|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 09
5.11.2010 10:40:52   
muca*maca
Rozilu user posted image

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Oktobrčki 09
5.11.2010 10:53:13   
Rižkoo
Lenika83,
super vprašanje. Odgovora nimam sam podobn problem kot ti. Jst nimam čevlčkov za Liama. V Pedipedkah hodi naokrog..., sm mu pa v Deichmanu kupla take ovčka vložke za v čevlce. Zelo topli in zelo poceni. Priporočam. Majo take tini mini številke za vse. Majo pa res fajne v tej trgovinci in ene sm si celo zbrala ampak so ble tko nekako čudno umazane od lepila in sm jih vrnila. Res pa je, da Liam velik lepš hodi in lažje, če ma čevl pod gležnji, kar mu obujem, da je nad..... se mi zdi, da mu ne gre ok. Tko neki ga krivi.user posted image
Skratka, nimamo čevlcov in mogoče mi pa zarad tegas tko kašla, se je prehladil v vrtcu, ker ga zebe v nogice, ko grejo vn. Hm..., sm jst ena čudna mami. user posted image Ma tud za številko se ne znam odločit katero ima. V vsaki trgovini mu izmerijo drugače. Pa visok nart... pa.. eh!!!

Meningitis,
ja pri nas se cepijo vsi v hiši razen jaz se nisem. Prvo sem dojila, zdej sm nosečka. Jupii..user posted image
Liama bomo tudi cepli. Proti meningitisu se pa cepijo po prvem letu lahko. Zakaj se cepimo vsi in od kdaj je pa tkolele... : Prejšn let sm mela tasta 6 mes v bolnici. Diagnoza Meningitis... , borelioza ampak hb lažja oblika vsega. Na morju je staknil klopa, 4 mesece pred tem in... naenkrat taki znaki, da nam nič ni blo jasno.In diagnoza kot sm zgoraj napisala. Od takrat in po vsem tistem kar smo doživljali ob tem.... so se vsi odločli, da se cepimo.... redno. Liama tudi v kratkem.

rozilu,
men bi blo pa lažje, če bi mi pomahal. Zdej se tko hudo joka, da ne grem vn brez da solzico potočim. Čeprav mi je zdej vzgojiteljica pisala sms..., da je Liam suuuper. Me hoče potolažit.
S pojstle padla?? Hm... komaj zdej? Nič hudega, zdej je pa že velka. Men je Liam, ko sm se sam za sekundo stran obrnila, ko je bil 6 mes star.... sm mislila, da me bo pobralo od skrbi. Tko da..., ne skrbi.

muca maca,
sam tvoj mali je res že pravi dec. Luškan full. Ma take lepe uče. user posted image Ej, vse znajo oni, vse.... to so taki lumpi, da jih ni. Moj je vse sam mirn otrok ne. Sprašujem se.... kaj me čaka z naslednjim. Če bo tako dete kot je Liam, me za kg nima kej skrbet.user posted image

majakla... , če Ben ne bo pridno papal keksekov, jih bomo pa mi jutri...user posted image
A ti že delaš al? Nism brala velik za nazaj. Se pa zdej vidi, da mam spet cajt. Razn vrtanja delavcev...., me nič ne moti.

ninasiki,
talele tvoj fantek je pa res bogi. A jest ti hoče al?

Objemčka vsem bolančkommm...


_____________________________

Prvi Rižko v meni je pustil sledi :-).. a imam še dva mala Rižkota :-)

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Oktobrčki 09
5.11.2010 11:17:05   
muca*maca
IZVIRNO SPOROČILO: Rižkoo

muca maca,
sam tvoj mali je res že pravi dec. Luškan full. Ma take lepe uče. user posted image Ej, vse znajo oni, vse.... to so taki lumpi, da jih ni. Moj je vse sam mirn otrok ne. Sprašujem se.... kaj me čaka z naslednjim. Če bo tako dete kot je Liam, me za kg nima kej skrbet.user posted image



user posted image
Ooooo, hvala, Rižko, zdej sem pa kar en meter nad tlemi, sem tok ponosna mamica!

