|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarski sončki 2011
31.1.2011 16:17:29   
Lu
Joj trebuh... Ko sem ga zagledala že v P me je skor kap. Ampak zdaj moram rečt, da gre pridno nazaj user posted image

Mi smo se tudi danes vagali in imamo že 3970g user posted image Mala full pridna.


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Januarski sončki 2011
31.1.2011 16:20:46   
pika27
itak me je vn vrgl. Pa k sem pritisnila, sem se spomnila na copy paste, sam je blo prepozn.

Uglavnem na hitro.

Danes smo se kopal, mali je ful uživaluser posted image Ga je tud stehtala in je v 8 dneh dobil 470g.user posted image Kljub temu, mam še vedno preveč mleka, si morm vsaj enkrat na dan pumpat... pa zadnjič sem vseeno spet dobila bulo pa vročino. Na srečo sem jo spet uspela odpravit doma, brez obiska zdravnika. Upam samo, da je blo to zadnjič, mi je zoprno k se mi to ponavlja.

Biogaia je zakon, tud jaz jo dajem. Sm jo tud prvi dajala. Krčev sicer (še) nimamo, upam da tko tudi ostane.

Čišča mi je tokrat čist čudna. Je že skor nism mela, pa se mi je včeri začela spet na polno vn vlivat. sicer je pa samo 11 dni minil od poroda, tko da se nč ne sekiram.

Punce uživajte s svojimi user posted image

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Januarski sončki 2011
31.1.2011 16:49:16   
rdečebela
ma isto naša... dokler je duda u ustih okej, ko ji pade vn je jok. in valda se naveličaš non stop ustajat in popravljat. mal pa tud more zajokat, da bomo usaj vedli al ma glas al ne  to je čist drugo kot kak histeričen jok. sicer pa najbrž vsaka mamica pocarta svojega malčka/ malčico, sploh sedaj na začetku, ko so še novorojenčki, kdo jih pa ne bi cartal. Jst sama za sebe vem, da sem zlo trd človek, pa tud drugi to vejo, tisti k me malo bolj poznajo. Pa se sedaj vsi čudijo, kolk sem se spremenila in kakšna sem do malčice, da sem skoraj drug človek. Pa prej sem vedno govorila da ne bom cartala nobenga, niti svojih otrok, ko pa prideš pred dejstvo... je to nekaj najlepšega kar lahko doživi ženska... Okej, malo sentimentalizma ne škodi, ampak... dovolj za danes
Lu - nekaj želim vprašati že dlje časa, pa vedno pozabim... ti si rodila 21.1. ane? Ali ne pripada ta dan še kozorogu?

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Januarski sončki 2011
31.1.2011 16:59:32   
agataema
Pri nas je pa tako, da sem jaz ful popustljiva in mila, mož je pa moje čisto nasprotje in je ful strog. Tako, da v vzgoji vlečeva neko srednjo pot. Se mi pa zdi, da res vzgajat sva začela sina tam pri enem letu, če se prav spomnim, pač da se malo nauči besedo ne in podobno. Jaz nisem za scrtlane otroke, ker ubogat morajo, ampak res mislim, da se to začne kasneje.

Pri nas je tudi z dudo ista fora in jaz čakam, dokler res ne zajoka. Dokler samo jamra, se mi ponavadi ne da vstatuser posted image .

(odgovor članu rdečebela)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Januarski sončki 2011
31.1.2011 18:53:57   
lorch
Uuuu! Smo že na novi temiuser posted image user posted image user posted image
Nekako ne utegnem na rruser posted image
Naša se je danes kopala, pa stehtala jo je babica in se je v 5 dneh zredila 210guser posted image . zdaj tehta že 3645g, kar je glede na vse tisto hujšanje pravi dosežek.
imamo pa težave s krči, tako kot pri taprvi, samo upam, da ne bo tako hudo, ker se je vleklo skoraj 4 mesece in me je kar malo izčrpalouser posted image .
No, in ker je spet čas za krče, moram it v akcijo.
Čau!

