|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrčki2009
19.10.2010 23:34:04   
lean
Večer

mož jaz hb že dolgo nimam več navalov mleka, se čez dan ne dojive več, razen ko je doma pred dnevnim spanjem. Mi je to z odhodom v vrtec uspelo ukinit, a po prvi daljši bolezni smo spet na crklanju pred spanjem, toliko o odstavljanju, v glavnem zdaj sem to preložila na čas, ko bo stara 1,5 let, se bom potem odločila kaj in kako naprej.

_____________________________



(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Septembrčki2009
20.10.2010 8:31:47   
lean
Dobro jutro

sem se včeraj spomnila, da že dolgo nisem dala nobene slikice od Neve, sam mi ni uspelo. Sem mojga poslala, ker se je zbudla, vendar ni pomagalo, sem morala jaz it oziroma moje zize, ker ni dobila mlekca takoj, se je seveda čist prebudila pa potem še eno uro ni mogla nazaj zaspat.

Evo za to pa danes, tako smo se včeraj zvečer zabavali:
user posted image

_____________________________



(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Septembrčki2009
20.10.2010 9:28:08   
baby blue
lean kakšna luštna punčka...

Evo dam po dolgem času še eno od naše čmrle
user posted image
Aja pa dobro jutro user posted image


< Sporočilo je popravil baby blue -- 20.10.2010 9:30:44 >


_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Septembrčki2009
20.10.2010 10:22:24   
Klarilu
dan
iiiii kaj sta luštni pikiciuser posted image
lean kaj ma to takšno kapico?ful huda fotkauser posted image
baby blue tvoja čmrla ma pa tko tak nedolžen obrazšček,pikica malauser posted image
evo pa še naša mali razbojnikuser posted image
user posted image



_____________________________

http://www.mozaik-kreativnosti.com/predstavitev-ustvarjalcev/slikarstvo/teja-bucar/

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Septembrčki2009
20.10.2010 13:30:56   
baby blue
Klarilu ja nedolžen ja... zato pa nikol ne morm bit jezna nanjo... me vedno pogleda s tem obrazom da se kar stopim user posted image user posted image

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu Klarilu)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Septembrčki2009
20.10.2010 13:48:29   
lean
iii, same hude bejbe user posted image user posted image
Fantje pazte se, punce grejo user posted image

larilu prvotno je to bla žoga iz mehke gume in jo je naš razbojnik moral uničiti, potem pa se je ati spomnil in jo prerezal, tako zdaj služi za smešno kapo.

evo častim še eno user posted image  potem pa po tamalo in akcija do večera

_____________________________



(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Septembrčki2009
20.10.2010 13:51:08   
Klarilu
IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

Klarilu ja nedolžen ja... zato pa nikol ne morm bit jezna nanjo... me vedno pogleda s tem obrazom da se kar stopim user posted image user posted image

he he mi je znano ja,sam da pri meni ne vžge k mora bit vsaj en k se ne vda takim in drugačnim pogledomuser posted image


_____________________________

http://www.mozaik-kreativnosti.com/predstavitev-ustvarjalcev/slikarstvo/teja-bucar/

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Septembrčki2009
20.10.2010 13:55:00   
Klarilu
IZVIRNO SPOROČILO: lean

iii, same hude bejbe user posted image user posted image
Fantje pazte se, punce grejo user posted image

larilu prvotno je to bla žoga iz mehke gume in jo je naš razbojnik moral uničiti, potem pa se je ati spomnil in jo prerezal, tako zdaj služi za smešno kapo.

evo častim še eno user posted image  potem pa po tamalo in akcija do večera


k je res prov huda fotka,pa če bi bila kapa bi mi morala povedat kje si jo kupila k jaz bi kuj tako mela user posted image poudarek na JAZuser posted image user posted image
hvala za kavico k jo glih zdele pijem zraven pa rišem k moram za 30 let narisat slikco,sam je problem k mam hudo idejo sam to stisnit na A4 je pa problem na večji list pa ne smem ker nima prostora v stanovanju tako da ne me vprašat kako bo tole izpadel k se mi niti sanja neuser posted image narisan pa bo (če bo uspel seveda) škorpijon pa ženska prva možnost da bo na njem sedela druga pa da bo pol ženska pol škorpijonuser posted image jao bože milo kako se to čudn slišuser posted image


_____________________________

http://www.mozaik-kreativnosti.com/predstavitev-ustvarjalcev/slikarstvo/teja-bucar/

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Septembrčki2009
20.10.2010 20:37:41   
Mož*
Oooo, kakšne bejbe, hudoooo. Pa vse tri modro-oke, a ne; Klara z violičnim odtenkom, Neva temno modra in Lana sinja.
Naš je pa popolni čokoljad.
Zdajle že vsaj 1 uro stalnouser posted image user posted image user posted image in se sploj ne da odklopit.