(odgovor članu Rižkoo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Oktobrčki 09
5.11.2010 11:17:55   
rozilu
 
IZVIRNO SPOROČILO: muca*maca

Rozilu user posted image

jst pa tebi enga user posted image nazaj user posted image

ženske, meni se že blede od buljenja v ekran user posted image user posted image user posted image , delam z enim progrmom, kjer imam 4 barve, pa vse tako na malo in ne morem povečat črk user posted image Moram malo pogledat na RR vmes, da si spočijem oči user posted image

rižkoo - ja, komaj zdaj je prvič padla, je drugače zlo previdna, pride do roba postelje in gleda dol, pa začne tulit, če me ni zraven. Tokrat pa sem zraven ležala, bla je še zaspana in nerodna, pa je tko ratalo. Sekiram se ne preveč, je bla videt čisto OK user posted image

Ja, verjamem da bi raje vidla da ni joka. Važno, da se zdaj ima dobro, upam da te je potolažla varuška.

Hvala za info o ovčki za čeveljce, bom šla pogledat!

(odgovor članu muca*maca)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Oktobrčki 09
5.11.2010 13:25:31   
tassika
Rižko edini recept je tole: bom kar citirala iz drugega foruma:
Še jaz predenj grem med svoje vrtičkarjeuser posted image ...Ja verjamem da mora biti grozno gledati, poslušati in podoživljati vse te tegobe , skozi katere gredo nekateri malčki...Sama vedno pred vstopom povem, da se morajo starši resnično odločiti ali bo otrok šel v vrtec ali ne. Resnično. Kajti to izpisovanje in vpisovanje je v večji meri  bolj škodljivo kot dobro. Če otroka izpišete takrat , ko mu je najhuje, mu bo takšen vrtec ostal v spominu in bo vpis čez čas še težavnejši. Sama pravzaprav razumem vse strše, ki težko dajo zjutraj  otroka od sebe , (sama sem bila tudi med takimi), vendar zavoljo otroka, potegnite iz pet ves optimizem, čimveč sodelujte z zaposlenimi v vrtcu, naj jih vodijo očki, dedki...pač tisti, na katere so manj navezani...Skratka , dopovejte svojemu srcu in s tem tudi otroku, da mu v vrtcu ne bo nič manjkalo, ne bo lačen, polulan, bolan....seveda pa bo pogrešal vas...to je normalno...seveda do neke meje...Aja , pa še to...sama imam v skupini deklico, ki jo mati po dveh letih še vedno pripelje na prag vsa solzna in vedno ponavlja, ja saj ne bom dolgo odsotna, ja saj boš zdržala, saj vem da si boga ker moraš v vrtec...user posted image Ob njej se mi vedno dvigne pritisk in sem ji tudi na gov. urah povedala, da tako ne gre...Žal nič ne pomaga...Seveda deklica ne pride čez prag na višku veselja, ko pa  vsako jutro posluša takšne litanije...Saj potem je čisto vredu in se zelo zabava, žal pa ji to slovo mamica vsak dan zagreni...
Skratka....vsem tistim, velikim in malim, iz srca želim, da bi lahko čim prej  spoznali vrtec v najlepši luči, da bi postale vaše noči brezskrbne , ter da bi vsako jutro z veseljem prihlačali v naše malo mesto...jaz že tečem...user posted image
napisala pelin.

 
Tudi meni je bilo hudo, pa ji nikoli nisem pokazala, sem šla vn in tam vzdihovala. Otrok čuti, da je tebi hudo in joka zaradi tebe, ne zato, ker mu tam ne bi bilo všeč. Čuti tvojo stisko. Boš videla, ko boš šla ti parkrat z nasmehom tja in vn, bo tudi on začel lepo sprejemat vrtec. Ker če ne joka, ko prideš po njega, potem že uživa tamuser posted image