_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu agataema)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Januarski sončki 2011
31.1.2011 19:03:14   
Natalija28
Prodam oblekico za krst za fanta. Velikost je za 4-7 mesecev (cca 62-68 morda celo do 74?). Komplet je uporabljen eno uro in je kot nova. Komplet vsebuje hlače na rob, srajco, svetleč telovnik, metuljčka in frak-suknjič. Kompletek je res kot nov. Interesentke me kontaktirajte na ZS.

http://www.shrani.si/f/3e/pj/2725KetB/dscn2159.jpg



_____________________________

Junija pričakujemo sestrico najinega Matija.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Januarski sončki 2011
31.1.2011 22:16:39   
br27
Hojla mamiceuser posted image
Vidim, da je nova tema, jeeeeeeeeej user posted image user posted image user posted image
Jaz tukajuser posted image , še vedno nosečkauser posted image , prav grozno se počutim. Danes smo zadnjega in jutri je že Februaruser posted image . Najin mali user posted image  je pravi navihanček, noče venuser posted image . Upam da mi jutri sprožijo porod, ker zdaj sem pa že 41T in 1D noseča in mi je vse postalo že mučno, še sama sebi sem na potiuser posted image . Uradno sicer moj user posted image  ne bo Januarček, ampak jaz bi se vseeno kar vas držalauser posted image , če me hočeteuser posted image .
Tok fajn je brat vaše pogovore o dojenju, previjanju, sprehodi,..., jaz bi tudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, evo priznam, sem foušuser posted image . No sej vem da bom js tudi kmal, sam nisem si mislila, da bom tok mogla čakat. A mogoče katera ve, koliko časa drugače čakajo da sprožijo poroduser posted image , sicer bom jutr vse zvedla, pa pomoje dolgo me ne bojo več pustili - upam!!! Sem prav smešna, vsake dva dni se poslovim od sosede, ji pomaham, češ zdej pa gremuser posted image , no čez nekaj časa pa prilezem nazajuser posted image  in me čaka kava pri sosediuser posted image .
Mamice, lahko noč, upam, da se vam čez par dni javim in se pohvalim, da sem mamiuser posted image

(odgovor članu Natalija28)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Januarski sončki 2011
31.1.2011 23:07:38   
Tiasana
br27- držim pesti, da se bo začelo dogajat oz. da boš jutri že držala user posted image v naročju. Te totalno zastopim, kako se počutiš.

Se mi zdi, kot da bo ta nosečnost kar trajala in trajala.. Pa vaše pogovore tud jst z veseljem prebiram, samo se mi zdi to še taaakkooo dalečuser posted image . In ja, jutri je februar...user posted image

Mirno noč vsem mamicam in otročkom... in še tistim parim user posted image , ki še čakamooo...


(odgovor članu br27)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Januarski sončki 2011
1.2.2011 0:55:27   
planikica
IZVIRNO SPOROČILO: rdečebela
Lu - nekaj želim vprašati že dlje časa, pa vedno pozabim... ti si rodila 21.1. ane? Ali ne pripada ta dan še kozorogu?


Nisem Lu, ampak prijateljica je študirala astrologijo (jep, obstaja neke vrste šola, jaz prej nisem vedela zanjo) in smo imeli na FB luštno debato na to temo. Kakorkoli, letos je sonce vstopilo v znamenje vodnarja dne 20.1. ob 11:19.

(odgovor članu rdečebela)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Januarski sončki 2011
1.2.2011 8:19:55   
darchy82
IZVIRNO SPOROČILO: br27

