|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2011
4.1.2011 17:28:41   
Lily86

user posted image

user posted image
 
PDP, nick, starost, zaporedna user posted image , število user posted image , pregled, NS, kraj
 
 1.8.
user posted image  julie*, 24, 2user posted image , 1user posted image , 16.1., ns, MB

2.8.
3.8.
user posted image ktm10, 31, 2user posted image ,1user posted image , 14.1., ns, kraj

4.8.
user posted image taša83, 27, 1user posted image , 0user posted image , 5.1., ns, MB
user posted image abab, 23, ?user posted image , 1user posted image , 11.1., ns, MS
user posted image  ribica_80, 30, 2user posted image , 0user posted image , x.1., ns, MB

5.8.
user posted image lipi, 33, 3user posted image ,1user posted image , 14.1., 26.1., Rogaška Slatina
user posted image indy0024, 26, 2user posted image ,1user posted image , 21.12., ns, LJ

6.8.
user posted image Ideja, 32, 3user posted image , 0user posted image , 3.1., 25.1., CE
 
7.8
8.8.
user posted image majči22, 26, 2user posted image , 1user posted image , 4.1., ns, Logatec
user posted image  nikita11, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ns, kraj

9.8
user posted image misojka, 34, 2user posted image ,1user posted image , 13.1., 28.1., LJ

10.8.
user posted image zolika, 27, 2user posted image ,1user posted image , 23.12., 27.1., kraj

11.8.
user posted image Tatkica, 30, 1user posted image ,0user posted image , ?, ns, Ajdovščina

12.8.
user posted image  Klarita, 33, 2user posted image , 1user posted image , 7.1., ns, MB

13.8.
user posted image  full nestrpna, ?, ?user posted image , ?user posted image , 14.1., ns, kraj

14.8.
user posted image *Nelly*, 29, 2user posted image , 1user posted image , pregled, ns, Litija
user posted image Tammyv, 31, 1user posted image , 0user posted image , 12.1., ns, kraj
user posted image  Tinci_A, ?, ?user posted image , ?user posted image , 13.1., ns, kraj
 
15.8.
user posted image Lily86, 24, 2user posted image ,1user posted image , 25.1., 28.1., MB

16.8.
 user posted image  bella106, 27, 2user posted image , 1user posted image , 4.1., ns, Kamnik
 
17.8.
user posted image  lara2212, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, ns, kraj
 
18.8.
19.8.
20.8.
user posted image  araz, 35, 2user posted image , 1user posted image , 11.1., 9.2., Mengeš
user posted image  PuncaLunca, 26, 1user posted image , 0user posted image , 4.1., ns, Ptuj

21.8.

user posted image
*dotika*, 31, 6user posted image , 0user posted image ,
10.1., ns, Novo mesto
user posted image  Študentka86, 24, 1user posted image , 0user posted image , 25.1., ns, Ljubljana
user posted image  Markymark, 31, 4user posted image , 1user posted image , 12.1., ns, Posavje
 
22.8.
23.8.
user posted image  Rosca79, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ns, kraj

24.8.
25.8.
user posted image  Katjuska986, 1user posted image , 0user posted image , ?, ns, kraj

26.8.
27.8.
28.8.
user posted image  miklarom, 34, 4user posted image , 0user posted image , 4.1., ns, Šempeter
user posted image  dar10, 30, 2user posted image , 1user posted image , 25.1., ns, LJ

29.8.
user posted image  Goldy, 36, 3user posted image , 1user posted image , ?, ns, Laško

30.8.
31.8.
user posted image  Shilou, 25, 1user posted image , 0user posted image , ?, ns, kraj
x.8.
user posted image popka_3, ?, ?user posted image , ?user posted image , pregled, ns, kraj
user posted image nuska23, 23, ?user posted image , ?user posted image , 18.1., ns, Velenje
user posted image tejci01, ?, 2user posted image , 1user posted image , 5.1., ns, kraj
user posted image  MATEJKA_, 4user posted image , 2user posted image , 5.1., ns, kraj
user posted image  TLF, 29, 2user posted image , 1user posted image , 18.1., ns, kraj
user posted image  Rebeka_, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?, ns, kraj
user posted image  metulj23, 23, 3user posted image , 1user posted image , 4.1., ns, kraj
user posted image  maktub, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ns, kraj
 
