|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 17:32:01   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: mika

OMB, očitno so bili nekomu trn v petiuser posted image .

Ni mi pa jasno kako lahko kdorkoli svojcem prepove, da bi odprli krste. Če bi šlo za kakšne nevarne viruse bi razumela, tako pa ne.

Kaj pa če ti ljudje sploh niso umrli????


krst se običajno ne odpira, če je truplo zelo izmaličeno (prometna nesreča, strel v glavo,...)

od tu gre domišljija lahko po svoje... je pa luknjo sredi čela težko prekrit, tut z mrtvaškim make-upom...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 17:32:17   
Kerensa*
OK. user posted image

In tisto dokumenti, ki so (tajni ali ne) - kje jih hranijo?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 17:36:45   
Kerensa*
Sicer pridno gledam forenzike, Felicita, ampak - kako izgleda človek, ki se v avtu zaduši s plini iz auspuha? Je za odprto krsto ali ne?

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 17:41:29   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: mika

OMB, očitno so bili nekomu trn v petiuser posted image .

Ni mi pa jasno kako lahko kdorkoli svojcem prepove, da bi odprli krste. Če bi šlo za kakšne nevarne viruse bi razumela, tako pa ne.

Kaj pa če ti ljudje sploh niso umrli????


krst se običajno ne odpira, če je truplo zelo izmaličeno (prometna nesreča, strel v glavo,...)

od tu gre domišljija lahko po svoje... je pa luknjo sredi čela težko prekrit, tut z mrtvaškim make-upom...



Slišala sem za en tak primer, ko je mama dobila truplo sina iz vojske (bivša JLA). Rečeno ji je bilo, da je umrl v nesreči. Naj ne bi bilo v zvezi s kakšnim orožjem. Krsta je bila zapečatena, straža ob njej pa ves čas dokler ga niso pokopali. Nikoli ga ni videla, ne vedela kaj se je res zgodilo. Govorili pa so marsikaj.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 17:44:53   
Kerensa*
Tukaj sicer ni bila JNA, ampak pripadniki "AntiTerorističke Jedinice Lučko":

www.youtube.com/watch?v=8Kbi1HBXkjo

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 17:47:42   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Sicer pridno gledam forenzike, Felicita, ampak - kako izgleda človek, ki se v avtu zaduši s plini iz auspuha? Je za odprto krsto ali ne?


ko se zadušiš s plini iz auspuha (ogljikov monoksid), mislim da si kvečjemu mal moder (pa še to nisem ziher) pa menda lahko zgubiš pigment iz las, ampak drugih 'problemov' za odprto krsto jest ne vidim, vsekakor pa ne za to, da niti svojcem ne bi dovolil pogledat.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 17:51:28   
Kerensa*
Ampak... bila je vojna. Da bo nek vojak ubit, je bilo popolnoma realno pričakovanje. Da bo to specialec, je morda sicer manj verjetno (zaradi njegove izurjenosti), ampak je pa po drugi strani bolj verjetno, saj so bili specialci vsaj s strani nasprotnikov najbrž še bolj osovraženi.
Torej je vsakdo, ki se je šel borit v vojno, vedel, da lahko umre - in to je vedela tudi njegova družina.

In prav - ni se zadušil s plini, ampak ga je nekdo ustrelil. Se zgodi. Pravzaprav se dogaja v vojni, ne samo zgodi. Kaj je tukaj za skrivat'? Saj pokojniku, pa ne glede na to, kako je umrl, najbrž ne piše na čelu "ubil me je ta in ta".

Mislim... ne razumem.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 17:58:01   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Moje vprašanje je - kako zelo se vam zdi tole privlečeno za lase? Meni totalno.



Meni je tudi kr neki in grozno sumljivo se tole sliši. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 17:59:25   
Kerensa*
Sorodnikom pokojnih tudi - oz. sorodnikom enega od pokojnih (ostalih n poznam, ampak dvomim, da mislijo kaj drugače za preostale tri pokojne).

