|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
27.11.2010 7:25:03   
maja1985
Dobro jutro!

Cel teden ste me tak matrale z dobrimi slikami hrane user posted image
Pa smo dočakali sneg. Otroc so navdušeni user posted image

Pri nas je vse po starem, dete veselo miga, mami mučijo krči v nogah, bolečine v križu, utrujenost ... spanje ... hmmm, kaj je že to user posted image

Kaj boste počele čez vikend? Jaz grem zdajle zlikat, torto do konca okrasit,pospravit stanovanje in v trgovino, popoldne gremo na rojstni dan, jutri bomo pa lenarili in se pripravljali na nov delovni teden ... pa malo šli sneg preiskusit user posted image


_____________________________

Aljaž 15. 12. 2004
PDP 2. 3. 2011

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
27.11.2010 8:22:27   
tanjusi
Dobro jutro...
Ta mala sta bla že ob 7.00 pokonc, ko jih je pa treba v šolo spravit je pa grozno težko ob 10 do 7 vstatuser posted image
Drugač pa mamo zimo , otroci bojo že uživali, jaz pa ne verjamem da bom hodila ven, ker zgleda spolzko ....
Eh bo že... držte se!

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu maja1985)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
27.11.2010 9:09:29   
Klemy82
Jutro!
Šibam v trgovino kupit sestavine za torto. DAnes spet žrtje na sporedu- nečakinja praznuje rd.user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu maja1985)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
27.11.2010 9:18:51   
naja17
Hellouuu...

Jaz pa v službi... Again... Tri urce no, pol pa šibam dam... Dones mava žur pr nama, tko da k pridem me čaka:
- kosilo
- pospravljanje
- nakup salam
- delanje plošč, dekoriranje itd.
- pričekovanje gostov (če nam dol padla, pa naj si kar sami postrežejo user posted image )

Lep vikend babe...

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
27.11.2010 9:23:02   
tanjusi
Sami žuri, uživajte....

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
27.11.2010 9:54:00   
*Ninočka*
Dobro jutro drage moje,

kk je fajn pogledat skozi okno to belino... Ja, ampak tudi jaz se bom morala letos bolj zadrževati v hiši. Da se ne stegnem kje. Zaenkrat sicer nerodna še nisem ne vem kako, sem pa pozabljiva. In to v smislu - ali sem zaklenila vrata stanovanja, pisarne??? In potem grem vsakič nazaj gledatuser posted image  


Sva pa tudi midva končno nabavla previjalno mizo. Sva vzela tisto stensko iz Ikee. Sem jo na bolhi dobila za polovično ceno in je super ohranjena. Včeraj sem privlekla domov še kupe cot od kolegic. Zdaj je treba to prebrat, oprat, zlikat in zložit. Čas pa tako beži.


Eno vprašanje? Trenutno sem v fazi razmišljanja: ja, kaj pa bom jaz oblekla bebici na dan, ko bomo šli domov??? Trenutno me je bolj strah tega dneva kot pa samega poroda.user posted image In potem razmišljam, ali naj kupim lepe cotke številko 50 ali kar 56 in potem me prešine, ja kaj pa, če nas pride pozdravit prej??? V glavnem, bedasto vem. Ampak, kaj naj rečem. user posted image Vsak dan se ubadam s čim novim in potem zaspim ob dveh zjutraj... Pa me zanima, kakšne so vaše rešitve, če ste seveda o tem že sploh razmišljale?

Midva greva pa danes v kinu Harrya gledatuser posted image


< Sporočilo je popravil *Ninočka* -- 27.11.2010 9:57:25 >

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
27.11.2010 10:26:10   
SaMaa
Živjo punce,

kakšno zatišje med vikendom user posted image  jaz sem že pospravila stanovanje, sedaj pa šibam v trgovino.

Hrana: danes bodo končno tortilije za kosilo. Komaj čakam, da spacam to čudo- poročam pa tudi o rezultatu user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: *Ninočka*

Eno vprašanje? Trenutno sem v fazi razmišljanja: ja, kaj pa bom jaz oblekla bebici na dan, ko bomo šli domov??? Trenutno me je bolj strah tega dneva kot pa samega poroda.user posted image In potem razmišljam, ali naj kupim lepe cotke številko 50 ali kar 56 in potem me prešine, ja kaj pa, če nas pride pozdravit prej??? V glavnem, bedasto vem. Ampak, kaj naj rečem. user posted image Vsak dan se ubadam s čim novim in potem zaspim ob dveh zjutraj... Pa me zanima, kakšne so vaše rešitve, če ste seveda o tem že sploh razmišljale?



