|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2011
24.12.2010 8:38:15   
Cari
No, da se še jaz javim na seznamček.  Za Miklavža smo dočakali user posted image user posted image . Smo že po prvem pregledu 2 dni nazaj, velikost user posted image primerna starosti, user posted image bije. PDP 15.08.2011, nasldenji pregled 24.01.2011. Je pa to moja druga user posted image , doma imamo že 13 mesecev staro punčko.
Upam da do konca ostanem na forumu, saj mi malo skrbi povzroča izcedek, ki se mi je pojavil takoj po pregledu in kar traja. Najprej taka vodena malo rdeča zadeva, potem rjavkast izcedek, zvečer celo košček sluzi... A upam da se mali korenjak bori in močno drži, saj smo ga vsi zelo veseli.


_____________________________

Cari

(odgovor članu bella106)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Avgustovke 2011
24.12.2010 9:27:43   
misojka
Babuske,
javljam se po vcerajsnjem UZ-ju - user posted image bije in malček zgleda čisto ok. Je ginko rekla da se že malo premika. user posted image user posted image user posted image
Razlog za izcedke pa so povečani jajčniki zaradi  hiperstimulacije po IVF user posted image .  Me je vprašala če sem na bolniški zaradi tega in jaz krula sem vehementno zatrdila, da zakaj pa bi bila ... jao, jao!! Šele doma sem razmišljala, da bi si lahko bolniško zrihtala in počivala 14 dni. Mah kar je, je. user posted image Me je pa kar malo prestrašila, za praznike gremo namreč v BIH in prvo kar mi je rekla, je bilo ... uredite si zdravstveno zavarovanje. In zdaj ful študiram kaj naj ... ker na Mali ulici delajo danes samo do 13ih. Jutri pa že gremo. No ja malo sem dezorganizirana. Glavno, da je z malčkom vse ok in zdej brcamo dalje do naslednjega pregleda 13. januarja.

Pozdravček vsem starim srečkam nosečkam in tudi čisto ta frišnim!

(odgovor članu Cari)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Avgustovke 2011
24.12.2010 11:34:03   
Rebeka_
Pozdravljene!

Se tudi jaz vpisujem na vaš seznamček! Naše malo presenečenje čakamo avgusta, kdaj točno vam javim po prvem pregledu, kateri bo enkrat v prihodnjem letu. Je pa to moja 2 user posted image , doma že imam 19 mesečno lumpiko, user posted image  pa sem ugledala 21.12.2010.

Veselim se čvekanja z vami v teh prihodnjih mesecih, želim vam vsem lepo nosečnost, uživajte vsak dan posebej, saj mine s svetlobno hitrostjo! user posted image  Pa vsem skupaj lep Božični vikend, ki je pred nami, pridno božajte svoje trebuščke!

(odgovor članu misojka)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Avgustovke 2011
24.12.2010 11:58:52   
Tatkica
Spet se malo javljam... Vrnila sem se s službene poti, vse je šlo ok in sem si kar malo oddahnila. Zdaj sem pa lepo na dopustu, saj zadnje čase nisem kaj preveč učinkovita in je boljše, da sem kar doma in hodim pridno zgodaj spat user posted image

Čestitke vsem novim, se nas je nabralo že kar nekaj! 

(odgovor članu Rebeka_)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Avgustovke 2011
24.12.2010 12:48:14   
TLF
Evo, naročena na pregled: 18.1. Sva upala da bo pred 17. ker ima moj tistega dne r.d. pa bi na praznovanju povedala družini.
Zdaj pa ne vem ali počakati vseeno da gre 1. pregled mimo ali povedat dan prej?
Na nuhalno pa sem se mislila po pregledu naročiti, kaj ostale ste se že?