 
SKUPAJ NAS JE: 40
NOSEČKE Z DVEMA user posted image user posted image : 3 (Lipi, Araz, full nestrpna)
 
Z NAMI STA POT ZAČELI:
xoxox
Cari
 
 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/ 


  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   



  • (odgovor članu Lily86)
  • Neposredna povezava do sporočila: 301
       RE: Avgustovke 2011
    4.1.2011 17:35:45   
    Lily86
    Uf, danes pa novičke kar dežujejo! Čestitke za vse uspešne preglede, za vse user posted image  in za user posted image user posted image !! user posted image

    Araz - pa so le imeli prav, ko so ti vsi govorili, da bosta dva! user posted image  Lepo - dvojna sreča!

    majči22 - sploh mi ne pravi o kg... jaz sem si smrtno resno oblubla, da se ne bom toliko zredila kot prvič, ampak če mi je pa slabo, če ne jem... user posted image

    Jaz pa sem danes svojo tamičkeno dala mami za pazit in naredila generalko v stanovanju (se mi že začenja gnezditveni sindrom - v prejšnji nosečnosti sem videla vsako smetko in čistla kot nora...user posted image ). Zdaj pa jo že taaak pogrešam in komaj čakam, da pride domov!!


    (odgovor članu Lily86)
    Neposredna povezava do sporočila: 302
       RE: Avgustovke 2011
    4.1.2011 18:27:27   
    majči22
    Pozdravljene,

    se samo na hitro javim toliko, da povem, da je pregled bil uspešenuser posted image . Zaenkrat je videti vse v najlepšem redu.

    Termin poroda imam spremenjen, in sicer na 05.08.2011 (glede na velikost našega bebija) - za seznam.

    Zdej grem pa hitro Lino skopat.

    Danes je spet dobila vročino. Zdej pa res nevem več kaj ji je.

    Jutri grem še na Transfuzijo kri dat.

    Aja pa na nuhalno sem se naročila, in sicer jo imam 27.01.2011.


    Aja še četritke vsem za super novice!!!!


    _____________________________

    Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
    samo želeti si moraš dovolj močno!!!

    (odgovor članu Lily86)
    Neposredna povezava do sporočila: 303
       RE: Avgustovke 2011
    4.1.2011 18:56:09   
    misa79
    Pozdravljene.

    Vidim, da bo v porodnišnicah avgusta res gužva user posted image user posted image !

    No vse kaže, da bomo tudi mi dobili novo okrepitev. Doma imamo že enega nadebudneža (skoraj 3 leta), miklavž pa nam je prinesel še plusek. Na prvi pregled moram še počakati do 13.1., PDP pa naj bi bil nekje okoli 15.8. Trenutno nisem v najboljši koži, ker mi je kr naprej slabouser posted image , sicer bruhanja ni ampak vseeno..... pa še folk je mal čuden po veselem decembru - al pa sem jaz mal tečna, ker že komaj čakam, da vidim, če je vse v redu z našo pikicouser posted image ..... No sej bo.

    No bom nehala jamrat, pa se oglasim še drugič, ko bom boljše volje.....

    Za seznam: starost 31, Ljubljana, 2user posted image , 1user posted image , pregled 13.1., datuma za NS še nimam

    (odgovor članu majči22)
    Neposredna povezava do sporočila: 304
       RE: Avgustovke 2011
    5.1.2011 7:22:33   
    pat13
    Pozdravljene,
    tudi sam se pridružujem avgustovkam... doma imamo že dveletnika.
    Prvi pregled sem že imela in je določila zdravnica rok poroda 1.8.
    Podatki: 34, 2 nosečnost, 1 otrok, NS 17.1, pregled 19.1
    p.

    _____________________________

    MIHA - slike

    (odgovor članu misa79)
    Neposredna povezava do sporočila: 305
       RE: Avgustovke 2011
    5.1.2011 10:21:07   
    zolika
    Dobro jutro punce....
    ...tako kot je že misa79 rekla bo v P gneča avgusta!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo....

