|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 8:04:16   
Natka23
Uh punce ste napisale, lepo da se razšišemo a ne.
lolypop  ja hitro imam, mi je zagotovila,. da se bo videl,če se pa ne bo se bom pa tolažila, da je prehiter in upala, da se čimprej bo.

je pa ta nosečnost vsekakor sprejeta na drugačen način, ma res toliko mi služba in Tjaša pobereta časa, da se včasih sploh ne zavem cel dan da sem noseča, zvečer pa je moj buši prviuser posted image user posted image V moji službi zdajh vsi vejo, povem glavni ona pa itak vsem, tak da tam vejo vsi, domači pač neuser posted image Povedala sem, pa ker delam v takem okolju, da sec moram pazituser posted image

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 8:45:13   
Itkica
diamantina, tudi meni nekaj čudno dela v trebuhu. Verjetno prebava,  ful sem napihnjena... v prvi user posted image sem čutila plod od približno 16. tedna, zdaj v 7. tednu bi bilo pa res prezgodaj. Spomnim se iz prve user posted image tudi, da sem od kakega 20.tedna naprej čutila kolcanje otročka po enih 3 x na dan. Zanimivo, tudi po rojstvu se je naši user posted image še kake tri mesece kolcalo 2-3x na dan.

Včeraj sem dolgo spala in prebudila me je huda slabost. Upam, da to zdaj ne bo pravilo...


Uživajte v nosečnosti in lep dan vam želim!

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 9:03:33   
_perla_
user posted image

PDP, nick, starost, število user posted image , število user posted image , pregled, NS, kraj
 
1. 11.
lollypop, 32 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 24.3., Gorenjska
pingi, 31 let,  3 user posted image , 2 user posted image , 15.3., okolica Lj.
cassy, 26 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 25.2., Maribor
 
 2. 11.
Itkica, 31 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 28.3., Primorska
 
 3. 11.
_perla_, 1 user posted image , 0 user posted image , 1.4., Štajerska
bey86, 24 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 25.3., Primorska
 
4. 11.
  panda22, 2 user posted image , 1 user posted image
coccinella, 32 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 7.4., okolica Ljubljane
5. 11.
3masha, 25 let, 3 user posted image , 1 user posted image , 31.3.
 
6.11.
Rakica7, 28 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Ljubljana
7.11.
8.11.
Sarchi, 2 user posted image , 1 user posted image , 4.4.
diamantina, 25 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 30.3., Štajerska
amarnat, 28 let, 2 user posted image , 1 user posted image , Mariborsko okrožje

9.11.
Natka23, 26 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 16.3., Šmartno ob Paki
smeška83, 27 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 17.3., Gorenjska

razgrajačka, 32 let, 4 user posted image , 2 user posted image , Ljubljana
10.11.
lakaya, 34 let, 3 user posted image , 2 user posted image , 31.3., Gorenjska
mavrica24, 32 let, 2 user posted image , 1 user posted image
11.11.
12.11.
Subsonica, 2 user posted image , 1 user posted image
Kamca, 1 user posted image , 0 user posted image
13.11.
14.11.
15.11.
buši1980, 30 let, 3 , 2
16.11.
jernejav, 32 let, 2 user posted image , 1 user posted image
17.11.
Anonimna LJ, 2 user posted image , 1 user posted image
18.11.
19.11.
20.11.
21.11.
22.11.
23.11.
24.11.
25.11.
26.11.
27.11.
28.11.
29.11.
30.11.
x.11.

m_nova, 32 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 22.3., Celje
anilu, 2 user posted image , 1 user posted image , 14.3., Velenje
teodora75, 2 user posted image , 1 user posted image , Ljubljana
Medea10, 2 user posted image , 1 user posted image
jagodaaa, 25 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 1.4., Novo mesto
indijana, 1 user posted image , 0 user posted image , 8.4.
Maja_V., 33 let, 1 user posted image , 0 user posted image
 
frnikola982, 15.3.


SKUPAJ NAS JE user posted image : 31

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 9:23:35   
tassika
No pa da se še jaz pridružimuser posted image

Za seznam: 3 nosečnost, doma imamo eno 16 mesečnico. na pregled se še nisem naročila. PDP mislim da bo 18.11.

