|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Izvanredno pitanje
20.2.2011 0:24:00   
Kerensa*
Ne vem, kdo se zafrkava, Frodo. Jaz vem samo, kdo se ne.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Izvanredno pitanje
20.2.2011 0:29:31   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ne vem, kdo se zafrkava, Frodo. Jaz vem samo, kdo se ne.


Morda tisti, ki po tvojem filozofira... user posted image
Ali pac...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Izvanredno pitanje
20.2.2011 0:31:17   
Kerensa*
Belive me... I don't care. user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Izvanredno pitanje
20.2.2011 0:37:05   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Belive me... I don't care. user posted image


Zakaj pa potem sprasujes? user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Izvanredno pitanje
20.2.2011 0:37:49   
Kerensa*
Tega, kar ti pišeš, razlagaš oz. dopoveduješ, te pa res nisem vprašala. user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Izvanredno pitanje
20.2.2011 8:27:20   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Skuštrana - jaz sem samo prepisala, kar sem prebrala na Internetu. Če te zanima, s katere strani je prepis, pa prosim, počakaj do jutri, ker imam to na domačem računalniku, sedaj sem pa v službi. Carla del Ponte se pa tudi ni (vsaj mislim, da se ni) zaje*avala s tem, kar mene zanima.



Na internetu sigurno ne boš odkrila tople vode, potem bi jo že kdo pred teboj.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Izvanredno pitanje
20.2.2011 8:44:49   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Na internetu sigurno ne boš odkrila tople vode, potem bi jo že kdo pred teboj.

Ne razumeš. Ona bo prva.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Izvanredno pitanje
20.2.2011 9:17:56   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Na internetu sigurno ne boš odkrila tople vode, potem bi jo že kdo pred teboj.

Ne razumeš. Ona bo prva.


user posted image
Valda, da bo prva. Se še Carla skrije pred njo, sedaj ko je Kerensa Von kaj pa vem že kaj. Al kaj nam je že takrat "prodajala" ene zgodbe. No pa sej je vsaj enega od svojih javno izpostavljenih ciljev izpolnila. Upamuser posted image !

P.s.
K., ni lepo od tebe, da me daš na ignore ko te sprašujem o maturi. Ampak sej molk pove več kot tisoč besed.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Izvanredno pitanje
20.2.2011 9:21:51   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY
K., ni lepo od tebe, da me daš na ignore ko te sprašujem o maturi. Ampak sej molk pove več kot tisoč besed.

Morda so ji dali za maturo "odkrivanje nerešenih primerov".

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Izvanredno pitanje
20.2.2011 11:50:16   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Na internetu sigurno ne boš odkrila tople vode, potem bi jo že kdo pred teboj.

Ne razumeš. Ona bo prva.


Aha, potem se pa pardoniram pred veliko detektivko.Oz. vojno vohunko. user posted image

Ma, joj, Kerensa, saj nimam nič proti tebi ampak večkrat pa takšne ven mečeš da ne vem kaj naj si mislim. Ma, kje si bila pred 20 leti, potem balkanske krize in vojne sploh ne bi bilo, bi ti vse rešila user posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Izvanredno pitanje
20.2.2011 12:09:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Skuštrana - jaz sem samo prepisala, kar sem prebrala na Internetu. Če te zanima, s katere strani je prepis, pa prosim, počakaj do jutri, ker imam to na domačem računalniku, sedaj sem pa v službi. Carla del Ponte se pa tudi ni (vsaj mislim, da se ni) zaje*avala s tem, kar mene zanima.

Kdo je "supeRRkerensa", se mi pa niti sanja ne. user posted image



S količino razumevanja, ki ga imaš v zvezi s postavljenim vprašanjem - se ti ne more.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Izvanredno pitanje
20.2.2011 14:36:10   
Kerensa*
Dobro jutro, kokoške... user posted image . Kar lepo sem se naspala - hvala za vprašanje. user posted image Vidim pa (sicer še megleno, ker sem šele pri prvi jutranji kavi user posted image ), da še kar meljete in meljete. Predvsem o vsem tistem, kar z naslovno temo nima niti najmanjše zveze. Skuštrana - kakšna topla voda? Na Internetu poskušam najti kakršenkoli zapisek o tem, kaj se je takrat tam (uradno) dogajalo in kdo je bil prisoten. In zaenkrat sem zadovoljna s podatkom o tem, kdo je bil osebni šofer generala Bobetka in s tem, da je ta šofer še živ in da še vedno živi na Hrvaškem. Vsega ostalega pa ni ne na Internetu, ne pri Carli del Ponte, o tem sem skoraj prepričana. Razen, če kje najdem kakšen forum (ni jih malo in na njih sem že brala o dogodkih na tej poti v tistem času, o tem pa so pisali udeleženci), kjer bi se našel kakšen namig. Strewberry - a te moti von al'''' kaj drugega? Katere zgodbe, o čem? In glede mature nisi na ignore - če te zanima, pač poišči ta staro temo o tem (saj si že dovolj dolgo na RR, da veš, katero mislim) ali pa odpri novo in ti bom tam povedala, da bom prijavo oddala do 15ega, za*ebala bom pa v prvem tednu maja user posted image . Kaj pa tebi pove moj molk, pa pojma nimam user posted image . Milijonarka - tebe imam načeloma čisto rada, ampak vsake toliko pa res klatiš 3x hujše kozlarije od mene. Sploh takrat, ko se približaš nekemu čudnemu stanju a la Frodo in zafilozofiraš, ampak ej, saj o tem je bilo že dovolj napisanega, tako, da... nima smisla user posted image . Zadeva je simpl k pasulj - če se ne strinjate s tem, kar počnem, potem se še naprej ne strinjajte. Kritizirajte, poskušajte žaliti, dopovedujte, diplomatsko (ali pa kar direkt) me pošiljajte v določene rodilne organe ali psihiatrične ustanove, če želite - ampak saj menda ne verjamete, da boste spremenile moje mnenje? user posted image Toliko me pa že poznate, vse skupaj, z Zaro vred, da veste, kakšna sem. Just take it or leave it, ni druge. user posted image

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 20.2.2011 14:38:08 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Izvanredno pitanje
20.2.2011 16:42:00   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Toliko me pa že poznate, vse skupaj, z Zaro vred, da veste, kakšna sem. Just take it or leave it, ni druge. user posted image

Še dobro da te. Če ne bi te skupo napljatila.user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Izvanredno pitanje
21.2.2011 6:55:53   
Kerensa*
Če me nisi ti, me je pa moj g. Mož. user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 139
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?