|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2011
28.12.2010 8:53:59   
*dotika*
Najprej nekaj besed naši cari... čeprav se zavedam, da kakršnokoli besedičenje kaj malo pomaga... sem šla že prevečkrat (5x) čez to. In sem oz. sva zmogla, počasi in sigurno... Pusti času čas in predvsem, imejta se rada.

No, jaz sem bila danes na UZju, vidli smo tudi že srčkauser posted image . Dejansko se mi je odvalil kamen od srca, ker pri meni se je vedno, razen pri Ajdi, ki se je rodila v 23. tednu, videla samo prazna vrečka.

Tokrat pa še nekaj podatkov za seznam: 31 let, Novo mesto, 6. nosečnost, 0 otrok, naslednji pregled 10.1.2011.

In seveda, pozdravljene vse nove!!!


_____________________________

Naj najin angelček Ajda, rojena v 23. tednu, čuva vse nas! (29.10.09;23:16-29.10.09;23:26)

(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Avgustovke 2011
28.12.2010 9:03:31   
bella106
Pozdravljene souser posted image ,

Cari - drži se. Verjamem, da je hudo, ampak kot so že predhodnice povedale, čas celi rane in držimo in stiskamo pesti zate, da tudi pri vas kmalu posije sonček z novim user posted image . SREČNO !!!

Katjuska986 - super čestitke za službo, to je lepa novica, da zaposlujejo nosečke, predvsem v tem času.


tako malo da se javim. Drugače pa pri meni so tiste rahle slabosti, ki so bile, minile. Včasih me daje še mala utrujenost, tako da skoraj ne vem da sem v pričakovanju. Komaj pa čakam pregled ki je 4.1. - komaj user posted image

No punce pridne bodite, držite se, mislite pozitvno in čuvajte svoje trebuščke in pikice v njem !



(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Avgustovke 2011
28.12.2010 21:01:11   
Goldy
Počasi je čas, da se vam tudi jaz pridružim. Zanosila sem po ivf. Doma imam 18 mesecev staro punčko. Glede na izračun po ivf, bi imela PDP 29.8., kaj pa bo naračunala moja G pa še ne vem. user posted image Na UZ se še nisem mogla naročit, ker moja G trenutno ne dela.

Za seznam - 36 let, Laško, 3 nosečnost, 2 otrok.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu bella106)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Avgustovke 2011
28.12.2010 22:23:52   
metulj23
pozdravljene, ...
po mojih izračunih tudi jaz spadam med avgustovke, ...

čeprav sem jaz user posted image zagledala šele 13.12., nekatere tukaj pa že 26.11., prvi pregeld pa imam šele 4.1. joj kje je šele to, ...

za seznam; imam 23 let enega fantka 3 leta starega in en ss v marcu 2010

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Avgustovke 2011
28.12.2010 22:38:09   
Lily86

user posted image

user posted image
 
PDP, nick, starost, zaporedna user posted image , število user posted image , pregled, NS, kraj
 
 1.8.
2.8.
3.8.
user posted image ktm10, 31, 2user posted image ,1user posted image , 14.1., ns, kraj

4.8.
user posted image taša83, 27, 1user posted image , 0user posted image , 5.1., ns, MB
user posted image abab, 23, ?user posted image , 1user posted image , 11.1., ns, MS
user posted image  ribica_80, 30, 2user posted image , 0user posted image , x.1., ns, MB

5.8.
user posted image lipi, 33, 3user posted image ,1user posted image , 14.1., ns, Rogaška Slatina
user posted image zolika, 28, 2user posted image ,1user posted image , 23.12., ns, kraj
user posted image indy0024, 26, 2user posted image ,1user posted image , 21.12., ns, LJ

6.8.
user posted image Ideja, 32, 3user posted image , 1user posted image , 3.1., ns, CE
 
7.8
8.8.
user posted image majči22, 26, 2user posted image , 1user posted image , 4.1., ns, Logatec

9.8
user posted image misojka, 34, 2user posted image ,1user posted image , 13.1., 28.1., LJ

10.8.
11.8.
user posted image Tatkica, 30, 1user posted image ,0user posted image , ?, ns, Ajdovščina

