|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški vozički baby boom
1.1.2011 16:33:08   
UOBERC
ali ima katera vozicek baby boom, ki se naroči preko interneta? Kakšne so izkušnje in zadovoljstvo? Cena je namreč dokaj ugodna za to, kar dobiš! Zdej me pa zanima samo še kvaliteta. So namreč nekje na primoresek pa se mi ravno ne gre dol samo voziček gledat, pa sprašujem vas! Ali pa, če je katera kje okoli Lj., da bi si ga ogledala!
http://baby-boom.si/ponudba/otroski_vozicki_babyboom/serija_3ycombo/59/otroski_vozicek_3ycombo_zelen_potovalni_paket/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroški vozički baby boom
1.1.2011 16:45:17   
gaya24
Jaz ga sicer nimam, smo pa imele zadnjič neko debato o vozičkih in ena kolegica ga ima in je rekla, da je super.

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroški vozički baby boom
1.1.2011 19:00:54   
UOBERC
aha! hvala!!! pa da vidim, kaj bodo še drugi rekli!

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroški vozički baby boom
1.1.2011 19:24:36   
Erdbeere
če si iz okolice LJ se ti splača zapeljat do Šmarce, v trgovini Urša jih prodajajo. Jaz ga sicer nimam, samo zgleda pa ok. 

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroški vozički baby boom
1.1.2011 20:29:55   
mini86
js ga imam in sem noro zadovoljna..nikol ga nebi menjala za kakšne dražje..od začetka me je motilo to da se ne more tko naštimat da se obrne otroka da gleda proti tebi ampak sem se hitro navadila, pa še to da nima tko da se mu dvignejo nogice gor ker je kr smotan ko je še manjši..no pa mi je tast naredil tak fajn vložek in je imel oz ima nogice lepo gor..
če bi se še enkrat odločala bi ga definitivno vzela..sem prav zaljubljena v ta voziček..mamo pa sivo kombinacijo..
pozimi smo imeli pa zimsko vrečo od jane


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroški vozički baby boom
4.1.2011 12:13:45   
total
Tudi jaz gledam tele vozičke in so prav luštni. mini86 mi lahko poveš na kolk se zloži,je velik,glede da je 3 kolesnik??

Lp


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroški vozički baby boom
4.1.2011 13:03:11   
mini86
ja to je pa kr velik..no mi mamo karavana in u bistvu druge nism gledala kako se zložijo samo vsaj kokr se mi zdi je kr al pa mogoče mal večji kokr ostali..

čeprav smo ga spravl tud že v starga cliotauser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroški vozički baby boom
4.1.2011 13:05:29   
Anonimen
Zdaj pri tanovem modelu vidim da so popravili ta kiks in se zdaj da nastavljat opora za noge, tako da super za to. Ker prejšnji model je imel to res smotano ... ena kolegica ga ima pa je ona sicer rekla da njej je ok, samo tamala je pa tako bogo not ležala z nogami navzdol, da je joj user posted image .  Jaz še marele nisem marala brez nastavljive opore za noge, kaj šele tavelik voziček.

< Sporočilo je popravil Otika -- 4.1.2011 13:08:37 >

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroški vozički baby boom
4.1.2011 13:26:50   
mini86
če so popravil je pa to res super..aj pravm men je tast naredu to oporo iz pleksi stekla pa pikapolonce gor in morm rečt da to še vedno uporabljamo-kokr mamo voziček v uporabi

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroški vozički baby boom
5.1.2011 9:31:26   
lilli35

Jaz imam tudi ta vozicek sem ga dobila od kolegice,men je super.Sedaj uporabljam kosaro:edino kar je ,je sprednje kolo  zelo vibriralo da je otrocka kar posteno rukalo,poklicali smo jih in so nam nek vijak zatisnili in menjali neko tesnilo.
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

če so popravil je pa to res super..aj pravm men je tast naredu to oporo iz pleksi stekla pa pikapolonce gor in morm rečt da to še vedno uporabljamo-kokr mamo voziček v uporabi

bi lahko dala slikico gor kako to zgleda,ker ko ne bom rabila vec kosare hvala

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroški vozički baby boom
5.1.2011 20:14:28   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: lilli35


Jaz imam tudi ta vozicek sem ga dobila od kolegice,men je super.Sedaj uporabljam kosaro:edino kar je ,je sprednje kolo  zelo vibriralo da je otrocka kar posteno rukalo,poklicali smo jih in so nam nek vijak zatisnili in menjali neko tesnilo.
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