Hojla mamiceuser posted image
Vidim, da je nova tema, jeeeeeeeeej user posted image user posted image user posted image
Jaz tukajuser posted image , še vedno nosečkauser posted image , prav grozno se počutim. Danes smo zadnjega in jutri je že Februaruser posted image . Najin mali user posted image  je pravi navihanček, noče venuser posted image . Upam da mi jutri sprožijo porod, ker zdaj sem pa že 41T in 1D noseča in mi je vse postalo že mučno, še sama sebi sem na potiuser posted image . Uradno sicer moj user posted image  ne bo Januarček, ampak jaz bi se vseeno kar vas držalauser posted image , če me hočeteuser posted image .
Tok fajn je brat vaše pogovore o dojenju, previjanju, sprehodi,..., jaz bi tudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, evo priznam, sem foušuser posted image . No sej vem da bom js tudi kmal, sam nisem si mislila, da bom tok mogla čakat. A mogoče katera ve, koliko časa drugače čakajo da sprožijo poroduser posted image , sicer bom jutr vse zvedla, pa pomoje dolgo me ne bojo več pustili - upam!!! Sem prav smešna, vsake dva dni se poslovim od sosede, ji pomaham, češ zdej pa gremuser posted image , no čez nekaj časa pa prilezem nazajuser posted image  in me čaka kava pri sosediuser posted image .
Mamice, lahko noč, upam, da se vam čez par dni javim in se pohvalim, da sem mamiuser posted image


br27 itak da ostaneš na naši temi user posted image . Kar se pa sprožitve poroda tiče, je meni G rekla, da sprožijo pri 41 t in 1 d, če ta dan ni ravno na vikend, ker sicer moraš počakati na ponedeljek. Vsaj tako so meni rekli. Ne vem če je povsod isto. Upam, da tudi ti kmalu dočakaš svojega user posted image .

Sicer ima pa naša pupa vsak dan drugačen ritem spanja. Včeraj je bila čez dan precej budna, pa sem upala, da bo zato ponoči več spala, se je pa zbujala na vsaki 2 uri. Sem pa ugotovila, da najrajši zaspi pri nekomu v naročju, da se crklja. Če jo damo v zibko zna kar malo dalj trajati. Upam, da zaradi tega ne bo postala preveč razvajena, ampak če tako hoče, jo pač pustim, da občasno spi kar pri nama.



(odgovor članu br27)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Januarski sončki 2011
1.2.2011 9:24:11   
januarcek2011
user posted image user posted image ojla cvekiceuser posted image user posted image
mi smo danes spali super in sicer od 23-7 zjutrej.mali se sploh ne zbuja ponoci nam kr pusti da se naspimouser posted image .pri taprvem je isto blo tko ,da smo spali po celo noc.
vcerej smo meli kontrolo za useska in je vse cool-hvala bogu.
zdej pa cakamo patronazno da pride in se bomo kopali.uuuuu bo spet uzivancijeuser posted image user posted image user posted image

sprehod-se nismo bli nic uzunej.je pa res ,da je zlo mrzlo.joj komaj cakam soncek pa da bo toplo.

hranjenje-mu kr nardim flasko in ga pustim da je kokr hoce(brez pretiravanja seveda) in vidim ,da se naje in ni vec joka .tko zdej zdrzi po 3 ure.prej je pa revcek ful jokov pa komej uro zdrzu brez joske.

agataema-a si ti mogoce z dolenjske?se mi zdi k da sem te zasledila tudi pri dolenjkah(se mi zdiuser posted image )
 
br27-zelim ti ,da bos mela hitr in lahek porod ,da bos cimprej cartala svojo user posted image

za danes so napovedal soncek ,njega pa od nikoderuser posted image .kok glupo vremeuser posted image user posted image

zdej pa letim mal pospravt k moj adrian tko pridno aja.teo pa pr babici hiso obraca na glavouser posted image user posted image user posted image

se slisimo............

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Januarski sončki 2011
1.2.2011 10:25:07   
BARBY_2007
br27 smo že dve ki smo še vedno nosečke...tud jst sem že dva dni čez rok pa se še nič ne dogajauser posted image , upam da ne bo treba poroda sprožiti ker so mi ga že pri prvem oin nimam ravno lepih spominov..tko da jst bi raje vidla da se zgodi naravno...sem pa tud jst že fouuš vsem ko vas berem...naslednji ctg imam pa šele v četrtek...