12.8.
13.8.
14.8.
user posted image *Nelly*, 29, 2user posted image , 1user posted image , pregled, ns, Litija
user posted image Tammyv, 31, 1user posted image , 0user posted image , 12.1., ns, kraj
user posted image  Tinci_A, ?, ?user posted image , ?user posted image , 13.1., ns, kraj
 
15.8.
user posted image Lily86, 24, 2user posted image ,1user posted image , 21.12., ns, MB

16.8.
 user posted image  bella106, 27, 2user posted image , 1user posted image , 4.1., ns, Kamnik
 
17.8.
user posted image  lara2212, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, ns, kraj
 
18.8.
19.8.
20.8.
21.8.

user posted image
*dotika*, 31, 6user posted image , 0user posted image ,
10.1., ns, Novo mesto
user posted image  Študentka86, 24, 1user posted image , 0user posted image , 25.1., ns, Ljubljana
user posted image  Markymark, 31, 4user posted image , 1user posted image , 12.1., ns, Posavje
user posted image  PuncaLunca, 26, 1user posted image , 0user posted image , 4.1., ns, Ptuj

22.8.
23.8.
user posted image  Rosca79, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ns, kraj

24.8.
user posted image  araz, 35, 2user posted image , 1user posted image , 3.1., ns, Mengeš

25.8.
user posted image  Katjuska986, 1user posted image , 0user posted image , ?, ns, kraj

26.8.
27.8.
28.8.
user posted image  miklarom, ?, ?user posted image , ?user posted image , 4.1., ns, kraj

29.8.
user posted image  Goldy, 36, 3user posted image , 1user posted image , ?, ns, Laško

30.8.
31.8.
user posted image  Shilou, 25, 1user posted image , 0user posted image , ?, ns, kraj
x.8.
user posted image popka_3, ?, ?user posted image , ?user posted image , pregled, ns, kraj
user posted image nuska23, 23, ?user posted image , ?user posted image , 18.1., ns, Velenje
user posted image tejci01, ?, 2user posted image , 1user posted image , 5.1., ns, kraj
user posted image  MATEJKA_, 4user posted image , 2user posted image , 5.1., ns, kraj
user posted image  TLF, 29, 2user posted image , 1user posted image , 18.1., ns, kraj
user posted image  Rebeka_, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?, ns, kraj
user posted image  metulj23, 23, 3user posted image , 1user posted image , 4.1., ns, kraj
 
 
SKUPAJ NAS JE: 34
NOSEČKE Z DVEMA user posted image user posted image : 1
 
Z NAMI STA POT ZAČELI:
xoxox
Cari
 
 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/ 


  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   






  • (odgovor članu Lily86)
  • Neposredna povezava do sporočila: 255
       RE: Avgustovke 2011
    29.12.2010 9:20:51   
    miklarom
    Goldy - pozdravljena, zdej se boma pa tukaj tudi družileuser posted image

    _____________________________

    1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

    (odgovor članu Goldy)
    Neposredna povezava do sporočila: 256
       RE: Avgustovke 2011
    29.12.2010 9:26:29   
    miklarom
    za vse ne mali zajtrkuser posted image

    user posted image
     
     


    < Sporočilo je popravil miklarom -- 29.12.2010 9:30:13 >


    _____________________________

    1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

    (odgovor članu miklarom)
    Neposredna povezava do sporočila: 257
       RE: Avgustovke 2011
    29.12.2010 9:30:33   
    miklarom
    user posted image  



    < Sporočilo je popravil miklarom -- 29.12.2010 9:32:19 >


    _____________________________

    1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

    (odgovor članu miklarom)
    Neposredna povezava do sporočila: 258
       RE: Avgustovke 2011
    29.12.2010 11:44:45   
    PuncaLunca
    Punce,

    kako naj si razlagam, da so moje prsi nenadoma manj napihnjene in ne bolijo več tako? Kot da bi "upadle". Še vedno čutim take trde kepice, ampak je čisto drugače ... :(
    Sem v sedmem tednu in bojim se, da spremembra znakov morda ne pomeni, da je s pikico kaj narobe. user posted image
    Bruhala že od začetka nisem nikoli, samo apetit se mi je spremenil, odkar sem noseča.
    Nič ne krvavim in nič me ne boli, za zdaj.