Prvič sem imela rok 23.11. pa sem padla v oktober, tako da močno upam, da sedaj ostanem z vamiuser posted image

Diamantka glede porodnišnice jaz ne upam nič čakat, prvič je bilo ekspresno v 4h od prihoda tjauser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 9:45:38   
buši1980
Dobro jutro punce, kako lepo vas je brat user posted image , ene ste že kar v 7. tednu, čas res hitro beži, da bi le tako hitro minilo do 12. tedna, mene je zelo strah, ker se že imela SS-je, sam moram misliti pozitivno pa bo boljeuser posted image .

Danes sem v lekarni kupila femibion 1, a ve tudi kaj pijete?

Za prve dve nosečnosti sem pila samo tifol, sedaj pa je vse novo user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 9:54:10   
tassika
Buši1980 femibion imam zdaj jaz, ker so to edine tablete, ki ne vsebujejo veliko železa, imam pač eno prirojeno zadevo, da imam vedno nad mejo železouser posted image  Drugače so pa ful dobre neovin, ker imajo zraven še kapsule omega3, samo te pridejo v poštev kasneje, ko je otroček že večji in je to ful dobro za njega.

Glede SS ti bom pa rekla tako, ne pusti se, da te spet prestrašijo, moja prva nosečnost je bila ubitačna, za vsako krvavitev, za vsako bolečino sem doživljala travme, ker me je bilo strah ponovnega SS. Ko sem prišla čez magične tedne, mi je pa na morfologiji rekla, da imam skrajšan MV in me je spet panika grabila. Vglavnem bila sem v stresu in sem rekla, da zdaj drugič me ne bojo več.

Vsaka stvar se zgodi z razlogom in če mi je namenjeno, mi pač je, pravijo, da tudi če ves čas ležiš in imaš noge v luftu, se babšeš z vsemi tabletami, če je namenjeno, da bo prišlo do SS bo tako in drugače, veliko vpliva nimamo. Jaz ti priporočam edino magnezij, ker zaustavlja krče, eno tabletko na dan in bo, pa veliko pozitivnosti.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu buši1980)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 10:07:53   
buši1980
hvala tassika user posted image , saj te dni se mi kar smeji in mam res sam pozitivne misli,user posted image mojemu pa sloh še nisem povedala, pa nič še ni posumu HB.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 10:09:06   
tassika
Jaz pa itak ne znam biti tihouser posted image  vejo moji najbližji, za ostale čakamo NS. Jaz sem že malo pozabila, ampak tole špikanje v trebuhu, to je čisto normalno za začetek a ne?

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu buši1980)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 10:24:12   
buši1980
mene tudi špika pa ne stalno na trenutke, enkrat levo, enkrat desno, pa tako mal sem napihnjena, pa prsa so povečana in mal boleča in zvečer me mal želodec boli user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 10:27:38   
tassika
Uf pestro, sploh še ni dolgo kar sem bila user posted image  pa sem že vse pozabilauser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu buši1980)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 11:16:10   
voxaja
No pa da se vam še jaz pridružim.

Ta teden sem zagledalauser posted image . user posted image Po mojem izračunu imam rok 16.11 Če je točno bo povedal ginekolog :)
Se pa še nisem naročila na pregled, bom v ponedeljek. Je pa to moja druga nosečnost, doma že imam 10 mesečno navihankouser posted image Drugače pa še ne občutim prav nobenih nosečniških znakov, vendar vem da jih še bom, upam samo da ne tako intenzivno kot v prvi nosečnosti, ko mi je bilo 2 meseca cele dni slabouser posted image user posted image Sedaj ne bom imela toliko časa za počivat.

