|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2011
7.12.2010 21:46:02   
Lily86
Malo gledam naš seznam, pa vidim, da imamo zaenkrat vse doma že po enega otročka. Zanimivo... Razen Tatkica še ni javila, ali pa jaz nisem zasledila...

Za seznam: to je moja druga nosečnost, doma že imamo eno babiko.

(odgovor članu Lily86)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Avgustovke 2011
7.12.2010 22:01:40   
lipi
Zolika: Grem v CE k Peternelj Marinšek in ne vem koliko bo stalo. Grem pa zato, ker moram in moja ginekologinja ta teden ne dela.user posted image  16.12. pa imam prvi pregled pri svoji. Pa prejšnji teden sem bila v bolnici. Bom imela toliko UZ kot sem jih imela v prvi user posted image vsega skupaj.user posted image

Lepo spite in sporočim jutri zvečer. Aja, a ima katera probleme s spanjemuser posted image ?

(odgovor članu Lily86)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Avgustovke 2011
7.12.2010 22:12:10   
zolika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image lipi za jutri!!!!

_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu lipi)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Avgustovke 2011
8.12.2010 8:49:15   
misojka
lipi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zolika, nič skrbet, tudi jaz imam prvi UZ tako zgodaj, prvi dan 7 tedna. In kar koli se bo videlo je superca, ker je to en mali malček k raste v trebuščku  user posted image user posted image Že komaj čakam, da pride naslednji cetrtek....

Pozdravcek

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Avgustovke 2011
8.12.2010 10:47:15   
zolika
misojka: ja, to imaš prav! Kar bo pač bo! a ne? user posted image




_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu misojka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Avgustovke 2011
8.12.2010 15:36:05   
Tatkica
Lily 86: se oglašam da sporočim, da jaz še nimam nobenega user posted image ki bi tekal naokoli user posted image
Noseča sem prvič in splov ne vem, kaj naj pričakujem! Slabo mi ni še nič in sploh nič ne čutim, razen da sem včeraj spala 11 ur user posted image

A ve punce že čutite, da se kaj dogaja?

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Avgustovke 2011
8.12.2010 17:05:54   
Lily86
Zolika - fuul mi je všeč tvoja ideja za božična darila! Nimaš nič proti če ti jo ukradem, kaj? Glede UZ pa bi se v 6 tednu že moral videti srček, če je bila ovulacija točna. V 5t začne biti.

Lipi - mene malo matra spanje - sicer me tamala enih 3x zbudi, ampak ponavadi sem takoj zaspala nazaj, zdaj pa gledam v zrak in štejem ovčke. Nikakor ne morem zaspat nazaj... Pa čez dan sem fuul utrujena, ko se vležem, pa ne morem zaspat... Kako je bilo na UZ??

Tatkica - saj ti prvi znaki niso nič kaj prijetni... Slabosti, utrujenost - nič ne zamujaš, če jih nimaš ;)

Imam pa nov simptom - jokavost... Danes sem med likanjem gledala film Notebook, se zraven cel čas cmerila, pa še potem ene pol urce nisem prišla k sebi... Svašta... user posted image

(odgovor članu Tatkica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Avgustovke 2011
8.12.2010 17:08:39   
xoxox
Hehe Tatkica. Kot, da bi sebe brala. Tudi jaz nimam nobenega user posted image še in tudi jaz sem včeraj spala 11 ur. user posted image

Razen utrujenosti nimam kakšnih posebnih znakov, razen rahlih krčkov in pogostejših odhodov na WC.

Kako zavidam tistim, ki boste že kmalu zagledale svoje pikice. Jaz bom mojo šele naslednje leto. user posted image Kako se daleč sliši.


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu Tatkica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Avgustovke 2011
8.12.2010 17:11:36   
xoxox



IZVIRNO SPOROČILO: Lily86


Imam pa nov simptom - jokavost... Danes sem med likanjem gledala film Notebook, se zraven cel čas cmerila, pa še potem ene pol urce nisem prišla k sebi... Svašta... user posted image

 
Jaz sem parkrat tako jokala ob gledanju filmov, da se je moj kar ustrašil kaj je narobe. Še posebaj me spravi v jok oddaja Popolna preobrazba doma. Kot malo utrgana kar cvilim zraven. user posted image


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu Lily86)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Avgustovke 2011
8.12.2010 18:19:29   
zolika
Lily86: lahko jo uporabiš...nimam nič proti! user posted image user posted image user posted image

...glede srčka sem sedaj brala na RR ( koledarček po tednih) da v 6t že bije srček...upam,da bo res! 2x še grem spat....user posted image
se VESELIm, kot kak šolar končnega izleta! user posted image


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Avgustovke 2011
8.12.2010 18:20:38   
zolika
xoxxoo: tudi jaz sem VEDNO pri tej oddajo jočem...tudi danes ni šlo brez

Kakšne zgodbe so tole...in ko vidiš kakoooooooooooooo hvaležni so tile ljudje.... o moj bog - kr na jok mi greuser posted image


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Avgustovke 2011
8.12.2010 18:23:22   
Ideja
Da se še jaz pofočkam. Test je bil pozitiven 29.11., po mojih izračunih naj bi imela rok 06.08.2011. Nekih hudih znakov nosečnosti še ni(in upam, da tako tudi ostaneuser posted image user posted image ! Malo so prsi boleče in zgaga na trenutke nagaja, pa špikanje in rahli krči na vsake toliko po maternici. Sicer pa sem v redu. Prvi pregled imam šele 03.01.2011, zato zavidam vam, ki imate pregled prej. Midva bova še nekaj časa čakala. user posted image  Sicer pa sem iz Celja.

