|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 12:55:40   
katis
Ojla punce, še sem tu! Nič novega... včeraj sem imela pregled. CTG - raven kot drsališče. Mali se je na začetku razmetaval v trebuhu, na sredi pa zaspal. Je ravno dovolj migal, da je rekla G, da je vse OK. UZ - no ja, to je pa druga zgodba. V 10 dneh ni pridobil nič teže!user posted image Še vedno smo na 2700-2800g in to pri 38t6dni! Sicer pravi G, da je verjetnost napake pri merjenju tudi 10-15% in da je mogoče že celo na 3kg,user posted image ampak mogoče je pa tudi navzdol? Ampak spet moram malo več počivati (še dobro, da gre Bor v pon spet v vrtec). Ves čas zelo paziti na gibe in ponoven pregled, uz in ctg 22.10. MV potem sploh ni gledala, ker raje ne bi nič sprožila, da bi mali še malo pridobil. Plodovnice pa je še vedno dovolj in pretoki tudi OK. V glavnem ponovno 1 teden čakanja na dobro novico, da bi mali le pridobil kaj teže. Če ne bo, no potem grem pa spet kar v bolnico, pa da oni vidijo, kako se bi odločili... ah...le zakaj bi uživala v nosečnosti, ko pa lahko vse zakompliciramo, kajne?

mamamajča - be cool! Sej boš v P hitro opravila, pa boš nazaj pri Markiju. Pa držim pesti, da se hitro pozdraviuser posted image user posted image ! Drgač se pa še mal s svojim pomeni in SKUPAJ povejta, da si že tako blizu poroda, da ne smeš biti sama, saj se lahko vsak trenutek začne.

kolumbo - pozdravite se! Res so zdej viroze na pohodu. Še svakinja, ki je pediatrinja, je rekla, da ima skoz vse polno in da je kar veliko viroz takih, da gredo kar grdo na pljuča.

melita73 - čestitke za malega Juša!user posted image

smarnca -to pa je bila brzina. A bo mogoče formule vozil?

anju - dobrodšla doma!

janaja - čestitke za Rebeko!user posted image

Pokora - čestitke za Bino!user posted image

missD-drži se! user posted image Da boš hitro spet bolje!

No, moja dva fanta bosta pa zdaj zdaj prišla nazaj s sprehoda. Pol bomo imeli pa kosilo. Potem pa upam, da bo šel Borči spet lepo na popoldanski spanec, pa da še jaz in oči malo odleživa. Popoldne pa upam, začnemo prestavljat računalnik v dnevni sobi, da potem tja sestavimo posteljico za novinca. Pa previjalno moramo še 'naredit' - mi lubi dela tako poklopno zadevo, sicer se bi kdo v sobi v trebuh udaril... Upam, da bomo ta vikend porihtali. Pa jutri dam končno cotke prat. Jih še zdej nisem, lenoba lena...
Aja, pa včeraj prinesem domov še eno trenirko pa trak za glavo za Bora in ene cinimini termo zoknčke in zimsko kapo za novinca, ker od Bora imam take zadeve v poletni varianti. Pa naš Bor prijavi, te zoknčke pa kapo bom pa jaz imeluser posted image . Jaz tud to rabim. Je prvič mal ljubosumno reagiral na neko stvarco za dojenčka. Od zdaj naprej bomo vsako zadevo za dojenčka malo bolj nevpadljivo v hišo prinesli...







_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu pixieM)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 12:55:45   
2ursae
čestitke novim oktobrčkom in njihovim pogumnim mamicam user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 13:00:27   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: katis

... da bo šel Borči spet ...



a vi tud rečete Borči, mi tud. Al pa Borček user posted image .

tko, mi gremo v LJ mal v Tivoli, da se fantička zdivjata, menda se celo nek sonček kaže user posted image ...


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 13:01:18   
missD
nejkec se že carta s punčko zalo, upam da ne bo jezna če sem prehitro izdala (je objavila na FB)

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 13:27:54   
caroline1
user posted image nejkec user posted image

ma po moje ne bo huda! sej ni lepšega kot stisnit svojo bebico!user posted image

jaz pa iz trgovine, prinesla po 50 stopnicah 20 kg robe, pa še zmer nič user posted image

katis- upam, da se kmalu poredite! user posted image

midva sva ravno zjutraj imela debato o teh kilah. mene pač skrbi kako bo, pa me user posted image tolaži, da boljše več kot manj. je rekel a se spomniš kako si jokala, ko sva čakala pri 29 tednih kaj bo? tak da ja...se borimo do konca vsaka s svojimi težavami. jaz si jih sicer nekoliko sama delam, ker me je brezveze strah! itak bodo znali odreagirat tako, da bo prav!

