|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
14.2.2011 13:34:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Urša08)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   [Brisano sporočilo]
14.2.2011 13:36:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
14.2.2011 13:49:53   
sjmm
helov!

mali v mižulah, ta velka 2 na sadno-jogurtni malci

sm mojmu posplala orto romantikuš sms...bomo vidl če bo kej poštekau

zdej grem skončat kosilo

mladenka na poti domov

tamika...KOK SO IN STE FLETNIuser posted image user posted image user posted image user posted image SUPER ZGLEDATE, PA KOK MAJO LUŠNE MAJČKE

kolumbo...pocajtejte se!!!!!user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image komi čakam slikce s krsta ...po moje boste u nulo all inkluzivuser posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   [Brisano sporočilo]
14.2.2011 13:53:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sjmm)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
14.2.2011 14:09:33   
Čebel@
hey

vidim da me pogrešateuser posted image user posted image user posted image .....ponoči sem lepo mirno spalauser posted image user posted image user posted image ....ati je zvečer še user posted image  nagovarjal,da naj počaka vsaj toliko da sestrica praznuje RDuser posted image .....zjutraj me je zbudiluser posted image če sem okuser posted image

sem šla pa zaklučit bolniško in srečala simonokruser posted image user posted image user posted image ....pol sem šla pa k frizerjuuser posted image user posted image user posted image user posted image ......sem precej bolj svetla in ene lepe premenčke mi je dalauser posted image user posted image user posted image ...je pa to moževo darilo za user posted image user posted image user posted image user posted image ......rožice mi itak pomrejouser posted image

user posted image  jest kosilo-mož kuhaluser posted image user posted image user posted image

se pol še oglasimuser posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
14.2.2011 14:47:09   
brkn83
čebela- super da si se javila in da še vztrajaš doma. Sej še imaš kr nekaj časa, tk da se ti nikamor ne mudi. Kakšno slikco od nove frizure, pa čakamo.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
14.2.2011 16:11:31   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Deja

hej bejbe.... jaz sem v službi, pa mi sodelavka vsake pol ure dovoli da prečekiram rr, ker sem ji povedala da ne vem kaj je s Čebelco....
a se že kaj ve? sicer pa je danes lep datu,....
aja danes imam full fajni dan - če verjamete... delam 5.30-13 in imam potem izobraževanje od 15.30-20h romantika ni kaj!
lep pozdrav....
šibam...

hvala za skrbuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image meni je tudi datum všeč,ampak naj kar še malo počaka na toplemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
14.2.2011 16:12:44   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: simonakr

Dan! Evo jest na šihtu - dons ta dolga user posted image

Sm srečala Čebelo - je še v enem kosu, vse ok! Kolk je lušna nosečka (sej se že po slikah vidi da je ampak v živo je še bolj).

Zbiram ideje za torte - v soboto imamo žurko za 2 leti. letos samo družina ker moj dragi še ni za velike žurke, ga še vedno matra trebuh, mal pa tud že psiha, ker se vse skupaj tko vleče. Bomo not prinesli za najina rdja (imava oba okroglouser posted image ).
Darilo za princesko pa že imamo - 3 meterski trampolin! user posted image  Komej čakam da bo vreme da ga sestavimo. Imam občutek da bomo odrasli največ gor.

No gremo delat da bo kaj dinarčkov

joj simona hvalauser posted image .......pri nas bo okrogla torta za 15 kosov in gor Nodiuser posted image

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
14.2.2011 16:13:18   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

čebela smo mislile da si že na poti v Rimuser posted image user posted image user posted image super da si še 2 v 1user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ni še časuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
14.2.2011 16:14:32   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

ČEBELA KJE SIIIII A STA ŠLA PO PIŽOJČKA ZA VALENTINOVO....VSAJ GLEDAT GA PEJTA...JE NA VIČUuser posted image
sem mojmu pokazala pežojčka....pa noče celga,ker je tast klepar in če vzame kamboliranga par jurjev prišpara

kaj je Šime zvedu???

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
14.2.2011 16:17:19   
Čebel@
tamika.....kok ste luštniuser posted image user posted image user posted image

brkn....bom dala slikiceuser posted image


na hitr sem preletelauser posted image ......Hana krega opico,ker nagaja Nodijuuser posted image user posted image user posted image .......ati je v delavnici-mora nazaj zaslužit za mojo frizurouser posted image user posted image user posted image

lepo popoldne vam želimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
14.2.2011 16:39:49   
petrušk_
hitr na raport....sm mela včer cel spis napisan, pa se mi je comp izključuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za pop.... morm res nov filovc it kupt!!!