Če ne pa spoh ne vem da sem noseča...vse kot prej. No tudi v 1. nosečnosti so se me slabosti (in bruhanje)prijeli nekje v 8. tednu, a upam, da mi tokrat ne bo potrebno spet skoz to. Bruhanje na WC v službi vsak dan, 3 tedne zapored res ni zabavnouser posted image

Edino prehlejena sem pa kar utrujena. ja ni čudno glede nato, da sva  bili z mojo pupiko cel teden doma zaradi vročine in unetega ušesa in že 5 noči skoraj nič ne spimouser posted image . Upam da bo proti večeru toliko dobra, da bomo lahko šli k tašči na božično večerjo.

Prijeten in topel božič vsem srečkamuser posted image in imejte se radi!!!

(odgovor članu Tatkica)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Avgustovke 2011
24.12.2010 15:24:30   
taša83
halo, punce!
da še jaz pristavim svoj lonček za dans...
dans sem klicala za labor. izvide, za tokso, grupo in to...no, toksoplazmoza - prekuženost, druga tudi vse ok.
sestra se je zezala, da zdaj pa lahko brez skrbi jem pršut in biftek, ko je tak glih tak čas. Kak sem vesela, da je zaenkrat vse ok. Po novem letu pa na 2. pregled, pol pa že NS.
vsem skupaj lepe praznike in vse najlepše!
zdaj pa pičim po smrekco, da jo okrasiva:)
čaočao

(odgovor članu TLF)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Avgustovke 2011
24.12.2010 17:17:39   
araz
Misojka sem vesela, da je vse ok. Kako lepo,da si že slišala srček. Jest tud komaj čakam.

Sem pa tja imam kar malo pomislekov, ker sploh ne vem, dasem noseča. Nobenih težav. Sem pa tja malo slabosti, pa še te so minile. Upam, da je še vse tako kot mora biti. Mal me je strah, ker se mi je že 2x zgodilo, da je v prvih tednih odmrlo (še pred 1.pregledom).

Pa seveda, dobordošle nove nosečke.

Vsem skupaj pa želim lep in miren Božič.

(odgovor članu taša83)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Avgustovke 2011
24.12.2010 17:50:03   
lara2212
Pozdravljene
Pred nekaj časa sem izvedela, da bom mamica. Rok imam 17.08.2011, prijavila se pa še nisem na to stran, ker sva imela z očkom majhne težave pri odločanju glede otroka. No, jaz sem se odločila, da ga obdržim, očka pa še premišljuje user posted image
Vseeno me veseli, da sem se vam pridružila in da si bomo lahko izmenjevale novičke in koristne informacije
p.s.: to bo moj 1.  user posted image

(odgovor članu Cari)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Avgustovke 2011
24.12.2010 20:15:57   
K_a_t_j_a



IZVIRNO SPOROČILO: MATEJKA_

pa sem tu user posted image .
nekaj malega bom o sebi napisala, detajle bom pustila za po prvem pregledu, ki ga imam 05.01. v soboto smo dočakali + user posted image .
je pa to že moja 4user posted image , pričakujemo pa zdaj tretjega user posted image . doma imam že eno 2l 4m in enega 10m. je bila najina velika želja imeti 3  v razmaku 1,5-2 leti. bo še pestro.

no, slabo mi ni - mi je bilo samo v prvi user posted image  vedno ponoči, kasneje nikoli. upam, da bo zdaj tud tak ostalo. ampak spet intenzivno voham.
 
Iiiiiiiii kaj jaz vidim!! user posted image user posted image Iskrene čestitke!

Avgustovka 08 user posted image


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Avgustovke 2011
24.12.2010 22:53:56   
Rosca79
Dober večer!

Pri nas je že Božiček nosil darilauser posted image vam pa želim en prijeten večer, lep božični dan in da vam možicelj v rdečem prinese čimbolj prijetno in srečno nosečnost!
Sem pa utrujena za v stoje spat...
Nočko

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Avgustovke 2011
25.12.2010 10:28:23   
*dotika*
Hej hej, punce, upam da uživate v teh prazničnih dneh. Jaz vsekakor da, pa čeprav mi je kar precej slabo.

