|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 7:52:43   
brkn83
Jutro.

Kako ste kaj? Js imam danes mal počitka, ker sem pa včeraj res na polno delala. Z delom sem končala ob pol osmih zvečer, pa sem bla potem čist hin...........sem sam še nika spat spravla in sem tudi jaz odjadrala kr v postlo. Me pa zato danes čaka še kuhinja za pospraviti.

grem hitro mal prebrat kaj ste načvekale.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 8:00:09   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Dragi Tristan

Danes je prav poseben dan saj je tvoj drugi roj. dan. Bodi zdrav, vesel in razigran, tvoje otroštvo pa polno smeha in igre s tvojimi bratci.


user posted image

lepo praznujteuser posted image user posted image user posted image user posted image



tudi mi ti želimo vse najboljše

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 8:00:11   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Dragi Maj!

Tudi ti danes praznuješ svoj rojstni da, kar četrtega že. Bodi zdrav, nasmejan in vesel fant, otroštvo pa polno smeha in topline.
user posted image


Lepo praznujteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



maj vse naj naj.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 8:01:41   
brkn83
user posted image

grem si en kapučin nardit.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 8:31:44   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

urša...si res lepo napisala in še vse lepe slikce prilimala, tko da se pridružujem tvojim slikcam, maju in tristanu pa želim veliko srečnih ZDRAVIH trenutkov in čimveč nedolžnih traparijuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mamicama pa vse lepo in pridne otročke....

se kar pod uršo in pretrušk podpišem!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 8:32:56   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

user posted image

grem si en kapučin nardit.


Brkn jaz pa tole rabimuser posted image user posted image user posted image danes še nisem do njega prišlauser posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 8:34:42   
Urša08
Danes pa je en čuden dan, tamaledva sitna, Eva bi se skoz nosila, pa še user posted image me fino matra. Ma sem totalno brez energijeuser posted image . Nejc itak pogreša vrtec, zunaj dež da še vn ne mormo nič v glavnem štala.

Vas preberem in pokomentiram ko se mi otroc mal umirijo.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 8:39:12   
Čebel@
jutrouser posted image user posted image user posted image

vsak na svojem delovnem mestu,mami pa RR in zajterkuser posted image user posted image user posted image .....zvečer sem še moža zmasirala in je spal ko user posted image user posted image user posted image user posted image ....nočka:lepo prespana,le s parimi obiski WCjauser posted image user posted image user posted image .....plan:pospravljanje(prah,sesanje...) in pa počasi moram narediti prostor za zibkouser posted image .....kosilo:rižotka


še user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse ki jih potrebujete

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   [Brisano sporočilo]
15.2.2011 8:41:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Urša08)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 9:28:33   
sjmm
dan!

ha, ha,...ja, no...priznam sms je bil zelo učinkovit...k je pršou domov, ga nism več spustilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...sam pol me je pa okol polnoči tooooook glava bolela d sm mislila d bom znorelaaaaaaaaaaa...direkt....sm 4 tablete požrla...pa se je šele okol 2 umiril...zgleda d sm zmozgana do skrajnosti...sam zdej bo že bolšuser posted image

zdej pičiva po štacunah

TUDI MI ŽELIMO MAJU IN TRISTANU VSE NAJBOLJŠE, ZDRAVO IN RAZIGRANO OTROŠTVO, DA BOSTA BREZSKRNA TEKALA NAOKOL IN SE VESELILA!!!!!!!!!!!!PA MNOGO LJUBEZNI, DARIL IN PRIJATELJČKOV!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image PA ZA PRIDNI MAMICI...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image [sm=smiley31.gif]

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 9:33:41   
sunny24
Dan! Kako smo?
Jst sem ko ena cota...Sem šla spat ob 3:30, Gaja je pršla domov ob 6:30 in ni hotla več spat... Uf, too much...Ma bom že prnesla not!   Zdej nism za nobeno rabo, razen da ji Jakca al pa Nodija šopam na netu...Mater kaka vzgoja...user posted image user posted image user posted image

V glavnem kaj smo zrihtale pri dohtarci...NIČ!!! Nam je dala napotnico za alergološko...Boo, bomo vidli.
Je bla pa full smešna ko smo šle v laboratorij...Ko so nas poklicali, je tekla not s stegnjenim prstom in kričala teta, teta...Je totaln freak na dohtarje, laboratorij,...Pa dohtarco je komandirala, kaj more nardit...Plučka poslušat, grlo gledat, uha,...Misilm...Dohtarco je kar trgalo od smeha! user posted image user posted image user posted image

Maju in Tristanu VSE NAJBOLJŠE ZA ROJSTNI DAN!!!


Vsem bubančkom en kup user posted image user posted image user posted image da se hitro pozdravijo!!!

