|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2011
9.12.2010 9:17:25   
misojka
lipi superca!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

zolika jutri držimo pesti, da se bo pikica na UZ ful lepo videla user posted image Sej imaš jutri UZ, a ne?

Glede okraševanje me pa že precej srbijo prsti in bomo najbrž zaradi malega kar ta vikend smrekico postavili user posted image user posted image Je že parkrat spraševal kdaj bo ...

(odgovor članu Lily86)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Avgustovke 2011
9.12.2010 11:45:30   
zolika
misijonka: ja jutri imam.....že KOMAJ čakam user posted image ko malo dete, ki se veseli ne vem kako veeeeeeeeeelikega darila....

bom sporočila kako je bilo. Tudi jaz upam,da se bo kaj vidlo....user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu misojka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Avgustovke 2011
9.12.2010 16:02:30   
taša83
Hali halo, punce!
Še ena se pridružuje med avgustovkami...user posted image končno ratalo,ampak glih ta mesec, ko sem mislila, da je itak  min. možnosti.
Drug teden pa črta h G. Upam, da se bo že kaj malega pokazalo. Ful sem happy, mojega pa bo itak razgnalo od ponosa...haha!

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Avgustovke 2011
9.12.2010 16:20:49   
taša83

IZVIRNO SPOROČILO: Tatkica

Lily 86: se oglašam da sporočim, da jaz še nimam nobenega user posted image ki bi tekal naokoli user posted image
Noseča sem prvič in splov ne vem, kaj naj pričakujem! Slabo mi ni še nič in sploh nič ne čutim, razen da sem včeraj spala 11 ur user posted image

A ve punce že čutite, da se kaj dogaja?

pozdrav, Tatkica!
tudi jaz sem prvič user posted image in mi ni nič, hmmmm, malo prsi bolijo in malo ščipa, to pa je tudi vse. Mogoče bo tudi ostalo tako, kaj pa vem, upam.Tako je, če si amater v prvi nosečnostiuser posted image .
Upam, da bo vse super na pregledu drug teden.



(odgovor članu Tatkica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Avgustovke 2011
9.12.2010 18:21:35   
ribica23
pozdravljene punce!
upam da se vam z veseljem pridružim. dva dni še počakam in naredim test.zadnjo m sem imela 11.11. in jo dobim vsakih 28 dni točno. danes pa na srečo še nič:)...upam:)
pozdravček vsem in ČESTITAM VSEM !!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
PAPA

(odgovor članu taša83)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Avgustovke 2011
9.12.2010 18:26:57   
Lineta
IZVIRNO SPOROČILO: ribica23

pozdravljene punce!
upam da se vam z veseljem pridružim. dva dni še počakam in naredim test.zadnjo m sem imela 11.11. in jo dobim vsakih 28 dni točno. danes pa na srečo še nič:)...upam:)
pozdravček vsem in ČESTITAM VSEM !!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
PAPA


sem čisto na istem kot ti user posted image
imaš kakšne znakce? mene nič ne ščipa spodaj kot ponavadi pred m.. pa prsi so maaalenkost bolj občutljive...

(odgovor članu ribica23)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Avgustovke 2011
9.12.2010 18:36:35   
ribica23
No saj nisem sama v tem:) obema želim en velik plusek!
jaz se čisto o.k počutim, brez znakov m.
kdaj nameravaš narediti test?in kateri test?
midva se trudiva že ene 3 mesece in bi bila zelo vesela novega člana.
lepo bodi in javi se kaj!

papa

(odgovor članu Lineta)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Avgustovke 2011
9.12.2010 18:38:37   
Lineta
sva pa res na istem... user posted image jaz imam doma en CB...ampak se poskušam zadržat čimdlje da ga nebi naredila...namen imam zdržat vsaj do ponedeljka user posted image

(odgovor članu ribica23)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Avgustovke 2011
9.12.2010 18:46:52   
ribica23
o.k:)
jaz tudi tako nekako, ker če v pon nebo bo pa že sumljivo ane:) upam da nama obema rata:)user posted image

(odgovor članu Lineta)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Avgustovke 2011
9.12.2010 18:48:32   
zolika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


za vse PLUSEKE!!!!!! da bodo.....


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu ribica23)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Avgustovke 2011
9.12.2010 21:03:44   
lipi
Lily86 ja čisto po naravni poti je bilo narejeno.user posted image user posted image

Ribica23, Lineta želim vama lepe pluseke.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Misijonka sporoči jutri kako je bilo. Pri meni se je zaenkrat videl še samo mehurček.

Uživajte.

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Avgustovke 2011
10.12.2010 7:19:55   
misojka
Misijonka
user posted image user posted image tole se pa precej hecno slisi. .... bi bila raje Misojka.

(odgovor članu lipi)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Avgustovke 2011
10.12.2010 7:50:00   
zolika
hehehe - vidim, da sva te t lipi prekrstili?! user posted image Se opravičujem..... misojka !!!!user posted image user posted image user posted image


takole pa je prišel dan D! user posted image


v
trebuhu me rahlo zvija..... le kaj  bo prinesel pregled?!?!?!?!?!

DRŽITE PESTI!


