|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 15:53:09   
Precious
sami saj sirup je naraven,ni nobene kemije notri.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 15:55:24   
pety78
Dan,ko se nas je ena zdravnica končno usmilila in nam predpisala sirup,je bil za nas kot začetek novega življenjauser posted image


Kateri sirup pa?


_____________________________



(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 15:56:55   
pety78
Se je z svojimi vedezevalci-sestra, zgleda pogovarjal in evo, samo konja kupimouser posted image


Se priporočam za en "konjski las". A bo že ta teden? user posted image


_____________________________



(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 15:59:24   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Dan,ko se nas je ena zdravnica končno usmilila in nam predpisala sirup,je bil za nas kot začetek novega življenjauser posted image


Kateri sirup pa?


Istega kot imate vi-Prorektaluser posted image

Je pa res,da je pri nas ves proces trajal dobrega pol leta-preden se je dokončno znebil straha pred kakanjem...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 15:59:59   
Precious
malo za prebrat:http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:CtvmMxPjJYIJ:www.lek.si/si/skrb-za-zdravje/bolezni-in-simptomi/prebavila/zaprtje/+sirup+za+odvajanja+blata&cd=1&hl=sl&ct=clnk&gl=si

pety  jaz bi prosila naj ti da napotnico za pediatrično.Tam je zelo dober zdravnik dr. homan.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 16:02:51   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Se je z svojimi vedezevalci-sestra, zgleda pogovarjal in evo, samo konja kupimouser posted image


Se priporočam za en "konjski las". A bo že ta teden? user posted image



Ne bi vedla, kdaj pripotuje, las al konj..samo, jaz sem v Nemcijiuser posted image .
Sirup se pri nas dobi brez recepta, pri vas po moje tudi. Sirup za zmehcanje blata. Ampak bolj malo pomagauser posted image

< Sporočilo je popravil TaMaSa -- 18.1.2011 16:03:32 >


_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 16:03:04   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Precious

sami saj sirup je naraven,ni nobene kemije notri.

Pod naravno sem imela bolj v mislih prehrano in milo in podobne zadeveuser posted image

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 16:04:14   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: Precious

sami saj sirup je naraven,ni nobene kemije notri.

Pod naravno sem imela bolj v mislih prehrano in milo in podobne zadeveuser posted image



Kaksno milo to, kaj nic ne skoduje?

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 16:04:14   
Precious
Milo zame ni naravno user posted image   TaMasa pomaga pomaga sirup,ga je pa treba redno jemati in na začetku več,potem pa vse manjuser posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 16:05:25   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: Precious

Milo zame ni naravno user posted image   TaMasa pomaga pomaga sirup,ga je pa treba redno jemati in na začetku več,potem pa vse manjuser posted image


Saj ga, 2x dnevno. Sem ga sama probla, ker je tudi za odrasle a v vecjih kolicinah, pa sem kmal teklauser posted image , tamala pa nic:(

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 16:06:48   
Precious
Koliko si ji ga dajala?

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 16:08:26   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa
Sirup se pri nas dobi brez recepta, pri vas po moje tudi. Sirup za zmehcanje blata. Ampak bolj malo pomagauser posted image

Sirup pomaga pri mehčanju blata-težje pa omehča trdno odločitev malčkov,da ne bojo kakali,žal...
Kolikor sem pa seznanjena,pa ima veliko otrok med 2-3 letom težave z zadrževanjem blatauser posted image

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 16:09:26   
Precious
tale sirup ni samo za mehčanje ,ampak tudi za odvajanje.Ima obe funkcijiuser posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 16:10:22   
pety78
Malo prej me je tašča klicala, da je malo zvilo, ampak se ni vdala. Tolk jo tišči, ona pa se je metala na tla in se drla. Potem sta jo s tastom končno uspela dati na kahlico, pa nič. Jo tišči, ampak vse nazaj not potegne. Matra jo pa menda že cel dan. Tudi v vrtcu jo je vzgojiteljica dala večkrat na kahlico, pa nič. Katastrofa!
Takoj ko pridem domov, dobi glicerinsko svečko in spet bo veselo. Ajej!

Jaz dajem Kaji zjutraj 3 žličke Prorektala, torej cca 15 ml, zvečer pa eno. A mislite, da bi morala povečati dozo?


_____________________________



(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 16:11:57   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Precious

tale sirup ni samo za mehčanje ,ampak tudi za odvajanje.Ima obe funkcijiuser posted image


Ja, točno tako. Samo klinc, če je trdna odločitev, da ne bo kakala, močnejša... Kot je napisala Sami.


_____________________________



(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 16:12:51   
Precious
Takojšnji odvajalni učinek dosežete, če vzamete zjutraj na tešče 1 do 3 velike žlice sirupa z 1 do 2 dl vode, kave, čaja, soka ali mleka. Odvajanje tekočega kašastega blata sledi po približno dveh urah

tako smo mi imeli za takrat 3 letnega sina. 3 ŽLICE in ne žličke

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 16:14:37   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: Precious

Koliko si ji ga dajala?


