|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2011 III.del
15.1.2011 23:55:17   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: lola_J
Mislim, da smo januarke že prehitele, ker se mi zdi, so one še vedno na drugem deluuser posted image

Lola, ne, ne, ne user posted image user posted image user posted image januarke bodo vsak cajt DRUGI del odprle - smo jih prehtele že davno, davno  user posted image user posted image user posted image .
Eko, pa še neki delim z vami, za one s Krana in okolice (ki niso vpisane med Gorenjske user posted image in/ali mamiceuser posted image ):
V okviru predavanj na temo POVEZOVALNO STARŠEVSTVO , vas toplo vabim na predavanje asist,Tite Stanek Zidarič,dipl.babice, MSc, IBCLC (mednarodno pooblaščena svetovalka za dojenje)na z naslovom Dojenje- znanost,umetnost in spretnost, ki bo dne 18.1.2011 in 22.2.2011 v kulturnem centru Hiša Kricekrace,Tomšičeva 14, Kranj. Vabljene nosečnice, doječe mamice, starši in vsi ostali.    
Za več informacij se vam oglasijo na št:040542773 (Susana Diez Rupnik)

Še neki sem hotla, vem, pa me je "sindrom Teyla" zagrabu user posted image . Pridem nazaj, ko žehto obesim user posted image .




_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu lola_J)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 0:23:32   
Nina33
Hja, spomin se ni vrnil... mogoče jutriuser posted image . Oziroma Zjutri user posted image .
Samo eno vprašanje, mal mim mogoče, ampak vseen: a kera pozna koga, ki bi mi za mesec, dva posodil špampek/zibko/košek user posted image Ker nad "ta velko" posteljo sem skor že obupala - no, obupala sem nad tem, de jo kmal dobimo user posted image in zdej ne vem, kam naj dam "novo" bitje spat user posted image . Sicer sta mojadva končno našla mehko košaro, sam  - glih na tla ga ne morem dat, kam na omarco se mi zdi pa mal čudn, čeprav vem, de ne bo kr ven skoču user posted image . Vozek (kamr bi košaro komot dala) je pa še vedno v uporabi za lepotno spanje (in temu primerno blaten v kolesa/podvozje user posted image ), ker sva z miškom zmenjena, de bo norti spal, ko bo "ta velko" posteljo dobil in ga nečem "lagat" user posted image (pa še da se mi ne s tem ukvarjat user posted image ). MAh, sej si bom kej zmisnla, sam če pa kera kero/kerga pozna...bom bla pa zelooo hvaležna user posted image .
Aaa, sem se le neki spomnila user posted image : jaz pa vem, zakaj je Maurica že rodila - smo ble Ferbruarke kao "zmenjene", de v ponedeljek začnemo s tretjim delom,a ne?user posted image ker se začne "uradna sezona" (vsaj po mojem štetju, ki je 2 tedna -/+ od PDPja). In ker ste/smo čveke.... se je sezona začela prej user posted image user posted image user posted image .
Lahko noč in lepe sanje! Da bi se zbudile spočite user posted image .


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 0:27:32   
Anonimen
To si pa dobr naštudirala ;)

Kaj še vedno nisi posteljice dobila? Kje si jo pa naročila?

(odgovor članu Nina33)
  Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 0:42:18   
Nina33
Mah, hotela sem jo kupit v E.Leclercu, konec septembra, začetek oktobra (moj spomin pa to user posted image ), ko je bila v akciji, pa so imeli le še prodajni eksponat in so jemali naročila - sicer so rekli že takrat, de jih bodo (po isti, zelo ugodni ceni) dobili šele v začetku decembra pa sem kljub kolebanju se odločila in jo naročla. In je še zdej ni user posted image . Sicer so mi v ponedeljek v prvo rekli, de ne vedo kdaj jih  bodo dobili, tko de je en napredek, ker prej je blo zmeri "druh teden" user posted image . Ma, zdej se smejem, drgač sem pa jezna user posted image .
Na, zdej se je pa sezona začela, jaz pa brez "osnove" user posted image . Ne, sej bo, sej mam domišljija user posted image .


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 0:56:35   
Nina33
Zdej grem pa probat spat - mogoče mi rata tko kt včeri user posted image .
Lahko noč in lepe sanje vsem!