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 18:01:16   
trobentica123
Ah, kot sem nahitro prebrala gre za situacijo med vojno na Hrvaškem. Sama sem bila priča dosti lažem, ki jih je objavljala javnost. Verjemi da je bila vsa ta vojna en sam pokol in marsikdo je v tem času "izginil"... Mogoče bi bilo dobro, da si zelo previdna in paziš kaj raziskuješ!!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 18:03:57   
Kerensa*
Tudi o politiki ne vem dosti... Je imel kdo o današnjih hrvaških politikov kaj "prste vmes" pri "Oluji"?

(odgovor članu trobentica123)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 18:14:49   
ljupka
Kerensa koker se jaz spomnem je Jadranka Kosor bila Tuđmanova desna roka.
Res da sem bila še zelo mlada takrat,ampak imam pol familije na hrvaškem in vem kako je bilo hudo.Sploh nebi ljudje verjel,gdo je imel vse orožje v rokah,od 10l otroci,do 80 let stare mame,sve za veliku srbiju.
Moj ate je imel teto v Karlovcu.
Kaj če bi se ta dogodek poslal v Hag,pa naj oni raziščejo.Nevem ,a bi bilo to mogoče.Čist anonimno,da se tebi kaj ne zgodi.
Ne vem veliko o tem,tako da me lahko popraviš ,če se motim.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 18:23:58   
Kerensa*
Če bi se karkoli okrog tega počelo uradno (npr. izkop trupla, Haag ali podobno), poem morata to narediti (ali pa dati dovoljenje za to) vdova in/ali sin pokojnika. Ne poznam ju dovolj dobro, da bi vedela, ali sta pripravljena storiti kaj takšnega, ampak vsaj za sina, ki je pravi hrvaški domoljub (nekateri temu raje rečejo ustaša), sem pa prepričana, da bi rad izvedel, kako mu je umrl oče. Klinc pa to, da je označen za heroja in klinc to, da tako on, kot vdova dobivata pošteno pokojnino po pokojnem - važno je dejstvo.

Po 15-ih letih pa menda ja ni več nevarno... poizvedovati o tem? user posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 18:41:38   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

ko se zadušiš s plini iz auspuha (ogljikov monoksid), mislim da si kvečjemu mal moder
(pa še to nisem ziher) pa menda lahko zgubiš pigment iz las, ampak drugih 'problemov' za odprto krsto jest ne vidim, vsekakor pa ne za to, da niti svojcem ne bi dovolil pogledat.



Ja, ne bo držalo. Koža postane bolj roza (vem, ker se je moj ata zastrupil na šihtu) in v bistvu ni neke razlike. Izmaličenja nobenega, oprostite.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 18:45:33   
Kerensa*
Brskam po Internetu. Berem kopije haaških obtožnic, vojaške forume in cel kup drugega. In kaj najdem? Kopiram:

Provjereni izvori tvrde; N.N. osoba iz okolice Tomislavgrada, preuzela je pedesetak bačava od SFOR-a s neidentificirane sadržine. Jedan dio tih bačava je zakopan u polju. Doznao sam, da je za odvoz toga otpada, N.N. dobio 50.000 dojče maraka (odnosno, cca. 1000 DM po bačvi). Izvori potvrđuju sumnje, da se radi o osiromašenom uranu koji su, koristile međunarodne snage SFOR-a.

Radi se i otpadu u plastičnim vrećama, SFOR je zakopao u polju, nedaleko od baze SFOR-a, prema selima koja se nalaze u smjeru planine Ljubuše, dok je jedan dio, odložen na za sada, nepoznatoj lokaciji na Vran planini. Prema kazivanju više izvora, SFOR-ovci su viđeni 2001.g. i 2002. g., kako iz helikoptera u više navrata bacaju nekakav otpad u Buško jezero, u blizini Kazaginca. Buško jezero je cjevovodima vezano za rijeku Ruda, potrebnim za rad hidrocentrale, a ona utječe u Cetinu, i ulijeva se kod Omiša. O kolikoj mogućoj kontaminaciji se radi, prosudite sami. Indikativna je činjenica da je u posljednjih nekoliko godina u selima koja se nalaze u blizini Vran planine, umrlo je desetak osoba mlađe dobi od posljedica karcinoma, i to baš u predjelu gdje se nalazila baze SFOR-a.


