|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj so začeli jesti GH???
22.11.2010 17:11:23   
prizma
Jaz sem začela z uvajanjem malo po polnih 5 mesecih - to zdaj traja ene 14 dni. Sicer sestre tudi pravijo da je treba čakat do 6. meseca, vendar je naša zadnje čase tako gledala, ko smo jedli, plus ponoči se je večkrat zbujala, da sem poskusila. Začela sem z večerjo - riževi kosmiči v mojem mleku  (zaradi suma alergije na kravje mleko, drugače bi poskusila s kakšno drugo kašico) in je kar zmazalauser posted image  Zdaj ji uvajam še zelenjavo, ki ji tudi gre. Sicer nima še nobenega polnega obroka, samo zvečer ji zdaj vsak dan najprej ponudim po žlici (cca. 100 ml, potem se ji ne da več), potem pa še dojim in spi spet celih 9 ur, hranjenje vmes in še tri ureuser posted image

(odgovor članu karmchy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdaj so začeli jesti GH???
1.12.2010 9:43:47   
verci
pozdravljene mamice...no jaz imam sincka ki ima 4,5 meseca sedaj sem zacela mu dodajat malo GH.Tamali cisto navdusen na zacetku se nisem upala prevec in ko mu nisem hotla vec dat je zacel jokat...   ko vidi da z fantom jeva bi on tudi...Zanima me koliko casa mu moram dajat po malo par zlick da lahko pol zamenjamo en obrok mleka...drugace se ne dojimo smo na aptamilu...

(odgovor članu prizma)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdaj so začeli jesti GH???
1.12.2010 15:02:20   
julieb
Mi smo zamenjali GH obrok po cca 14 dneh, ker mu je pasalo, v dveh mesecij je zamenjal tri obroke. Od 8m naprej ima 4 obroke GH, pred spanjem pa se še pocartamo s flaško.
Po moje ni nič narobe, da zamenjaš, če vidiš, da hoče, če mu ne bo še vedno lahko dopolniš z mlekom.


_____________________________

Moj fantič Lionel 10.02.2010
Moja pupa Aura 31.7.2012

(odgovor članu verci)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdaj so začeli jesti GH???
1.12.2010 15:39:09   
verci
o res hvala bomo probali pa pol vidli kako kaj napredujemo...Ker res cisto je navdusen ko papca hrano...pa cisto vse bi probal.
Prav nic ne smes jest pred njim ker pol se joka ker hoce tudi on.


(odgovor članu julieb)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




katero ime za deklico?
simonasven

Katero izmed naštetih bi izbrali?

Sanja (45%)

Sari (27%)

Stina (29%)


Število vseh glasov: 301

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!