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu Klarilu)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Septembrčki2009
20.10.2010 21:15:51   
čili
o kokice lusne...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Septembrčki2009
21.10.2010 8:55:16   
lean
Dobro jutro

ja, ful malih septemberk je modrookic, sama poznam še dve. So že zdaj prave zapeljivke user posted image . A se barva oči še lahko spreminja, a bo tako ostalo?

larilu pa ti si take bolj divje narave user posted image , je moja prijateljica že tud študirala, da bi to "kapo" vzela s sabo na sobotni rejv partyuser posted image  Kakšna odločitev pa je padla glede slike?, jaz navijam za žensko pol škorpijona, nič se ne sliši čudnouser posted image
pa pri nas že sije sonček user posted image   Me čaka danes ogromno opravkov tako da se kasneje še kaj tipkamo, uživajte v lepem dnevu

_____________________________



(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Septembrčki2009
21.10.2010 9:14:28   
Mož*
Dobro jutro!
Barva oči se lahko spreminja tam do 2. leta; gre pa bolj za niansiranje: npr. modro v bolj zeleno; ni pa premikov: modro-rjavo.
Noč: spet na priklopu.
Ponovno mu teče in nosu, hočem reči, da kiha sveče; pa mi2 z možem tudi spet bolj kašljava.user posted image user posted image
Virusi se ne dajo, ni kaj.



_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Septembrčki2009
21.10.2010 11:00:01   
Klarilu
lean eh kje jaz sem čist v easy going NOTuser posted image ne bi rekla da sem bolj divje narave mogoče bi bil bolj primeren izraz nore naraveuser posted image user posted image drugače pa ja sem izbrala pol ženska pol škorpijon k lepš pride sam zdej se že 1 uro in pol trudim s tem ker prvo sem narisala na A4 format ampak enostavno ne gre slikca na tak mejhen format ker je preveč detajlov tko da zdej rišem na A3 sam kaj k mi je tud ta mejhen format tko da se prov mučim tole risatuser posted image

naša bejbika je včeri prov boga bila,je imela tok trd in velik kakec da sem ji mogla pomagat z bebi palčko,bošček mali čist mokra je bila tko da pol je pa že norela s tamalim naokoluser posted image




_____________________________

http://www.mozaik-kreativnosti.com/predstavitev-ustvarjalcev/slikarstvo/teja-bucar/

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Septembrčki2009
21.10.2010 12:54:49   
sasek79
Oj!

Samo toliko se javim, da vas pozdravim in pohvalim kakšne lepotičke imate doma. Verjetno po mamicah, ane. user posted image  Le pazite jih pred našimi popčki.

Mož: Jaz tudi kar čakam kaj se bo zgodilo - kdaj bo spet bolan. Upam, da nam bo tale materina dušica od Justa pomagala. Drugače pa tile virusi zdelujejo tudi mene. Danes sem bila pri zdravniku in imam vnetje zunanjega sluhovoda. user posted image

(odgovor članu Klarilu)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Septembrčki2009
21.10.2010 13:55:26   
Klarilu
evo slikco sam da morm še par popravkov naredit
user posted image


_____________________________

http://www.mozaik-kreativnosti.com/predstavitev-ustvarjalcev/slikarstvo/teja-bucar/

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Septembrčki2009
21.10.2010 22:34:11   
Mož*
Odlično, Lariluuser posted image user posted image user posted image

Sašek, kake sveče zdajle popoldne mali kiha; pa iz oči mu tudi kaplja, nabrit je pa ko štirje.
Mojega kašlja pa raje ne bom komentirala. Za pop....... Stari tudi jamra.... Po moškouser posted image