Emily, jaz sem ji kupila ene visoke škorenjčke, pa v njih niti na noge noče stopit. Zdaj pa ne vem. V mass-u sem sporbavala skibucke, pa so bile tako široke, da sem se samo smejala, tamala jih je pa s takim veseljem čez glavo vrglauser posted image

SEm pa zdajle dobila tale link, pa mogoče grem pa res pogledat in sprobat:
http://www.mojskratek.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wid=334&detailID=859&ime=Shoo_Shoos_Smiley_skorenjcki

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Oktobrčki 09
5.11.2010 13:54:02   
googica
ola, lep sončen dan vsem skupi :)
čevelčki... mi smo za prehodno obdobje kupli cicibanke v massu, mal so podloženi, usnjeni, pod gležnjem. vsekakor smo sprobal v trgovini kako so za hodit, brez problema šiba tamali. mass mi je kul, ker se mi zdi, da tista prodajakla res prov pove in najde dober model čevlov glede na želje in stopalo. tud copate je včeri mož kupu tam za juša in so edini, v katerih lepo hodi.. majo gumijast podplat, zto ma mal večjo oporo pri hoji.. so pa vseeno dovolj mehki, da ne bo nekih problemov. vsekakor ga ne zebe več v nogice. za zimo bomo kupli neki nepremočljivga, podloženega, točno kaj, še ne vem. ko bomo vidli, bomo vzeli.
trma.. jao, mi se spopadamo s tako trmo, da res ni. zdele je bil dve noči pri babici, ker sm bla js v bolnici, moj je pa mogu vse sam preselit.. kje bi še malga mel čez.. in zdej.. mamo trmo. dretje, metanje po tleh, sooolzeee.. srce se mi trga, ampak sva vztrajna. dons je že mnogo prej odnehu :). sm ga parkrat nesla iz sobe, zaprla vrata, se je zjoku, in bil ok. ah... bo treba mal povprašat kako naj bi ravnal v teh situacijah, sm že mal pozabla teorijo :))). kako pa se kej vi soočate s tem?
juš je zdej odkril nekaj svojih kotičkov, zraven našga kavča si je dal na tla povštr in tam on zdej sedi :) pa po omarah seveda :)) pa na mizico spleza, dons je celo postlo osvojil... je pa pr nas tud tko, da še ni padu iz postle.. no, vsaj men ne :DD.. ker me vedno pokliče, nikol sam ne poskuša dol splezat.
no, grem mal uživat v trenutkih tišine, če ne bom šla kr mal zraven spat :)

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Oktobrčki 09
5.11.2010 17:01:55   
pinky girll
Blaž VSE NAJBOLJŠE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Še eno urco službe pol pa domovuser posted image user posted image . Ja delat in pripravljat za jutri. Sem danes šla po torto v Lj mi jo je ena punca delala iz Črnega Kala. Ja sej vem, da boste rekle, da sem nora (skoraj iste mnenja je mojuser posted image ) . Sam vam povem, da je vredno vsega denarja in ... Ninasika ti bi se zaljubila vanjo in tudi vse tiste, ki obožujete medvedka Pu-ja. Sam vam še ne smem pokazat slikce ker lahka Rižkoo in Liam vidita pol pa to ne bo otrta presenečenjauser posted image . Obljubim, da bom prilimala slikco.

Res ne morem verjet, da bo že eno leto od kar je prisel na svet najin sonček. Lani takle čas sem imela popadke na 10 minut. Spolnim se kot včeraj. Sem kr preveč čustvena in ganjena. Se kar vidim jutri kako bodo tekle solze. Je bil pa Ben najleše darilo za najino obletnico. Imava jo danes, naslednji dan ob 2:29 pa sva dobila najleše darilo. Si je izbral svoj dan.

Kar se čeveljčekov tiče- imamo mi take podložene, nepremočljive in čez gleženj. Ker sem jih dobila zeloo poceni. Na začetku je par korakov naredil pol tko tko. Sedaj pa zelo lepo hodi.

Majakla bomo vse kekseke pojedli je iz 1kg mase prišlo 57 medvedkov in en pekač rožic. Pol sem pa vasakega medvedka unikatno okrasila.