_____________________________

MOJ MALI SONČEK SE JE RODIL 26.2.2007 :))
SONČICA PA 6.2.2011 :))

(odgovor članu januarcek2011)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Januarski sončki 2011
1.2.2011 10:45:52   
talika81
no, da se še jaz preselim na tole temo.

naša Brina tudi lepo napreduje. od prihoda iz P smo se zredili za 300 g. je pa ful smešno, ker en dan se ne zredi nič, drugi dan pa ima za 50 g večjo težo. ampak pridno je.
glede mleka je pri meni tako, da moram čez dan enkrat še dat dodatek, ker nimam dosti mleka. pa tudi zvečer ji dam še malo dodatka, da se res orng naje.
drugače pa je mleka dovolj, da se naje.

tudi mi se ponoči zbujano 2x. spat gre mala nekje do desete ure, zbudi se pol med 2-3 uro ponoči in pol ponavadi nekje med 6-7 uro zjutraj. se najemo in pol zaspi spet nazaj. tako da je tudi naša pridna, kar se spanja tiče. podnevi pa jemo nekje na 3 ali 3,5 ure.

kdaj boste ve začele hoditi na sprehode? jaz jo bom verjetno jutri pričela mal "uvajat" na zunanji zrak. jo bom orng oblekla in boma šle za par minut na balkon. pol pa vsak dan malo dlje. čez vikend pa tako ali tako pravi lepo in klar toplo vreme, tako da mislim, da bo že za prvi sprehod.

našo tudi zelo kolca. pa pol ko zanalašč noče več se podojit, da bi nehalo. občasno mi jo rata prepričat, ne pa vedno. so pa res uboščki, ker jih tako kolca. jih res kar strese.

glede čaja: jaz ji ga tu pa tam dam. skuham ji pa domač čaj iz kumine in janeža in moram rečt, da kar pomaga, ker krčev skoraj nimamo. je pa res, da tudi jaz pijem čaj iz teh sestavin in mala dobi tudi z mlekom malo tega.
moram pa hitro na les potrkat, da ne dobimo krčev.



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu BARBY_2007)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Januarski sončki 2011
1.2.2011 10:58:21   
rdečebela
zdravo,
drage user posted image kolikor vas je še ostalo, iz vsega srca vam želim da bi že danes dočakale svoje user posted image držimo pestiuser posted image
stanje po današnji noči je naravnost navdušujoče user posted image user posted image zbudili smo se enkrat in potem še malo pojamrali, zdi se mi da jo nekaj napenja oz. lahko da je samo zdrak, s to dudo tako cmoka, da je najbrž čisto napihnjena. Pa še s temi kupčki se matramo. Ampak, super no, da je spančkala tako dobro. Pa tudi pri previjanju se ni tako drla kot ponavadi. Sicer je moja tetka vztrajno drsala v njo, tako da jo je zaposlila medtem ko smo se umivali. Pa tudi drugače se mi zdi, da če se kdo pogovarja z njo, da jo drži v naročju, da je kar pridna, se ne pritožuje. Seveda v primeru da je ona sita. Če je lačna je ne umiri nihčeuser posted image
Danes naj bi prišla patronažna, ampak naš popek je še vedno malo krvav, tako da se danes najbrž še ne bomo mogli kopat. Kdaj ste se vi prvič?
Pri nas pa sije sonček na polno, tako lepo zgleda, pa je le 2 stopinji in veter še vedno piha tako da...user posted image tudi danes bomo še ostali doma.
planikica - veš da nisem vedela da je s to strologijo tako, jaz sem bila sigurna da so ta astrološka znamenja fiksna... se pravi od tega do tega datuma... hvala za pojasnilo, pa sem zvedela nekaj novega. A to potem pomeni da je tudi naša mala vodnarka, ker se je rodila 20. popoldan user posted image jst pa že navdušena da bom imela še eno kozorogico v družiniuser posted image sej ne da verjamem brezpogojno v te zadeve, ampak nekatere stvari znajo bit kar pravilne.
Še nekaj me zanima, kdaj ste dobile rojstne liste po pošti, po kolikih dneh? Nam ga še vedno niso poslali. A ste že oddale vloge za otroške dodatke?


