|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: cene plenic
25.10.2010 0:07:11   
Biba Buba
Kupuje katera Leclercove-mots d'enfants? Prejsnji teden sem bila v Leclercu, je ena mamica vzela 4 pakete teh plenick? So dobre? S katerimi jih lahko primerjate?

user posted image

(odgovor članu Biba Buba)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: cene plenic
25.10.2010 7:27:21   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Biba Buba

Kupuje katera Leclercove-mots d'enfants? Prejsnji teden sem bila v Leclercu, je ena mamica vzela 4 pakete teh plenick? So dobre? S katerimi jih lahko primerjate?

user posted image



Jaz sem jih ene 4x kupila, nič posebnega, malo bolj trde, kompaktne od npr pampersk in hoferjevih. pRIMERJAM JIH LAHKO S KAKIMI LUMPI IN SPARKY (pardon črke).

(odgovor članu Biba Buba)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: cene plenic
25.10.2010 8:46:04   
lananai
Lumpi - malo pretrde, drugače OK
Hofer - predebele
Müllerjeve - št. 2 so prepuščale vlago skozi in smo jih opustili... po kakem letu sem kupila št. 4 in sem z njimi zelo zadovoljna user posted image
Pampers Simply Dry iz Müllerja - ugodne in super, najboljše do zdaj! user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: cene plenic
25.10.2010 21:28:26   
Biba Buba
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Biba Buba

Kupuje katera Leclercove-mots d'enfants? Prejsnji teden sem bila v Leclercu, je ena mamica vzela 4 pakete teh plenick? So dobre? S katerimi jih lahko primerjate?

user posted image



Jaz sem jih ene 4x kupila, nič posebnega, malo bolj trde, kompaktne od npr pampersk in hoferjevih. pRIMERJAM JIH LAHKO S KAKIMI LUMPI IN SPARKY (pardon črke).

Hvala za pravocasen odg.,  ker sem jih mislila ze kupit user posted image . Bom kar ostala pri Pampers.
Te hoferjeve kupuje soseda, in je zelo zadovoljna...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: cene plenic
25.10.2010 21:34:50   
Biba Buba
IZVIRNO SPOROČILO: lananai


Hofer - predebele


Mogoce pa sploh ni slabo cez zimo imeti mickano debelejseuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: lananai


Pampers Simply Dry iz Müllerja - ugodne in super, najboljše do zdaj!

Ja, so fajn.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: cene plenic
26.10.2010 14:23:46   
majčica1508
Evo danes v DM-kupila Pamperske....tiste,ki so ko hlačke dala za njih 5.07€ jih je pa 30 noter in nam ne premočijo,kljub ogromni popiti tekočini imamo jih za spanje...čez dan se trudimo biti brez....
V tušu sem pa za iste pelenice dajala 10.89€ user posted image

Ko je bila manjša smo imeli pamperske,bljak vse čes prišlo........potem prešaltali na milerke in bili zadovoljni,potem je pa zagledala tistega litel ponija na pamperski in smo začeli te kupovat....

(odgovor članu Biba Buba)
Neposredna povezava do sporočila: 56
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dekliška imena
jagodka7

Katero ime je najlepše?

Isabela (27%)

Lina (10%)

Neli (10%)

Zoja (20%)

Taja (9%)

Brina (23%)


Število vseh glasov: 400

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!