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu misojka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Avgustovke 2011
10.12.2010 7:58:51   
xoxox
Držim pesti zolika. user posted image user posted image user posted image  Ob kateri uri pa imaš?


< Sporočilo je popravil xoxox -- 10.12.2010 7:59:01 >


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Avgustovke 2011
10.12.2010 8:40:32   
misojka
zolika user posted image user posted image ... glede imena
za danes pa držim pesti, ti pa se čim prej javi! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Avgustovke 2011
10.12.2010 9:46:32   
Tatkica
zolika kako je bilo? Se že kaj vidi? user posted image
Jaz imam pregled v ponedeljek in vem, da je še zelo zelo zgodaj, ampak upam, da se bo kaj videlo! Če mi bo sploh že naredil UZ, ker grem prvič k novemu ginekologu in me je tako na hitrco sprejel...
Znakov pa še vedno nič, razen da me vsak večer zmanjka že okoli 8h in potem spim do jutra user posted image user posted image

(odgovor članu misojka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Avgustovke 2011
10.12.2010 10:11:42   
zolika
11:30 imam uro...tako,da se sedaj pomikam sem in tja....presedam, prelagam..... cepetam....delam dihalne vaje za sproščanje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Skratka čakam,da bo ura pravšnja!user posted image

Sporočim kako je bilo....

Hvala za pozitivne misli!!!!


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu Tatkica)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Avgustovke 2011
10.12.2010 10:44:18   
*Nelly*
Živjo,

še ena se pridružuje avgustovkam.
Po mojih izračunih imam PDP 15.8.
Za pregled moram poklicati po 20.12., prej ne daje datuma ker imajo neko novo razporeditev.

Vsem želim eno prijetno nosečnost, z čim manj problemčkov...

pa-pa

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Avgustovke 2011
10.12.2010 11:33:04   
taša83
jaz pa imam PDP 4.8.11,  po mojih izračunih. A je katera mogoče iz okolice MB ali MB?

(odgovor članu *Nelly*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Avgustovke 2011
10.12.2010 12:39:19   
zolika
evo mene....iz pregleda!

Torej: gastracijska vrečka je - v maternici - na pravem mestu torej - ni pa še srčka....

5t in 6d

...čez 14dni moram spet it! UPAM,da se pokaže!!!!!!!!


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu taša83)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Avgustovke 2011
10.12.2010 17:43:10   
abab
Pozdravljene.

Na pa bi se vam pridružila še ena avgustovka (upam vsaj).
Doma imamo oktobrčka 2009, danes pa nas je razveselila novica
da sem user posted image  in to 6t1d, nepričakovano je bilo, ker sem delala dva testa in oba negativna.
Rok bi potem naj imela 4.8.2011 vsaj mislim.
Zadnjo M. pa sem imela 22.10.2010 torej je bila oploditev malo kasneje.

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Avgustovke 2011
10.12.2010 18:43:44   
lipi
Misojka user posted image user posted image  se ne bo ponovilo.

Zolika tudi pri meni se je v sredo videl samo mehurček. Tako, da je še malo prezgodaj za srčeka.user posted image

Vsem novim nosečkam pa želim lepihuser posted image .

(odgovor članu abab)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Avgustovke 2011
11.12.2010 16:21:01   
majči22
Evo, da se malo javim, ko imam ravno minutko časauser posted image

Lina je komaj zaspala. Tečna je pa že cel danuser posted image Nimam pojma kaj bi ji lahko bilo.

Vav že kar prvi pregledi so za nekaterimi....user posted image   jaz pa šele 4.1...user posted image
Pa sej bo hitro minilo. Še dvakrat se obrnemo in bo januar tukaj.

Drugače se počutim super, brez  kakršnih koli znakov... tudi v pevi nosečnosti nič posebnih znakov. Imam srečo, da mi ni slabo.

Po 17h uri gremo mal v Ljubljano lučke pogledat, za jutri se moramo pa tud kaj spomnit.





_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu lipi)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Avgustovke 2011
11.12.2010 17:29:11   
*dotika*
Evo še mene. PDP 21.8. Zaenkrat toliko, kaj več pa po prvem uspešnem pregledu, ko bomo vidli srčka. Preveč neuspešnih nosečnosti je za mano, da bi bila že kaj hudo evforična...

Lp


_____________________________

Naj najin angelček Ajda, rojena v 23. tednu, čuva vse nas! (29.10.09;23:16-29.10.09;23:26)

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Avgustovke 2011
12.12.2010 9:47:16   
popka_3
Ojla punce...še ena nova na forumu. Za plusek sem izvedela pred tremi dnevi in prvi pregled imam šele slab mesec. Ja dolga bo... Veseli me, da bomo lahko tukaj malo poklepetale in si izmenjale kakšne uporabne info. Tut jst drugače še nimam nekih zoprnih nosečniških težav, edino zizike bolijo in pa na trenutke me boli trebuh. Upajmo, da tako ostane še naprej user posted image ...

Kako lepo....december je tukaj, vse je v lučkah, praznično vzdušje in me smo imele to srečo, da nam je ratalo user posted image .

(odgovor članu *dotika*)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?