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 1:58:45   
Anonimen
Jaz sem pa še kar pridna za faks delam. Upam, da hitro končam, da se spravim spat, ker moram zgodaj se zbuditi, da se bom naprej učila.

(odgovor članu Nina33)
  Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 4:36:15   
sara1986
Jutro:/ evo dans pa jst ne morm spat, kr ene cudne sanje, cist sm se napsihirala, :) hja nc, vidm da vse pridno spite, grem probat vsaj se za kako urco potegnit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 6:15:42   
HoneybeeMaja
Jutro!

Nam je pravkar odtekla voda in smo na poti v porodnišnico!user posted image

Držite pesti na nas 3!


_____________________________

Sometimes when you hope for a miracle,you get two...

(odgovor članu sara1986)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 8:49:42   
Jo@n

IZVIRNO SPOROČILO: HoneybeeMaja

Jutro!

Nam je pravkar odtekla voda in smo na poti v porodnišnico!user posted image

Držite pesti na nas 3!



Srečno!!!!!!!!!!

(odgovor članu HoneybeeMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 8:54:37   
tamy82
IZVIRNO SPOROČILO: HoneybeeMaja

Jutro!

Nam je pravkar odtekla voda in smo na poti v porodnišnico!user posted image

Držite pesti na nas 3!



Srečno in drži se Maja! Pa da bi čim prej lahko crtala tvoji dve štručki!!! user posted image user posted image

(odgovor članu HoneybeeMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 8:59:55   
hayabusa
IZVIRNO SPOROČILO: lil_

Little miss zakaj se rece, da ti predrejo mehur, ker ti dejansko ga. Slis se grozn, boli pa nic. Vzamejo taksno dolgo palcko(dolzine svincnika), za katero bi bla bol vesela ce jo nebi vidlauser posted image ampak kot sem ze rekla ne boli. Ja no ti prepici mehur in ti odtece voda. Lezis na postelji in se ti med nogami vlije topla voda-v primerjavi s predrtjem mehurja zelo neprijetno. No vsaj men, tut lulat nisem mogla v leze, tut ce sm se psihicno prpravla, cim sm zacutla da je toplo, sm cist refleksno nehala, tko da so me mogl dat sedetuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a to je spet odvisno od porodnišnice al se je v 15mesecih kaj spremenilo? ko sem šla jaz rodit so mi "mehur" predrli tako da si je G. na prst nataknil kos gume, ki je imel špiček - je zgledalo kot kondom z rogom user posted image in s tem mi je predrl mehur. Je pa tud meni blo "neugodno" zaradi tiste tople poplave med nogamiuser posted image in gospodična je na glavi imela čisto malo krastico ker jo je po glavi s tem potegnil

Honeybeemaja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image želim čim hitrejšo akcijo in držim pesti!!!!!!!!!

(odgovor članu lil_)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 9:04:16   
mateyci
Honeybeemaja držimo pesti in čim manj bolečinuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hayabusa)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 9:06:41   
trsica
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

Ja sliši se res, kot da nevem kaj naredijo z mehurjem in tabo :) Vem tudi, da ga dejansko predrejo. Je pa tak porod manj boleč, kot tisti, če ti prej odteče voda. Sicer je logično, ker je le voda, ki pomaga, da se otrok lažje rodi. Zato pa jaz pravim, da če ti voda oteče, da kle bi gel pomagal, drugače pa blažen žegen.


Saj ne predrejo tvojega mehurja za lulanje, ampak ovojnico v katerem plava otrok. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 9:19:35   
aktak
HoneyBeeMaja srečno, držim pesti!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 9:26:28   
sara1986
user posted image user posted image HoneyBeeMaja , user posted image  drži se user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aktak)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 9:44:08   
Patrisha
IZVIRNO SPOROČILO: HoneybeeMaja

Jutro!