    In user posted image user posted image vedno več....to bo veselje - in nič ne dvomit mamice z dvema - VSE boste zmogle! user posted image

    ...pri nas vse po starem...slabosti, slabosti,slabosti,....sem ugotovila,da mi mleko ne paše oz. kakav - rada sem si ga zjutraj privoščla....ampak sedaj ne bo šlo več user posted image enako se mi je zgodilo v prvi user posted image . tako,da sem pila čajčeke.... Kako je to čudno - mar ne? Kaj se z našim telesom dogaja user posted image


    _____________________________

    28.2.2008 smo postali družinica

    (odgovor članu pat13)
    Neposredna povezava do sporočila: 306
       RE: Avgustovke 2011
    5.1.2011 11:00:03   
    MATEJKA_
    evo , sem spet nazaj... zdaj pa že lahko povem kaj več, danes sem imela prvi pregled. vse ok, sem v 7t2d, rok 22.8.
    kot sem že rekla, sem iz mb, to je moja 4 user posted image , doma imam že 2 user posted image , ena je 2,5 leti, drugi pa bo kmalu 1 leto. pestro...

    (odgovor članu zolika)
    Neposredna povezava do sporočila: 307
       RE: Avgustovke 2011
    5.1.2011 11:07:51   
    miklarom
    Lily - mal si me pa pomladila , user posted image  stara sem 38.let

    _____________________________

    1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

    (odgovor članu Lily86)
    Neposredna povezava do sporočila: 308
       RE: Avgustovke 2011
    5.1.2011 11:24:18   
    timnala
    Oj avgustovske user posted image !

    Še ena se vam pridružuje. Rok imam nekje konec avgusta (24. ali 25.), nisem še bila na pregledu.
    To je moja druga user posted image , doma imam oktobrčka 2008, tak da je živahno pri nas user posted image
    Za nuhalno se še tudi nisem naročila, sem pa iz Savinjske.

    Lepo bodite in čimlepšo nosečnost želim vsem user posted image


    _____________________________

    Nace je moja velika ljubezen v malem...

    (odgovor članu miklarom)
    Neposredna povezava do sporočila: 309
       RE: Avgustovke 2011
    5.1.2011 12:12:41   
    nuska23
    dobrodošle vse nove user posted image ... mene pa prsi ne bolijo več...modrček sm že zamenjala.... zdaj mi je pa slabo......bruhala še nism...ampak se mi spahuje pa kislino mi nabija do grla. pa vsemi gre rahlo na živce...

    držte se....mi čakamo na pregled.....


    pikec je začel hitro nagajat

    (odgovor članu timnala)
    Neposredna povezava do sporočila: 310
       RE: Avgustovke 2011
    5.1.2011 14:31:34   
    TLF
    Tudi jaz pozdravljam nove avgustovke, zdaj nas je pa že res velikouser posted image
    Pa čestitke vsem za opravljene preglede in videneuser posted image jaz na to morem še mal počakatuser posted image

    Jaz sem pa že skoraj 3 tedne doma, 2 na negi zdaj pa že 3 dni na bolovanju.
    Sicer bruham ne več imam pa grozne slabosti pa glavobol, cel dan preležim na kavču.
    Še sreča da mi možek vsak dan prinese domov kosilo pa poskrbi vse sam za ta malo....jaz res nimam močiuser posted image

    Pa me zanima če katera pozna te zapestnice proti slabosti? Ali kaj pomagajo?
    Namreč počasi bom mogla v službo pa niti pomislit ne morem kako bom to izvedla...

    Sicer pa res drži, da glavno da želodec ni prazen pa je že boljše. jaz vsako uro kaj pojem...kam bo to peljalo????


    Še malo mormo zdržat da grejo slabosti mimo (srečke tiste ki tega ne prestajajo), pa bomo sproščeno uživale!

