|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 14:06:11   
Patrisha
biljana I in ostale drzite se, smo z vami user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 14:09:48   
Nina33
Našla!!! user posted image user posted image user posted image
Registrirana - ČESTITKE!!!
Tigrica - ČESTITKE!!!

Aktak - fina porodna in pridna punca user posted image .
Šebela - naš pije po cca. 20 minut na podoj, ampak čez dan tudi na eno uro hoče novo dozo user posted image . Se ne redi kot tvoja, čeprav je tut izredno priden - ima že 3690g - je dobil v tem tednu gor 440g .
Maurica - ne samo moža, tut sina maš pridnega user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: trsica

IZVIRNO SPOROČILO: tamy82


IZVIRNO SPOROČILO: trsica

Jaz sem šla pa včeraj zvečer z babnicami ven. Smo šle v kitajsko jest, pa potem še na sladico. Preden sem šla, sem napol nafutrala oba in naročila, naj ju dohrani. In pridem nazaj, pa on leži in gleda tv. Pa reče: Jaz imam otroke pošlihtane, pa ti?  Potem pa še tiho pripomni: Kaj si jima pa obljubila?  V glavnem, vsi so spali cel čas.  Čez pol ure pa budnica. 


To je meni nekam znano ... vedno, ko sem jaz zraven, je neki narobe ... če me pa ni, pa vsi pridni



Ja. Kaj se pa pritožuješ, da je toliko dela. Saj samo spijo.



user posted image user posted image user posted image Drgač pa enako user posted image user posted image user posted image . Sam de mene zavoha že na 100 metrov user posted image . De mam mal slab filing poj. user posted image

Antoninap - naš prvi je bil tak "lenuh" al pa še hujši (pa zlatenca ma tut prste zraven), jaz nisem nič dodajala, čeprav se ni redil prve tedne, je pa res skor ves čas na meni visel. Po ene 3,4 tednih je pa zalaufalo - vsaj kar se redenja tiče. Pomoje jo lahko dalj dojiš, če se ti da jo budit, z dodatkom pa tut ni nič narobe, se strinjam s tvojim. Pa jaz tut samo z ene na podoj, že od štarta, se pač naje in je to to.
Kapljic jaz ne dajem in jih ne bom še neki časa - ni neki ne vem kako nujno potrebnega (razen, če so ti res predpisali jih zaradi PREmehkih kosti, kar pa dvomim). So pa znane po povzročanju krčev. In še to. pred dvema letoma so jih predpisali šele po 1. posvetovalnici, pri 6.tednih.
Nam proti krčem pomagajo gtt. Gorenjskih lekarn, probaj - še vedno greš poj lahko po druge.

Še en vic:
Kakšna je razlika med spermiji in moškimi? Nobene... Na vsake dva milijona je eden dober :)

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 14:15:48   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Nina33

Kapljic jaz ne dajem in jih ne bom še neki časa - ni neki ne vem kako nujno potrebnega (razen, če so ti res predpisali jih zaradi PREmehkih kosti, kar pa dvomim). So pa znane po povzročanju krčev. In še to. pred dvema letoma so jih predpisali šele po 1. posvetovalnici, pri 6.tednih.


Kdaj jih pa zdaj predpišejo?

_____________________________



(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 14:41:37   
Nina33
Pojma nimam, zakaj, tut patronažna ne user posted image . Verjetno iz ziherancije. Čeprav - saj nismo na Otoku, de bi nam sonca manjkalo user posted image .
Še en štos:
Vpraša turist v londonu, kjer že peti dan njegovega dopusta samo dežuje in dežuje, fantiča "domorodca":
"Fantek, a pri vas zmeraj tako dežuje?"
Pobič odgovori: "Ne vem, sem šele 5 let star."
user posted image


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 14:45:08   
mateyci
IZVIRNO SPOROČILO: biljana l

IZVIRNO SPOROČILO: mateyci

IZVIRNO SPOROČILO: biljana l

ja pa če bo katera od vaju mateyci ali metulj v P z menoj,glej da boste pozdravile
vsaj veste kdo sem po slikah jaz pa vaju ne poznamuser posted image


Veš, da bomo. Samo kakor sedaj kaže, bom v P prispela šele enkrat polet...hiihihihuser posted image


kaj imaš v četrtek CTG???..jaz ga imam ob10 -ih pri dr.kost.