(odgovor članu BARBY_2007)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Januarski sončki 2011
1.2.2011 12:13:15   
darchy82
Pri nas je bila danes spet patronažna, da je stehtala našo pupo in user posted image prav lepo pridobiva na teži. Zdaj je že skoraj nazaj na porodni teži user posted image .
Mi je pa še šive ven pobrala, tako da upam, da bo tudi s tem kmalu bolje.
Pri nas bo prvo kopanje na sporedu verjetno začetek naslednjega tedna, se pravi okoli 14 dni po rojstvu. Danes je popek sicer odpadel, ampak še ni zaceljen.
Sicer pa upam, da bomo konec tedna lahko šli na prvi sprehod ali pa vsaj malo na dvorišče pred hišo, ker sem že en teden skoz v zaprtem prostoru user posted image . Groza!

Papirje bom pa tudi počasi začela urejati, čeprav še vedno čakam odpustne liste iz P. V soboto, ko smo šli domov, jih namreč nisem dobila, ker pač ni bil delavnik. Kr neki, glede na to, da imajo tam skoz dežurne dohtarje.

(odgovor članu rdečebela)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Januarski sončki 2011
1.2.2011 12:19:58   
Putka
rdečebela, patronažna je bila danes tretjič, pa popek še kar kaplja, meni je šive ven pobrala, kopali se bomo pa naslednji teden.. Pripadajo pa nam 4 obiski, ker je k meni prišla ekstra zaradi par šivov, mora zdaj nek nalog dobit, če bo treba še kak obisk več.. Za sprehode je rekla komot, tako da grem jutri za 10-15 minut ven, pa čeprav je bolj grdo.. Jaz moram malo na zrakuser posted image

darchy, bolj moraš sebe po CR pazit, če si že ok in več na nogah, potem ti tudi kratek sprehod ne more škodit..

pika27, če ti napiše tist ... we are sorry... pa si pozabila CRTL-C, stisni backspace, pa te vrže nazaj na tekst, potem pa kopiraj še enkrat.

Ja, pa že tukaj je ena napisala, da 20.1. ob 11h niso več kozorogiuser posted image , ampak zame je tole na meji isti šmorn..

Br27, Tiasana in Barbyuser posted image user posted image , zdaj je pa res že čas, da se nam pridružite v user posted image .

Jaz sem tudi pri Katji en "mesec" prej rodila, pa sem vseeno pri majčicah ostala.. So prav super punce, z enimi se še kar redno videvamo.

Jaz sem si včeraj popoldne pridno mleko črpala, 1 dl sem namolzla.. Ponoči sem sprobala in mu dodala ker je bil nemiren. Pa še po tri različne flaške sem prej očkata poslala, ker mu Nukova ni pasalauser posted image . No, spil je 40 ml, orenk rignil (se pravi tole anti-colic je en š...), se malo podojil... no čez eno uro je bil čukec spet pokonciuser posted image Tako da očitno ni ravno lačen ampak zgleda nočna živalca..

Previla sem ga pa ponoči 3x, 2x pa celega preoblekla, ker je bil čez polulan.. Tolk o tem, da ponoči ne previjamuser posted image .

So pa bambusovi bodiji iz BC zakon, če boste kaj nabavljale, edino cena je malo višja.. Jaz imam samo dva tamala, pa ju stalno recikliramuser posted image


< Sporočilo je popravil Putka -- 1.2.2011 12:22:27 >

(odgovor članu rdečebela)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Januarski sončki 2011
1.2.2011 12:46:47   
rdečebela
evo, pri nas tudi ravnokar bla patronažna... stehtala malo, smo že na 3810 g user posted image rekla je da se spet oglasi konec tedna, pa da se takrat zmeniva še za prvo kopanje. Meni je rekla, da pripada 8 obiskov patronažnih sester, ampak da je odvisno od posameznikov, pri katerih naredi manj, pri drugih več, odvisno od potrebe. Pri nas je bila danes četrtič, pa glede na to, da je use okej, imam občutek da ne bo prišla 8krat user posted image klicala je tudi v šempetersko bolnico, za slikanje kolkov pri 6ih mesecih, pa je rekla, da ni potrebno naročanje, da grem kar dol, na torek med 8h in 11h z napotnico od pediatra, ker imamo posvetovalnico itak pri 4ih tednih.
In ravnokar sem dobila rojstni list, joooj, kakšna zguba sem, seveda sem pozabila priložiti priznanje očetovstva, ker nisva še poročena, in sedaj na rojstnem listu ni podatkov o očetu user posted image zguba, zgubauser posted image no, mislim, da so napisali, da bodo priznanje očetovstva pridobili od CSD in mi poslali še en rojstni list, z vsemi podatki.
Glede sprehoda je tudi patronažna rekla, da načeloma naj bi počakali 3 tedne, ampak na mojem mestu bi tudi ona šla, konec tedna, ko bo kakšna stopinja več...