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 13:48:54   
tybysy
Huh, so punce navalile danes. Mogoče se bo tudi naša kaj spomnila in se jim pridružila. Čeprav čisto nič ne kaže. Zdaj greva na en doooolg sprehod.
Čestitke vsem srečnim mamicam!!!!user posted image user posted image

Imam pa eno user posted image Pravzaprav me je včeraj to vprašal moj user posted image , jaz se sploh nisem spomnila. Če prerežejo in posledično seveda zašijejo presredek, kdo in kdaj potem odstrani šive?? Ali se celo sami razgradijo in se sploh ne odstranjujejo?

(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 14:19:58   
caroline1
IZVIRNO SPOROČILO: tybysy

Imam pa eno user posted image Pravzaprav me je včeraj to vprašal moj user posted image , jaz se sploh nisem spomnila. Če prerežejo in posledično seveda zašijejo presredek, kdo in kdaj potem odstrani šive?? Ali se celo sami razgradijo in se sploh ne odstranjujejo?



sami grejo ven, razen, če je spet odvisno od porodišnice, kjer to delajo!

(odgovor članu tybysy)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 15:30:37   
mamamajča
tybysy, šivi sčasoma sami padejo ven. No, meni so. Mislim, da še vedno šivajo tako, ne da bi morala potem prit še nazajuser posted image
Sicer me naj kdo popravi.

Caroline, še nič ne dogaja? Aha, potem maš ti sicer jutri rok? No, daj, še ti me preiti, jaz ga mam danes, pa nobenega znaka od nikoderuser posted image Če ne morem več čakat, no!!!

nejkec, čestitam!!!

(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 15:31:30   
MalaNeli
a si še katera od vas upa jest kostanje?

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 15:45:47   
mamamajča
MalaNeli, jaz bi jih. Nabirala sem jih, luštajo se mi, pa jih ne upam več, ker sem nedolgo nazaj pojedla samo 4, in je bila noč kar pestra.
Medtem, ko sem jih v prvi nosečnosti ogromno pojedla, pa mi ni blo nič- tudi malo pred porodom.

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   [Brisano sporočilo]
16.10.2010 15:50:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MalaNeli)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 16:06:21   
tybysy
Sva bila na res dolgem sprehodu in spet sem prišla domov s čisto mokrimi hlačkami user posted image Pa nisem nič kihala ali kašljala vmes, niti nisem čutila, kdaj bi kaj priteklo. Mi je bilo pa vroče, mogoče sem tako močno zašvicala. No, zdaj že vem, da ne morem rečt, da mi je "voda odtekla", ker potem bi bila tudi trenirka mokra, a ne? Pa verjetno bi se morala zraven še kakšna sluz pojaviti, saj se mi čep še ni odluščil. Me je zadnji kilometer kar precej bolel trebuh (maternica čisto zgoraj), tako da sem se vmes malo sklonila, pa je bilo v redu. Zdaj sem pol ure ležala, pa ni niti kapljice več, tamalo sem pa s čokolado zbudila, da se je malo obrnila v trebuščku.
Joj, same skrbi. Kaj šele bo, ko bo user posted image na svetu??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 16:07:41   
MalaNeli
jaz sm jih jedla že 2x al 3x letos. pa mi še ni blo kaj :S.
sedaj pa me že mal matra. pa vse mam že čist nisko - vsaj meni se tako zdi.
pa ne vem...kaj naj naredim.


(odgovor članu tybysy)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 16:09:35   
majabar
Kako lepo se je zbuditi in prebrati toliko veselih novic. Cestitke starsem in otrockomuser posted image user posted image .
caroline, ocitno ti nic ne pomaga. Ampak nekako bo ze prisel na svet, sem prepricana;).
mamamajca, pogumno naprej:).
katis, upam, da se kmalu poredi. Sicer pravijo, da je normalna teza med 2,5 in 4,5kg. Res upam, da bo na naslednjem pregledu kaksna boljsa novica!

(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 16:24:12   
mamamajča
majabar, dobro jutro!user posted image Mi mamo pa ravno popoldanski počitek :-)



(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 17:02:50   
majabar
mamamajca, ravnokar sem pojedla zajtrk:). Zdaj grem na manikuro, potem kosilo. A mi ni super? Sem pri starsih od dragega, me imajo radi, imajo hisno pomocnico, kuha, pere... Tako da ta zadnji teden, ko mojega ni, ne bi smel biti prevec stresen. V cetrtek grem domov pobrisat prah, pomit potleh in oprat cunje. Do takrat pa imam v planu samo kuharski tecaj v torek in pregled pri zdravniku v cetrtek. Pa internet in branje knjig:). Sem zacela brati Petra Pana v Spanscini.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 17:09:32   
BRinME
oo...spet lepe novice...user posted image Čestitke vsem novim mamicam in dojenčkom...user posted image user posted image user posted image

user posted image Imam pa eno vprašanje.
Danes sva z mojim user posted image vabljena na en rojstni dan...in sem kar prepričana da bodo imeli tatarca...in jaz sem ljubiteljica tatarca...a mislite, da bi blo zlo narobe, če bi ga malo pojedla?
Toxoplazmozo imam negativno.
A je lahko kaj narobe, glede na to, da sem že čisto pri koncu nosečnosti?
Kaj ve menite?