sobota - potepanje po bohinju....blo super
nedelja - zjutrej z očijem mal generalke v tastarmu delu, pol spanec naše miške, mi2 sva pa en film gledala, pol smo šli pa na kosilo, po kosilu pa na primorsko nekam na obisk k smo že od novega leta planiral...prišli dam ob 8h, malček zaspančkal ob pol 10h...smo meli res lep dan!!!

dons sva ble na kontroli pri P, ušesek B.P.user posted image user posted image user posted image user posted image , sam spet pa mal kašljamo....ampak zgleda da čist ok res ne znamo bit, tko da tole kar sprejmemo, naj tko le ostaneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

za vsak slučaj objavljam


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
14.2.2011 16:45:29   
petrušk_
prebrala vse, sam 3/4 pozabila....najbl ostalo v spominu:

čebelca...pa res nisi menda že hotla v rimuser posted image user posted image user posted image user posted image mal še počak sj boš kmal princa spoznala

kolumbo....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no comment res, pa upam, da pri šimetu ne pogruntajo kaj hudga....ab niso čist prjeli al kaj?? pa jurček...da bi le hitro se pocajtal, da te še tuki kak šok ne doleti....

kuj k se pozdravte, pa se dobimo nekje, v enem centru k majo igrala, da se bojo malčki mal zabaval skupej, prov?? urša, in ostale??...sjmm...tebe lohk jest poberem....drgač pa tud pr nas odločitev, da smo cel februar še doma....alpa še marc...odvisno od stanja teh hudičevih bolezni v vrtcu....zdj je sicer stanje že veliko boljše povsod, pr nas ni pr P nobenih vrst več, je reku, da se je ful umirilo.....

s tamiko sva mele že fb zmenekuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
14.2.2011 16:46:30   
Čebel@
petrušk.......naj gre zdravje samo še navzgor,ker ste imeli že dovolj sranjauser posted image user posted image user posted image

sjmm......upam,da se s tvojim pogovoritauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
14.2.2011 16:50:31   
petrušk_
evo še tole....dons povsod napišem in tud dejansko mislim!!!!!

NAJ DANAŠNJI DAN NE BO POPOLNOMA NIČ DRUGAČEN KOT VSAK DRUGI - IMEJTE SE RADI - VEDNO IN POVSOD


[img]http://www.najdi.si/multimediaservlet?url=I8o0Az7HI%2BwioMlq%2Bm%2BXjf8AckP36x01qbSgk6h9mLqjrrJwsRTIZyOZXg%2B280cVQ%2BtJiQq2IHE4Ftd%2F1NABCaIdqghlgwUKLAwXggzKYyaZE3Uth9OhcVOV6x9%2FTajJ&size=large&locale=sl&contenttype=image%2Fjpeg[/img]


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
14.2.2011 16:51:23   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

evo še tole....dons povsod napišem in tud dejansko mislim!!!!!

NAJ DANAŠNJI DAN NE BO POPOLNOMA NIČ DRUGAČEN KOT VSAK DRUGI - IMEJTE SE RADI - VEDNO IN POVSOD


[img]http://www.najdi.si/multimediaservlet?url=I8o0Az7HI%2BwioMlq%2Bm%2BXjf8AckP36x01qbSgk6h9mLqjrrJwsRTIZyOZXg%2B280cVQ%2BtJiQq2IHE4Ftd%2F1NABCaIdqghlgwUKLAwXggzKYyaZE3Uth9OhcVOV6x9%2FTajJ&size=large&locale=sl&contenttype=image%2Fjpeg[/img]



user posted image


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
14.2.2011 16:52:14   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

petrušk.......naj gre zdravje samo še navzgor,ker ste imeli že dovolj sranjauser posted image user posted image user posted image

sjmm......upam,da se s tvojim pogovoritauser posted image user posted image user posted image user posted image


tenkjuuser posted image user posted image


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
14.2.2011 16:55:06   
Čebel@
petrušk......kdaj se vidiva da ti dam fredija?

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
14.2.2011 17:10:45   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

petrušk......kdaj se vidiva da ti dam fredija?


drug tedn en dan, može??
ta tedn mam še mal gužvo...
ej kaj morm na socialni vse zrihtat za porodniško? a iz službe rabm samo obrazec o plačah pa materinsko in to je to, a?
kaj pa za paketek?
druzga pa itak ni nč treba, ane....??