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Januarski sončki 2011
1.2.2011 13:52:13   
Lu
Živjo!

Naša noč tudi minila ok. 2x bujenje in to je to. Krasno.

Vidim, da smo okol tega znamenja razjasnili zadevouser posted image ... Je pa res, da sama sploh nisem šla gledatuser posted image user posted image

Jaz sem šla pa danes prvič ven... sama in Kin... za 10 min tok da se je polulal in nazaj. Ma mi je pasalo, res. Babici sta pa Mašo čuvali. Itak je spala. Naša zaspanka mala.

Kopanje. Mi se tudi še nismo. Mogoče jutri. Ker se mi zdi, da je popek že čisto ok.

Glede sprehoda z Mašo pa tudi upam, da bomo že šli. Mogoče res za vikend, če bo sonček.

Še eno vprašanje.... Slikanje kolkov v Lj porodnišnici... a se je treba naročit?


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu rdečebela)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Januarski sončki 2011
1.2.2011 13:59:06   
špica84
MI smo pa danes opravili prvi pregled pri pediatru.Poredili smo se za 1200g in zrasli za 5 cm.BIla pediatrinja zelo vesela in naju zelo pohvalila.Dobile sva še recept za ad3 ter dala je kri za hmg,ker je mami pri porodu ogromno krvi zgubila.In se je bala da ni slabokrvna.
Pri naslednjem pregledu imava kontrolo kolkov :)

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Januarski sončki 2011
1.2.2011 13:59:28   
pika27
IZVIRNO SPOROČILO: Putka

pika27, če ti napiše tist ... we are sorry... pa si pozabila CRTL-C, stisni backspace, pa te vrže nazaj na tekst, potem pa kopiraj še enkrat.



Thank youuser posted image Ubistvu sem že uporabla zdele.

Sem opazila da pol k sem še enkrat pisala mi je kej sfalilo in bi kakšno stvar lahko narobe razumele.

IZVIRNO SPOROČILO: pika27

Danes smo se kopal, mali je ful uživaluser posted image Ga je tud stehtala in je v 8 dneh dobil 470g.user posted image



Tole sem mislila v povezavi, da bom pri pediatru spet kregana, da mu dajem preveč za jest, kar se mi osebno zdi kr neki, k lahko še prehitr zgubijo to težo.

Glede kozorogcev, tud jaz sem upala, da bo naš kozorog, pa sem šla mal pogledat in zasledila, da nej bi otroci, ki so rojeni na prehodu znamenj imeli lastnosti obeh. Sicer pa itak ni važn kaj je po horoskopu.

Nam pa popek zdej po kopanju na polno krvavi spet, pa ne vem a je to od tega, ker ga je prekmal kopala al kaj? sicer je blo pr prvi isto, da je pol po kopanju začel ful krvavet in sem ji ga še ful dolg čistla. K prej je bil pa skor suh, glih mal vsakič. Kako je pa pri vas?

Naš je tud bl nočna ptica. Včeri je po kopanju cel dan spal, pa je bla ponoč spet žurka user posted image Jaz ga zdej podnevi kar mal budim, če mi preveč spi, ker je očitno čist zamenjal noč pa dan.

Voziček nam je včeraj uspel spravt v operativno stanje user posted image tko da zdej lahko gremo na sprehod. Čeprav jaz sem dons čist fuč, je bla včeraj tašča cel dan pri nas, ker je moj šel v službo in mi je cel dan pospravljala stvari, jaz pa pol nism mogla sedet na kavču pa gledat, ampak sem itak cel dan neki pospravlala pa delala. No ja mogoče pa jutr.