V sredo ga imam ob 11:30, tudi pri njej.

Danes sem ga imela skoraj eno uro. Še dobro, da imajo študentke prakso, da smo se mal pohecale.

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 14:46:55   
mateyci
IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha

biljana I in ostale drzite se, smo z vami user posted image user posted image user posted image



Hvala, saj vem, da tudi me user posted image enkrat pridemo na vrstouser posted image

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 15:18:14   
little*miss

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

IZVIRNO SPOROČILO: Nina33

Kapljic jaz ne dajem in jih ne bom še neki časa - ni neki ne vem kako nujno potrebnega (razen, če so ti res predpisali jih zaradi PREmehkih kosti, kar pa dvomim). So pa znane po povzročanju krčev. In še to. pred dvema letoma so jih predpisali šele po 1. posvetovalnici, pri 6.tednih.


Kdaj jih pa zdaj predpišejo?


Pred letom in pol so še jih tudi komaj v prvi posvetovalnici predpisali, zdaj pa sem dobila napotnico že v porodnišnici z navodilom naj jih začnem dajat pri 2 tednih. Jaz bom počakala do 6 tedna in bom takrat začela dajat, če pa bo že kaj več sončka takrat pa verjetno sploh nebom dajala.



_____________________________

*Tia - 27.8.2009*

*Jan - 8.2.2011*

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 15:59:06   
maurica
tigrica čestitke!!! user posted image user posted image user posted image

tamy, jaz sem tudi rodila v PO P, pa kapljic nisem dobila v P user posted image , verjetno bom zdej dobila recept na prvem pregledu. sem pa tudi jaz slišala, da znajo te kapljice zapirati. mi smo se končno rešili krčkov tako da mu jih ne bom dajala še zdej. pa računam, da bo končno sonček zunaj, tako da se bomo raje martinčkali user posted image

stekleničke za na pot; jaz naredim podobno kot meta, doma imam dve termovki (prekuhani vroča in hladna voda), na poti pa samo vroča voda (ohladiti se še vedno da). mleko dam pa v poseben lonček, razporejeno po različnih dozah. da bi dala že v flaške je sicer dobra ideja, ampak pri Anžetu nikoli ne vem, koliko bo pojedel (včasih 90 ml, včasih 60 ml).

tršica; pol ko bo šel tvoj v službo, boš pa kar boga, a? kako sploh spelje eden, če se oba ful dereta in jih je treba previti in nahraniti user posted image v glavnem, vsaka čast mamicam dvojčkov user posted image

meta; super izlet user posted image

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 16:02:07   
maurica
tistim, ki še kar čakate želim, da se čim prej začne kaj dogajati in da dobite svoje sončke user posted image

(odgovor članu maurica)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 16:10:39   
trsica
IZVIRNO SPOROČILO: maurica

tršica; pol ko bo šel tvoj v službo, boš pa kar boga, a? kako sploh spelje eden, če se oba ful dereta in jih je treba previti in nahraniti user posted image v glavnem, vsaka čast mamicam dvojčkov user posted image



A si videla delfinkino fotografijo na FB? Multitasking pomaga. user posted image Jaz dam enega na joško, drugega na flašo. No, pa saj itak nista pogosto tako zelo usklajena. Pa tudi moj ni ves dan doma. Ima še starejši svoje aktivnosti na katere ga mora vozit. Sem kar pogosto sama po par ur na dan. user posted image


_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu maurica)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 16:13:01   
tamy82
maurica ne vem, takrat ko sem jaz rodila so vsem dali recept za D3 kapljice ob odpustu ... mah sej brez veze, da dajejo tako zgodaj, ker dvomim, da kateri user posted image nima težav z njimi user posted image user posted image
Jaz tudi računam na sonček, je gotovo bolj naravno in manj boleče za vse user posted image user posted image

(odgovor članu maurica)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 16:14:18   
tamy82

IZVIRNO SPOROČILO: trsica

IZVIRNO SPOROČILO: maurica

tršica; pol ko bo šel tvoj v službo, boš pa kar boga, a? kako sploh spelje eden, če se oba ful dereta in jih je treba previti in nahraniti user posted image v glavnem, vsaka čast mamicam dvojčkov user posted image



