|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
9.11.2010 10:42:33   
TLF
Pri nas pa je šlo tako:
2001 sva se spoznala in potem pohajala, žurala, skratka uživala (pa študirala in delala)
2007 sva šla živet skupaj
2008 sva se poročila in jaz sem se zaposlila
2009: februarja sem diplomirala, marca rodila 1. user posted image  (stara sem bila 1 mesec manj kot 26 let)
Zdaj pa delava na 2. user posted image  in upam da se kar kmalu prime.

Ja sva kar po načrtih to speljala...

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
9.11.2010 11:09:01   
majcci
Prvič sem zanosila pri 27 letih in rodila pri 28 letih. Za drugič pa bomo še videli - čez kako leto ali dve (je prvi dojenček star šele 4 mesece user posted image ). Je bilo pa načrtovano in se mi je zdelo ravno pravi čas user posted image .

(odgovor članu TLF)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
9.11.2010 11:18:46   
matcar
1.user posted image  pri 21-ih
2.user posted image  pri 27,v bistvu 2 tedna prid 28-im rd
3.user posted image  pri 29-ih
4.user posted image bo pa pri 31-h,ga še čakamo!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
12.11.2010 14:06:57   
metimenka
Pri 21-ih sem zanosila, rodila pri 22, zdaj sem 23 in načrtujeva novega :)

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
15.11.2010 16:52:49   
mimsi
IZVIRNO SPOROČILO: TLF

Pri nas pa je šlo tako:
2001 sva se spoznala in potem pohajala, žurala, skratka uživala (pa študirala in delala)
2007 sva šla živet skupaj
2008 sva se poročila in jaz sem se zaposlila
2009: februarja sem diplomirala, marca rodila 1. user posted image  (stara sem bila 1 mesec manj kot 26 let)
Zdaj pa delava na 2. user posted image  in upam da se kar kmalu prime.

Ja sva kar po načrtih to speljala...


Uh, TLF,  kot bi jaz pisala. user posted image Imamo čisto identično zaporedje. 2001 sva se spoznala, 2007 sva se preselila skupaj, 2008, sem šla v službo in takrat sva se tudi poročila, no edin diplomirala sem prej (2007), junija 2009 pa sem rodila 1. user posted image pri 26. letih. In tudi začela sva intenzivno razmišljat še o 2. user posted image . Dobro, sva tudi začela že delat na tem.user posted image Ne morem verjet, kako podobno zgodbo imava.user posted image

(odgovor članu TLF)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
16.11.2010 10:04:06   
škrpijonka
jaz sem sedaj prvič noseča in ima 32 let user posted image


_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu mimsi)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
18.11.2010 20:40:43   
anajan
Jaz sem prvega rodila pri 33. in ni mi žal, saj se počutim še zelo mlado. :)

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
18.11.2010 21:23:33   
Jassika
Prvega rodila pred skoraj 9 meseci, bom pa še ta mesec 35, ampak se počutim poskočno kot le kaj user posted image

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
21.11.2010 16:13:02   
divans1
Pri 27 noseča, rodila pri 28!!!user posted image

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
21.11.2010 18:23:44   
emica2008
1user posted image : 23 let
2user posted image : 24 let

Dost bouser posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
21.11.2010 19:00:46   
Sonrisa
1. 26
2. 27

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
19.1.2011 10:28:26   
LeOna1983
Pozdravljene! Vidim, da nisem prav nič zamudila. Letos bom 28, in s partnerjem še čakava... Na kaj? Da si urediva stanovanje.. Res pa, da urejava že 2 leti.. user posted image Mogoče bi enuser posted image pospešil stanje???
Dolgo si nisem mogla predstavljati, da bi jaz kdaj imela svojega user posted image ... Malo starejšega otroka že, ampak dojenčka??? To je tak drobceno bitje.. Želim si pa (ŽELIVA SI) imeti otroka.., samo vedno je tu ta izgovor s stanovanjem... "ker še vedno ni dokončano.." user posted image

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
19.1.2011 10:48:06   
vesna_b
nič še nista zamudila - če bo šlo vse po sreči. in upam, da vama bo šlo. ej, pa verjemi, niso dojenčki noben bavbav. user posted image

tako sladko malo nebogljeno bitje, ki pa zeloooo prehitro raste... verjemi...

in ja, ko boš user posted image , se bodo stvari hitreje odvijale in tudi stanovanje bo prej urejeno...user posted image