Nč grem jaz še mal počivat, pa se beremo.

(odgovor članu rdečebela)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Januarski sončki 2011
1.2.2011 14:37:56   
br27
Hojla mamiceuser posted image

Sam tok za informacije, pri nas še vedno nič, ctg ok, popadkov ni, otrok živahen,... bla,bla,blauser posted image . Naslednji pregled imam v četrtek, ctg+UZ, pol se bo pa odločil. Mam tak občutek, kot da je en dan dolgi kot cel teden. Aja pa še to, sem vprašala, kolk časa ponavadi čakajo, pazi odgovor: -če je ctg ok, otrok ok,..., tudi do 20dniuser posted image user posted image , kr nisem mogla verjet.
No ne bom več morila, grem malo ven na zrak, da se mal zluftam.
LP

(odgovor članu pika27)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Januarski sončki 2011
1.2.2011 14:48:17   
talika81
pri nas se pa popek še vedno drži, ampak je že čist na koncu. tak da mislim, da ta teden zna ziher odpadit. pri meni je bila patronažna že mislim da 4x, pa nič ni rekla, da mi ne bi več pripadalo.
tako da pri nas kopanje še ne pride v poštev.

sem jo pa prejle morala še enkrat na novo preoblečt, ker se mi je tolk pokakakala, da je prišlo vse skozi. men se je pa čudno zdelo, zakaj mi ne zaspi.

jaz sem že dobila tako rojstni list kot tudi davčno številko za Brino. papirje za doklade moram še oddat, dobila pa sem tudi že odločbo za porodniško. me je kar sama socialna delavka poklicala in vprašala, kako mislima koristit. in tudi spomnila me je na doklade. sem bila prav presenečena glede tega. user posted image

naročila sem se tudi v posvetovalnico - imava jo 17.2.. UZ kolkov pa imava 15.4., sem tudi dobila po pošti.

ja, vreme pa je res kislo in ni niti malo toplo. sem mislila, da bo kej sončka, pa ga očitno danes ne bo pri nas.


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu br27)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Januarski sončki 2011
1.2.2011 15:10:04   
Lora83
Dan!
Kako smo!!!
Mi smo super, mala samo spi pa papa.Ponoči se zbudi okol 4h in pol okol 7.30. In to je to!! Ko bi vsaj tako ostalo. Krčki so se malo umirili, odkar uporabljamo kremo in kapljiceuser posted image .

Mi še vedno nismo dobili ne rojstnega lista in ne izvidov od presejalnega testauser posted image , pa je že tri tedne okoli. Kdaj ste ve dobile?

Tistim, ki ste še vedno user posted image , želim da boste čimprej stisnile v naročje vaše sončke, mamicam pa veliko crkljanja.

Lepo se imejte in veliko se smejteuser posted image

< Sporočilo je popravil Lora83 -- 1.2.2011 15:17:14 >

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Januarski sončki 2011
1.2.2011 15:14:33   
Lora83
Dan!
Kako smo?? Naša je full pridna samo papa in pančka. Danes ponoči se je zbudila okol4h in potem ob 7.30. In to je to.

Jst rojstnega lista in izvida od presejalnega testa še vedno nisem dobila user posted image , pa je že 3 tedne okoli! Po kolikem času ste dobile ve?

Pri nas tudi noče bit sončka, da bi šli malo naokoliuser posted image

Tistim, ki ste še user posted image želim, da bi čimprej stisnile v naročje vaše sončke, mamicam pa veliko crkljanja!

Lepo se imejte in veliko se smejte

< Sporočilo je popravil Lora83 -- 1.2.2011 15:16:46 >

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Januarski sončki 2011
1.2.2011 15:18:44   
špica84
Jaz sem rojstni list dobila v 10 dneh po njenem rojstvu.Prebližno en teden po tiastem,ko sva domov prišle

(odgovor članu Lora83)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?