|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 15:40:19   
brkn83
midva z vrtca in bova zdej mal notri, ker je zunaj ful vroče.

Sem full ponosna na svojga škrata - prideva domov in on reče, mami lulal- in ga dam hitro lulat, potem se pa spomni, da bo še kakal in ga dam lepo na kahlo kakat in se on lepo v miru pokaka. Danes je že spet cel dan suh.........že zjutraj mu nisem dala plenice gor ko sem ga v varstvo peljala.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 5026
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 16:11:24   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

midva z vrtca in bova zdej mal notri, ker je zunaj ful vroče.

Sem full ponosna na svojga škrata - prideva domov in on reče, mami lulal- in ga dam hitro lulat, potem se pa spomni, da bo še kakal in ga dam lepo na kahlo kakat in se on lepo v miru pokaka. Danes je že spet cel dan suh.........že zjutraj mu nisem dala plenice gor ko sem ga v varstvo peljala.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 5027
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 16:15:51   
sjmm
evo nas...kuhna pošlihtana, želodčki polni, Jan se pripravlja za bejzbol, Miha za zaključni nastop, ker bo povezoval programuser posted image user posted image ...je pa prov nesrečn k ga je komar pičil glih pod popek in je seveda alergičen in mu je zatekl k 100user posted image ...sva že z vsem možnim zdrgnila, mhladila, namazala...upam, da bo zginluser posted image

drgač pa so široki nudli z omakco dons ful na plodna tla padl....so vsi krožnike polizali, še Majči k sem se bala d sploh ne bo hotu probat...pa je vse pojedel, ceu krožnik, sej sm mela tud juhco prštimano za vsak slučaj ....pa bo zgleda za ju3 počakalauser posted image user posted image user posted image user posted image

joj, ju3 pa gremo naše kravžlčkepoštrišt....jz sploh ne bom mogla gledat, mi gre že zdej na jok, sam sej vem dmu bo veliko manj vroče, če mumau skrajšamouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5028
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 19:17:39   
Onasiss
Helou...
na hitro, brala vas bom pol...
Se mi je zgodilo nekaj nemogočega, včeri med pospravljanjem se mi je v noht-do beline zarila 1  cm dolga in fulll tanka trska. Sva z Onasisom skušala s pimnceto ven potegnit pa ni šlo... mal me je bolelo, danes sem šla v službo, nakar sem se odločila, da bi bilo fajn če grem jaz to na urgenco ven potegnit.... in evo me ... mi manjka pol nohta ker drugače niso dobli trske ven....user posted image . user posted image ... skratka mal me kjluva, rano moram previjat na vsake dva dni.... še dobr da Onasis dela dopoldne, da lahko otroke spedena....




_____________________________

So what....

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5029
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 19:42:26   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Helou...
na hitro, brala vas bom pol...
Se mi je zgodilo nekaj nemogočega, včeri med pospravljanjem se mi je v noht-do beline zarila 1  cm dolga in fulll tanka trska. Sva z Onasisom skušala s pimnceto ven potegnit pa ni šlo... mal me je bolelo, danes sem šla v službo, nakar sem se odločila, da bi bilo fajn če grem jaz to na urgenco ven potegnit.... in evo me ... mi manjka pol nohta ker drugače niso dobli trske ven....user posted image . user posted image ... skratka mal me kjluva, rano moram previjat na vsake dva dni.... še dobr da Onasis dela dopoldne, da lahko otroke spedena....




o šit avčččččuser posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 5030
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 19:43:31   
Čebel@
user posted image spi,user posted image bo še malo zadremal pred večerjo,user posted image je pa šibal po AM ker ga imamo samo še za 1 obrok

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5031
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
23.6.2011 19:59:11   
Čebel@
VABLJENE:

http://www.ringaraja.net/forum/Mal%C4%8Dki_pal%C4%8Dki_februar%C4%8Dic_2009%2FVII%25del/m_5733391/tm.htm

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5032
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?