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Avgustovke 2011
8.12.2010 18:47:14   
xoxox



IZVIRNO SPOROČILO: zolika

xoxxoo: tudi jaz sem VEDNO pri tej oddajo jočem...tudi danes ni šlo brez

Kakšne zgodbe so tole...in ko vidiš kakoooooooooooooo hvaležni so tile ljudje.... o moj bog - kr na jok mi greuser posted image

 
Žalostno je res. Sem pa zato toliko bolj hvaležna za moj skromni topli domek. Nimava veliko ampak veliko več kot nekateri ljudje. Nekatere žal prizadane še bolezen, nekateri so invalidni. Res sem hvaležna za svoje življenje. Ljudem, ki pa niso enake sreče pa želim vse najboljše v življenju. In naj bog oprosti tistim, ki take ljudi povrh vsega še zaničujejo.


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Avgustovke 2011
8.12.2010 18:48:50   
xoxox
Dobrodošla med nami Ideja. Boš pa en dan manj čakala kot jaz. Jaz imam tudi pregled šele januarja. Bomo že morali zdržat. user posted image


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu Ideja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Avgustovke 2011
8.12.2010 18:59:53   
Ideja
Ja bo držalo xoxox!

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Avgustovke 2011
8.12.2010 20:12:09   
alma82
xoxox a se jaz prav spomnim, da si bila tudi ti pri Majčicah 2010?
Čestitke za user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Avgustovke 2011
8.12.2010 20:17:27   
xoxox
Ne bo držalo alma82. Sem bila med decembrkami 2010 pa sem žal imela SS. In hvala za čestitke. user posted image


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Avgustovke 2011
8.12.2010 20:20:31   
alma82
IZVIRNO SPOROČILO: xoxox

Ne bo držalo alma82. Sem bila med decembrkami 2010 pa sem žal imela SS. In hvala za čestitke. user posted image



A pri Decembrkah ... ma se mi je zdelo, da smo ble nekje skupaj.
No važno da si spet zagledala plusek user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

srečno user posted image  ti želim user posted image

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Avgustovke 2011
8.12.2010 20:23:43   
xoxox
Hvala ti. Upam, da tokrat proguramo do konca.  user posted image Ti že cartaš svojo decembrsko pikico?


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Avgustovke 2011
8.12.2010 20:27:08   
lipi
Pravkar sem prišla domov. Moj možek umiva malega in ga bo spravil tudi spati. Glede pregleda pa takole: Vidita se 2 vrečkiuser posted image user posted image user posted image , ampak mehurček se vidi samo v eni. Zdravnica je rekla, da se v drugi še lahko razvije plodek ali pa bo telo to vrečko absorbiralo. Druga je tudi malo manjša.

Počakati bo treba do naslednjega tedna, ko imam pregled pri svoji ginekologinji.

Lepe sanje želim vsem.

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Avgustovke 2011
8.12.2010 21:12:54   
alma82
IZVIRNO SPOROČILO: xoxox

Hvala ti. Upam, da tokrat proguramo do konca.  user posted image Ti že cartaš svojo decembrsko pikico?



Itak da boš pa zdej prišla do konca user posted image  user posted image
Ne ne, mi se še ne crkljamo user posted image  . Upamo pa da se bomo kmalu user posted image

Bom prihajala gledat kako napredujeta ti in tvoja pikica user posted image

< Sporočilo je popravil alma82 -- 8.12.2010 21:14:15 >

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Avgustovke 2011
9.12.2010 6:28:41   
zolika
Dobrodošle nove.... user posted image user posted image user posted image

lipi:
torej bomo meli dvojčke? user posted image user posted image user posted image user posted image ODLIČNO user posted image

xoxoxo: tudi jaz sem HVALEŽNA za naš domek...ki počasi dobiva Božično podobo!

Ostale ste že kaj dekorirale stanovanje, okolico..... ?


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Avgustovke 2011
9.12.2010 7:50:57   
xoxox
lipi čestitke za dvojčke! user posted image  To pa je dvojna sreča.

alma82 ti se še oglasi kaj kako kaj napredujete. Bom tudi vsake toliko pofirbcala med decembrke. user posted image

zolika jaz še nisem nič dekorirala. Bom verjetno ta vikend, ko pospravim stanovanje. Prejšnji vikend smo imeli preveč dela z lulanjem na palčke. user posted image


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Avgustovke 2011
9.12.2010 8:54:52   
Ideja
lipi - čestitke, držim pesti, da ostaneta oba.

zolika - ne nič še nismo dekorirali. Sem cele dneve tako zaspana, da se mi nič ne da. Upam, da bo kmalu kaj boljše.

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Avgustovke 2011
9.12.2010 9:08:29   
Lily86
Lipi - jupi za dve vrečki!! Držim pesti da sta oba borca in da bo vse ok!! Fuul lepo! Pa kar po naravni pot, ne?

Dobrodošla Ideja! Želim ti lepih 9 mesecev (no, v bistvu 8), pa zdravo štručko!

Glede dekoriranja pa sem jaz prejšnji teden, ko je tako lepo snežilo, čisto podlegla božičnemu duhu. Pri nas doma že visijo okraski, pečejo se božični keksi, celo CD z božično glasbo se tu pa tam vrti user posted image . Samo smrekice še nimamo... Letos je res veseli december, sploh miklavževo darilo je bilo najlepše, kar jih je možno dobiti...

Sem pa bila včeraj zvečer  na predstavi FOTR. Lado Bizovičar igra v monokomediji. Ej, uro pa pol sem se taak smejala, da so me kar trebušne bolele. user posted image  Tema je nosečnost in dojenček iz moške perspektive. Pojdite pogledat, če imate šanso - ne bo vam žal!

(odgovor članu Ideja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?