Lep pozdrav

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 11:19:01   
voxaja
Aja, pa še podatki za seznam. Stara sem 25 in sem iz Posavja

(odgovor članu voxaja)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 12:11:13   
Maja_V.
evo, klicala za prvi uz, imam ga 23.3... a ni to malo hitro, glede na to, da je bil ET 23.2. (5. dan po punkciji)? In glede na to, da beta ni tako visoka (245) 15. dan po ET? a se bo sploh kaj videlo?
ampak kljub vsemu trepetanju, komaj čakam!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu voxaja)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 12:35:54   
tassika
Maja_V videla se bo gestacijska vrečka, eni v 6t mogoče že lahko vidijo tudi srček, predvsem je pa to za potrditev, da je nosečnost in da je v maternici. Meni je tako rekla po SS naj pridem, da potrdiva nosečnost in da je tam, da ni slučajno IMN. Ampak pri tebi to ni vprašanje, pomoje samo potrditev.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 12:54:31   
binchy2011
Lep pozdrav vsem nosečkam

Še ena novemberska se vam pridružujeuser posted image ..na začetku tega tedna sem dočakala svoj nestrpno pričakovani plusekuser posted image
Seveda sem takoj klicala G. in so me naročili 8.4....ampak meni se že zdaj meša..kdo bo čakal toliko časauser posted image
Slabosti " še " niso prisotne ,lulat hodim pa po tekočem trakuuser posted image ..splošno počutje je pa happy,happy,happyuser posted image
Sama bi najraje vsem takoj raztrobila,ampak sem rekla,da bom vseeno potrpela do pregleda...najprej se hočem prepričat, da je vse v najlepšem redu z mojo pikico..

Pozdravček vsem mamicam to be!!user posted image

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 13:41:40   
ency
Pozdravljene, tudi jst sem naredila test in je user posted image . To je moja druga nosečnost, vendar prva se žal ni srečno končala, tako da upam, da bo tokrat vse ok...prvi pregled imam tudi jst 8.4. Sem pa že zdaj nestrpna, in me je kar malo strah. Drugače me pa vsake tolko malo pošpika po trebuhu, enkrat levo, enkrat desno, prsa bolijo, vendar ne cel čas enako, kdaj manj, kdaj več...in trebuh imam kar precej napihnjen.Sončen pozdravček

(odgovor članu binchy2011)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 13:47:35   
cassy
hvala vam za lepe želje in čestitke....res sem vam hvaležna.....
jaz pa še kr ajam doma....vročina ne gre nič na boljše, tak da je moj ful zaskrbljen. kar naprej me pošilja k dohtaru, pa kaj mi bodo tam pomagali....počitel in lekadol bo ponovil....bo že.....sej pravim, če tole midva z pikico preživiva, pol bo vse ok....
malo me sicer vleče v službo ker se pripravljamo na materinski dan z otroki....naslednjo soboto bo dan D....upam da bom lahko v sredo res že šla v službo, da bom deležna nastopa....
pa vsem novopečenim nosečncam lepo dobrodošlico želim...user posted image

(odgovor članu ency)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 14:25:26   
buši1980
cassy bomo močno navijale in držale pesti, da hitro mine, do takrat pa pozitivne misli in bo vse vredu...

Vsem ki ste na novo prišle en lep pozdravček, prav lepo je brati koliko nas bo imelo novembrčke user posted image

(odgovor članu cassy)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 15:25:14   
pingi
Dober dan user posted image !

November bo vesel!user posted image  Se mi zdi, da je november veliki večini ljudi neprijeten mesec, če jim ga omeniš - da je že mrzlo, megleno, deževno, dan je kratek...
Meni je pa blizu, ker imam sama rojstni dan novembra in je zame to tak lep, pričakujoč mesecuser posted image

Maja_V., verjetno si ti še posebej vesela user posted image , ker si morala čez postopek IVF. Občudujem vse, ki uspete tako dolgo čakat na svoje pikice.

Sem pa tudi vesela, ko vidim, da nas je že kar nekaj, ki pričakujemo 3. user posted image  

No, meni se pa očitno (poleg napihnjenega trebuha) pozna tudi višek hormonov. Kolegica v službi (tista, ki ve, da sem noseča) mi je povedala, da jo je včeraj ena druga sodelavka spraševala, kaj je z mano, da sem se ful zredila v trebuh (pa že itak nisem suhica).
In mene je to na nek način kar prizadelouser posted image  user posted image  Eh, brez veze, vem. Saj v torek po pregledu, če bo vse ok, bom že povedala tudi ostalim.

