek klati neumnosti (kot jih je sine Janković) in tudi alkohol ni opravičilo. Ampak, roko na srce, pa že na daleč seka dejstvo, da je tale članek čista Jankovićeva antipropaganda. Iz njega pa razberem sledeče:
- avtor članka ne prebavlja družine Janković
- g. Elikan in g. Urbas bi šla lahko na en tečaj za dvigovanje samozavesti (če sta ob tej izjavi res prebledela in se je g. Elikanu začel trest glas in je dejansko odgovoril to, kar piše v članku - da bi bil moj dec tak, se zjokam)
- novinarji so eni navadni lešinarji, ker morajo ves čas nekaj provocirat, potem pa jokajo, ko jih dobijo po glavi
- več kot očitno je, da ta "grožnja" s smrtjo ni bila resna

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 14:42:13   
Bizibee
Saj sem rekla, da poznam zadevo do drobovja in na bruhanje mi gre ob vsem ploskanju ter po novem še opravičevanju pravega odraza Jureta. Mulc misli, da je boga za jajca potegnil, ko ga oče kljub vsej svoji nesposobnosti vleče naprej.

Da ne govorim o Damjanu. Bruh na kvadrat. Electin kader, njegove pustolovščine tu in tam, prenašanje gotovine v škatli (ko so bili še tolarji), parkiranje svojega BMW 7 v morje, Paris Hilton v moški obliki.




(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 14:47:36   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

Saj sem rekla, da poznam zadevo do drobovja in na bruhanje mi gre ob vsem ploskanju ter po novem še opravičevanju pravega odraza Jureta. Mulc misli, da je boga za jajca potegnil, ko ga oče kljub vsej svoji nesposobnosti vleče naprej.

Da ne govorim o Damjanu. Bruh na kvadrat. Electin kader, njegove pustolovščine tu in tam, prenašanje gotovine v škatli (ko so bili še tolarji), parkiranje svojega BMW 7 v morje, Paris Hilton v moški obliki.




Se popolnoma strinjam, da sta sinova verjetno bolj razvajene sorte, ampak kaj zaboga ima to zveze z županovanjem?

< Sporočilo je popravil pikica* -- 12.10.2010 14:48:08 >

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 14:52:36   
uškinamama
Ene verbalne driske , da je še rota virus ne naserje toliko.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 14:55:20   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

Saj sem rekla, da poznam zadevo do drobovja in na bruhanje mi gre ob vsem ploskanju ter po novem še opravičevanju pravega odraza Jureta. Mulc misli, da je boga za jajca potegnil, ko ga oče kljub vsej svoji nesposobnosti vleče naprej.

Da ne govorim o Damjanu. Bruh na kvadrat. Electin kader, njegove pustolovščine tu in tam, prenašanje gotovine v škatli (ko so bili še tolarji), parkiranje svojega BMW 7 v morje, Paris Hilton v moški obliki.




Se popolnoma strinjam, da sta sinova verjetno bolj razvajene sorte, ampak kaj zaboga ima to zveze z županovanjem?


T.i. županovanje je voda na mlin obema sinovoma.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 15:16:54   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77


a dejte no, prosim vas, mogoče je prav vaš možek tud kdaj se ga nabil k kanta in potem težil vsem okrog in kvasil bedarije... ja prosim res no.. ne s takimi.... pač je mel to smolo tale sine, da je bil ravno takrat zraven novinar, ki ga ima "blazno rad" in je vse to fajn napihnil.....




Možje od velike večine RRovk NIKOLI ne pijejo......NIKOLI ne kvasijo neumnosti....NIKOLI ne klejejo......in NIKOLI v življenju še niso nikomu rekli "Ubil ga bom".....ta stavek kvečjemu uporabljajo žene teh pridnih mož vsakodnevno na RRu, trezne sicer, vendar zgolj takrat, ko mislijo na tašče, svakinje, bivše punce od teh pridnih mož in v takem kontekstu je seveda to potem opravičljivo....

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 15:29:39   
Bakfark
Tako kot vedno, tudi na temi o županih zopet prednjači Ljubljana. Še tukaj ne moremo biti zastopani enakovredno. Kot da je naš Kangler kaj manj faca od vašega Jankovića. Decentralizacija v tole našo malo nacijo!!!

Lju-bljan-ske pi-čke!!! 

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 15:41:20   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Lju-bljan-ske pi-čke!!! 


A to kak manjvrednostni kompleks ven seka? Jaz Kanglerja žal ne morem komentirat, ker pač ne poznam vaše lokalne problematike. Ste pa zato Mariborčani dobrodošli, da kakšno pametno na to temo rečeteuser posted image .

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?