|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   omg
10.12.2010 21:59:23   
lindy
**Sedaj nekaj noči z dragim prakticirava tako, da mala 2 nazadnje nahraniva ob 12h in potem se ne odzivava do 6h zjutraj. HB za dobro izoliranost :)
Ju pa ponoči snemam (samo zvok) da lahko zjutraj pregledam koliko časa in kdaj sta začela jokat. Do sedaj je bilo seveda zbujanje vedno okoli 3h.
Danes pa sem opazila zanimivost: Sofia se je prvič oglasila šele ob 5:30, pred tem je na posnetku ni slišati, je glavni akter s
Pa ne joka 3h skupaj, si vmes vzame pavzeuser posted image . Kaj naj naredim, da se ne bosta motila? Ne bi ju rada dala v ločeni sobici, se mi ne zdi prav? **

Tole pa je direkt za socialno in otroke za vzet, mislim haloooo, če pa ta ni zmešana, boga otroka, kaj pa če bi se drla celo noč, kaj vse bi se lahko zgodilo, pa sej to ne morš verjet da obstajajo take mame., bruh

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: omg
10.12.2010 22:04:09   
mamamajča
 
IZVIRNO SPOROČILO: lindy

**Sedaj nekaj noči z dragim prakticirava tako, da mala 2 nazadnje nahraniva ob 12h in potem se ne odzivava do 6h zjutraj. HB za dobro izoliranost :)
Ju pa ponoči snemam (samo zvok) da lahko zjutraj pregledam koliko časa in kdaj sta začela jokat. Do sedaj je bilo seveda zbujanje vedno okoli 3h.
Danes pa sem opazila zanimivost: Sofia se je prvič oglasila šele ob 5:30, pred tem je na posnetku ni slišati, je glavni akter s
Pa ne joka 3h skupaj, si vmes vzame pavzeuser posted image . Kaj naj naredim, da se ne bosta motila? Ne bi ju rada dala v ločeni sobici, se mi ne zdi prav? **

Tole pa je direkt za socialno in otroke za vzet, mislim haloooo, če pa ta ni zmešana, boga otroka, kaj pa če bi se drla celo noč, kaj vse bi se lahko zgodilo, pa sej to ne morš verjet da obstajajo take mame., bruh


To sploh ni mišljeno tako, kot je videt. Mamica se je pohecala, da še dobro, da je dobra izoliranost, da maladva v bloku nikogar ne motita. Je bla bolj šala, veš.
Nikakor pa ni mislila tega, da hvala bogu, da ju ona ne rabi poslušat.
Ampak prebrat en sam post, ne enih 100 predhodnih, je pa na izi in najboljše takoj nekoga obsojat.

Kar se pa tiče same mamice- to temo smo že 100x obdelale. Smo ji ostale mame s teme, kjer si ta post našla, svetovale, kako in kaj, ji predlagale ipd.
Ni treba zdaj revolucije s tega delat...



(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: omg
10.12.2010 22:07:04   
lindy
kakšno hecanje no, dobro se vidi kako je napisano, da ju ne posluša celo noč ne gre nič k njima in šele potem pogleda posnetek kolk časa sta se drla, mislm če pa to ni za revolucijo pol pa tud ne vem kaj je. In me čudi da obstajate sploh še take mame, ki jo zagovarjate.

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: omg
10.12.2010 22:12:46   
mamamajča
Nihče je ne zagovarja- smo že tam povedale in ti povem še tukaj.

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
10.12.2010 23:07:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: omg
11.12.2010 9:35:39   
Najaa
Mene zmoti samo to, da jima ne da za jest, ker pri dveh mesecih pa to ni normalno. Ajde pri 7-8 mesecih, da probaš otroka navadit na spanje celo noč brez hrane, pa še to se mi ne zdi ok. Pri dveh mesecih je pa res prezgodaj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: omg
11.12.2010 9:37:16   
Eva19
kje pa je ta tema? je ne najdem user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: omg
11.12.2010 9:46:30   
TomTaylor
To pa bo debata... Meni je to, da jih pusti ponoči jokat in jih snema zato, da zjutraj pogleda koliko časa sta jokala eno nečloveško izživljanje. Hladnokrvna starša, ni kaj.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: omg
11.12.2010 9:49:35   
Anonimen
Dva meseca stara otroka snema user posted image .

Dobro jutro pamet.

A toliko energije pa ima, da je kupila in namontirala aparate za snemanje? In potem ima celo čas to poslušat, analizirat in celo objavljat na forumu? Adijo pamet, res.