A si videla delfinkino fotografijo na FB? Multitasking pomaga. user posted image Jaz dam enega na joško, drugega na flašo. No, pa saj itak nista pogosto tako zelo usklajena. Pa tudi moj ni ves dan doma. Ima še starejši svoje aktivnosti na katere ga mora vozit. Sem kar pogosto sama po par ur na dan. user posted image



Jah, vsaka čast tistim, ki mate dva naenkrat ... user posted image Vse se da, če se hoče, ampak jaz si ne predstavljam, da bi mela dva taka Vala zdej user posted image

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 16:43:44   
zasi
IZVIRNO SPOROČILO: tamy82


IZVIRNO SPOROČILO: antoninap

Pa še eno vprašanje glede kapljic Plivit D3 ... Brina jih je začela jemati v soboto in od včeraj opažam, da jo nekaj muči. Zjutraj, ko ji dam kapljico med prvim obrokom, težko zaspi nazaj in se zvija, probleme ima tudi ponoči. Glede na to, da na hrano pazim in prej ni bilo problemov, sumim, da so krive kapljice? Staršem od user posted image , ki so trenutno na smučanju v Avstriji, sem že naročila kapljice Oleovit, baje znajo manj zvijat.



Mi smo mu dali samo enkrat te kapljice (ko je mel mislim da 10 dni) in je mel 24ur po tem ko smo mu jih dali take krče, da sem kar rekla, da bomo še malo počakali. Sicer me je zadnjič sestra, ko sem klical v posvetovalnico, nadrla, da bi mu morala dajat te kapljice ... ampak kar naj ga pride ona potem tolažit user posted image user posted image
Tako da mi jih vsaj še en čas ne bomo dali, potem bom pa videla. Bom še kdaj provala, ma če bo spet tako, jih pač ne bo dobil.


Nekje sem brala, da se te kapljice paje po 3 urah izločijo z telesa. Torej mora biti reakcija vidna v roku teh treh ur. Dvomim pa da bi šele čez en dan bila reakcija. Jaz jih Juliji dajem in sicer ima krče, vendar ne vsak dan, tak da dvomim da imajo kapljice vpliv.

(odgovor članu tamy82)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 16:47:21   
Teyla
Tigrica čestitke za rojstvo sinčka user posted image user posted image

Jaz pa še nisem dobila kapljic, baje jih dobim v posvetovalnici. Zanimivo, kako se razlikuje od P do P, pa tako majhna državica smo. user posted image

(odgovor članu little*miss)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 17:27:07   
trsica
IZVIRNO SPOROČILO: tamy82

maurica ne vem, takrat ko sem jaz rodila so vsem dali recept za D3 kapljice ob odpustu ... mah sej brez veze, da dajejo tako zgodaj, ker dvomim, da kateri user posted image nima težav z njimi user posted image user posted image
Jaz tudi računam na sonček, je gotovo bolj naravno in manj boleče za vse user posted image user posted image


Mi smo tudi dobili recept ob odpustu. Jaz jima jih dajem dopoldne. Smo večinoma notri, ko je tako blesavo vreme. Pa še naše stanovanje je tako temno, brez dnevne svetlobe. Komaj čakam sonček in toplejše dneve. Potem jih tudi jaz ne bom več dajala.
Glede krčev pa ne vem. Nadja je tako neobčutljiva in ji ni prav nič. Prava baba. user posted image David pa ima po moje probleme prav z vsem- mojim mlekom, umetnim mlekom, kapljicami... user posted image Zdaj imamo že tretje mleko doma (Aptamil Conformil 1), pa BioGaia kapljice, pa zaprt je in ni kakal že tri dni. user posted image


_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu tamy82)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 17:52:59   
maurica
tršica; baje da zna Aptamil zapirat, čeprav mi nismo imeli težav s tem. jaz sem drugače zdaj prešaltala na Novalac (tudi tisti za krčke), ker kaže, da bomo na adaptiranem mleku ostali in so baje po Aptamelu otročki bolj zaliti in okrogli. pa tudi ta ful pomaga pri krčih, naš jih praktično nima več user posted image

meta; a je pri vas pomagal Aptamil pri krčkih?


