|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
21.9.2011 10:48:40   
prfoxa
hehe, sem 'tipična Slovenka' - še zmišljevala se bom, pa vseeno user posted image  ...
Pupa, a mogoče kej več veš o teh stanovanjih z atrijem v BS3? mogoče pa ne bi blo švoh napisat kakšne prošnje, če že vsi pisarijo ...user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: pupa06

Baje se pričakuje veliko pritožb (poznam kar nekaj ljudi, ki se bodo pritožili), tako, da se bo vse skupaj po mojem še zavleklo. Pa tudi občina išče še nova stanovanja, ker jih ima premalo (glej jss zadnje novice). Stanovanja so pa (spet baje) še v Celovških dvorih, na Šmartinski (ta novi bloki), BS 3 za Bežigradom (stanovanja z atriji), Jarše.....

(odgovor članu pupa06)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
21.9.2011 21:50:30   
malinica1
IZVIRNO SPOROČILO: prfoxa

sicer pa ne vem, kaj bi večino folka sploh zadovoljilo ...??

a smo mi v redu??
1) oba sva Slovenca na trdi Č na konc,
2) oba sva že celo življenje prijavljena v MOL-u,
3) oba sva visoko izobražena,
4) rodila sem 4 otroke,
5) dobivamo samo otroške dodatke in
6) nismo socialni problem (brez ostalih soc. dodatkov).

Tud jz poznam kr neki nekulturnih južnjakov, drugač pa razmišljam bolj v tej smeri, da bo mogoče v tanovi soseski pestro in da bojo sosedje bolj komunikativni ... ne vem, mogoče sem naivna ;)




Haha prfoksa, super si, a boš moja soseda? user posted image Tud midva se štejeva skor (no ja 2 od 6 jih zadaneva :) )pod tvojo kategorijo, edino, da sva trenutno na točki, ko dobivava socialo..jebi ga, nihče od najinih ni bogat, tud na videz ne, midva pa se šele postavljava na noge, čisto sama. No pa jst nism iz mol, pa otroka mava samo dva, aja pa polovica nas je na trdi č polovica pa na mehki...šit..zdej pa ne vem, če se boste hotl družit z nami...ampak sv apa visoko izobražena pa kulturna tud :)! uf atriji sploh niso slaba ideja, ampak verjetno nama manjka kakšen otrok :). Kar se pa ostalih sosedov tiče, jst mislim, da bo svašta..od super ta južnih, k nam bodo pekli pite in kuhali kavo, k ne bo blema, če ti bo zmankal jajc, ker bodo sosedi itak vedno veseli k jim boš uletu na obisk(ne tko kot večino zadrtih slovencev, še dobro da mene mehča vsaj v enem priimku ć :)), bodo pa verjetno tudi taki k so socialni z razlogom, brez izobrazbe, z 8 otroki, brez poznavanja slovenskega jezika pa po možnosti še z dolgimi prsti...ampak jbg, svega in svašta boš mel, ampak na koncu->> multi-kulti je zakon!

(odgovor članu prfoxa)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
21.9.2011 22:19:25   
malinica1
Ko smo že pri taki temi o južnakih in podobno, super razstava je v narodni galeriji-razkriti obrazi rasizma..traja do 14. oktobra...priporočam..

< Sporočilo je popravil malinica1 -- 21.9.2011 22:20:14 >

(odgovor članu malinica1)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
21.9.2011 23:56:57   
prfoxa
jooooj, malinica1, ti, a veš, da ne vem, če si primerna za naš 'visoki nivo', hahahahaha ... izgleda, da bo tko kot v osnovni in srednji šoli - skupinice, klike, klape, ožji krogi, elite ... madona, sami 'izbranci'! bomo vidl, v kero družbo bomo izvoljeni ...

kje so šele froci! do njih še pršle nismo!! bohved, če bojo določeni Slovenci sploh pustil svoje potomce na igrišče!! pomoje bojo moji štirje edini s trdim č-jem med tamehkimi, hahahaha ... me boste prec razkrinkale v soseski user posted image

žalostno, žalostno razmišljate nekatere ... čeprav istočasno kobajagi "vsem privoščite stanovanje" ...

ej, pomoje tud, če bi se z Audijem Q7 nekam prpelala in ven zbezala naše 4 froce, bi me okolica ocenila za "socialni problem, ki molze državo z vsemi otroškimi dodatki" user posted image

... najhujš je to, ko me začne kakšen prou pametn prepričevat, kolk imamo mi otroških dodatkov ... bom začela kar odločbo s sabo nosit user posted image




(odgovor članu malinica1)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
23.11.2011 12:58:12   
prfoxa
hej!
nč se ne javte ... a ste že vse preseljene?!user posted image

no, mi smo včeri dobil klic z MOL-a (smo med prvih 30 na A-listi) in naj bi v enem tednu podpisal pogodbo ... stanovanje pa je v CELOVŠKIH DVORIHuser posted image user posted image user posted image

Torej - očitno je tista 'fensijada' v Polju predvidena za B-listo ... al kaj ...

sem šla pa mal počekirat Celovške dvore ... beda, beda, 'mesto duhov' ... mogoče bo kej boljš, ko bo naseljenouser posted image  vse razbito že zdaj, vandalizem, v enem od (praznih) stanovanj se je izkazalo, da so imeli 'seanse' s svečkami itd. Kurijo pa na polno user posted image

pa LP vsem (bodočim) sosedam user posted image

(odgovor članu prfoxa)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
24.11.2011 21:53:53   
Babies
http://14razpis.mojforum.si/

Vabljeni :)

(odgovor članu prfoxa)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
25.11.2011 12:20:17   
prfoxa
opa, nekomu se pa zelo mudi ... pobasat čimveč glasov ... volitve so tik pred vrati ... podpis pogodbe mamo že takoj v pondelk zutri user posted image

hvala, Babies za link, bom počekiralauser posted image  

(odgovor članu Babies)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
25.11.2011 23:13:00   
kovač
konec je
http://24ur.com/novice/slovenija/neprofitnih-stanovanj-ne-bo-vec.html

(odgovor članu Kiwa)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: neprofitna stanovanja-14.razpis
28.2.2012 13:31:02   
KlaraMay
http://24ur.com/novice/slovenija/neprofitnih-stanovanj-ne-bo-vec.html


Hmm zdejpa čist resno vprašanje. A bo nov razpis ali ne? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

KlaraMay - Srečna Aprilčica 2011 in Aprilčica 2012 :-)
http://forum.bucibuci.com (pridi pogledat !!!!!)

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 234
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?