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 17:14:44   
anju
nejkec in Zala čestitke!

pri nas pa vsi spijo, najbolj zaspana pa je gresuser posted image
sem hotla zaspat pa smo kakali, potem zizali, spet kakali... potem je malo zvijalo.... nič pojem ig grem še sama, da ujamem priložnost.

samo caroline dej pejdi že!user posted image

majabar trebušček je pa zdej čisto praviuser posted image

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 17:19:08   
majabar
anjuuser posted image ! Je kar pestro, a ne? Ja, trebuscek je v zadnjih tednih cisto pravi, nosecniski. Je bil ze skrajni cas:).
Me pa zanima glede mleka. Vam kaj tece, tiste, ki se niste rodile. In tiste, ki ste rodile, ga imate dovolj? Meni do zdaj namrec ni pritekla se niti kapljica. Baje nic hudega, me samo zanimajo vase izkusnje.

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 17:21:02   
missD
kolumbo...jao ti pa si skor kot na dopustu, razen tiste parkrat na dan ko se greš molzno kravicouser posted image user posted image
mi smo šli danes prvič na zrak(v ponedeljek dopolnita 3 tedne) najprej smo ju fejst oblekli in zadekali pa na balkon nesli, prejle pa zabarikadiral v voziček in šli okol bloka za 15min. po besedah patronažne bi pa lahko šli ve že prejšni vikend, ampak sem mela jaz vročino tko da nismo testiral.

(odgovor članu BRinME)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 17:48:19   
caroline1
majabar- jaz sem včeraj prvič opazila rahlo mastne bradavice...nič posebnega! nobenih kapljic ali česa user posted image

mamamajča- a greva danes skupaj, pa se dobiva v CE...lahko greta najina na kafe vmes! user posted image ja po M imam jaz jutri rok. kdo bi vedel user posted image

tybysy- bedno je ko ne veš, zakaj se gre...in te bega skoz a ne?

kostanj- jaz ga ne upam, niti grozdja! sem ga danes kupila, pa ne vem, če bom kako jagodo pojedla!

mah pri meni še skoz nič al pa nekaj napol! nekaj me ledvička heca. zatečene imam noge, kot da niso moje! jutri spet ctg! in to je to!

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 18:07:31   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: caroline1
mamamajča- a greva danes skupaj, pa se dobiva v CE...lahko greta najina na kafe vmes! user posted image ja po M imam jaz jutri rok. kdo bi vedel user posted image



Nekako se mi zdi, da bom jaz res šla, ker me lepo daje po nogah, v trebuhu... No bomo vidli, mam tudi nekakšne prebavne motnje, tak da možno, da je pa samo to. Pa kak naj vem?
joj, prav strah me je, ker ne morem kar takoj ugotovit, če je zares al neuser posted image

(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 18:20:58   
missD
majabar jaz nisem pred porodom nič opazila, da bi kaj teklo mleko, niti kapljice ni bilo.
Tudi ko sem rodila mleka ni bilo...3. dan mi je pa mama pokazala kako jih fajn zmasirat - malce neprijetna ta masaža ko je tako pritiskala... ampak naslednje jutro je bilo še bolj boleče, sem mislila da mi bojo odpadle in sem mogla nujno sčrpat. Mleka imam za 3/4 dnevnih obrokov, pri kakšnem večernem naredimo mešanico pri nočnih obrokih pa dobita umetno. ampak jaz imam 2...taka količina bi bila za enega več kot dovolj :)

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 18:44:14   
luna_25
Vas dan pa pol ne spremljam pa že toliko novih mamic ČESTITKE VSEM ZA VAŠE OTROČIČKEuser posted image user posted image user posted image .
Pri nas vse po starem, vse me tišči ampak, da bi se pa kaj začelo pa nič. Tako da sedaj letim pod tuš pol pa v ležeč položaj sem imela danes kar leteč danuser posted image .

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Oktobrke 2010 III.del
16.10.2010 19:07:09   
mamamajča
user posted image user posted image user posted image

Nekaj me malo bega... Jana, glede na to, da si že lep čas brez čepeka- če nam slučajno smukneš rodit, komu naj pa potem javimo novičkouser posted image ?

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?