    Pozdravčekuser posted image


    (odgovor članu nuska23)
    Neposredna povezava do sporočila: 311
       RE: Avgustovke 2011
    5.1.2011 15:15:04   
    miklarom
    dobila datum v MB za pregled in sicer že 11.1.2011

    _____________________________

    1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

    (odgovor članu TLF)
    Neposredna povezava do sporočila: 312
       RE: Avgustovke 2011
    5.1.2011 18:01:59   
    tincy23
    Pozdravljene!

    sem še ena med vami, ki bo če bo vse posreči rodila okoli 15.8.2011. Sicer še datuma ne vem, ker še nisem bila na pregledu. Imam pa kr nekaj težav, kar pomeni da sem že mesec dni na bolniški in mi je dolgcajt, pa bom tle gor malce z vami počvekala.

    (odgovor članu lipi)
    Neposredna povezava do sporočila: 313
       RE: Avgustovke 2011
    5.1.2011 20:48:23   
    nikita11
    user posted image pozdravljene,
    včeraj sem bila na prvem pregledu pri ginekologu, poslušala bitje srčka mojega malega črvička.
    Zaenkrat je vse ok, na ns sem naročena 20.1.2011, predviden datum poroda je 6.8.2011, sem v 9 tednu in še malo.
    Počutim se še kar ok, malo sem utrujena.... V službi ne nameravam povedat, dokler se ne bo poznalo...
    Kdaj pa vi nameravate povedati v službi in ostalim?
    Lepo se imejte!

    (odgovor članu tincy23)
    Neposredna povezava do sporočila: 314
       RE: Avgustovke 2011
    5.1.2011 21:25:07   
    nikita11
    user posted image pozdravček še enkrat,
    a ste si že kupile kakšne nosečniška oblačila in če, kje?
    lp

    (odgovor članu nikita11)
    Neposredna povezava do sporočila: 315
       RE: Avgustovke 2011
    6.1.2011 7:45:44   
    tincy23
    Jaz sem v službi morala takoj povedat, ker sem morala na bolniško zaradi krčev tako da že vejo. Kar se pa oblačil tiče, ker se najbolje počitim v ternirki, sem v H&M kupila kr te ko imajo za šport pa imajo višji pas, potem pa jih lahko imaš tudi takrat ko se že pozna, prej pa jih nosiš dol zavihane.So kr fajn. Drugače pa tudi sama ne vem kje kaj kupit. Nekaj pa že imam od prvega poroda.

    (odgovor članu nikita11)
    Neposredna povezava do sporočila: 316
       RE: Avgustovke 2011
    6.1.2011 8:54:51   
    abab
    Pozdravljene.

    Da se po dolgem času malo javim, saj berem vas redno samo pišem ne.
    Pozdravljene vse nove nosečke, nas je zdaj že kar veliko.
    Čestitke vsem za user posted image  in dvojne čestitke tistim z user posted image  user posted image .
    Moja velika želja je da bi kdaj imela dvojčke, ampak ni šlo ne v prvo ne v drugo tako da nič nebo.

    Za seznamček. To je moja 2 nosečnost in ns imam 19.1.2011

    (odgovor članu tincy23)
    Neposredna povezava do sporočila: 317
       RE: Avgustovke 2011
    6.1.2011 9:46:10   
    misojka
    Evo babuške, da se še jaz malo javim po dolgih novoletnih počitnicah, ko vas zaradi odsotnosti interneta nisem spremljala in sem trenurno popolnoma brez informacij o aktualnem dogajanju. user posted image

    V glavnem jaz sem zadnje tedne tako utrujena, da hodim z malim spat, zvecer in še popoldne, če je mogoče (na dopustu redno, vsak dan user posted image ) in me totalno živcira ker nimam čisto nič časa zase ali za mojega možka, enostavno ne zmorem. Čisto sem fuč in če ne grem spat popoldan (česar zaradi službe ne morem) sem ob 19ih totalna koma. Sploh ne vem kaj naj naredim glede tega in samo komaj čakam, da mine user posted image teh prvih nekaj mesecev in da se stanje normalizira.

    Glede nosečniških oblačil sem pa jaz že šla v šoping in sicer po hlače, saj sem od svojih lahko oblekla le še ene, ostale pa samo z elastiko. user posted image Kupila sem si ene elegantnehlače za v službo v Baby centru in ene pajkice za pod razne tunike v Mothercaru. In so oboje super.

    Evo toliko od mene za sedaj. Pozdravček vsem starim in novim forumašicam!