Tole sem že jaz par strani nazaj spraševala in sem se odločila (in tudi kupila), da bom uporabljala samo cunjice št.56 in 62 (50 nič), za iz porodnišnice pa imam namen kupit en tak malo bolj debel komplet hlač+ jope. Sem gledala v HM, pa mi nič ni bilo všeč, moram še malo drugam iti pogledat. Bo pa približno takole oblečen: bodi na dolg rokav, žabice, pajacek, debelejša jopa + hlačke, copatki (v upanju, da dobim kakšne takšne, ki mi bodo všeč) in pa debela prevleka, s katero bo pokrit v lupinci. Kombinezona samo za mesec marec ne bom kupovala.

No sedaj pa res šibam, lep vikend.

(odgovor članu *Ninočka*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
27.11.2010 10:33:41   
slama
Živjo,
no pri nas ni neke pretirane beline - že vse bolj plundri podobno ...

obleka za domov no, jaz imam rok konec marca. Obdobje je prehodno in zelo nepredvedljivo. Pri hčerkici, ki je začetek aprila je bilo tako toplo, da je bila oblečena v dve bombažni majški žabice , hlačke, tanko jopico in kapico. Niti odejeca ni bila potrebna. Tko da bom mela zdaj "čebulno" varianto pripravljeno. In bo mož prinesel glede na vreme.

Evo, likanje je za mano, zdaj pa ples s sesalcem in potem še pomivanje tal, pa danes je posteljnina na vrsti. Potem gremo v lov za kombinezonom, če bo pa kaj časa pa še kakšno pecivo naredim popoldne.

Uživajte.

(odgovor članu SaMaa)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
27.11.2010 10:35:04   
tanjusi
Bo pa približno takole oblečen: bodi na dolg rokav, žabice, pajacek, debelejša jopa + hlačke, copatki (v upanju, da dobim kakšne takšne, ki mi bodo všeč) in pa debela prevleka, s katero bo pokrit v lupinci. Kombinezona samo za mesec marec ne bom kupovala.


tAKO NEKAKO ja , imam en lep plišast kompletek, pa seveda body- dolg rokav, hlačke(žabice), copatki , zdaj kaj bo pa še čez še bomo pa vidli ...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu SaMaa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
27.11.2010 11:50:21   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

Sami žuri, uživajte....



Jap... Midva mava povaabljene najine najljubše NEporočene pare + moj ima otvoritev kujavca (plac v kevdru, ko ga nahrulim, da se ma kam it za kujat user posted image )...


IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

Bo pa približno takole oblečen: bodi na dolg rokav, žabice, pajacek, debelejša jopa + hlačke, copatki (v upanju, da dobim kakšne takšne, ki mi bodo všeč) in pa debela prevleka, s katero bo pokrit v lupinci. Kombinezona samo za mesec marec ne bom kupovala.


tAKO NEKAKO ja , imam en lep plišast kompletek, pa seveda body- dolg rokav, hlačke(žabice), copatki , zdaj kaj bo pa še čez še bomo pa vidli ...


O boh vidve sta že tam... Jaz še za oblečt nimam nič user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
27.11.2010 11:53:12   
tanjusi
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

Bo pa približno takole oblečen: bodi na dolg rokav, žabice, pajacek, debelejša jopa + hlačke, copatki (v upanju, da dobim kakšne takšne, ki mi bodo všeč) in pa debela prevleka, s katero bo pokrit v lupinci. Kombinezona samo za mesec marec ne bom kupovala.


tAKO NEKAKO ja , imam en lep plišast kompletek, pa seveda body- dolg rokav, hlačke(žabice), copatki , zdaj kaj bo pa še čez še bomo pa vidli ...