    Ima katera takšno izkušnjo?

    (odgovor članu miklarom)
    Neposredna povezava do sporočila: 259
       RE: Avgustovke 2011
    29.12.2010 13:03:27   
    Ideja
    No, da se spet malo javim. Najprej naj čestitam vsem novim souser posted image  - bravo punce in čim lepšo nosečnost vsem. Cari - zelo mi je hudouser posted image , ker ni ostalo dete pri tebi - držim pesti za naslednjičuser posted image !

    No, meni je dvakrat dnevno po ene 4 ure slabo - brez bruhanja - potem je vmes malo bolje. Sicer pa sem blazno zaspana, pa kar naprej me hoče glava boleti. Razbolela se je hvala Bogu samo 1x, je bil pa potem to tak migrenski napad, da sem bruhala. user posted image   Krči so zelo močni in zelo boleči. Upam, da se iz tega ne bo razvilo kaj slabega. Midva sva novico že povedala vsem bližnjim in odzivi so bili čisto različni. Se ne obremenjujem ravno veliko. Midva sva komaj čakala tole pikico in to je edino, kar mi je pomembno. Še malo moram zdržati, da bom imela pregled in da vidim srček. Ponedeljek bo kmalu tukaj! Jupi!user posted image user posted image user posted image  

    Čim lepše preživite še ostanek praznikov!

    (odgovor članu PuncaLunca)
    Neposredna povezava do sporočila: 260
       RE: Avgustovke 2011
    29.12.2010 13:15:38   
    Tatkica
    Cari, hudo mi je zate in upam, da ti kmalu uspe nov user posted image ...

    PuncaLunca, tudi meni se zdi da sem imela pred 2 tednoma bolj napete prsi, zdaj se pa sploh ne počutim noseča ;-) Ampak sem bila včeraj na prvem uradnem pregledu (prej sicer že 2x, ker imam zelo previdnega ginekologa) in je vse ok, pikica je velika 12 mm in srcek lepo bije - jutri bo natančno 8 tednov!

    A se je katera že naročila na NS? Koliko prej je treba poklicati?

    Drugače pa srečno 2011 vsem bodočim mamicam!

    (odgovor članu Ideja)
    Neposredna povezava do sporočila: 261
       RE: Avgustovke 2011
    29.12.2010 13:28:48   
    Ideja
    Jaz sem se ravno danes naročila na NS, jo imam šele 25.01. Ne vem, kako zgodaj ali pozno je to.

    (odgovor članu Tatkica)
    Neposredna povezava do sporočila: 262
       RE: Avgustovke 2011
    29.12.2010 14:03:26   
    dar10
    Jeeej, avgustovke 2011!!! Menda sem tudi jaz med vami! Plusek je bil ociten, izracun je 28.8.2011, prvi pregled imam pa sele 25.1.2011. Hja, jaz verjamem, da bo takrat viden srcek in vse ostalo in da bo vse ok! Doma ze imamo zdravo, navihano puncko, ki pa je bila ves cas nosecnosti avgustovka 2008, no dobili smo jo pa 29.7.2008:) Tokrat upamo na avgustovcka/avgustovko:) Vseen, sam naj bo zdravo in zivahno dete:):)

    Vsem noseckam cestitke in najlepso nosecnost:)

    (odgovor članu Ideja)
    Neposredna povezava do sporočila: 263
       RE: Avgustovke 2011
    29.12.2010 15:56:46   
    zolika
    Cari: upam,da si glede na situacijo dobro, in da kmalu tudi vi2 zagledata user posted image user posted image !!!! DRŽIM PESTI! Vse dobro...
    Tatkica: jaz imam NS 27.1. (60eur)
    Ideja: bravo,da se ne oziraš na odzive tistih katerim sta povedala - saj je to konec koncev vajinuser posted image , a ne?
    PuncaLunca: pridejo dobri in slabi dnevi - po moje gre za nekakšna nihanja....kar pa ne pomeni še nič slabega! POZITIVNO je treba mislit pa bo user posted image
    miklarom: HVALA za odličn (majhen) zajtrk user posted image user posted image user posted image
    metulj, goldy,.....POZDRAVLJENE!!!!!