_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu Klarilu)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Septembrčki2009
22.10.2010 7:51:37   
baby blue
Jutro

larilu odlična slika... user posted image

Včeraj sem bila na mednarodnem seminarju na Bledu zato vas nisem mogla nič pogledat pridt... No sej drugače ni nič novega... Zdravi smo... O nočeh pa sploh ne bom več... Enkrat je tako spet drugič drugače tako da se bom kar nehala pritoževat in se sprijaznila s tem da včasih morm vstat tud žnjkrat na noč user posted image user posted image

Bolančki čimprej se pozdravite, pa mamice in očki tudi user posted image user posted image


_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Septembrčki2009
22.10.2010 7:52:58   
sasek79
IZVIRNO SPOROČILO: Mož*

Odlično, Lariluuser posted image user posted image user posted image

Sašek, kake sveče zdajle popoldne mali kiha; pa iz oči mu tudi kaplja, nabrit je pa ko štirje.
Mojega kašlja pa raje ne bom komentirala. Za pop....... Stari tudi jamra.... Po moškouser posted image




Dobro jutro!

Mož: Bošček Klemen. Ali si ga danes peljala v vretec? Ko sem ga jaz peljala takšnega bolj napol (mu je teklo iz noska, malo je kašljal, je hropel) je po kosilu zakuhal in so me klicali iz vrtca. Ali Klemenu teče zeleno iz učk? Mi smo dobili kaplice (z antibiotikom) in sem mu jih dala samo 1x ali 2x in mu ni teklo več. Takšne kaplice smo imeli tudi za nosek. Če je imel tist gost zelen izcedek, sem mu jih dala in so tudi pomagale. Jaz sem tudi ful kašljala, nato sem začela pit slezov sirup (tega je pil tudi Ažbe) in od takrat mi je začelo it na bolje. Nama je obema kar lepo pomagal in sva trenutno kar vredu. Sva pa oba nekje na "stend baju" da se razvije kaj več. Mene trenutno muči vnetje zunanjega sluhovoda. Me boli cela leva stran glave. Mislim, da bo potreben antibiotik. Trenutno sem na kaplicah in Lekadolu.

Klarulu: lepo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Septembrčki2009
22.10.2010 9:14:02   
Klarilu
jutro
hvala punce glede slikce ampak jaz kot jaz sem morala novo it narisat,tko da jo moram samo še pobarvat pa bomo videl katero bomo potem daluser posted image
zdele se morm it pa počas zrihtat k mam potem zobarjauser posted image potem imamo pa piknik v vrtcuuser posted image user posted image
tko da vam lep dan želim


_____________________________

http://www.mozaik-kreativnosti.com/predstavitev-ustvarjalcev/slikarstvo/teja-bucar/

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Septembrčki2009
22.10.2010 9:14:40   
Klarilu
bolančkiuser posted image user posted image

_____________________________

http://www.mozaik-kreativnosti.com/predstavitev-ustvarjalcev/slikarstvo/teja-bucar/

(odgovor članu Klarilu)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Septembrčki2009
22.10.2010 9:42:16   
lean
Dobro jutro

pssst, nobenmu povedat, malo prej sem šele vstala. user posted image  Sem si malo privoščila, noč sem preživela z odprto majco, sploh več nisem štela kolikokrat user posted image . Pa sem skoz govorila, tega pa pri nas ne poznamo, na evo starejša ko je, bolj bi se crkljala user posted image .Po eni uri se mi je sploh ne da več prelagat v njeno posteljico. Zvečer pa sem se seveda spet sprehajala iz dnevne v spalnico, en večer pridno spi, potem pa spet po starem.

larilu user posted image user posted image user posted image  super zgleda škorpijonka. Pa še eno si narisala, vsaka čast. Uživajte na pikniku.

sasek jaz moram kar priznat, da je tamala bolj po atiju user posted image  Ima njegove svetle lase, skoraj cela njegova družina je modrooka, pri nas smo večinoma rjavooki pa še velika je po njem. No močnejše noge in boke pa je dobila po meni, jo prav vidim kolk mi bo še za to hvaležna, ko bo v puberteti user posted image

drugače pa moram potrkat, zaenkrat smo še zdravi, vodenih koz nismo dobili, je inkubac. doba mimo. So nam pa sporočili, da so že začeli razhajati črevesni virusi, še dobro da bo naslednji teden doma za krompirjeve počitnice. Bo pa kar precej otrok doma, bosta samo dve skupini.





