|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: omg
13.12.2010 11:18:14   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Še enkrat sem prebrala vse, ampak mi ni ena stvar jasna - zakaj ju snema???
 


ja, da vidi kaj se je ponoci dogajalo z otrokoma! si smešna! a tebe ne zanima, kaj delajo otroci ponoci?


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: omg
13.12.2010 11:20:17   
PeggyBundy
Ker bi rada videla, kako dolgo rabita primerno "vzgajanje"?

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: omg
13.12.2010 11:20:48   
Anonimen
Nimam beseduser posted image .
Upam samo, da bo ta dva starša še danes kdo spametoval.
Boga otročkauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: omg
13.12.2010 11:22:25   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*




IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Še enkrat sem prebrala vse, ampak mi ni ena stvar jasna - zakaj ju snema???
 


ja, da vidi kaj se je ponoci dogajalo z otrokoma! si smešna! a tebe ne zanima, kaj delajo otroci ponoci?



Pa ni vseeno, kaj delata, če ona spi?user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: omg
13.12.2010 11:43:48   
Tincy90
IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Če jo kdo pozna, mi naj pošlje podatke, da jo jaz naznanim. Če pa se bo kaj zgodilo, pa še vse oktobrke, ki ste za zlorabo vedele in ji kimale v podporo.




Js sm pa razmišlala, da bi mal povprašala na sociali, če se da kej ukrent glede tega, da si tuki gor lahk anoninem itd. Da se pač pomaga tema dvema malčkoma.
Peggy mislm, da do konkretnih podatkov ne boš pršla, če pa že pol pa svaka čast.user posted image

< Sporočilo je popravil Tincy90 -- 13.12.2010 11:44:08 >


_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: omg
13.12.2010 11:46:15   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Tincy90

IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Če jo kdo pozna, mi naj pošlje podatke, da jo jaz naznanim. Če pa se bo kaj zgodilo, pa še vse oktobrke, ki ste za zlorabo vedele in ji kimale v podporo.


 

Js sm pa razmišlala, da bi mal povprašala na sociali, če se da kej ukrent glede tega, da si tuki gor lahk anoninem itd. Da se pač pomaga tema dvema malčkoma.
Peggy mislm, da do konkretnih podatkov ne boš pršla, če pa že pol pa svaka čast.user posted image


jih niti ne rabi. gre pa hitreje z njimi.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: omg
13.12.2010 11:56:40   
uškinamama
Pa saj so podatki na forumu oktoberk. Imena otrok in datum rojstva. Koliko dvojčkov z enakimi imeni se rodi na isti dan?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: omg
13.12.2010 11:57:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Pa saj so podatki na forumu oktoberk. Imena otrok in datum rojstva. Koliko dvojčkov z enakimi imeni se rodi na isti dan?


pa tud na temi dvojčkov 2010 je

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: omg
13.12.2010 12:09:00   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Če jo kdo pozna, mi naj pošlje podatke, da jo jaz naznanim. Če pa se bo kaj zgodilo, pa še vse oktobrke, ki ste za zlorabo vedele in ji kimale v podporo.




Pa še celotno vodstvo RR, ker na zlorabo ni ukrepalo......pa celotne uporabnice čveka na RR, ki so sicer obsojale zlorabo, polna usta obsojanja so jih, ja, ukrepale pa niso......

Naznani kar vse, razen sebe....

Aja, na kakšni podlagi pa jo boš naznanila.....kako boš opisala to zlorabo otroka.....? Ker snema otroka.....? Nemara strada otroka......?  Ker je enkrat izjavila, ko je bila verjetno zmozgana do amena, da ji je ljubši lasten počitek in spanje kot otrok.....?

Pa imate spet eno temo, kjer lahko nekatere sebe poveličujete do onemoglosti......

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: omg
13.12.2010 12:12:22   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Če jo kdo pozna, mi naj pošlje podatke, da jo jaz naznanim. Če pa se bo kaj zgodilo, pa še vse oktobrke, ki ste za zlorabo vedele in ji kimale v podporo.




Pa še celotno vodstvo RR, ker na zlorabo ni ukrepalo......pa celotne uporabnice čveka na RR, ki so sicer obsojale zlorabo, polna usta obsojanja so jih, ja, ukrepale pa niso......

Naznani kar vse, razen sebe....

Aja, na kakšni podlagi pa jo boš naznanila.....kako boš opisala to zlorabo otroka.....? Ker snema otroka.....? Nemara strada otroka......?  Ker je enkrat izjavila, ko je bila verjetno zmozgana do amena, da ji je ljubši lasten počitek in spanje kot otrok.....?