Majcy_m z veseljem sem za kako kavico, pa še Rižkoo lahko povabiva zraven.

Lepo se imejte.....user posted image


_____________________________

Naprej sva imela drug drugega, sedaj ko imava tebe Ben imava vse.

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Oktobrčki 09
5.11.2010 19:27:35   
pattaya
pinky girll midva sma ga pa dobila na točno 7 obletnico.

(odgovor članu pinky girll)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Oktobrčki 09
5.11.2010 19:43:36   
majakla
Eno glupo vprašanje od mene:
 
kako pridem do sem (nov forum), ne da
bi šla na starega in na Ninasiki-n link ???
 
Ja, sem se na blontno pofarbala. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu pattaya)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Oktobrčki 09
5.11.2010 19:56:27   
rakica 2
waw že nova tema
ninasiki-
mojo malčico si pozabla dat na seznam NINA25.10.-no sej ti ne zamerimuser posted image user posted image sm tud sama pozabljiva...
sem sam par strani prebrala,smo imeli računalniški mrk,pol pa tamala užge rač in lej ga user posted image ,delauser posted image
naša bo dobila škorenjčke od tete iz hoferja,mal z zamudo za roj dan,poročam kako bo..
dobivamo ŽE 6zobekuser posted image user posted image ,tok se slini da tud slinček ne pomaga,ni pa videt da bi jo bolelo,prehlajena zaenkrat še ni bla,kape še tud ni imela,temu otroku je res izredno toplo,še vetrovka ji je preveč,trenutno je vsa prešvicana,pa ima sam body in tanke žabice,je imela prej krilo,pomoje se tok poti kr ogromno spijeuser posted image
padce s postle pa poznamo že od 6mes,zato sm jo hitro navadla dol splezat (10mes)...,te dni pa je osvojila tud na kavč splezat...vas grem še nazaj brat,bom rabla kake tri dni,da vas preberem...vsem bolančkomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muca*maca)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Oktobrčki 09
5.11.2010 20:13:37   
lenika83
IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Eno glupo vprašanje od mene:
 
kako pridem do sem (nov forum), ne da
bi šla na starega in na Ninasiki-n link ???
 
Ja, sem se na blontno pofarbala. user posted image  user posted image  user posted image


Najkrajša pot je, da si shraniš ta novi link med priljubljene (favorites). Če pa hočeš vedno po dolgi poti, potem greš pa na forum Otrok in potem Čvekamo o naših otrocih. Kaj bolj jasno? user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Oktobrčki 09
5.11.2010 20:23:14   
Rižkoo
majakla
MOJA RINGARAJA - forumi - teme v katerih sodelujem

Tassika,
sm prebrala. Lepo napisano in se čist strinjam. Jst ga sicer zapustim z nasmehom, ga objamem..., mu recem naj bo priden, da bo super in bo užival..., ko bo mel pa dost, pa pride maaaami. user posted image Sam se obrnem..., pa jok. Jst se zuni cmerit začnem. Ma, cmera sm.
Ej, ni mi ratal dons. Sm po hitrem postopku zapustila frizerski salon, letela domov.... zarad delavcev. So nepričakovano prišli....

Pinky,
jutr bom lačna. Če se spomnim na tvoj tiramisu...., mmm, se mi meša. Ej, a veš, da sm nosečka???!! user posted image Veš na kaj ciljam??
Komaj čakam, da vidim unikatne piškote, da vidim torticoooo.... user posted image

Mi smo mel pa dons zadnjič cenilca doma. Po prenovi je prišel pogledat in ocenit. Res dobr človek. Kokr smo mel nesrečo, smo mel dons srečo. Nam je šel velik na roko tko da ne bo šlo tolk velik iz najinih žepkov kokr sva mislila. Velik vseen, ker je čist nepričakovano...ampak... vseeno, sva zadovoljna, vesela.
Včeraj je bil 2 meseca od požara in mali je bil star že 14 mesecev. Ej, prehitro mi raste.
Sva mela zadnji pregled za razvojno in smo velki 80cm, težki 11050g. Ni nama treba NIKOLI več na ta pregled, ker je sinko super. Je rekla... počasi bo mogoče že shodil.., pa sm ga dala na tla... in akcija. Je tko nasmejano pogledala..., prv fajn se mi je zdel.user posted image

