|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dojenje
15.11.2010 18:11:58   
nusi
hja pa dobro no, če ni otrok na neki meji podhranjenosti oz. nima nekih zdr. težav pa valda nismo tako paranoične, da ga bomo nonstop na vago dajale user posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: dojenje
15.11.2010 18:21:04   
ledenaa
A si paranoičen če te zanima koliko otrok poje

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: dojenje
17.11.2010 12:47:14   
dect
Meni je pa patronažna rekla, da če dojenček premalo poje, da je bolj zaspan. Moja mala- stara je 7 tednov, je res bolj zaspana, in ker še vedno vzpostavljam dojenje, bi rada vedela, če ima katera mogoče tudi tako izkušnjo.
Ko sem prišla iz porodnišnice sem že malo dodajala, potem sem za en teden nehala, ker se mi je zdelo, da imam že več mleka, pa sem potem spet začela dodajat, ker je bolj jokala, trenutno pa spet poskušam samo dojiti. 3 tedne je potrebovala, da je pridobila svojo porodno težo... Drugače pa mi ponoči spi že 5 ur. Zadnje dni ji zvečer kar dodam AM, pa mi poje samo 30 ml.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: dojenje
17.11.2010 12:50:14   
ledenaa
To pa nikakor ni res. večina novorojenčkov itak večino časa spi in imajo takšna obdobja da včasih več včasih manj. In z takšnimi besedami delajo samo paniko tam kjer je ni
Če otrok ne pridobiva tako kot bi moral na teži ga ne pustiš spati ,ampak ga zbujaš na 2-3 ure . Za mleko moraš pogosto pristavljat,tudi na urco-dve

< Sporočilo je popravil ledenaa -- 17.11.2010 12:55:23 >

(odgovor članu dect)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?