Pa imate spet eno temo, kjer lahko nekatere sebe poveličujete do onemoglosti......


ona vsaj ne moralizira temveč ukrepa. No,vsaj trudi se.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: omg
13.12.2010 12:14:15   
*miska.mcc*
ma glej, liliana. saj nobena sebe ne povelicuje, ce napise, da vstane, ko je otrok lacen in joka.to je popolnoma normalno za moje pojme.
pa če je to naredila samo 1x, pol nekako razumem. (čeprav niti slucajno ne stekam)
ce pa se to dogaja vsako noc, pol pa ...user posted image

za mene je to enako, kot ce bi otroka pustila sama doma, starsa pa bi sla pit in žurat v diskoteko.

naj se javi mamica in razlozi. ane? najboljse za vse.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: omg
13.12.2010 12:15:52   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*



za mene je to enako, kot ce bi otroka pustila sama doma, starsa pa bi sla pit in žurat v diskoteko.





sej bi jih  kot skrbna mama vsaj posnela in potem pogledala, ane?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: omg
13.12.2010 12:18:28   
grahek85
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Če jo kdo pozna, mi naj pošlje podatke, da jo jaz naznanim. Če pa se bo kaj zgodilo, pa še vse oktobrke, ki ste za zlorabo vedele in ji kimale v podporo.




Pa še celotno vodstvo RR, ker na zlorabo ni ukrepalo......pa celotne uporabnice čveka na RR, ki so sicer obsojale zlorabo, polna usta obsojanja so jih, ja, ukrepale pa niso......

Naznani kar vse, razen sebe....

Aja, na kakšni podlagi pa jo boš naznanila.....kako boš opisala to zlorabo otroka.....? Ker snema otroka.....? Nemara strada otroka......?  Ker je enkrat izjavila, ko je bila verjetno zmozgana do amena, da ji je ljubši lasten počitek in spanje kot otrok.....?

Pa imate spet eno temo, kjer lahko nekatere sebe poveličujete do onemoglosti......


No vidiš, ti pa imaš temo, kjer lahko poveličuješ svojo superiornost, ker se ne spuščaš na ta nivo, da bi komentirala take zadeve... Pa je volk sit in koza cela user posted image

< Sporočilo je popravil grahek85 -- 13.12.2010 12:19:33 >


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: omg
13.12.2010 12:23:52   
Gwendolen
IZVIRNO SPOROČILO: grahek85

No vidiš, ti pa imaš temo, kjer lahko poveličuješ svojo superiornost, ker se ne spuščaš na ta nivo, da bi komentirala take zadeve... Pa je volk sit in koza cela user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: omg
13.12.2010 12:34:07   
magda_velepič
A niste pomislila,da je vse skupaj le provokacija???

_____________________________

Največja tragedija ni vreščeč hrup slabih ljudi temveč grozna tišina 'dobrih'.

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: omg
13.12.2010 12:37:45   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: magda_velepič

A niste pomislila,da je vse skupaj le provokacija???


ne.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu magda_velepič)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: omg
13.12.2010 12:39:26   
emibu
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: magda_velepič

A niste pomislila,da je vse skupaj le provokacija???


ne.



ne,pa tut če bi bila je provokator dejansko blesav.


_____________________________

Lep pozdrav Emibu!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: omg
13.12.2010 13:08:27   
urška
bolj ko berem tole, bolj se mi zdi bolno vse skupaj. snemat otroka? pa kaj misli, živjo v hiši big brother? naj raje vstane in naredi tisti dve flaši mleka, pa ne bo treba nič snemat.

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: omg
13.12.2010 13:25:33   
*mashai*
OMG!!! Ne, ne zgražam se nad oktoberko, ampak nad nekaterimi posti. Definitivno je njeno početje napačno, ampak a je res potrebno, da nekatere špilate neke svetnice, jo zmerjate, grozite z ustanovami, z državnimi organi, najraje bi jo »nabile na kol« na Prešercu, pa naj ji ljudje mečejo kamenje v glavo, pa najboljše, da se ustanovite nekakšen register, kjer bo za veke vekomaj zapisana, da ja nebi kdo pozabil (kot za pedofile)…kam smo prišli nouser posted image user posted image user posted image Kot eno kardelo, kjer se z anonimnostjo lahko podpihuješ svoj ego, si ga krepiš. Ste se nekatere mogoče postavile v njeno kožo? Sem že povedala, da njeno ravnanje ni pravilno, pa vendar berem le par postov o pravi pomoči, ne pa o tem kakšna mama je. A se vam je že kdaj zgodilo v življenju, da ste se zadeve lotili napačno, da niste točno vedeli kako bi naredili, da se vam je zdela trenutna odločitev pravilna…ja tudi pri svojih otrocih. Če se še kateri to ni naredilo in je popolna v vseh pogledih, častim kavo, mogoče se kaj naučim. user posted image No če pa niste popolne v vseh pogledih, si pa ob svojih napakah najbrž ne želite javnega linča in govora o tem kako najbolje, da vam vzamejo otroke,česar pa si, pa same razmislite. Torej preden še mene linčateuser posted image ; ja njeno ravnanje je bilo napačno, vendar kakor berem je nekaj od tega odnesla, če je pa še tole vse skupaj prebrala se pa gotovo ne more počutit dobro. Nekatere tukaj, pa od tega ne boste nič odnesle in boste naslednjič, ko neka mamica ne bo po vaših kriterijih zopet se preoblekle v detektivke in večne moralistke, perfekcionistke, klicale CDS, jo lovile na vsako besedo, dokler vam ne bo Interpol povedal da vas ma dost in da je še nekaj pameti na svetu, tako da je niste mogle vse pojest.user posted image user posted image "peace out"user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: omg
13.12.2010 13:27:10   
TomTaylor
AMEN.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: omg
13.12.2010 13:28:37   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*



za mene je to enako, kot ce bi otroka pustila sama doma, starsa pa bi sla pit in žurat v diskoteko.







sej bi jih  kot skrbna mama vsaj posnela in potem pogledala, ane?




user posted image user posted image user posted image


In res ne gre za poveličevanje, ampak samo, da poveš, da marsikomu ni lahko, pa - če ne drugega - vsaj nahrani svojega otroka, ko je ta lačen.