    (odgovor članu abab)
    Neposredna povezava do sporočila: 318
       RE: Avgustovke 2011
    6.1.2011 9:51:14   
    zolika
    hej punce....glede oblačil. Jaz nekaj imam še od prve nosečnosti - sem pa si zadnjič kupila nosečniške hlače od NEXTa. Super so....fajn se da dihat - ker ostale me tiščijo. Kavbojk sploh ne morem zapret user posted image pa saj - se niti ne trudim. Samo da mi je komot. Doma pa itak trenirka! user posted image
    Sicer zdaj nosim poletne hlače, ki so ohlapne.... hehehehheuser posted image


    _____________________________

    28.2.2008 smo postali družinica

    (odgovor članu misojka)
    Neposredna povezava do sporočila: 319
       RE: Avgustovke 2011
    6.1.2011 10:41:31   
    nuska23
    ewo tk sm bla vesela da nism bruhala...da mi je bilo samo slabo....danes  zjutraj pa prvo srečanje z školjko. zdaj pa zopet tk zgledam kot da dva dni nism spala...

    za oblečt si nisem kupla nič..pa mislim da si tudi ne bom rabla. kavbojk sicer ne vlečem več nase.  Sem pa dve leti nazaj dobila 5 nosečniških hlač pa 5 majčk.
    so ble pa vse v H&M kupljene. . so pa hlače bolj trenerka materjal pa lanene to pa zdaj ne morem nosit. kavboljke mi bo pa kolegica posodla. Pobrskajte malo po bolhi ker se novih ne splača kupit.


    mene bolj matra spanje....
    tud če ležim na boku ne vem kam bi nogo dala ko me vse tišči. Zaenkrat namesto blazine za dojenje uporabim kr mojga. Sicer je zjutraj čist zbit ampak je reku da mu je kul.

    pazite nase

    (odgovor članu zolika)
    Neposredna povezava do sporočila: 320
       RE: Avgustovke 2011
    6.1.2011 13:53:39   
    Markymark
    user posted image user posted image  za vse nove user posted image  in za vse ugledane user posted image !!! Pa veliko sreče vsem, ki nas prvi pregled še čaka....še malo pa bo in upam, da bo vse b.p.!
    Jaz sem v H&M že nekaj kupila, ker so imeli prejšni teden razprodajo in sem dobila poletne nosečniške hlače za 7€, majčke bom pa normalne kupovala, ker se itak raztegnejo...se mi pa zelo že pozna, v prvi nosečnosti se mi do 4.meseca sploh ni nič videlo, zdaj pa noro....se moram kar malo skrivat, s puloverčki in jaknami, ker v službi še ne bom povedala vsaj do 10 tedna ne. Imam tut precejšen apetit in sem se zdredila že za 2 kg....uf... Misojka sva na istem, sem tut sama tako zaspana in utrujena, ko pridem domov iz službe....prvo nosečnost pa sem prekipevala od energije...zdaj pa je ravno obratno.Upam, da kmalu mine.
    AJa imam pa eno vprašanje za vse, kako se pravilno računa nosečnost po tednih, ker sem si probala izračunat po dveh različnih int.straneh (otrocarije.org in pregnancy.about.com) pa je razlike za cel teden. Zadnjo M sem imela 9.11 in sem po enem izračunu noseča 9 tednov, po drugem pa 8tednov in 1dan. Ni mi jasno???
    Lepo se imejte in pazite nase user posted image

    (odgovor članu nuska23)
    Neposredna povezava do sporočila: 321
       RE: Avgustovke 2011
    6.1.2011 15:06:02   
    *Nelly*
    Helow!!

    Pozdravljene vse nove souser posted image  in čestitke za vse videne srčke in male pikice.
    Jaz že odštevam skorajda ure, do ponedeljka ko bom imela pregled user posted image

    Drugače pa počutje podobno kot pri tebi Markymark....tudi v prvi nosečnosti nobenih težav, nič utrujena, nobenih krčev in slabosti...zdej pa vse to! Popoldne sem že čist fuč in bi najrajši kar pred tv sedela in noge uluft držala...ampak mi moj škratek ne pusti, kar naprej je mami mami mami...