    ...sicer pa smo mi OK! Počasi gre leto h koncu! In komaj čakam konec januarja,da gremo na NS! da se spet vidimo user posted image
    Znaki ostajajo enaki....kaj čemo. Spada pač zraven
    Drugače pa....jemljete katere vitaminčke? Folna, Elevit, Omega3,.....


    _____________________________

    28.2.2008 smo postali družinica

    (odgovor članu dar10)
    Neposredna povezava do sporočila: 264
       RE: Avgustovke 2011
    29.12.2010 21:49:32   
    dar10
    Danes sem se vam pridruzla in sem sla mal za nazaj prebrat in vidim, da je seznam ze kar dolg. Ja, vroce bo v porodnisnici avgusta.
    Cari, upam, da bos dovolj mocna in bos kmalu spet zagledala plusek in takrat bo vse ok!
    Miklarom, kako sem zalostna, ko sm prebrala o tvojih angelckih...
    in *dotika* zate tudi... Kako mocen moras biti, da das to skozi?
    Joj, vsem noseckam in mamicam zelim vse najlepse!

    (odgovor članu zolika)
    Neposredna povezava do sporočila: 265
       RE: Avgustovke 2011
    30.12.2010 15:30:53   
    maktub
    živijo nosečke.. no se ena Avgustovkaa:) jupiii sam nas je pa kr veliko ne....
    no jaz vsem zelim super dobro uzivancijsko nosečnost.....

    (odgovor članu *dotika*)
    Neposredna povezava do sporočila: 266
       RE: Avgustovke 2011
    30.12.2010 16:17:07   
    julie*
    Pozdravljene nosečke. :)

    Jaz sem nova med vami. Ma, se vam sploh nisem imela namena pridružiti ampak sem vidla kak fajn klepetate in sm rekla,da bom probala,če me sprejmete. user posted image

    Drugače je to moja 2.nosečnost, doma imam skoraj 3.letno punčko Izo, tako da približno že vem kako poteka vse skupaj.
    Edino zdaj mi je slabo za umreeeeeeeeeeeet user posted image user posted image

    Grem vas še malo prebrat.user posted image

    (odgovor članu maktub)
    Neposredna povezava do sporočila: 267
       RE: Avgustovke 2011
    31.12.2010 9:02:17   
    majči22
    Pozdravljene punce!

    Ta teden sem vas redno brala, sam časa za napisat pa kar nisem našla.

    Ponedeljek in torek sem še delala, v sredo sva bila v Ikei, včeraj celo dopoldne v Ljubljani in pri moževi sestri, no danes sem pa domauser posted image .
    Ponoči mi je Lina zbolela. Vročina 39, ostalih znakov nobenih. No nekaj pravi, da jo trebuh boli. Bomo videli kaj bo iz tega.
    Drugače smo pa danes z kolegico dogovorjeni, da pridejo silvestrovati k nam, pa tud to nevem, če bo šlo. No bomo videli kakšna bo popoldne.

    Drugače sem vredu. Mal preveč živčna, ampak mislim, da se bo tudi to z novim letom poboljšalo-vsaj upam.

    Komaj čakam pregled v torekuser posted image .

    No se še kaj jvaim danes in pokomentiram.


    _____________________________

    Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
    samo želeti si moraš dovolj močno!!!

    (odgovor članu julie*)
    Neposredna povezava do sporočila: 268
       RE: Avgustovke 2011
    31.12.2010 12:05:48   
    miklarom
    dan , da se vam danes javim, včeraj sem imela pester dan  popoldan sem kar naenkrat dobila krče in zakrvavela, tako da me je moj hiter peljal v MB na urgenco, so me pregledali in naredili UZ - in videla sem našega sončka user posted image tako da hvala bogu je vse vredu in tudi krvavitev ni več so se kmalu ustavile dali pa so mi buscopan tablete in magnesol pa počivati moram v torek pa kontrola in UZ.

    Staro se leto je že utrudilo,
    darove vse svoje razdalo je že.
    Kmalu oditi se mu bo mudilo,
    ker novo že leto naproti mu gre.
    S sabo prinaša spet nove darove,
    za tebe in vse, ki pri tebi žive.
    Zdravja, ljubezni, finančne prenove
    ter sreče in radosti da naj za vse!