9ml 2x dnevno. Pise od 4.5-9ml, 2x.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 16:14:49   
pety78
3 ŽLICE in ne žličke


Jaz dam te merilne, ki so priložene raznim sirupom. Velike, torej 5 ml. Mislim, da ni veliko manj, kot ena velika žlica, ali pač? user posted image
Nič, bom povečala dozo.


_____________________________



(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 16:18:15   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Malo prej me je tašča klicala, da je malo zvilo, ampak se ni vdala. Tolk jo tišči, ona pa se je metala na tla in se drla. Potem sta jo s tastom končno uspela dati na kahlico, pa nič. Jo tišči, ampak vse nazaj not potegne. Matra jo pa menda že cel dan. Tudi v vrtcu jo je vzgojiteljica dala večkrat na kahlico, pa nič. Katastrofa!
Takoj ko pridem domov, dobi glicerinsko svečko in spet bo veselo. Ajej!

Jaz dajem Kaji zjutraj 3 žličke Prorektala, torej cca 15 ml, zvečer pa eno. A mislite, da bi morala povečati dozo?


Preden ji das svecko, pri nas je tekocina v anpuli, jo probaj sama drzat na skoljki, tudi ce joka in se upira. Ne bo takoj, a naj bi uspelo. Takoj jo odnesi, ko vidis, da zacne nazaj tiscat. Kako pa pise, da se majhnim dozira?

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 16:20:46   
pety78
Ja, bova najprej malo na silo, ker svečke se tudi tako otepa, da jo moram zamotit, če ne mi ne uspe. Potem jo je pa strah revico, ko se ji približam in že vpije Ne svečko...Ojoj, revica mala! user posted image

Evo, doziranje:
Pri kroničnem zaprtju
Če zdravnik ne svetuje drugače, je običajni dnevni odmerek:
  • odrasli in mladostniki, stari več kot 14 let: v prvih 2–3 dneh zdravljenja 1–2 veliki žlici (15–30 ml) sirupa na dan, nato 1/2–1 velika žlica na dan,
  • otroci, stari 6 do 14 let: v prvih 2–3 dneh zdravljenja 1 velika žlica (15 ml) sirupa na dan, nato 1–2 mali žlici (5–10 ml) na dan,
  • otroci, stari 1 do 6 let: v prvih 2–3 dneh zdravljenja 1–2 mali žlici (5–10 ml) sirupa na dan, nato 1 mala žlica (5 ml) na dan.



_____________________________



(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 16:21:43   
pety78
Nič, grem počasi domov, upam da kakat. Najmanj ena bo ziher...mene živci poženejo. user posted image Za drugo pa stiskajte pesti, da bo čim manj boleče.

LP


_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 16:22:32   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Nič, grem počasi domov, upam da kakat. Najmanj ena bo ziher...mene živci poženejo. user posted image Za drugo pa stiskajte pesti, da bo čim manj boleče.

LP



Bom, nas tudi caka:(

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 16:22:46   
Precious
na silo jaz otroka ne bi nič držala. SE mu bo še bolj zamerilo. Doziranje določijo na pediatrični,kjer tudi imajo izkušnje in tudi delajo z otroci ki imajo zaprtje

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 16:23:53   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

3 ŽLICE in ne žličke


Jaz dam te merilne, ki so priložene raznim sirupom. Velike, torej 5 ml. Mislim, da ni veliko manj, kot ena velika žlica, ali pač? user posted image
Nič, bom povečala dozo.


Jaz  sem dajala kar jedilne žlice...drugače bi pa blo res smiselno zjutraj dat sirup,počakat,da jo požene in jo na silo posadit na kahlo...grozljiva zadeva,če mene vprašate,ponavadi so meni tekle večje solze kot tamalemu,ampak je boljša opcija,kot pa gledat dete,ki celi dan se muči-edini problem je pri tem najt pravo mero,ker na silo dat otroka na wc je meni sprejemljivo parkrat,če pa se to dogaja vsak dan,pa je vpašanje,če ne dobi otrok potem še večjega odporauser posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kako naj jo prepričam, da bi kakala?
18.1.2011 16:25:29   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Ja, bova najprej malo na silo, ker svečke se tudi tako otepa, da jo moram zamotit, če ne mi ne uspe. Potem jo je pa strah revico, ko se ji približam in že vpije Ne svečko...Ojoj, revica mala! user posted image boscki so res. Sama sem po teatru na wc-ju vedno cist na koncu z mocmi. Bi se najraje glasno zjokala od olajsanja in otroske bolecine:(

Evo, doziranje:
Pri kroničnem zaprtju
Če zdravnik ne svetuje drugače, je običajni dnevni odmerek:
  • odrasli in mladostniki, stari več kot 14 let: v prvih 2–3 dneh zdravljenja 1–2 veliki žlici (15–30 ml) sirupa na dan, nato 1/2–1 velika žlica na dan,
  • otroci, stari 6 do 14 let: v prvih 2–3 dneh zdravljenja 1 velika žlica (15 ml) sirupa na dan, nato 1–2 mali žlici (5–10 ml) na dan,
  • otroci, stari 1 do 6 let: v prvih 2–3 dneh zdravljenja 1–2 mali žlici (5–10 ml) sirupa na dan, nato 1 mala žlica (5 ml) na dan.





je tako, kot pri nas. Nic povecat, da ne bo se huje.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?