Mogoče samo za dodatek... Te štiri specialce so tretji dan po dogodku prepeljali v dolino. Nimam pojma, kje na Vran-Planini se je zgodilo, karkoli se že je, ampak "sprejem krst s pokojniki" (če se temu sploh lahko tako reče), katerim se je "navadna raja" lahko poklonila, je bil v kraju, ki je bil prvi na vrsti, ko so se spusili z Velibita.

V TomislavGradu. user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 18:48:39   
mamamajča
Ok, Kerensa, jaz zdaj vseeno ne razumem čist prav. ok, ti si se zdaj vrgla v raziskovanje, ugotavljamo, da precej smrdi. Kaj zdaj? Kaj nameravaš, če karkoli odkriješ? Je varno? Mislim, brskat po tej us.rani zgodbi?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 18:50:42   
Kerensa*
Jaz bi rada samo ugotovila, kako je eden (no, kakor je eden, so najbrž tudi ostali trije) od teh specialcev umrl. Zato, ker to želi (iz)vedeti nekdo, ki mi je zelo pri srcu.

In (morbidno) ker ima moj sin enako ime in priimek, kakor eden od teh specialcev.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 18:58:28   
Kerensa*
Pha!

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:JpE5ffu2jaMJ:www.idoconline.info/digitalarchive/public/index.cfm%3Ffuseaction%3Dserve%26ElementId%3D475529+vran+planina+1995&cd=1&hl=sl&ct=clnk&gl=si&source=www.google.si


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 19:28:51   
*miska.mcc*
uh....hudo. pojma nimam kaj bi bilo. ampak sigurno se niso kar zastrupili z C in popadali kot muhe.
sam neki bi rekla. kerensa, jaz ne bi vrtala v to. nikol ne veš. sploh ne na tforumu, ko s petimi kliki izves vse podatke o uporabniku. (če si kdo zada tako nalogo.....ne mislim zalit RR. na splosno.) saj se ve, da se da hitro najti osebo po nicku.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 19:31:21   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*


sam neki bi rekla. kerensa, jaz ne bi vrtala v to. nikol ne veš.



user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 19:35:37   
Kerensa*
Kdor me želi najti, naj me samo vpraša, kje sem, pa bo izvedel.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 19:36:40   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kdor me želi najti, naj me samo vpraša, kje sem, pa bo izvedel.


sam a ves...."uni" ne bojo nič spraševali. če že.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 19:39:02   
Kerensa*
Močno dvomim oz. sploh ne verjamem, da bi se po 15-ih letih še kaj dogajalo, kar se tega tiče. Mene ne zanimajo potencialna skrivališča urana na Vran-Planini in podobno. Zanima me, zakaj so tisti vojaki umrli. Če so umrli zato, ker so izvedeli ali videli nekaj, česar ne bi smeli - naj se mi pa tako pove.

Ma, ja, klinac, saj imaš prav, Miška... V tem primeru bi me pa začelo zanimati, kaj so izvedeli oz. videli. user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 19:41:16   
*miska.mcc*
ma ne vem, lej....
ampak, ce ne bi šlo za mojega sina, moža, brata ali oceta, se ne bi vtikala v to.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Izvanredno pitanje
16.2.2011 19:41:56   
Kerensa*
Gre za osebo, po kateri je poimenovan moj sin. Poimenovan z razlogom.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




sex v nosečnosti
tailor

kolikokrat na teden imate spolne odnose v nosečnosti?

3 (20%)

2 (13%)

1 (30%)

več (5%)

nič (32%)


Število vseh glasov: 566

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!