    Tudi meni se trebušček že kar pozna, tko da tudi jaz skrivam in tiščim trebuh notri ko dobim kake obiske...moram počakat do ponedeljka, da vidimo če je vse ok, potem bomo pa povedali veselo novičko! Že komaj čakam...

    Oblačil jaz nisem še kupovala, itak ne mislim pretiravat. Imam sicer nekaj še iz prve nosečnosti, drugače bodo pa kar trenirke na sporedu... Mam pa to prednost, da sem pred leti imela 10 kg več kot zdaj in bom kar kake stvari od takrat ponucala. user posted image

    Evo škratek že kliče...lepo se imejte, čao čao

    (odgovor članu Markymark)
    Neposredna povezava do sporočila: 322
       RE: Avgustovke 2011
    6.1.2011 16:13:42   
    TLF
    Pozdravljene pupe,

    jaz pa sem si nabavila v lekarni zapestnici sea band in mi je kar bolje.
    Ne vem če od tega ali samo po sebi, a je danes veliko bolje. Jih imam na zapestjih kar 24/dan.

    Glede oblačil pa si bom jaz sproti kupavala. V prejšnji nosečnosti sem jih otrebovala šele od 5. meseca naprej...
    Je bila pa takrat zima in sem nabavila precej zimskih tunik in oblekic (ki niso bile niti nosečniške, le primeren model) pa dvojne hlače ki mi poleti gotovo ne bodo prišla prav. Kupila pa sem predvsem v Benettonu, imajo res lepe modele.

    Markymark: glede na moj izračun si v 9. tednu (teče 9. teden), noseča pa 8 tednov in 2 dni (že izpolnjenih).

    Pa čestitlam obem nosečkam z dvojčki - mogoče bo res malo naporneje a ko bodo skupaj rastli/e bo pa res lepo!

    Toliko za enkrat.
    Joj kok bi jedla čips z okusom paprike, samo take packarije mi gredo po glaviuser posted image

    (odgovor članu *Nelly*)
    Neposredna povezava do sporočila: 323
       RE: Avgustovke 2011
    6.1.2011 17:42:04   
    taša83
    pozdravljene!

    Tako, pa je tudi 2. pregled za mano. Plodek je velik 22 mm, srček veselo bije, sem točno 9 tednovuser posted image , NS sem se dans naročila, slikce iz UZ sem tudi dobila, tako, da imava lep prvi spomin. Se kar ne morš nagledat in niti ne verjet ,da ta pikica raste v tebi...Ufff...
    Zaenkrat vse v najlepšem redu, razen tega, da sem Rh neg. in dobim injekcijo v 28. tednu. (ICT tud neg.)
    Nasl. pregled imam 3. feb...
    Ta vikend bo pestro, namreč našim bova sporočila veselo novičko. Joj, to bo kaos(v poz. smisluuser posted image ), sploh pri mojih, ko je 1. vnukec....hehe...

    lep večer,
    papa


    (odgovor članu TLF)
    Neposredna povezava do sporočila: 324
       RE: Avgustovke 2011
    6.1.2011 20:12:42   
    Lily86

    user posted image

    user posted image
     
    PDP, nick, starost, zaporedna user posted image , število user posted image , pregled, NS, kraj
     
     1.8.
    user posted image  julie*, 24, 2user posted image , 1user posted image , 16.1., ns, MB
    user posted image  pat13, 34, 2user posted image , 1user posted image , 19.1., 17.1., kraj

    2.8.
    3.8.
    user posted image ktm10, 31, 2user posted image ,1user posted image , 14.1., ns, kraj

    4.8.
    user posted image taša83, 27, 1user posted image , 0user posted image , 3.2., ns, MB
    user posted image abab, 23, 2user posted image , 1user posted image , 11.1., 19.1., MS
    user posted image  ribica_80, 30, 2user posted image , 0user posted image , x.1., ns, MB

    5.8.
    user posted image lipi, 33, 3user posted image ,1user posted image , 14.1., 26.1., Rogaška Slatina
    user posted image indy0024, 26, 2user posted image ,1user posted image , 21.12., ns, LJ
    user posted image majči22, 26, 2user posted image , 1user posted image , 4.1., 27.1., Logatec