Imam eno vprašanje za vse tiste, ki vas mučijo slabosti: vam je vsak dan enako slabo, al kakšen dan bolj, kakšen dan manj??? Morda neumno vprašanje, ampak spet imam isti izgovor - preveč slabih izkušenj v prejšnjih nosečnostih...user posted image

Pozdravljene noveuser posted image !


_____________________________

Naj najin angelček Ajda, rojena v 23. tednu, čuva vse nas! (29.10.09;23:16-29.10.09;23:26)

(odgovor članu Rosca79)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Avgustovke 2011
25.12.2010 11:02:28   
miklarom
Ko prižgejo božične se luči,
vsak v srcu si nekaj zaželi.
Naj Božič bo prijazen,naj bodo
prijazni v njem ljudje,
naj misli bodo iskrene
in veselo bo srce.

 

user posted image  



_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu *dotika*)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Avgustovke 2011
25.12.2010 11:29:00   
Lily86
 
user posted image

user posted image
 
PDP, nick, starost, zaporedna user posted image , število user posted image , pregled, NS, kraj
 
 1.8.
2.8.
3.8.
user posted image ktm10, 31, 2user posted image ,1user posted image , 14.1., ns, kraj

4.8.
user posted image taša83, 27, 1user posted image , 0user posted image , 5.1., ns, MB
user posted image abab, 23, ?user posted image , 1user posted image , 11.1., ns, MS
user posted image  ribica_80, 30, 2user posted image , 0user posted image , x.1., ns, MB

5.8.
user posted image lipi, 33, 3user posted image ,1user posted image , 14.1., ns, Rogaška Slatina
user posted image zolika, 28, 2user posted image ,1user posted image , 23.12., ns, kraj
user posted image indy0024, 26, 2user posted image ,1user posted image , 21.12., ns, LJ

6.8.
user posted image Ideja, 32, 3user posted image , 1user posted image , 3.1., ns, CE
 
7.8
8.8.
user posted image majči22, 26, 2user posted image , 1user posted image , 4.1., ns, Logatec

9.8
user posted image misojka, 34, 2user posted image ,1user posted image , 13.1., ns, LJ

10.8.
11.8.
user posted image Tatkica, 30, 1user posted image ,0user posted image , ?, ns, Ajdovščina
 
12.8.
13.8.
14.8.
user posted image *Nelly*, 29, 2user posted image , 1user posted image , pregled, ns, Litija
user posted image Tammyv, 31, 1user posted image , 0user posted image , 12.1., ns, kraj
user posted image  Tinci_A, ?, ?user posted image , ?user posted image , 13.1., ns, kraj
 
15.8.
user posted image Lily86, 24, 2user posted image ,1user posted image , 21.12., ns, MB
user posted image  Cari, ?, 2user posted image , 1user posted image , 24.1., ns, kraj

16.8.
 user posted image  bella106, 27, 2user posted image , 1user posted image , 4.1., ns, Kamnik
 
17.8.
user posted image  lara2212, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, ns, kraj
 
18.8.
19.8.
20.8.
21.8.

user posted image
*dotika*, ?, ?user posted image , ?user posted image ,
pregled, ns, kraj
user posted image  Študentka86, 24, 1user posted image , 0user posted image , 25.1., ns, Ljubljana
user posted image  Markymark, 31, 4user posted image , 1user posted image , 12.1., ns, Posavje

22.8.
23.8.
user posted image  Rosca79, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ns, kraj

24.8.
user posted image  araz, 35, 2user posted image , 1user posted image , 3.1., ns, Mengeš

25.8.
user posted image  Katjuska986, 1user posted image , 0user posted image , ?, ns, kraj

26.8.
27.8.
28.8.
user posted image  miklarom, ?, ?user posted image , ?user posted image , 4.1., ns, kraj