_____________________________



(odgovor članu Klarilu)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Septembrčki2009
22.10.2010 16:24:25   
Rosca79
Lep pozdarav,
imam našo punco ravno v fazi zbujanja zato bom kar hitra verjetno:
Ej lean da ti povem, da me moja babnca včasih tako vgrizne za bradavico da bi jo kar....user posted image user posted image user posted image
in poj ji tiščim prst v usta da bi spustila, ona pa v tistem pol snu še bolj zagrabi...user posted image ja vidiš se tudi nam dogaja, tako da še malo potrpimo, bodo kmalu pa že na faksu, pa jih bomo prosile naj vsaj cunje prnesejo prat domovuser posted image
Vsake toliko uporabim Bepanthen pa trenutno kar dosledno Lanolinuser posted image

evo imam že akcijo...
Baby blue: še kar sem iz sosednje vasi...user posted image

Sem pa bila zdej res pridna pa sm pomila vsa tla in ploščice in okna in preštimala hodnik in...ni da ni...pa vrt sem zadnjič spraznila in popakirala v skrinjo, pa finiširamo sezono dela, počasi se pripravljamo na brloganjeuser posted image

Noga pa je tudi Luciji zrasla v zelo kratkem času. Je še nosila 18 ko je od mož Klemen že 20, 21 in potem kmalu so bli kar naenkrat vsi čeveljci in copatki premali, tako da zdej teniske in dvoje čevljev ima 21, pa oboje tazimske 22. Vidim pa da so ful različne številke in so ene 22ka manjše od 21, tako da težko sploh rečem kolk ima številko noge zmerit se mi jo pa ne dauser posted image

o pa lepotičke...že skoz pravim da so teli septembrčki tako cortki, pa še celo skoz bolj luštni souser posted image Imamo pa tudi mi eno plavookico

Larilu: bravo za objavouser posted image a pa so tam zdej v bistvu slike na prodaji? Ti želim veliko uspeha naprej, sej ti gre odličnouser posted image

Zdej se pa začnejo priprave da greva bratca poj gledat na trening kako pleza po stenahuser posted image user posted image user posted image je Lucijin Spidermanuser posted image
lep vikend vsem želim!



(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Septembrčki2009
22.10.2010 20:13:55   
Mož*
Dober večer!
Sašek, Klemen - svečenoseč se ostal doma, ker takle svečnik zlahka potamani vse ostale. Iz oči mu je bolj kapljalo, najprej malce rumenkasto, potem pa čisto. Mu je pa babičino varstvo izjemno koristillo; kakor sem včeraj pisala, da sploh noče hodit: danes ves dan dobesedno beče in igra nogomet z vsem, kar mu pride pod noge. Hja, moja mati je pač nogometni fun (včasih je še na vse tekme hodila)user posted image
Rozca, tvoja je tudi taka modrooka princesa, ja...Pa gracilne postave.


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu Rosca79)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Septembrčki2009
22.10.2010 22:55:49   
lean
rosca ha a se, pri vas  tud Lucija boji, da ji bo ziza kam pobegnilauser posted image , pridna pa si itak preveč user posted image

mož skrivno sporočilo: tvoja mati bi očitno spet rada hodila na nogometne tekme user posted image

sve pa ble danes po daljšem času na daljšem sprehodu, je celo zelo uživala. Sem ji dala deko, da ji je res blo toplo, sam rokice je imela še zmer totalno ledene, a to pomen, da ji je blo vseeno hladno, ali kako, a je to normalno, da imajo tako hladne rokce, saj rokavičke ji zdaj še ne morem dat user posted image

danes pa pridno spi user posted image

_____________________________



(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Septembrčki2009
23.10.2010 0:28:09   
Mož*
Po naših izkušnjah se zelo ledene roke ne obnesejo najbolje: zelo jedene roke običajno pomenijo, da otroka v periferne dele telesa zebe, zmanjša se prekrvavitev in če so še sluznice zraven, so le te bolj dovzetne za povzročitelje nal. bolezni, ki jih pa v tem času kar mrgoli. Zakaj pa ne bi nataknila rokavičk? Ko smo mi poleti z malom hribolazili, je imel na daljših turah vedno rokavice, drugače je bil čisro leden.
A ja, naš se je, od kar je zaspal, že vsaj 5x zbudil; je čisto zabasanuser posted image


< Sporočilo je popravil Mož* -- 23.10.2010 0:29:07 >


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?