(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: omg
13.12.2010 13:33:21   
benika
Punce, tudi jaz dejanja dotične mmice ne podpiram, ampak a se vam ne zdi, da ste šle s svojimi nekaterimi izjavami vseeno malce predaleč? Samo vprašam.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: omg
13.12.2010 13:33:34   
emibu
IZVIRNO SPOROČILO: *mashai*

OMG!!! Ne, ne zgražam se nad oktoberko, ampak nad nekaterimi posti. Definitivno je njeno početje napačno, ampak a je res potrebno, da nekatere špilate neke svetnice, jo zmerjate, grozite z ustanovami, z državnimi organi, najraje bi jo »nabile na kol« na Prešercu, pa naj ji ljudje mečejo kamenje v glavo, pa najboljše, da se ustanovite nekakšen register, kjer bo za veke vekomaj zapisana, da ja nebi kdo pozabil (kot za pedofile)…kam smo prišli nouser posted image user posted image user posted image Kot eno kardelo, kjer se z anonimnostjo lahko podpihuješ svoj ego, si ga krepiš. Ste se nekatere mogoče postavile v njeno kožo? Sem že povedala, da njeno ravnanje ni pravilno, pa vendar berem le par postov o pravi pomoči, ne pa o tem kakšna mama je. A se vam je že kdaj zgodilo v življenju, da ste se zadeve lotili napačno, da niste točno vedeli kako bi naredili, da se vam je zdela trenutna odločitev pravilna…ja tudi pri svojih otrocih. Če se še kateri to ni naredilo in je popolna v vseh pogledih, častim kavo, mogoče se kaj naučim. user posted image No če pa niste popolne v vseh pogledih, si pa ob svojih napakah najbrž ne želite javnega linča in govora o tem kako najbolje, da vam vzamejo otroke,česar pa si, pa same razmislite. Torej preden še mene linčateuser posted image ; ja njeno ravnanje je bilo napačno, vendar kakor berem je nekaj od tega odnesla, če je pa še tole vse skupaj prebrala se pa gotovo ne more počutit dobro. Nekatere tukaj, pa od tega ne boste nič odnesle in boste naslednjič, ko neka mamica ne bo po vaših kriterijih zopet se preoblekle v detektivke in večne moralistke, perfekcionistke, klicale CDS, jo lovile na vsako besedo, dokler vam ne bo Interpol povedal da vas ma dost in da je še nekaj pameti na svetu, tako da je niste mogle vse pojest.user posted image user posted image "peace out"user posted image



ka bi zdej rada povedala,da mogoče le ni ta ženska bolna do konca in da mogoče kdaj skuha kosilo? ne me J****...in ja to je za linč na prešercu!


_____________________________

Lep pozdrav Emibu!

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: omg
13.12.2010 13:44:27   
*mashai*
Emibu dihaj dihaj...user posted image Ne vem nisem zdravnica oz. psihiatrinja, da bi lahko to ocenila, kar pa zagotovo vem je pa da se vsi ljudje motimo. Eni več drugi manj, nekateri nosijo večje posledice, drugi jih odnesejo brez. Veliko večino bi pa za kakeršno koli napako linčali, še sploh pa na forumu k smo vsi anonimni. Verjemem, da dotična punca ni slaba, so se dostiiii hujše stvari, ki jih starši delajo svojim otrokom in to namerno. Hočem povedati, da sveti ni črno-bel. Obstajajo nijanse, tko da človek ni nujno samo dober ali pa samo slab...Na podlagi enega posta, ki ga je večina tukaj prebrala, pa jaz nimam "jajc" ocenjevat, kakšen je človek, ker se nimam za "nevemkaj"

< Sporočilo je popravil *mashai* -- 13.12.2010 13:45:07 >

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: omg
13.12.2010 13:47:54   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ma glej, liliana. saj nobena sebe ne povelicuje, ce napise, da vstane, ko je otrok lacen in joka.to je popolnoma normalno za moje pojme.
pa če je to naredila samo 1x, pol nekako razumem. (čeprav niti slucajno ne stekam)
ce pa se to dogaja vsako noc, pol pa ...user posted image

za mene je to enako, kot ce bi otroka pustila sama doma, starsa pa bi sla pit in žurat v diskoteko.

naj se javi mamica in razlozi. ane? najboljse za vse.



V bistvu je mamica razložila.....na tisti temi, kjer ona debatira o tem......ne vem zakaj bi se morala tu "zagovarjati"......


(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?