29.8.
30.8.
31.8.
x.8.
user posted image popka_3, ?, ?user posted image , ?user posted image , pregled, ns, kraj
user posted image nuska23, 23, ?user posted image , ?user posted image , 18.1., ns, Velenje
user posted image tejci01, ?, 2user posted image , 1user posted image , 5.1., ns, kraj
user posted image  MATEJKA_, 4user posted image , 2user posted image , 5.1., ns, kraj
user posted image  TLF, 29, 2user posted image , 1user posted image , 18.1., ns, kraj
user posted image  Rebeka_, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?, ns, kraj
 
 
SKUPAJ NAS JE: 31
NOSEČKE Z DVEMA user posted image user posted image : 1
 
Z NAMI JE POT ZAČELA:
xoxox
 
 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/ 


  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   




  • [/quote]

    (odgovor članu Lily86)
  • Neposredna povezava do sporočila: 238
       RE: Avgustovke 2011
    25.12.2010 11:36:31   
    Lily86
    Pozdravljene nove nosečke - ribica_80, Cari, Rebeka_ in lara2212! Lepo in zdravo nosečnost vam želim! Zdaj se nas je pa že veliko nabralo! Uf, bodo polne porodnišnice avgusta! user posted image

    Moram se malo pohvalit, da mi je včeraj kljub slabostim uspelo skuhati super dobro božično večerjo. user posted image  Sploh ni bilo tako hudo v kuhinji, kot sem pričakovala. Zadnjih par dni se namreč zaradi vonjev izogibam kuhinje koliko se le da...

    Tudi novičko sva včeraj povedala - zavila sva majhne nogavičke in na ovoj napisala "za bratca/sestrico". Je bil ful lep odziv, sem zelo vesela! Zdaj ko sva povedala, se zdi še bolj resnično, da nas bo kmalu več!! user posted image  Komaj čakam... Naslednji božič bomo že štirje!

    *dotika* - meni je kak dan že zjutraj tako slabo, da se komaj zvlečem iz postelje, včasih se zbudim sredi noči in bi najraje šla bruhat... Danes zjutraj pa sem po dolgem času lahko pojedla zajtrk (ponavadi zjutraj ne smem niti blizu kuhinje) in sem čisto ok... Tako da se res spreminja iz dneva v dan. Sicer mi je slabo VSAK ljubi dan, ampak včasih malo manj, včasih malo bolj...

    Lep božič vsem!

    _____________________________

    naše največje veselje se nam je pridružilo 28.2.2010

    A mother's joy begins when new life is stirring inside... when a tiny heartbeat is heard for the very first time, and a playful kick reminds her that she is never alone.

    (odgovor članu Lily86)
    Neposredna povezava do sporočila: 239
       RE: Avgustovke 2011
    25.12.2010 11:42:56   
    Lily86
    user posted image

    user posted image
     
    PDP, nick, starost, zaporedna user posted image , število user posted image , pregled, NS, kraj
     
     1.8.
    2.8.
    3.8.
    user posted image ktm10, 31, 2user posted image ,1user posted image , 14.1., ns, kraj

    4.8.
    user posted image taša83, 27, 1user posted image , 0user posted image , 5.1., ns, MB
    user posted image abab, 23, ?user posted image , 1user posted image , 11.1., ns, MS
    user posted image  ribica_80, 30, 2user posted image , 0user posted image , x.1., ns, MB

    5.8.
    user posted image lipi, 33, 3user posted image ,1user posted image , 14.1., ns, Rogaška Slatina
    user posted image zolika, 28, 2user posted image ,1user posted image , 23.12., ns, kraj
    user posted image indy0024, 26, 2user posted image ,1user posted image , 21.12., ns, LJ

    6.8.
    user posted image Ideja, 32, 3user posted image , 1user posted image , 3.1., ns, CE
     
    7.8
    8.8.
    user posted image majči22, 26, 2user posted image , 1user posted image , 4.1., ns, Logatec

    9.8
    user posted image misojka, 34, 2user posted image ,1user posted image , 13.1., 28.1., LJ

    10.8.
    11.8.
    user posted image Tatkica, 30, 1user posted image ,0user posted image , ?, ns, Ajdovščina