če so popravil je pa to res super..aj pravm men je tast naredu to oporo iz pleksi stekla pa pikapolonce gor in morm rečt da to še vedno uporabljamo-kokr mamo voziček v uporabi

bi lahko dala slikico gor kako to zgleda,ker ko ne bom rabila vec kosare hvala



upam da ne pozabim ob priliki..drugače je pa to pleksi steklo v obliki črke l in potem en del potisneš pod nogice oz pod voziček drugi del pa je na tisti trikotni plastiki pri sprednjem kolesu..upam da si vsaj pribljižno predstavljaš


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu lilli35)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroški vozički baby boom
6.1.2011 10:26:49   
rado_vednica_
tudi jaz sem gledala danes voziček baby boom...in mi je tudi všeč in vse...vendar pa sem tudi jaz že slišala, da se sprednje kolo lahko "gunca" ko malo hitreje greš...včeraj sem videla tudi enakega v živo in mi je res simpatičen...vendar pa je to zame prvič in se bojim, da se ne bi prehitro odločila za nekaj, potem pa bi mi bilo žal...


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otroški vozički baby boom
6.1.2011 10:33:51   
mini86
kolo spredaj trese pri športnem delu če imaš zadaj preveč naloženo..npr js k zmer nosm povsod extra nabasano torbo mi je malo vibriralo, samo potem se na nasloniš glih na ročaje in gre..ni moteče ko pogruntaš za kaj gre

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu rado_vednica_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: otroški vozički baby boom
6.1.2011 12:45:04   
lilli35
mini86 hvala bom probala kaj naredit tako da ne bo lezla dol.

Glede pa kolesa so zelo prijazni in ti hitro opravijo tezavo.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: otroški vozički baby boom
7.1.2011 8:38:19   
zvezdica1980
IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere

če si iz okolice LJ se ti splača zapeljat do Šmarce, v trgovini Urša jih prodajajo. Jaz ga sicer nimam, samo zgleda pa ok. 


Kje pa je ta trgovina Urša-bi prosila za naslov, da si grem vozičke ogledat še v živo!!!!


_____________________________

Dreams are there to show you the way. Close your eyes and find out what they are trying to say. Love is just a second away. Make that magic rule, let the miracle stay...

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: otroški vozički baby boom
7.1.2011 9:14:06   
emma83
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica1980

IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere

če si iz okolice LJ se ti splača zapeljat do Šmarce, v trgovini Urša jih prodajajo. Jaz ga sicer nimam, samo zgleda pa ok. 


Kje pa je ta trgovina Urša-bi prosila za naslov, da si grem vozičke ogledat še v živo!!!!



Habjanova ulica 1, Šmarca, Kamnik


(odgovor članu zvezdica1980)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: otroški vozički baby boom
7.1.2011 11:49:21   
zvezdica1980
Hvala emma 83!!!!

Odprto imajo verjetno normalno vsak dan!!!! A obstaja kakšna njihova spletna stran?


_____________________________

Dreams are there to show you the way. Close your eyes and find out what they are trying to say. Love is just a second away. Make that magic rule, let the miracle stay...

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: otroški vozički baby boom
2.2.2011 14:46:50   
Aisha86
Evo še ena uporabnica BabyBooma. Imamo 4kolesnika oranžnga, k sm gledala na netu slikce sm se odločla za 3kolesnika,ko sem ga pa v živo vidla so se mi pa gume zdele tkoooo veeelike, da smo pol 4k vzeli. Res lepo vodljiv in stabilen, pa v fiat puntota ga brez problema zložm. Všeč mi je strehca k jo praktično skor do konca raztegneš. Tko, da če zapiha vetr al pa sonce sije ga lepo "zapreš" pod strehco. Res ima ta minus, da se ne da nogic gor zafixirat. To so zdej popravli samo pri 3k. Se pa tud jst znajdem po svoje in podložim z eno ploščico pod športni del in pol lepo gor stoji.
Ker zdej več al manj uporabljamo marelo, razmišljam, da bi ga prodala-če katero zanima...



(odgovor članu zvezdica1980)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: otroški vozički baby boom
3.2.2011 14:07:10   
škrpijonka
Kje vse se jih pa da videti?

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: otroški vozički baby boom
6.2.2011 9:49:28   
lore
mi imamo voziček baby boom že 3 leta, zdaj ga rabi že druga hčerka in je super.
sama pa potrebujem še neko info, če jo ima katera od uporabnic tega vozička. potrebovala bi buggy board, pa me zanima, od katere znamke paše na ta voziček. enega sem že kupila pa tudi vrnila, ker ni ustrezal.
hvala za pomoč.
lp

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?