O boh vidve sta že tam... Jaz še za oblečt nimam nič


Ne se sekirat tudi jaz nimam skoraj nič, ene tri plišaste pajace, to je pa tudi vseuser posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
27.11.2010 12:11:47   
rožica86
Tud jaz nimam še nič za oblečt... drgač pa, dons grem po globoko košaro, sem na bolhi najdla eno ugodno, pa še všečna barva mi je (zelena pa siva, na sivem so taki lepi zeleni krogci)...
Jaz sem tista bogica, k delam spet cel vikenduser posted image  Rajši bi bla doma... Me pa pol zvečer čaka beljenje dnevne sobe, končno. Sva mislila, da nama bo ratal že prej, ampak kaj čmo...user posted image
Jutri spet sneg...user posted image


_____________________________

ti vedno moj... jaz vedno tvoja... ljubezen vedno najina...

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
27.11.2010 12:11:47   
rožica86
user posted image

< Sporočilo je popravil rožica86 -- 27.11.2010 12:12:04 >


_____________________________

ti vedno moj... jaz vedno tvoja... ljubezen vedno najina...

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
27.11.2010 12:33:13   
SaMaa
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

Bo pa približno takole oblečen: bodi na dolg rokav, žabice, pajacek, debelejša jopa + hlačke, copatki (v upanju, da dobim kakšne takšne, ki mi bodo všeč) in pa debela prevleka, s katero bo pokrit v lupinci. Kombinezona samo za mesec marec ne bom kupovala.


tAKO NEKAKO ja , imam en lep plišast kompletek, pa seveda body- dolg rokav, hlačke(žabice), copatki , zdaj kaj bo pa še čez še bomo pa vidli ...


O boh vidve sta že tam... Jaz še za oblečt nimam nič


Ne se sekirat tudi jaz nimam skoraj nič, ene tri plišaste pajace, to je pa tudi vseuser posted image


tudi jaz user posted image  

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
27.11.2010 16:25:44   
*Ninočka*



IZVIRNO SPOROČILO: SaMaa

Živjo punce,

kakšno zatišje med vikendom user posted image  jaz sem že pospravila stanovanje, sedaj pa šibam v trgovino.

Hrana: danes bodo končno tortilije za kosilo. Komaj čakam, da spacam to čudo- poročam pa tudi o rezultatu user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: *Ninočka*

Eno vprašanje? Trenutno sem v fazi razmišljanja: ja, kaj pa bom jaz oblekla bebici na dan, ko bomo šli domov??? Trenutno me je bolj strah tega dneva kot pa samega poroda.user posted image In potem razmišljam, ali naj kupim lepe cotke številko 50 ali kar 56 in potem me prešine, ja kaj pa, če nas pride pozdravit prej??? V glavnem, bedasto vem. Ampak, kaj naj rečem. user posted image Vsak dan se ubadam s čim novim in potem zaspim ob dveh zjutraj... Pa me zanima, kakšne so vaše rešitve, če ste seveda o tem že sploh razmišljale?

  

Tole sem že jaz par strani nazaj spraševala in sem se odločila (in tudi kupila), da bom uporabljala samo cunjice št.56 in 62 (50 nič), za iz porodnišnice pa imam namen kupit en tak malo bolj debel komplet hlač+ jope. Sem gledala v HM, pa mi nič ni bilo všeč, moram še malo drugam iti pogledat. Bo pa približno takole oblečen: bodi na dolg rokav, žabice, pajacek, debelejša jopa + hlačke, copatki (v upanju, da dobim kakšne takšne, ki mi bodo všeč) in pa debela prevleka, s katero bo pokrit v lupinci. Kombinezona samo za mesec marec ne bom kupovala.

No sedaj pa res šibam, lep vikend.




Sej ravno ti si me napeljala k razmišljanju glede tegauser posted image . Mislim, da bom ubrala kar isto varianto kot ti. Sem pa zadnjič videla ful lepe kompletke v Aladinu in bom verjetno tam kaj nabavla.





< Sporočilo je popravil *Ninočka* -- 27.11.2010 16:27:15 >

(odgovor članu SaMaa)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
27.11.2010 16:26:06   
*Ninočka*
Ups, bom naredlia kot rožica user posted image

(odgovor članu SaMaa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
27.11.2010 17:16:57   
SaMaa
Uglavnem samo toliko, da poročam o uspehu današnjih tortilij- bile so fenomenalne! Sem pa zadevo malo poenostavila in uporabila kar mehiško zelenjavo od Ete, pišančje meso in že narejene tortilije. Vse skupaj sem s sparovo sirovo omakco zapekla v pečici (posula tudi s sirom) in bilo je  božansko.