    12.8.
    13.8.
    14.8.
    user posted image *Nelly*, 29, 2user posted image , 1user posted image , pregled, ns, Litija
    user posted image Tammyv, 31, 1user posted image , 0user posted image , 12.1., ns, kraj
    user posted image  Tinci_A, ?, ?user posted image , ?user posted image , 13.1., ns, kraj
     
    15.8.
    user posted image Lily86, 24, 2user posted image ,1user posted image , 21.12., ns, MB
    user posted image  Cari, ?, 2user posted image , 1user posted image , 24.1., ns, kraj

    16.8.
     user posted image  bella106, 27, 2user posted image , 1user posted image , 4.1., ns, Kamnik
     
    17.8.
    user posted image  lara2212, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, ns, kraj
     
    18.8.
    19.8.
    20.8.
    21.8.

    user posted image
    *dotika*, ?, ?user posted image , ?user posted image ,
    pregled, ns, kraj
    user posted image  Študentka86, 24, 1user posted image , 0user posted image , 25.1., ns, Ljubljana
    user posted image  Markymark, 31, 4user posted image , 1user posted image , 12.1., ns, Posavje

    22.8.
    23.8.
    user posted image  Rosca79, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ns, kraj

    24.8.
    user posted image  araz, 35, 2user posted image , 1user posted image , 3.1., ns, Mengeš

    25.8.
    user posted image  Katjuska986, 1user posted image , 0user posted image , ?, ns, kraj

    26.8.
    27.8.
    28.8.
    user posted image  miklarom, ?, ?user posted image , ?user posted image , 4.1., ns, kraj

    29.8.
    30.8.
    31.8.
    x.8.
    user posted image popka_3, ?, ?user posted image , ?user posted image , pregled, ns, kraj
    user posted image nuska23, 23, ?user posted image , ?user posted image , 18.1., ns, Velenje
    user posted image tejci01, ?, 2user posted image , 1user posted image , 5.1., ns, kraj
    user posted image  MATEJKA_, 4user posted image , 2user posted image , 5.1., ns, kraj
    user posted image  TLF, 29, 2user posted image , 1user posted image , 18.1., ns, kraj
    user posted image  Rebeka_, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?, ns, kraj
     
     
    SKUPAJ NAS JE: 31
    NOSEČKE Z DVEMA user posted image user posted image : 1
     
    Z NAMI JE POT ZAČELA:
    xoxox
     
     
    PRVO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO           MERE
    DRUGO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO           MERE
    TRETJE TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO           MERE

    user posted image user posted image www.noseca.com/ 


  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   





  • (odgovor članu Lily86)
  • Neposredna povezava do sporočila: 240
       RE: Avgustovke 2011
    25.12.2010 13:28:36   
    Shilou
    Pozdravljene vse skupaj in lepe praznike ob enem.

    Nama se je tudi sreča nasmehnila in sva končno zagledala tisti tako težko pričakovani plusek.

    Po mojih izračunih bi naj PDP bil 31.08.2011 ampak bomo videli na prvem pregledu kako in kaj. Stara sem 25 in to je moja 1.user posted image sem pa iz Ptuja. Zaenkrat se odlično počutim, le občasna pikanja po prsih in v spodnjem predelu trebuha in pogosto skakanje na wc user posted image .

    Lep preostanek dneva vsem skupaj.

    < Sporočilo je popravil Shilou -- 25.12.2010 13:30:43 >

    (odgovor članu Lily86)
    Neposredna povezava do sporočila: 241
       RE: Avgustovke 2011
    26.12.2010 17:15:17   
    ktm10
    Punce upam, da ste preživele prijeten Božič v krogu družine in da vas je pričakalo veliko daril :)

    Pri nas je spet pestro...ta mali črv je spet bruhal, danes je čisto gotova, brez energije...komaj čakam da mine ta december...mesec za pozabiti...

    Drugače razen ko se uležem zvečer v posteljo, se "posvetim" drugi pikici,ki raste...V drugo res nimaš časa biti "nosečnica"...mi čakamo drugi pregled, potem bova počasi povedala družini...