(odgovor članu LeOna1983)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
19.1.2011 10:53:24   
lananai
LeOna, veš kaj, vsak bi lahko na nekaj čakal... Midva tudi nameravava hišo delat, zdej rihtamo papirje. Živimo pri njegovih starših, hb je v hiši dosti prostora. Pa moj je še študent, torej se živimo z eno plačo. Pa gre. In najlepše je, ko smo vsi trije skupaj. Takrat sem najbolj srečna in me briga za vse ostalo. Se bo že zrihtalo tko, da bo prav.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
19.1.2011 11:03:30   
emma83
Zanosila pri 26-ih, rodila 9 dni po 27. rojstnem dnevu.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
19.1.2011 11:08:53   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

LeOna, veš kaj, vsak bi lahko na nekaj čakal... Midva tudi nameravava hišo delat, zdej rihtamo papirje. Živimo pri njegovih starših, hb je v hiši dosti prostora. Pa moj je še študent, torej se živimo z eno plačo. Pa gre. In najlepše je, ko smo vsi trije skupaj. Takrat sem najbolj srečna in me briga za vse ostalo. Se bo že zrihtalo tko, da bo prav.


user posted image user posted image user posted image  podpis

sem drugič noseča, maja rodim, sedaj rihtamo papirje in začnemo spomladi gradit hišo. torej bosta 2 mala otroka (3 leta in novorojenček), pa še gradnja. ampak uspelo nam bo... user posted image

ej, pa ponavadi se vedno nekaj čaka tudi iz strahu. pač vedno najdeš en vzrok proti. ampak sama ne bi menjala

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
19.1.2011 11:31:42   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: *princeska*

kaj ko trenutno ni v vezi ravno tako "kot bi moralo biti"user posted image ...pa me zato malo skrbi, če nama slučajno ne uspe ostati skupaj, ker sva v obdobju z izzivi (tako jaz temu rečem). Potem me pa skrbi, da bi se kar naenkrat postarala - že tako mi prehitro čas beži.



Nisem brala vse odgovorov. Svetovala bi ti samo, da počakaj, da vajino obdobje z izivi mine.
Res da leta hitro tečejo, tako hitro pa spet neuser posted image , da bi se naenkrat postarala. Prvič sem  rodila pri mojih polnih 26 letih, sedaj sem stara 32, pa  bomo kmalu začeli delat na drugem user posted image . Je še nekaj zadev, ki jih moram uredit, preden zanosim. Se pa niti slučajno ne počutim starouser posted image

(odgovor članu *princeska*)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
6.2.2011 22:40:28   
superstar7
1. 18
2. 21 v veselem pričakovanju user posted image

Oboje nenačrtovano ni mi žal. Šola ne trpi službo ma pa lubi čez.user posted image user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
6.2.2011 22:47:03   
Tincy90
1. zanosila pri 18, rodila pri 19 letih
2. (še bouser posted image ) pri 20 letih

Oboje načrtovano, moj ma redni dohodek, se ne pritožujemo nad ničemer in smo srečni tko kot mamo poštimano.user posted image user posted image


_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
7.2.2011 18:36:37   
superstar7
O Tinchy90 ti si tudi mlada mamica.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   [Brisano sporočilo]
7.2.2011 18:48:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu superstar7)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
7.2.2011 20:17:57   
biba88
IZVIRNO SPOROČILO: *princeska*

Zadnič, sem na enem drugem slovenskem forumu nekaj brala pod to temo in me je zelo zelo presenetilo dejstvo, da je vedno več zelo mladih mamic cca do 23-24 leta.user posted image
Sem se pa po drugi strani kar malce zasekirala...kmalu bom stara 23 let, s fantom sva skupaj 6 let. Kdaj me kar prime želja po dojenčku, priznam, pa vedno sem si želela biti mlada mamica,in enkrat je bilo že nekaj na tem, mislim da mi je M zaostajala in je rekel, da bi bil vesel... a kaj ko trenutno ni v vezi ravno tako "kot bi moralo biti"user posted image ...pa me zato malo skrbi, če nama slučajno ne uspe ostati skupaj, ker sva v obdobju z izzivi (tako jaz temu rečem). Potem me pa skrbi, da bi se kar naenkrat postarala - že tako mi prehitro čas beži.

Kako je bilo pa pri vas? Kdaj ste prvič zanosile? Ste dolgo čakale z odločitvijo in ali ste načrtovale???