(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 17:55:45   
valek
Punce,,.,,jaz sem dala danes ctg skoz-tam ni nič bistvenega pokazalo...mali pa je bil zelo divjo...nenormalno se je gibal...
mv je bil zaprt.... tako da mi je rekel da imam v sredo zjutraj ctg v porodnišnici....

sedaj pa imam eno vprašanje:
zdaj sem počivala malo, pa me je orng krč prijel spredaj in vzadaj,,,sm rekla dobro -pogledala na uro...in bila vesela...no nekaj takega pa sem sedaj prvič začutila....
no pol pa sm se vstala in se mi je vlilo ven neka tekočina,...sem šla na wc in videla polno neke svetlo rjave tekočine...ki sem je še potem spustila v školjko dosti...in pa seveda zaščitni vložek je poln... zdaj sm si dala vir80 vložek še na onega normalnega...in mi vsake toliko spet gre tekočina ven...
kaj bi top bilo? a je to mogoče od čepa kaj ali plodovna voda??
imam rahle krče ...
a je to že to???

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 17:56:01   
maurica
aja tršica, pa daj mu pred obrokom za spit malo kamilic ali pa komarčkovega čaja, to tudi pomaga pri zaprtosti.

pa bojo rekli, da babe kompliciramo, a ne? user posted image

(odgovor članu maurica)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 17:59:38   
maurica
valek, mogoče bi se bilo dobro it kar pokazat user posted image ali pa vsaj pokliči v porodnišnico pa povej situacijo!

plodovno voda ni, ker je čisto prozorna (razen če voda ni čisto ok). mogoče je čep, ampak je kar precej tekočine ... kaj pa vonj?

(odgovor članu maurica)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 18:07:50   
trsica
IZVIRNO SPOROČILO: maurica

tršica; baje da zna Aptamil zapirat, čeprav mi nismo imeli težav s tem. jaz sem drugače zdaj prešaltala na Novalac (tudi tisti za krčke), ker kaže, da bomo na adaptiranem mleku ostali in so baje po Aptamelu otročki bolj zaliti in okrogli. pa tudi ta ful pomaga pri krčih, naš jih praktično nima več

meta; a je pri vas pomagal Aptamil pri krčkih?




šit. user posted image potem je najbrž zaradi tega zaprt.user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: maurica

aja tršica, pa daj mu pred obrokom za spit malo kamilic ali pa komarčkovega čaja, to tudi pomaga pri zaprtosti.

pa bojo rekli, da babe kompliciramo, a ne? user posted image


jaz ga zdaj kar nalivam s čajem. itak, če je na flaši, da mora zraven še dodatno pit (pri dojenih ni potrebe). imam pa hippov čaj, ki je od 1. tedna dalje (tak, instant). user posted image

Ma ne kompliciramo, ampak odkrivamo toplo vodo. Tudi jaz. Jaz sem prvega izključno dojila, zdaj pa to čudo od mleka kombiniram. user posted image


< Sporočilo je popravil trsica -- 21.2.2011 18:10:52 >


_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu maurica)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 18:17:51   
Mišyka
IZVIRNO SPOROČILO: valek

Punce,,.,,jaz sem dala danes ctg skoz-tam ni nič bistvenega pokazalo...mali pa je bil zelo divjo...nenormalno se je gibal...
mv je bil zaprt.... tako da mi je rekel da imam v sredo zjutraj ctg v porodnišnici....

sedaj pa imam eno vprašanje:
zdaj sem počivala malo, pa me je orng krč prijel spredaj in vzadaj,,,sm rekla dobro -pogledala na uro...in bila vesela...no nekaj takega pa sem sedaj prvič začutila....
no pol pa sm se vstala in se mi je vlilo ven neka tekočina,...sem šla na wc in videla polno neke svetlo rjave tekočine...ki sem je še potem spustila v školjko dosti...in pa seveda zaščitni vložek je poln... zdaj sm si dala vir80 vložek še na onega normalnega...in mi vsake toliko spet gre tekočina ven...
kaj bi top bilo? a je to mogoče od čepa kaj ali plodovna voda??
imam rahle krče ...
a je to že to???



Mislim da bi to lahko blo to. Mogoče je pa plodovnica že tko zrela, da že ni več brezbarvna. Če boš mela redne krče kr pejd v P. Velik sreče! 

No men se je pol popoldne clo začela mal premikat v trebuhu, tko da me je mal nehal skrbet. Kašlam pa še kr ko en star desc!