    Kaj za nuhalno se je potrebno spet veliko prej naročiti?

    (odgovor članu Cari)
    Neposredna povezava do sporočila: 242
       RE: Avgustovke 2011
    26.12.2010 23:18:34   
    PuncaLunca
    Živjo, drage dame!

    Upam, da ste preživele čaroben božični konec tedna!

    Še ena nosečka se vam pridružuje: tudi naju je presenetil plusek. Stara sem 26,5 leta, to bo najino prvo dete, po mojih izračunih naj bi bil rok 21. avgusta.
    Pregled imam šele 4. januarja, do takrat pa urejam misli in občutke, ker me je čudovita novica tudi pošteno razburkala. Moje razpoloženje se menjuje kot aprilsko vreme, tolikokrat se sprašujem, ali je sploh mogoče biti zares pripravljen na tole bitjece, razmišljam o vseh mogočih težavah, potem bi jokala od sreče ...
    Se še katera srečuje s takšnimi hormonskimi nevihtami?

    Shilou, tudi jaz sem s ptujskega konca, me veseli :)

    Naj vam dnevi minejo brez slabosti (midva, potrkajmo, za zdaj še ne bruhava), prelepe praznične dni vsem!

    (odgovor članu ktm10)
    Neposredna povezava do sporočila: 243
       RE: Avgustovke 2011
    27.12.2010 9:53:07   
    zolika
    Pozdravljene souser posted image !
    Prvi del praznikovo je za nami - upam,da ste jih preživeli čarobno, kot se zanje spodobi.

    Ta teden sem doma ima taveliki počitnice in se druživa user posted image
    morava vse igrače preizkusit, ki jih je dobil..... user posted image

    Drugače pa sva z MM staršem povedala za user posted image ! Napisala sva pismo in ga dala pod drevešček....v smislu da ga dojenček piše...."rade volje bi se zavil v darilni papir in si poveznil velik rdečo mašno okoli pasu, a sem se odločil,da bom raje še malo na toplem. Če ne prej, se vidimo avgusta. "Jaz" "
    zraven pa sva dodala še prvo slikico....
    hehehe - veselje, ko so ugotovili za kaj gre je bilo veliko!
    Takoj za tem pa "napotki" kaj ja in kaj ne..... kaj čemo! Bo že..... user posted image


    V glavnem - POZDRAVLJENE vse nove user posted image - naš seznam bo množično obiskan - super!
    Sem pa danes ugotovila,da pričakuje tudi meni draga oseba in to skoraj na isti datum user posted image user posted image user posted image user posted image Kako sem vesela zanju!!!!!user posted image user posted image user posted image Bravo N&R!


    _____________________________

    28.2.2008 smo postali družinica

    (odgovor članu PuncaLunca)
    Neposredna povezava do sporočila: 244
       RE: Avgustovke 2011
    27.12.2010 12:46:09   
    Cari
    Pozdravljene drage user posted image .
    Jaz se iz seznama žal poslavljam. So se krvavitve stopnjevale in na Božič sem pristala v porodnišnici - šlo je za SS. Zelo žalostna, a se strudim pobrati in gledati naprej.
    Vsem želim čimlepšo nosečnost in lepe sončke avgusta.


    _____________________________

    Cari

    (odgovor članu zolika)
    Neposredna povezava do sporočila: 245
       RE: Avgustovke 2011
    27.12.2010 17:23:51   
    Rosca79
    O Cari drži se! Boste kmalu na drugem seznamčku prišli do konca boš videla! Srečno!

    (odgovor članu Cari)
    Neposredna povezava do sporočila: 246
       RE: Avgustovke 2011
    27.12.2010 17:38:14   
    Katjuska986
    Joj Cari.. upam da se čim prej pokaže nov plusek oz user posted image .