če v vajini zvezi škripa bi ti svetovala kot predhodnice počakaj zuser posted image user posted image otrok ne  poveže staršev skupaj če že v zvezi škriplje lahko pripelje do še večjega razkola med vama pa itak si še fulll mlada ....ni važno kok si star ...važno je da sta oba pripravljena za ta VELIK korak..da si partnerja zaupata...
sicer sem tudi jest zelo mlada mami zanosila sem pri 21ih rodila pri 22ih...s fantom sva se spoznala ko sem bila jaz stara komaj 16 let in od takrat sva prijatelja in ljubimca ...jest in moj partner sva želela imeti tako mlada otroke to je stvar odločitve ...po mojem mnenju ne smeš pri načrtovanju družine misliti na to kolk so drugi stari...važna sta ti in partner


(odgovor članu *princeska*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
7.2.2011 21:47:25   
Tincy90
IZVIRNO SPOROČILO: superstar7

O Tinchy90 ti si tudi mlada mamica.user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja seveda, kaj čš lepšga.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
7.2.2011 23:04:18   
NatyTaja
Še ena tam na sredini za današnje čase... prvi pri 27, druga pri 28 in tretji pri 31... zdej smo pa načeloma zaključili, čeprav ... Sem si pa otročka zelo želela že od poznih najstniških let.. s tem, da sem nekako čakala vsaj približno dobre razmere... ko ni blo treba več na predavanja v drug kraj... smo se lotli težko pričakovanega malčka... potem pa sta v vsej gužvi drugadva kr prišla... bili smo spontani in imamo se fajn.. Le kdo bi vedel, kaj je "prav" . Jaz samo vem, da mi je ful hudo, ko vidiš kako punco, ki čaka, da bo "vse" pripravljeno in potem začnejo delat na otročku...potem pa mine leto, dve, ..., pet let, ... 10 let..... ah... kaj ni bolje, če si otročka želiš, da pride magari nenačrtovano pri rosnih letih, ko vsako spremembno lažje preživiš, deluješ sponatno... ja, na žalost nekaterih, ki vse načrtujejo v nulo, je to dost bolje, kot da imaš pri poznih 30. prvega otročka inpotem kompliciraš in... na koncu zakompliciraš, pa ti zmanjka energije, in v bistvu potem razmišljaš, kje si naredil napako........ ja, kr mal me je zaneslo... sem se sproti spomnila takih primerov... tak da, jaz pravim, da NI PRAVEGA ČASA za otroke... je samo pravi trenutek v življenju in prava pamet, da zadevo spelješ kolikor toliko dobro...user posted image

Služba, denar, hiša... vse to je dandanašnji v naši preljubi domovini čisto mogoče minljiva zadeva... si ustvariš družino, ko imaš končno vse, pa pride brezposelnost v kakem od gradbenih podjetij... zgubiš hišo v poplavi...  ja, ves ta material je relativna zadeva... tak, da se je kr za vprašat, ali je res to tisto, kar ti omogoča imet otroka... po moje je bolj pomembna zrelost, želja, ljubezen do majhnih bitij... pa seveda potrpežljivost in ljubezen med partnerjema.. pa strinjam se z eno, ki je rekla, da veliko ljubezen otrok še poglobi, rahlo pa izniči....


IZVIRNO SPOROČILO: čmrgelj

prvič pri 17user posted image
drugič pri 37user posted image




Oj Čmrgelj - tole je pa najzanimivejši primer... bi čist lajko bila vnuček in sin enako stara ... user posted image Dej mi povej, kako si občutila razliko v letih - mislim na to, na kak način si doživljala nosečnost in porod, pa otročka...

Ja Skuštrana, kaj si že zaključla????user posted image

MIni - začni delat, da bo tri leta razlike!!user posted image

ROnja - je treba kr hit, da ti potem ne postane prelagodno in se ti več ne da...user posted image

LeOna1983 - ko boš noseča, bo vse končano v mesecu dni ali pa še prej, ko te bo zarabilo gnezdenje...!!! Tak da go for it!! user posted image

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
7.2.2011 23:36:51   
Anonimen
1. zanosila pri 19-rodila pri 20 načrtovano
2.zanosila pri 29-rodila 30 načrtovano
3.čakam še 2 meseca ,da lahko zanosim..
Poznam pa nekaj primerov ,ko jim zveza škripa,pa že po dva otroka in sedaj v treto noseče-otrok prepire prepreči,kar po mojem ni re-celo poveča.Pa ne pišem iz lasnih izkušen.
Drugače ,je pa lepo imeti kmalu otroke ,če je le možno.

(odgovor članu NatyTaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




MORJE
Ina78u

Na kateri otok?

Cres (27%)

Hvar (46%)

Rab (27%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!