Sm si pa privoščla razvajanje. Frizerja. Umila laske, mal ostrigla..... , pasal, ker se mi ni nikamor mudilo. user posted image

muca*maca...,
čist res sm mislila..., ti kr bodi še večja user posted image

Nč, grem gledat BB. Za mano pa.... dvigujejo laminat. Jovo na novo. Haus v hiši. Nočka



_____________________________

Prvi Rižko v meni je pustil sledi :-).. a imam še dva mala Rižkota :-)

(odgovor članu rakica 2)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Oktobrčki 09
5.11.2010 22:07:25   
ninasiki
RAKICA SEJ JE user posted image A SI JO SPREGLEDALA SI EDINA 25.10

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu Rižkoo)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Oktobrčki 09
5.11.2010 23:27:04   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: lenika83


Najkrajša pot je, da si shraniš ta novi link med priljubljene (favorites). Če pa hočeš vedno po dolgi poti, potem greš pa na forum Otrok in potem Čvekamo o naših otrocih. Kaj bolj jasno? user posted image


Grem na forum Otrok, pa nimam Čvekamo o n... ! Kak' to???
 
 
MOJA RINGARAJA - forumi - teme v katerih sodelujem
= vem, pa nisem navajena.

 
Aja Rižkoo - Štajerke, srečanje naslednji teden? ? ?



(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Oktobrčki 09
6.11.2010 0:43:20   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: majakla

IZVIRNO SPOROČILO: lenika83


Najkrajša pot je, da si shraniš ta novi link med priljubljene (favorites). Če pa hočeš vedno po dolgi poti, potem greš pa na forum Otrok in potem Čvekamo o naših otrocih. Kaj bolj jasno? user posted image


Grem na forum Otrok, pa nimam Čvekamo o n... ! Kak' to???
 
 
MOJA RINGARAJA - forumi - teme v katerih sodelujem
= vem, pa nisem navajena.

 
Aja Rižkoo - Štajerke, srečanje naslednji teden? ? ?






Našla, našla, našla, hvala.
 
LAHKO NOČ  user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Oktobrčki 09
6.11.2010 9:40:23   
lenika83
IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Aja Rižkoo - Štajerke, srečanje naslednji teden? ? ?



Jaz bi z veseljem, ampak žal ne morem prej kot ob 4 popoldne, ker sem v službi user posted image

Joj, majakla, pozabila sem ti povedati, da ne bomo nič naročili na mytoys. Oprosti, res sem pozabila.

Zdaj pa še počakam, da se mi cunje operejo, potem pa hitro ven na sonček user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Oktobrčki 09
6.11.2010 11:00:26   
googica
joj pozabim vedno vprašat, zdele sm se pa lih spomnla, tko da... here it goes :)
kako bote kej z zobarji za naše malčke? js ne vem, a to morm sama poklicat, al dobim kakšno vabilo,opozorilo? se mi zdi da bi bil počas čas, da gre mal pokazat svoje čekane :))

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Oktobrčki 09
6.11.2010 11:57:42   
lenika83
googica nam so v materinski rekli, da jih moramo sami peljat. Včasih so pri 3 letih poslali vabilo, zdaj pa ne več. Najbolj primeren čas bi pa naj bil okrog 1 leta.