(odgovor članu lindy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: omg
11.12.2010 10:06:22   
caroline1
Ja vsi vemo, da ni prav. Tudi sama to ve. In vi vsi, ki imate čas razpredati in jo obsojati...premislite koliko časa preživite za računalnikom, stikate po forumih, se obešate na teme pri katerih vas noben ne prosi, da sodelujte...ja gre v ure in ure dnevno...preživite ta čas z otročki, posvetite se jim in jim ne tlačite dude v usta, da bodo tiho. Bog ne daj, da jih imate na rokah, ko sedite ob računalniku in jim že zdaj uničujete oči...in ja nehajte biti pametni!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: omg
11.12.2010 10:16:39   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška
da kaj takega sploh napišeš potem sam iščeš "revolucijo" in jo tudi boš dobil

Podpis.

Komentarja sploh nimam, ker sem totalno šokirana user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: omg
11.12.2010 10:37:33   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: caroline1

Ja vsi vemo, da ni prav. Tudi sama to ve. In vi vsi, ki imate čas razpredati in jo obsojati...premislite koliko časa preživite za računalnikom, stikate po forumih, se obešate na teme pri katerih vas noben ne prosi, da sodelujte...ja gre v ure in ure dnevno...preživite ta čas z otročki, posvetite se jim in jim ne tlačite dude v usta, da bodo tiho. Bog ne daj, da jih imate na rokah, ko sedite ob računalniku in jim že zdaj uničujete oči...in ja nehajte biti pametni!!!


a da tolk porabite časa? Ure in ure dnevno...OMG! ....za na socialno ste!


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
11.12.2010 10:42:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: omg
11.12.2010 10:45:19   
slovenka
ojej, res žalostno. Moj mali je star 6 mesecev in ga dojim 4x ponoči, mi res ni težko, vem, da ne bo več dolgo tako... ma ne morem ga poslušati minute, da bi jokal, ne pa ure in ure :(((( Jaz bi odredila odvzem otrok!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: omg
11.12.2010 10:48:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caroline1

Ja vsi vemo, da ni prav.


In, kaj boste naredili?

ps. Imam čas.

(odgovor članu caroline1)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: omg
11.12.2010 10:52:21   
tims
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

ojej, res žalostno. Moj mali je star 6 mesecev in ga dojim 4x ponoči, mi res ni težko, vem, da ne bo več dolgo tako... ma ne morem ga poslušati minute, da bi jokal, ne pa ure in ure :(((( Jaz bi odredila odvzem otrok!


Si pa smešna. Saj ona jih ne posluša, si pozabila?

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: omg
11.12.2010 11:01:04   
tims
IZVIRNO SPOROČILO: caroline1

Ja vsi vemo, da ni prav. Tudi sama to ve. In vi vsi, ki imate čas razpredati in jo obsojati...premislite koliko časa preživite za računalnikom, stikate po forumih, se obešate na teme pri katerih vas noben ne prosi, da sodelujte...ja gre v ure in ure dnevno...preživite ta čas z otročki, posvetite se jim in jim ne tlačite dude v usta, da bodo tiho. Bog ne daj, da jih imate na rokah, ko sedite ob računalniku in jim že zdaj uničujete oči...in ja nehajte biti pametni!!!


Hmmmm, po tem kar sem prebrala, sklepam, da ti ne sodeluješ na forumu-ih.user posted image

(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: omg
11.12.2010 11:10:24   
Anonimen
O, hudouser posted image user posted image Nimam besed!! Jaz nisem spala že 7 mesecev. Mali se mi zbuja na 15, tudi 10 minut. Celo noč visi na joški, ali pa ga nosim naokrog (so tudi svetle noči - ko res spi, npr. danes), vmes hodim še na fax, doma imam vse sama za nardit itd., zato zame ni nobeno opravičilo, da ima dvojčka, ker je včasih lahko en otrok 1000000X bolj zahteven kot 2 skupaj. Ni mi jasno! Kako lahko!?! Sploh, ko sem potem prebrala en odlomek, ki ji ga je soforumašica prilimala pod post za v razmislek. Skoraj sem jokala, ko sem ga prebralauser posted image Groza!

(odgovor članu tims)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: omg
11.12.2010 11:35:19   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

O, hudouser posted image user posted image Nimam besed!! Jaz nisem spala že 7 mesecev. Mali se mi zbuja na 15, tudi 10 minut. Celo noč visi na joški, ali pa ga nosim naokrog (so tudi svetle noči - ko res spi, npr. danes), vmes hodim še na fax, doma imam vse sama za nardit itd., zato zame ni nobeno opravičilo, da ima dvojčka, ker je včasih lahko en otrok 1000000X bolj zahteven kot 2 skupaj. Ni mi jasno! Kako lahko!?! Sploh, ko sem potem prebrala en odlomek, ki ji ga je soforumašica prilimala pod post za v razmislek. Skoraj sem jokala, ko sem ga prebralauser posted image Groza!