_____________________________

IAN 7.11.2007
NEŽA 27.2.2011

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 18:19:51   
tamy82
Mi mamo tudi ta instant komarčkov čaj od Hippa ... a to je boljše dat pred obrokom? Ker jaz mu ga dam kakšen večer, če je res kriza, ma ponavadi po obroku (ne vedno takoj po dojenju, tudi pol ure, uro kasneje) ali ni tako važno?

valek vsaj pokliči v P, ker plodovnica je res brez barve, čepa pa ne vem če bi bilo toliko ... user posted image

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 18:30:47   
tamy82
Pri meni pa danes en tak tečen dan ... user posted image
Sem že skoraj cel dan sama doma, Vala pa stalno neki napenja in noče kej preveč spančkat ... user posted image Tako da sem sama sebi tečna, nikamor nisem šla skoraj od poroda in to mrzlo in grdo vreme mi gre že pošteno na živce, ker ne moram niti na sprehod ...
Potem pa še mojga nikoli ni doma niti ko ni v službi ... sej vem, da pač dela tudi druge stvari in da ta čas ne pohaja, ampak vseeno se počutim totalno osamljeno in zamorjeno ... Več kot "sej te razumem in vem kako ti je ... jaz bi an tvojem mestu že kdaj znorel" pa od njega ne dobim ...

Ah, še dobro, da lahko tu malo pojamram ...

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 18:59:03   
hel32
čVEKICE ČVEKASTE!!!!

V glavnem, na FB sem dala nekaj novih fotk.
Registrirana, častitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Tigrica, čestitke tudi tebiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Valek, če je plodovnica obarvana, kr idi v P, nič ne odlašaj preveč, lahko, da je mekonijska, in se otročku ne godi več dobro, pa srečno, dihamo s tabo!

Čaj, mi imamo Hippov komarčkov čaj- instant od 1. tedna dalje se lahko daje, jaz ji dam po flaški, če jo fejst napenja, +kapljice včaj.

D3 kapljice, tudi jaz sem jih dobila v P, z navodili, da jih dajam od starosti 7 dni dalje, po 2 na dan, jih tudi dajam, kajti zdaj res ni sonca.

Kaj več pa jutri, vsem mamicam želim kolk tolk prespano noč, ostalim pa , da se podvizate, počasi bo konec februarjauser posted image

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu tamy82)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 19:11:50   
little*miss
valek, upam da je to to in ujameš datum, ki ti je všeč user posted image Pa srečno

tamy, saj bo. user posted image Zdaj se še loviš, ko bosta pa z Valom ujela nek ritem pa ti bo boljše včasih da tvojega ni doma in lahko narediš kar ti hočeš. No, meni je zdaj lahko govorit, ker še je moj ta teden doma, potem pa bom verjetno isto jamrala kot ti user posted image Niti si ne upam pomislit, kako bo ko bom mogla za oba bit sama, ker mi moj zdaj res veliko pomaga. Pa glede vrtca nevem kako bom tamalo vozila. Takrat ko gre moj v nočno in pride iz nje bom tamalega njemu pustila, takrat ko pa bo delal cel dan pa nevem..Jana nebom v vrtec zraven vozila, tako da bo verjetno te dneve Tia doma. Eh..rajši dam vso to razmišljanje za en teden na stran in še uživam. Danes sem btw spala do pol 11, kaki luksuz je bil. Potem pa ga nebo več, ker se bom ob 7.20 mogla zbujat user posted image

Popek je že boljše, patronažna je rekla da še v četrtek pride pogledat, naslednji teden pa ga že lahko skopam. Krčke ima tu in tam, ampak ko podre konkretnega kupčka ali se pokaka je takoj boljše. Zvečer je spal celo noč zraven mene, ker nikakor ni hotel spat v košari. Sem ga eno uro dajala noter - je jedel, kupčka podrl, ga dam noter pa je začel jamrat. Sem parkrat ponovila vajo, potem pa se mi ni dalo več in sem ga dala na zizo pa je zaspal v trenutku. In sma tako spala. Mene je seveda takoj zmanjkalo, tako da si niti modrčka nisem zaprla in je potem bila zjutraj prava poplava.user posted image Ko sem se zbudila sem videla da je čisto vse mokro, vključno s tamalim. user posted image Celi desni bok, vse gor do rame je imel mokro. Sem ga šla preoblečt, potem pa sma itak dalje šla jest/spat. Potem več hb nisem spuščala user posted image

Grem zdaj Jana umit..lepo bodite

_____________________________

*Tia - 27.8.2009*

*Jan - 8.2.2011*

(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?