Ej, kako se pa zadržite, da ne poveste svojim možem oz. partnerjem? Jaz sem mu itak isti trenutek, ko je bil test pozitiven, šla rečtuser posted image  No, nisem mu pa povedala, da ga bom delala, ker bi me prepričeval, da naj še počakam vsaj en teden (takšne so bile dozdajšnje izkušnjeuser posted image )

cassy, drž se, pa upam, da bo kmalu bolje oz. da se vsaj vročina poslovi.

Aja, porod, mislim, da je Diamantina pisala, da ne bo šla prekmalu v P. Upam, da imaš P blizuuser posted image
Meni je prvič voda odtekla dobre dva tedna pred rokom, popadkov nič, noč preležala, zjutraj dali umetne popadke v dobrih dveh urah je bil zunaj.
Drugič popadki na 10 minut (eno uro), sva prišla v P sem mislila, da me bodo poslali domov, ker se mi res ni zdelo, da se kaj dosti dogaja, pa sem bila že 7 cm odprta, tako, da je tudi klistir odpadel in sem šla kar lepo v porodno. Sicer je potem trajalo še 1 uro in pol do konca, ampak, če bi čakala popadke na 3 minute, bi verjetno rodila doma user posted image
No, za tokrat pa ne vem, kakšnega poteka naj se nadejamuser posted image  Bomo videli.

Lep vikend vsem, uživajte kje na sončku!


(odgovor članu buši1980)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 15:35:47   
buši1980
Pingi res je težko se vzdržati, ne da bi povedala osebi, katero imam najraje na svetu in ji zaupam vse, ampak me je strah, ker sva se trudila 19 mesecev in enkrat vmes je v 6 tednu bil SS brez čiščenja in nas je kar potrlo, sicer pa res ne vem koliko časa bom še vzdržala, ravno danes mi je rekel da bova nosila neke težke škalte, ker delava novo hišo (skoraj pri koncu) user posted image .

Porodi uhhhh to pa je zame ena muka oba poroda 13 ur v porodni, eden se je končal z CR, drugi vakum in sem izgubila pri porodu precej krvi, pa še otrok je bil 4 krat zamotan s popkovino, mi je G rekel, da dobra sem da mam  tako voljo še enega met user posted image

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 16:50:26   
_perla_

user posted image

PDP, nick, starost, število user posted image , število user posted image , pregled, NS, kraj
 
1. 11.
lollypop, 32 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 24.3., Gorenjska
pingi, 31 let,  3 user posted image , 2 user posted image , 15.3., okolica Lj.
cassy, 26 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 25.2., Maribor
 
 2. 11.
Itkica, 31 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 28.3., Primorska
 
 3. 11.
_perla_, 1 user posted image , 0 user posted image , 1.4., Štajerska
bey86, 24 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 25.3., Primorska
 
4. 11.
  panda22, 2 user posted image , 1 user posted image
coccinella, 32 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 7.4., okolica Ljubljane
5. 11.
3masha, 25 let, 3 user posted image , 1 user posted image , 31.3.
 
6.11.
Rakica7, 28 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Ljubljana
7.11.
8.11.
Sarchi, 2 user posted image , 1 user posted image , 4.4.
diamantina, 25 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 30.3., Štajerska
amarnat, 28 let, 2 user posted image , 1 user posted image , Mariborsko okrožje

9.11.
Natka23, 26 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 16.3., Šmartno ob Paki
smeška83, 27 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 17.3., Gorenjska

razgrajačka, 32 let, 4 user posted image , 2 user posted image , Ljubljana
10.11.
lakaya, 34 let, 3 user posted image , 2 user posted image , 31.3., Gorenjska
mavrica24, 32 let, 2 user posted image , 1 user posted image
11.11.
12.11.
Subsonica, 2 user posted image , 1 user posted image
Kamca, 1 user posted image , 0 user posted image
13.11.
14.11.
15.11.
buši1980, 30 let, 3 , 2
16.11.
jernejav, 32 let, 2 user posted image , 1 user posted image
voxaja, 25 let, 2 user posted image , 1 user posted image , Posavje 
17.11.
Anonimna LJ, 2 user posted image , 1 user posted image
18.11.
tassika, user posted image , 1 user posted image
19.11.
20.11.
21.11.
22.11.
23.11.
24.11.
25.11.
26.11.
27.11.
28.11.
29.11.
30.11.
x.11.