Nam je pravkar odtekla voda in smo na poti v porodnišnico!user posted image

Držite pesti na nas 3!



ijeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drzte se! cim hitreje in brez bolecin!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HoneybeeMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 9:51:55   
Patrisha
takulele jutri pa je moj D-day user posted image . Torbo sem si spakirala, dedcu sem spakirala vreco kaj more prnest za tamalo ( ce se selucajno kaj izcimi jutri ). Morem povedat da mam ze neke mravlince...joj sploh ne vem kaj me caka.. najbols da grem 100 % prpraulena user posted image . Zdaj se sebe pofreziram, tace pobrijem, laske umijem, cune speglam, pospravim vse.. itd user posted image user posted image user posted image user posted image , ce me slucajno kaj preseneti.

sem pa vidla da so marcevke komaj na 2 delu na 43 strani ehehehehehhehe user posted image user posted image user posted image user posted image . Zdaj ne vem al smo me take gofle al pa one ne user posted image

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 10:06:42   
tanjusi
sem pa vidla da so marcevke komaj na 2 delu na 43 strani ehehehehehhehe . Zdaj ne vem al smo me take gofle al pa one ne

user posted image user posted image user posted image , me še na fb klamfamo strani, potem pa ne gre da bi povsod mele vse polno user posted image user posted image


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 10:12:43   
trsica
IZVIRNO SPOROČILO: HoneybeeMaja

Jutro!

Nam je pravkar odtekla voda in smo na poti v porodnišnico!user posted image

Držite pesti na nas 3!




Dajmo, dajmo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HoneybeeMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 10:24:09   
trsica
Zakaj imam občutek, da bom rodila med zadnjimi? user posted image Mož še vedno navija za 25. januar. Če sem že zdaj zamaknila za 14 dni, pa lahko še teh 9 dni zdržim, kajne? user posted image

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 10:25:10   
Patrisha
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

sem pa vidla da so marcevke komaj na 2 delu na 43 strani ehehehehehhehe . Zdaj ne vem al smo me take gofle al pa one ne

user posted image user posted image user posted image , me še na fb klamfamo strani, potem pa ne gre da bi povsod mele vse polno user posted image user posted image



no sej me tut, ampak tu nam je bolj domace :)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 10:26:52   
Teyla
meta21 ja takle mamo. Spomin je hujš od ementalerja. Sicer pa ementaler ni več primeren za primerjavo, kater sir ima več lukenj? user posted image   Hm, "sindrom Teyla" se sliši zanimivo, hvala Nina33. user posted image

cukica upam, da boš kmalu bolje oz da greš v Rim, pa se bolečine prenehajo. To čakanje res "ubija".

Mišyka ne vem, če ga bodo "zbezali" ven. Upam, da mi ne bo tega rekla 24-ega ko pridem na pregled.

tamy82 veš, da bom pazla nase. Moj ma itak naročilo od tasta in tašče, da me mora razvajat in skrbet zame. user posted image

HoneybeeMaja no, pri tebi se je tudi začelo. Srečno.user posted image user posted image   user posted image user posted image

Aja, sej res, sem pozabla povedat, da sva se z lil_ srečale, ane? user posted image Je bla tolk prijazna pa me prišla dol pogledat tik pred mojim odhodom. Sva rekle par besed, pol sem pa mogla it.

Patrisha zakaj je jutri tvoj D dan? Nisem vsega podrobno brala, pa sem to zgrešila, kot kaže. user posted image

**Pa Delfinka je sporočila, da so na pediatriji, ker sta obe mali nehali dihat. Najprej Eva, naslednji dan pa še Neža. Dobile sta hujšo obliko RSVja in so jima pljučka počla. user posted image Hvalabogu je imela Apnejo in so ju pravočasno rešili. Pa Eva je na aparatih, in uspavana. Za Nežo pa ne vem. So pa to stari smsi ker mi je pisala, ko sem bila v P, pa vam nisem mogla sporočit. Vse vas lepo pozdravlja.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 10:34:15   
Patrisha
IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

meta21 ja takle mamo. Spomin je hujš od ementalerja. Sicer pa ementaler ni več primeren za primerjavo, kater sir ima več lukenj? user posted image   Hm, "sindrom Teyla" se sliši zanimivo, hvala Nina33. user posted image

cukica upam, da boš kmalu bolje oz da greš v Rim, pa se bolečine prenehajo. To čakanje res "ubija".