    6.8.
    user posted image Ideja, 32, 3user posted image , 0user posted image , 3.1., 25.1., CE
    user posted image  nikita11, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, 20.1., kraj
     
    7.8
    8.8.
    9.8
    user posted image misojka, 34, 2user posted image ,1user posted image , 13.1., 28.1., LJ

    10.8.
    user posted image zolika, 27, 2user posted image ,1user posted image , 23.12., 27.1., kraj

    11.8.
    user posted image Tatkica, 30, 1user posted image ,0user posted image , ?, ns, Ajdovščina

    12.8.
    user posted image  Klarita, 33, 2user posted image , 1user posted image , 7.1., ns, MB

    13.8.
    user posted image  full nestrpna, ?, ?user posted image , ?user posted image , 14.1., ns, kraj

    14.8.
    user posted image *Nelly*, 29, 2user posted image , 1user posted image , pregled, ns, Litija
    user posted image Tammyv, 31, 1user posted image , 0user posted image , 12.1., ns, kraj
    user posted image  Tinci_A, ?, ?user posted image , ?user posted image , 13.1., ns, kraj
     
    15.8.
    user posted image Lily86, 24, 2user posted image ,1user posted image , 25.1., 28.1., MB
    user posted image  misa79, 31, 2user posted image , 1user posted image , 13.1., ns, LJ
    user posted image  tincy23, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ns, kraj

    16.8.
     user posted image  bella106, 27, 2user posted image , 1user posted image , 4.1., ns, Kamnik
     
    17.8.
    user posted image  lara2212, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, ns, kraj
     
    18.8.
    19.8.
    20.8.
    user posted image  araz, 35, 2user posted image , 1user posted image , 11.1., 9.2., Mengeš
    user posted image  PuncaLunca, 26, 1user posted image , 0user posted image , 4.1., ns, Ptuj

    21.8.

    user posted image
    *dotika*, 31, 6user posted image , 0user posted image ,
    10.1., ns, Novo mesto
    user posted image  Študentka86, 24, 1user posted image , 0user posted image , 25.1., ns, Ljubljana
    user posted image  Markymark, 31, 4user posted image , 1user posted image , 12.1., ns, Posavje
     
    22.8.
    user posted image  MATEJKA_, 4user posted image , 2user posted image , 5.1., ns, kraj

    23.8.
    user posted image  Rosca79, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ns, kraj

    24.8.
    user posted image  timnala, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?, ns, Savinjska
     
    25.8.
    user posted image  Katjuska986, 1user posted image , 0user posted image , ?, ns, kraj

    26.8.
    27.8.
    28.8.
    user posted image  miklarom, 38, 4user posted image , 0user posted image , 4.1., 11.1., Šempeter
    user posted image  dar10, 30, 2user posted image , 1user posted image , 25.1., ns, LJ

    29.8.
    user posted image  Goldy, 36, 3user posted image , 1user posted image , ?, ns, Laško

    30.8.
    31.8.
    user posted image  Shilou, 25, 1user posted image , 0user posted image , ?, ns, kraj
     
    x.8.
    user posted image popka_3, ?, ?user posted image , ?user posted image , pregled, ns, kraj
    user posted image nuska23, 23, ?user posted image , ?user posted image , 18.1., ns, Velenje
    user posted image tejci01, ?, 2user posted image , 1user posted image , 5.1., ns, kraj
    user posted image  TLF, 29, 2user posted image , 1user posted image , 18.1., ns, kraj
    user posted image  Rebeka_, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?, ns, kraj
    user posted image  metulj23, 23, 3user posted image , 1user posted image , 4.1., ns, kraj
    user posted image  maktub, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ns, kraj
     
     
    SKUPAJ NAS JE: 44
    NOSEČKE Z DVEMA user posted image user posted image : 3 (Lipi, Araz, full nestrpna)
     
    Z NAMI STA POT ZAČELI:
    xoxox
    Cari
     
     
    PRVO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO           MERE
    DRUGO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO           MERE
    TRETJE TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO           MERE

    user posted image user posted image www.noseca.com/ 


  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   



  • (odgovor članu taša83)
  • Neposredna povezava do sporočila: 325
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
    Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
    Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
    Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




    Plenice.
    пеперутка16

    Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?