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Oktobrčki 09
6.11.2010 14:44:17   
ninasiki
pr ns tud verjetno sami sam mi bomo pa dobil vabilo pa od ene tete k je bla pr men v porodnišnici in je sprašvala če bi lahko sodelovala v raziskavah tko da nam oni pošljejo za brezplačni pregled pri stomatologu za zobarja pa sploh nevem kaj naj ker kle v litiji so vsi šlampasti sploh otroški

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Oktobrčki 09
6.11.2010 14:58:07   
tassika
Mi v domžalah pa dobimo vabilo. Midve sva bili že pri 8m. Je pa zgledalo tako, da je vzela en list in napisala vse o dednih boleznih, porodu,... če je tamala dobila kaka zdravila v porodnišnici,... Potem je na hitro pogledala usta in potem sem imela še predavanje o dudah, flaškah, sokovih in čokoladi user posted image  zdaj imava pa kontrolo drugo leto julija, takrat pa moram sama poklicat.

Jaz sem pa danes oprala in posušila že 2stroja, odtajala in poprspravila skrinjo, zoja je imela majhno nesrečo in mi zlomila v skrinji zg predal, tisto plastiko, ki se na vn odpira, pa sem šla samo lulat vmes. Zdaj pa spi, jaz sem pa sita in zaspana. Včasih bi bila tako rada dojenček, bi jedla in spalauser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Oktobrčki 09
6.11.2010 15:55:04   
rakica 2
IZVIRNO SPOROČILO: ninasiki

RAKICA SEJ JE user posted image A SI JO SPREGLEDALA SI EDINA 25.10

ah sm verjetno gledala sam septembrske,nism sam zgublena,sm tud napol slepauser posted image
Smo dobil škorenjčke,morem rečt,da so super,tud če so le iz hoferja,mehki,lahki in topli,pa ful so ji všeč in čisto normalno hodi,le mal so ji veliki,ampak pridejo žebice pozimi gor in štumfki pa bo lih prav.

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Oktobrčki 09
6.11.2010 20:35:11   
Februarka08
Hojla...

glede zobarja - jaz sem vprašala zdaj pri zadnji posv. in mi je dala listek, gor cifro in ˝navodila˝ za 1. posvet pri zobarju in sem klicala in mava 3.1.user posted image potem pa če je vmes vse ok, dobimo vabilo domov okrog 3. leta. Tko je blo tud pri Larisi.
Drugače po starem, Blaž ma neki uček vnet, no zdaj je že bolje, kakor veter zapiha...
Jaz pa zbolelauser posted image anginauser posted image tako me grlo boli da ko slino požrem, bi najraj jokalauser posted image le kaj mi je tega treba bilo!user posted image

Eh, grem mal kavčkatuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu rakica 2)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Oktobrčki 09
7.11.2010 12:49:26   
majakla
Dober dan. user posted image
 
---------------
 

Februarka: user posted image user posted image user posted image

Mene tudi v grlu nekaj pika.
Sem se včeraj oblekla za dnevne temp.
in me je ponoči zeblo ko ... user posted image .
 
 
Se mi še katera pridruži pri naročilu iz MyToys,
(zadnji poziv user posted image  user posted image  user posted image ) danes pa res naročim.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Oktobrčki 09
7.11.2010 13:56:54   
Februarka08
Majakla, že dolgo te mislim pohvalit da si ful shujšalauser posted image tko, po fotkah sodeč! Bravo, kapo dol! Pridnauser posted image
Drugače pa jaz malo bolje, sicer še zmer težko požiram, zgleda bom bolj na juhi... no ja, vsaka stvar je za neki dobra user posted image user posted image

Lepo nedeljo vsem!


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Oktobrčki 09
7.11.2010 22:54:51   
majakla
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

Majakla, že dolgo te mislim pohvalit da si ful shujšalauser posted image tko, po fotkah sodeč! Bravo, kapo dol! Pridnauser posted image
Drugače pa jaz malo bolje, sicer še zmer težko požiram, zgleda bom bolj na juhi... no ja, vsaka stvar je za neki dobra user posted image user posted image

Lepo nedeljo vsem!



Hvala, se trudim (včasih tudi malo grešim), ja,
je že ogromno šlo oz. sem spravla dol, pa še moram. user posted image
 
Želim ti, da se čimprej pozdraviš. Glede na vreme pa ...
je idealno za prehladit se, mene tud nekaj grlo zaj...
 
No, pa LAHKO NOČ evribadi.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?