Sm pozabla ostalo... user posted image

< Sporočilo je popravil sunny24 -- 15.2.2011 9:34:45 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 9:45:16   
birdy
Oj, jst zanič, glava me še od včeri boli za znoret. tamalidve bosta pomoje dons kr pri tašči bivakirale. 
Tristan in Maj vse najboljše, naj vama bo v življenju lepo!!!!
Tole je vse kar sem sposobna spesnit ker tud mislt ne morem od bolečineuser posted image  


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 9:48:04   
TAMIKA3
jutro / dan user posted image
mi na poti v P user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 9:48:51   
TAMIKA3
hvala za čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... slavljenec pa veselo praznuje v vrtcu user posted image user posted image

_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 9:49:55   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Dragi Maj!

Tudi ti danes praznuješ svoj rojstni da, kar četrtega že. Bodi zdrav, nasmejan in vesel fant, otroštvo pa polno smeha in topline.
user posted image


Lepo praznujteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


se pridružujemo čestitki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 9:51:16   
TAMIKA3
user posted image tortico dokončat / okrasit user posted image user posted image ... lep dan vsem skupaj user posted image user posted image

_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 10:20:07   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Danes pa je en čuden dan, tamaledva sitna, Eva bi se skoz nosila, pa še user posted image me fino matra. Ma sem totalno brez energijeuser posted image . Nejc itak pogreša vrtec, zunaj dež da še vn ne mormo nič v glavnem štala.

Vas preberem in pokomentiram ko se mi otroc mal umirijo.



upam, da se otrci mal zaigrajo, eva pa zaspančka, da si boš lahk eno kavo v miru privoščla.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 11:16:03   
MIHAILO
ojla punce ...kako ste kaj...mi smo ok ,zdaj smo te dni lepo napredoval tudi 55g nadan smo se zredile tako ,da upam da tako ostane...vsem ,ki ste ze pihnili 2.svecko z zamudo zelim vse naj,naj najvec pa zdravja...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vas grem malo prebrati...

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 11:19:35   
Čebel@
sem v eni mejčkeni dilemi:
v četrtek ima Hana RD in dopoldan bo v vrtcu in še predno bom jo  bom šla iskat,gre mož na pogreb in ga ne bo do večera,ko bo mala že spala....mož je v iber žalosten ker na njen RD jo ne bo videl niti minutouser posted image user posted image user posted image .....darilo sva ji mislila dat v četrtek,ko bi ona prišla iz vrtca.....ali ji ga naj dam sama(in pač s kamero za atija posnamem njeno reakcijo),ali naj ji dava darilo že jutri ali pa potem v petek?user posted image user posted image user posted image
dejte mi svetovat

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 11:27:33   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

sem v eni mejčkeni dilemi:
v četrtek ima Hana RD in dopoldan bo v vrtcu in še predno bom jo  bom šla iskat,gre mož na pogreb in ga ne bo do večera,ko bo mala že spala....mož je v iber žalosten ker na njen RD jo ne bo videl niti minutouser posted image user posted image user posted image .....darilo sva ji mislila dat v četrtek,ko bi ona prišla iz vrtca.....ali ji ga naj dam sama(in pač s kamero za atija posnamem njeno reakcijo),ali naj ji dava darilo že jutri ali pa potem v petek?user posted image user posted image user posted image
dejte mi svetovat

jaz bi v petek dala z mozom

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 11:57:10   
TAMIKA3
LJUBI MOJ NAJMANJŠI ♥ !!

ŽELIMO TI VSE NAJBOLJŠE ZA TVOJ 2.RD, DA BI BIL ŠE NAPREJ TAKO NAVIHAN IN NASMEJAN, PREDVSEM PA ZDRAV. NAJ BODO TVOJI DNEVI OTROŠTVA POLNI SMEHA, IGRE Z BRATCI IN NEIZMERNE LJUBEZNI.

HVALA, DA NAM POPESTRUJEŠ DNEVE :))))

IMAMO TE ZELO RADI ... ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
MAMI & ATI TER BRATCI MARIN & TIAN & MAI :* :* :* :* :*
user posted image



_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 12:02:23   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

sem v eni mejčkeni dilemi:
v četrtek ima Hana RD in dopoldan bo v vrtcu in še predno bom jo  bom šla iskat,gre mož na pogreb in ga ne bo do večera,ko bo mala že spala....mož je v iber žalosten ker na njen RD jo ne bo videl niti minutouser posted image user posted image user posted image .....darilo sva ji mislila dat v četrtek,ko bi ona prišla iz vrtca.....ali ji ga naj dam sama(in pač s kamero za atija posnamem njeno reakcijo),ali naj ji dava darilo že jutri ali pa potem v petek?user posted image user posted image user posted image
dejte mi svetovat


čebela js bi ji tudi dala skupaj z atijem, ali en dan prej ali pa kasneje. sej ni tolk pomembno. Sam po moje je lepše če to opravita skupaj.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 12:20:56   
Čebel@
mihailo,brkn.....se strinjam...Hani je itak vseeno kdaj dobi....bova kar v petek dalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 12:27:58   
Čebel@
kosilo skoraj kuhanouser posted image user posted image user posted image še solatko zrihtamuser posted image

vreme pri nas:user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.2.2011 12:53:01   
TAMIKA3
MADE WITH Luser posted image VE user posted image

user posted image

_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?