     
     
    Novo leto naj prinese ti darila,
    ki življenje bodo ti obogatila-
    v ljubezni srečo, zdravje, blagostanje,
    in uresničene vse tvoje sanje!


     

    SREČNO NOVO LETO 2011 VSEM IN LEPO PRAZNUJTE

     

    user posted image      user posted image



    _____________________________

    1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

    (odgovor članu majči22)
    Neposredna povezava do sporočila: 269
       RE: Avgustovke 2011
    31.12.2010 14:59:47   
    Goldy
    Punce - lepo praznovanje in uživajte v družbi vaših najdražjih!!!!

    mikla - da je vse ok!

    Upam, da bom kmalu bolj na tekočem na tej temi, da bom lahko kaj pokomentirala.user posted image Trenutno mi je slabo... Noveuser posted image pozdravljene!!

    _____________________________

    Pa smo 4!!!

    (odgovor članu miklarom)
    Neposredna povezava do sporočila: 270
       RE: Avgustovke 2011
    1.1.2011 22:25:38   
    lipi
    Pozdravljene vse nove souser posted image . Vsem skupaj želim veselo, zdravo in uspešno novo leto. In čim manj slabosti. Pri meni je trenutno še groznouser posted image , ampak tolažim se, da sem že v tretjem mesecu in bo kmalu boljše.user posted image

    Imam pa eno zelo osebno vprašanje. Ali ve kaj user posted image ? Midva že od takrat, ko sem zvedela, da sem user posted image , še nisva. Od začetka, ker me je bilo strah, da ne bi šlo naprej, sedaj pa zato, ker mi je kar naprej slabo. Moj dragi se mi pa smili.user posted image

    Lahko noč vam želim in lepo nedeljo.

    (odgovor članu Goldy)
    Neposredna povezava do sporočila: 271
       RE: Avgustovke 2011
    1.1.2011 22:43:08   
    zolika
    SREČNO NOVO LETO VSEEEEEEEEEM user posted image IN VAŠIM DRUŽINICAM!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    28.2.2008 smo postali družinica

    (odgovor članu lipi)
    Neposredna povezava do sporočila: 272
       RE: Avgustovke 2011
    2.1.2011 10:50:08   
    araz
    Tudi jest želim srečno in predvsem zdravo Novo leto vam in vsem vašim. Pa da bi se vsem nosečnost lepo iztekla in da bi bil porod čim lažji.

    No, zdej je pa tudi meni slabo ratalo skozi cel dan.  Nimam nobenega apetita, ker mi vsa hrana smrdi. Pa ful sem napihnjena, čeprav po kg sem šla pa za pol kilce dol.
    Jutri pa prvi pregled, ki ga komaj čakam user posted image

    Lepo nedeljo vam želim

    (odgovor članu zolika)
    Neposredna povezava do sporočila: 273
       RE: Avgustovke 2011
    2.1.2011 12:12:04   
    julie*
    Hello user posted image

    Prvo, srečno,zdravo,najboljše leto 2011. user posted image user posted image user posted image Za nas bo itak pravljično,ker bomo dobili male štručke.:))

    user posted image pri nama še zdaj nič ni blo. Niti mi ne paše, pa še slabo mi je tko,da se prremikat ne morem prav. Tak da bo treba počakat še par tednov, pol pa bo bolj zabavno user posted image

    Za seznam
    1.8 julie* (24), 2user posted image ,1user posted image   pregled, 16.1., ns?, mb

    (odgovor članu araz)
    Neposredna povezava do sporočila: 274
       RE: Avgustovke 2011
    2.1.2011 12:44:58   
    nikita11
    user posted image pozdravljene,
    evo tudi jaz se vam pridružujem v avgustu 2011!

    To bo moj prvi otročiček, predviden datum poroda imam 8.8.2011.
    Zaenkrat gre,  malo se slabo počuitm in sem utrujena.
    Vsem želim čudovito, srečno in zdravo 2011!


    (odgovor članu julie*)
    Neposredna povezava do sporočila: 275
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
    video
    Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
    Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
    Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




    NOSEČNOST
    пеперутка16

    Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?