Mišyka ne vem, če ga bodo "zbezali" ven. Upam, da mi ne bo tega rekla 24-ega ko pridem na pregled.

tamy82 veš, da bom pazla nase. Moj ma itak naročilo od tasta in tašče, da me mora razvajat in skrbet zame. user posted image

HoneybeeMaja no, pri tebi se je tudi začelo. Srečno.user posted image user posted image   user posted image user posted image

Aja, sej res, sem pozabla povedat, da sva se z lil_ srečale, ane? user posted image Je bla tolk prijazna pa me prišla dol pogledat tik pred mojim odhodom. Sva rekle par besed, pol sem pa mogla it.

Patrisha zakaj je jutri tvoj D dan? Nisem vsega podrobno brala, pa sem to zgrešila, kot kaže. user posted image

**Pa Delfinka je sporočila, da so na pediatriji, ker sta obe mali nehali dihat. Najprej Eva, naslednji dan pa še Neža. Dobile sta hujšo obliko RSVja in so jima pljučka počla. user posted image Hvalabogu je imela Apnejo in so ju pravočasno rešili. Pa Eva je na aparatih, in uspavana. Za Nežo pa ne vem. So pa to stari smsi ker mi je pisala, ko sem bila v P, pa vam nisem mogla sporočit. Vse vas lepo pozdravlja.



o boze mili user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image groza! kr kurjo kozo sem dobila!! upam, da se pupiki cimprej pozdravita!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa delfinki en vlki user posted image user posted image user posted image user posted image in smo z mislimi pr njej!

Teyla yo! je doma fajn spat a? ah ves kaj, ugotovili so ( no nvem kaj je sploh res user posted image al nasa zaba zaostaja za 4 t v rasti al pa je zastoj rasti ). Tako, mi je povedal g. Cerar pred 2 tednoma. In zdaj grem na UZ in ce se ni nic povecala mi bodo sprozli porod user posted image , tako, da grem kr redi stedi go. Seveda upam, da lepo raste in da so se res samo zmotli v PDPju, kot pa kaki zastoj.. ker ko sem zadnic ven stopla z ordinacije, bi se najrajs skup usedla od soka user posted image . Ampak pomagat kaj dosti tak ne morem, kot pa cakam in pocivam...

< Sporočilo je popravil Patrisha -- 16.1.2011 10:35:21 >

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 10:41:07   
Teyla
Patrisha držim pesti za tvojo pikico. Upam, da so se samo zmotili. Te meritve so včasih res nenatančne. user posted image   Upam, da se vse pošlihta tako kot je treba. Če bodo sprožili, boš pa tudi na nek način pripravljena. čeprav verjamem, da ni fajn.

Ja tudi mene je kar stisnilo za Delfinko. Nisem bila ziher, če naj vam sporočim, pa sem videla, da pozdravlja vse, tako da je verjetno želela vsem sporočit. Držimp pesti zanjo. user posted image user posted image

Z mojim pa šibava sedaj na morje na en izlet. Upam, da je tam kaj lepše vreme kot tu v Lj,ko je takšna megla. Lepo nedeljo vam želim. user posted image

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Februarke 2011 III.del
16.1.2011 10:42:51   
Patrisha
IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

Patrisha držim pesti za tvojo pikico. Upam, da so se samo zmotili. Te meritve so včasih res nenatančne. user posted image   Upam, da se vse pošlihta tako kot je treba. Če bodo sprožili, boš pa tudi na nek način pripravljena. čeprav verjamem, da ni fajn.

Ja tudi mene je kar stisnilo za Delfinko. Nisem bila ziher, če naj vam sporočim, pa sem videla, da pozdravlja vse, tako da je verjetno želela vsem sporočit. Držimp pesti zanjo. user posted image user posted image

Z mojim pa šibava sedaj na morje na en izlet. Upam, da je tam kaj lepše vreme kot tu v Lj,ko je takšna megla. Lepo nedeljo vam želim. user posted image



tnx, mnja jaz tudi upam na najbolse!
delfinko lepo pozdravi, pa smo z njo user posted image user posted image
sicer mi v Domzalah mamo tako meglo, da se ven ne vidimo, sicer nekaj sveti soncek, ampak do 4 bo glih ok...
Lepo nedeljo tudi tebi!

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Top položaji za seks v prvem trimesečju
V prvem trimesečju se žensko telo sooča z mnogimi spremembami, med katerimi je tudi ta, da ima ženska nižji libido, želj...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?