(odgovor članu *Ninočka*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
27.11.2010 17:27:59   
tanjusi
Uglavnem samo toliko, da poročam o uspehu današnjih tortilij- bile so fenomenalne! Sem pa zadevo malo poenostavila in uporabila kar mehiško zelenjavo od Ete, pišančje meso in že narejene tortilije. Vse skupaj sem s sparovo sirovo omakco zapekla v pečici (posula tudi s sirom) in bilo je  božansko.


Njami... bomo probali enkrat v kratkem...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu SaMaa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
27.11.2010 17:54:56   
Akilene
Tudi mi smo imeli tortilje, mnajmi, s piščancem, zeleno, rdečo papriko,koruzo, rdečim fižolom. Polila sem jih z mešanico sladke smetane, narebinega parmezana in lahke livade...ja, spet sem lačna!! čas za večerjo!


_____________________________

"Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls."

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
27.11.2010 20:33:48   
tanjusi
Kupila sem vozičekuser posted image user posted image ...lep, ohranjen, mislim da bo super...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Akilene)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
28.11.2010 9:38:26   
naja17
Jutro...

Ufff... Do 4h zjutrej... Moram še preverit v kaselc, da ni kaka modra položnica notri... Pa dobr, da so sam domači kolegi, da so si na koncu kar sami stregli, ker jest sem bla res že fertik user posted image ...
No, zdej bi pa spala, pa ne morem, ker me hrbet boli....

tanjusi - fino... katerega si pa kupla?

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
28.11.2010 9:43:01   
tanjusi
anjusi - fino... katerega si pa kupla?

A sma se midve na fb pogovarjale, tistga ko sem na fb prilepila, fuuul fajn zgleda kot nov, pa tudi drugače se fajn zloži, velika kolesa, v glavnem se mi zdi da nam bo kar fajn služil :-)

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
28.11.2010 9:53:47   
Lun1ca
Punce a že kaj flekate majčke?

Jaz sem se že tretjo noč zapored zbudla s flekci na joškah user posted image Sicer z drobnimi.. ampak so! Nisem si misla, da se bo tak hitro že začelo?!?! user posted image


_____________________________

Najin ♥ prišel 25.3.2011

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
28.11.2010 10:05:32   
SaMaa
Dobro jutro,

joj kakšen dan je zunaj, samo čakam, da bo začelo snežiti, potem se bo pa začela veselica na cesti. Prav pogrešam sonček.


IZVIRNO SPOROČILO: Lun1ca

Punce a že kaj flekate majčke?

Jaz sem se že tretjo noč zapored zbudla s flekci na joškah user posted image Sicer z drobnimi.. ampak so! Nisem si misla, da se bo tak hitro že začelo?!?! user posted image



Meni že več kot en mesec teče iz jošk. Na srečo ponoči ne, čez dan pa kar. Zadevo lahko ublažiš s temi blazinicami proti flekanju, mislim, da jih imajo tudi v Tosami.

(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Marčevke 2011 - 2.del
28.11.2010 10:09:51   
tanjusi
IZVIRNO SPOROČILO: Lun1ca

Punce a že kaj flekate majčke?

Jaz sem se že tretjo noč zapored zbudla s flekci na joškah Sicer z drobnimi.. ampak so! Nisem si misla, da se bo tak hitro že začelo?!?!



Meni že več kot en mesec teče iz jošk. Na srečo ponoči ne, čez dan pa kar. Zadevo lahko ublažiš s temi blazinicami proti flekanju, mislim, da jih imajo tudi v Tosami.


meni v prvih dveh nosečnostih ni ekstra, mleka sem potem vseeno imela kr veliko, je bil pa moj smešen zadnjič, me sprašuje v katerem tednu sem pa mu povem, pa pravi , aha še malo pa ti bo začelo tečt iz prsi , pa ga čudno gledamuser posted image ,ja če sem pa v oni knjigi prebraluser posted image ... ajaaa zato si tak pameten... apropo on drugače ne bere knjig ampak ta onosečnosti in razvoju nerojenega otroka mu je pa zeeelo zanimivauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu SaMaa)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?