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
14.2.2011 17:14:47   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

petrušk......kdaj se vidiva da ti dam fredija?


drug tedn en dan, može??
ta tedn mam še mal gužvo...
ej kaj morm na socialni vse zrihtat za porodniško? a iz službe rabm samo obrazec o plačah pa materinsko in to je to, a?
kaj pa za paketek?
druzga pa itak ni nč treba, ane....??

možeuser posted image
na CSdju dobiš zase in za moža obrazec....vama morjo v službi vpisat plačo in potrdit....ti rabiš pa samo fotokopijo iz materinske,kjer piše PDP(no meni ga sploh ni pogledala)......za paketek pa itak na temu obrazcu odkljukaš.....sepol ko rodiš dobiš v P en pildek,k ga mož nese na CSD.......to je pa vseuser posted image

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
14.2.2011 17:18:55   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

petrušk......kdaj se vidiva da ti dam fredija?


drug tedn en dan, može??
ta tedn mam še mal gužvo...
ej kaj morm na socialni vse zrihtat za porodniško? a iz službe rabm samo obrazec o plačah pa materinsko in to je to, a?
kaj pa za paketek?
druzga pa itak ni nč treba, ane....??

možeuser posted image
na CSdju dobiš zase in za moža obrazec....vama morjo v službi vpisat plačo in potrdit....ti rabiš pa samo fotokopijo iz materinske,kjer piše PDP(no meni ga sploh ni pogledala)......za paketek pa itak na temu obrazcu odkljukaš.....sepol ko rodiš dobiš v P en pildek,k ga mož nese na CSD.......to je pa vseuser posted image


zakaj pa še za njega rabim izpolnjen obrazec...??....čist mi je z glave ušlo.....to sm si jst kr iz neta sprintala....

okidoki...tenkju...k greva u sredo v radovlco da zrihtava pa še očetovstvo podpisat


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
14.2.2011 18:39:12   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

petrušk......kdaj se vidiva da ti dam fredija?


drug tedn en dan, može??
ta tedn mam še mal gužvo...
ej kaj morm na socialni vse zrihtat za porodniško? a iz službe rabm samo obrazec o plačah pa materinsko in to je to, a?
kaj pa za paketek?
druzga pa itak ni nč treba, ane....??

možeuser posted image
na CSdju dobiš zase in za moža obrazec....vama morjo v službi vpisat plačo in potrdit....ti rabiš pa samo fotokopijo iz materinske,kjer piše PDP(no meni ga sploh ni pogledala)......za paketek pa itak na temu obrazcu odkljukaš.....sepol ko rodiš dobiš v P en pildek,k ga mož nese na CSD.......to je pa vseuser posted image


zakaj pa še za njega rabim izpolnjen obrazec...??....čist mi je z glave ušlo.....to sm si jst kr iz neta sprintala....

okidoki...tenkju...k greva u sredo v radovlco da zrihtava pa še očetovstvo podpisat

na tem obrazcu piše,da bo koristil očetovski dopustuser posted image

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
14.2.2011 19:53:16   
birdy
Hoj, mi smo ok. Se navajam na nov računalnik, madona je tih, ga vžgem in skor vem ne da je prižgan. Da ne omenjam tipkuser posted image
Preživela prvo ljubijevo popoldansko, tamal je bil kr vredu, edin prejle sem mu uturila 50ml dodatka. Jah, nimaš kej, se bom pa fejst matrala da to ne bo velikrat potrebno. Včer nisem rabla nič dodat, dons sem pa mu. Čeprov mleko jst mam, sam on je lenobica še vedno, mi na zizah koj zaspi.

Kolumbo, k sem mojmu rekla če je Šimeta sreču me je vprašu, aja, pol je to bil on? Je reku da se mu je zdel k je bil avto pravi, tip ta prav, sam tečen je menda biluser posted image  Pa še Nelči mu je menda neki najedala. Smo pa drugač zdravi, sam mormo sami previjat prst in je šerl po mal robe (povoji, gaze, mrežico...). Vam pa user posted image  za zdravje, se mi zdi da jih vi zdele fejst rabite, no, pa še Petrušk pade v vaš razred".

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
14.2.2011 19:59:48   
sjmm
čer!

popoldne v svetu matematike za Jana

moj ni pršu domov kot rečeno, sam mi je en lep sms poslau...pa se nism preveč navduševala...d vidm če misl resno al so only words

majki že skopan, povečerjal, zdej še mleko in mižule...je pa popoldne spal uro in 15 minut...me je kr na rit metal od veselja...sm celo skončala kosilo u miruuser posted image user posted image

birdy...super d ste okuser posted image user posted image user posted image , upam, da se tud prstek poceli hitrouser posted image user posted image user posted image user posted image

petrušk...še za vaš kašelj...d se ga končno znebite user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kolumbo... za ata in Jurkota....user posted image user posted image user posted image user posted image ša mau za ostaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čebelc@...super d je mali še na toplem...je blo kr čudn k te ni blo...je mene tud že prešinlo d si odpotvalauser posted image ....super za frizurco in kosilouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   [Brisano sporočilo]
14.2.2011 20:10:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?