    Jaz pa kar ne morem verjeti kaj se mi dogaja. Danes sem dobila novo službo... kljub nosečnosti. Komej čakam, da dam odpoved tu... Me je že pošteno skrbelo, zaradi nosečnosti ker je tak psihičen napor... Sedaj pa sem lahko skoraj brez skrbi...

    (odgovor članu Rosca79)
    Neposredna povezava do sporočila: 247
       RE: Avgustovke 2011
    27.12.2010 17:49:03   
    Cari
    Hvala vsem za lepe želje. Bomo malo počakali, potem pa upam da tudi dočakali še kakšen plusek. Pri nas gre vse bolj počasi in na pluske dolgo čakamo...
    Je pa bolje ko sem doma, v porodnišnici pa je hudo. Skoraj vse isto se počutiš, kot da bi prišel rodit, le da domov ne neseš user posted image . Pa še iz zgornjega nadstropja se sliši otroški jok, tako da je res hudo.
    A potrebo je gledat naprej. Če kaj ni bilo ok, že mora biti bolje tako kot je bilo...



    _____________________________

    Cari

    (odgovor članu Katjuska986)
    Neposredna povezava do sporočila: 248
       RE: Avgustovke 2011
    27.12.2010 18:25:49   
    ribica_80
    Pozdravljene,
    Najprej bi rekla, Cari drzi se. Sama sem to dala skozi lani, sicer malo kasneje,v 11. tednu, pa vseeno. Vem da karkoli ti kdorkoli reče, ti v tistem trenutku ne pomaga kaj dosti. Pravijo da "čas celi rane" in mislim, da je v tem primeru to dejansko res.

    Sicer pa sva se z mojim dragim vrnila iz "božičnega obhoda" po državi okrog vseh sorodnikov, sedaj pa imava še dva dni dopusta za počitek.
    Zadnjih deset dni se sicer ne počutim preveč idealno, ves čas mi je po malem slabo, bruhala sem sicer le nekajkrat, se pa vsako jutro borim s slabostjo že ob umivanju zob. No, me tolaži da je to znak, da je vsaj otročiček še živ. Vseeno pa upam, da bo počasi minilo. Tudi ostalim želim vse najboljše, pa čimmanj slabosti.
    Lp

    (odgovor članu Cari)
    Neposredna povezava do sporočila: 249
       RE: Avgustovke 2011
    28.12.2010 5:30:50   
    araz
    Pozdravljene souser posted image .

    Cari drži se. Vem kako je to hudo, ker sem bial sama 2x na tem. In enkrat sem tudi morala v porodnišnico in to mi je bilo najbolj hudo, ko sem videla same user posted image in slišala otroški jok.
    Ampak tako kot so že punce povedale, čas celi rane. In ni dvoma, da ne boš kmalu zagledala spet user posted image . Tokrat se ti bo srečno končalo boš videla. SREČNO!

    Katjuška986 SUPER za novo službo. To pa je lepa novica. Še so dobri delodajalci na svetu user posted image , da vzamejo tudi nosečko. Čestitke!!!
    Sedaj pa uživaj na polno v nosečnosti.

    Pri nas pa nič novega. Včeraj zvečer mi je bilo malce slabo, pa sem hitro nekaj pojedla in je bilo potem ok. Drugače pa sploh nimam občutka, da sem noseča. Komaj čakam na pregled ... še en teden user posted image
    Mi pa vsi govorijo, da bom imela dvojčka. Zdej me je že pošteno strah, čeprav imam občutek, da se to ne bo zgodilo (imam pa šanse, saj sem noseča po IVF in so mi vstavili dva zarodka).

    Punce a katera verjame v kotajsko napoved spola. Meni se pri prvem ni zmotil in mi napovedal pinčko. Tokrat pa pravi, da bo fantek. Bomo videl če bo držalo. Jest sicer ne verjamem tem stvarem ampak za foro sem pa vseeno pogledala.



    (odgovor članu ribica_80)
    Neposredna povezava do sporočila: 250
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
    Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
    Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
    Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




    .Če ugotovite..
    пеперутка16

    ..da nosite trojčke, kaj bi naredili?