Tule ti pa samo polagam na srce, da to čimprej ukini.
Otroček se ti je tako navadil, kar se seveda zgodi, ampak dlje boš čakala, težje se bo odvadil. Veliko trdne volje bo treba, ampak ti pa res priporočam. ne samo zavoljo tebe, da se ti naspiš, ampak tudi, da bo mel on nemoten spanec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: omg
11.12.2010 11:45:09   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

O, hudouser posted image user posted image Nimam besed!! Jaz nisem spala že 7 mesecev. Mali se mi zbuja na 15, tudi 10 minut. Celo noč visi na joški, ali pa ga nosim naokrog (so tudi svetle noči - ko res spi, npr. danes), vmes hodim še na fax, doma imam vse sama za nardit itd., zato zame ni nobeno opravičilo, da ima dvojčka, ker je včasih lahko en otrok 1000000X bolj zahteven kot 2 skupaj. Ni mi jasno! Kako lahko!?! Sploh, ko sem potem prebrala en odlomek, ki ji ga je soforumašica prilimala pod post za v razmislek. Skoraj sem jokala, ko sem ga prebralauser posted image Groza!


Tule ti pa samo polagam na srce, da to čimprej ukini.
Otroček se ti je tako navadil, kar se seveda zgodi, ampak dlje boš čakala, težje se bo odvadil. Veliko trdne volje bo treba, ampak ti pa res priporočam. ne samo zavoljo tebe, da se ti naspiš, ampak tudi, da bo mel on nemoten spanec.



Tole sem jz imela do 1 leta, pa sem preživela. Nekako mi (nam) je bilo lažje, da je tamala imela vso noč bradavico v ustih - tako s(m)o vsaj (relativno) spali. Ampak, ko sem začela v službo hodit sem pa pač čez noč morala odrezat to visenje na joški (vskočil ati) in smo vsi še kar živi.user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: omg
11.12.2010 11:52:45   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: lindy

Kaj naj naredim, da se ne bosta motila? Ne bi ju rada dala v ločeni sobici, se mi ne zdi prav?



Ne zdi se ji prav, da ju da v ločeni sobici??? user posted image user posted image user posted image
Sej ne moreš verjet...user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: omg
11.12.2010 11:56:16   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

IZVIRNO SPOROČILO: lindy

Kaj naj naredim, da se ne bosta motila? Ne bi ju rada dala v ločeni sobici, se mi ne zdi prav?



Ne zdi se ji prav, da ju da v ločeni sobici??? user posted image user posted image user posted image
Sej ne moreš verjet...user posted image



v bistvu sta bila že v maternici skupaj...to da bi jih pa poleg tega kar že zdaj izvaja nad njima, še ločila...oh my dear...user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: omg
11.12.2010 11:57:45   
mamamajča
TT, tudi mi smo se takole zbujali do enega leta, na pol ure, strašen jok, potem pa zizo v usta in je v pol min zaspal nazaj. Pa smo tudi s pomočjo atija ukinili in sploh ni bilo hudo. Nasprotno, čisto enostavno, brez joka, brez travm in zdaj vidim, da bi lahko to storili že prej. Tako sem pa zmotno mislila, da ta joška vsake pol ure "mora" bit in konec. No, pa sem potem ugotovila, da od tega zbujanaj tud mali ni mel popolnoma nič, ker potem je pa kot angelček gladko spal celo noč...

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: omg
11.12.2010 12:10:34   
*miska.mcc*
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=5503136


user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: omg
11.12.2010 12:41:45   
mamamajča
No pa ko že prebirate temo oktobrk, še prosim, preberite odgovore, ki smo jih pisale soforumašice. Da ne bomo izpadle kot psihopatke, ki kao zagovarjamo zapiranje, izolacijo otrok...
>Menim samo, da bo efekt večji, če se odzovemo trezno, s kakim pametnim nasvetom, mogoče spodbudo, ki jo več kot očitno potrebuje... če ji poskušamo približno prikazati, kaj bi se lahko zgodilo, da ne govorimo o čustveni stiski otrok.......
povejmo ji, da je lahko čisto v redu mama. Da dojenčki pač s seboj prinesejo odgovornosti, med drugim tudi ali predvsem to, da vstajamo zaradi njih in se odpovedujemo temu in onemu, samo da je našim otrokom dobro. Ji bomo s pozitivnim pristopom bolj pomagale, kot pa če jo že v štartu označimo za psihopatko, ki ji je treba otroke vzet.


(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?