m_nova, 32 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 22.3., Celje
anilu, 2 user posted image , 1 user posted image , 14.3., Velenje
teodora75, 2 user posted image , 1 user posted image , Ljubljana
Medea10, 2 user posted image , 1 user posted image
jagodaaa, 25 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 1.4., Novo mesto
indijana, 1 user posted image , 0 user posted image , 8.4.
Maja_V., 33 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 23.3.
binchy2011, 8.4.
ency, user posted image , 0 user posted image , 8.4.
 
frnikola982, 15.3.


SKUPAJ NAS JE user posted image : 35


(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 17:00:47   
_perla_
najprej dobrodošle vse nove! Super, vedno več nas je user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: buši1980
pa mojemu tudi nesem še povedala, mu nameravam komaj 6.4.ko imava obletnico, sam ne vem če bom vzdržala user posted image

Uh, dobra si user posted image Jaz že ne bi mogla čakat.. Upam, da ti bo uspelo user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Medea10

Šola za starše (prvo tromesečje)- v Mb jo imajo v zdr. domu Adolfa Drolca, včasih je v dvigalu bil razpored. V predavalnico se pa da prit od zadaj, ker je namreč v 6. nadstropju. Ni se pa treba prijavit, tako kot v P.

Pregled- zaenkrat še nisem naročena. Moram  najprej imet potrjen zanesljiv urinski test. Bom čez nekaj dni naredila še en test, saj mi včerajšnji (seratec) ni pokazal ničesar . Jutri ponovim Baby check (nekaj dni nazaj sem ga že delala in bila je rehla rahla črtica). Držite pesti. Po 15. se pa naročim.

_perla_- katerega ginekologa pa imaš drugače? Sama bom tudi šla na nuhalno najvrjetneje k Pelkičevi, sem slišala samo dobro o njej.

Pa še vprašanje;
Boste telovadile oziroma ali telovadite? V mislih imam aerobiko, zumbo itd..


Super, da si povedala za šolo za starše.. Mogoče se je pa tudi udeležim.. A nimaš še zanesljivega urinskega testa? Drugače jaz hodim k ginekologu dr. Veingerlu.. Kaj pa ti? Ali še katera hodi k njemu? Kako ste kaj zadovoljne z njim? Glede telovadbe pa.. nisem kaj razmiššljala.. Jaz bom hodila na kake sprehode.. Več pa ne.. Kaj pa ostale?

Sem nekaj gledala tudi ta agelsound.. Ko lahko poslušaš otrokov srček.. Si boste to nabavil morda? Zveni super.. ne vem pa, kakšne so kaj cene..

(odgovor članu buši1980)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 17:19:40   
razgrajačka
pa mojemu tudi nesem še povedala, mu nameravam komaj 6.4.ko imava obletnico, sam ne vem če bom vzdržala

Buši, meni pa ni jasno, kako mu lahko sploh to skriješ? Mislim čisto tehnično: ajde, recimo, da ti ni slabo - ampak kako ne opazi, da nimaš m? "Moj" bi ziher kej vprašal, potem bi mi bilo pa neumno, da na tak način zve; čeprav nisva glih neka romantika - to bi blo pa vseeno preveč blesavouser posted image .

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 17:55:38   
amarnat
Lep sončen pozdrav! Še posebej novim user posted image  - dobrodošle in lepo nosečnost vam želim!

Občudujem buši, še ni izblebetala, vsaj svojemu..  mene ima, da bi dala objavo kar na radio, sploh sodelavkama mi je muka tajiti  user posted image .
In danes se nisem mogla več zadržat in sem poklicala G. naročajo v 9 tednu, tako, da imam pregled 4.4. user posted image  komaj čakam, da se lahko pol pohvalimuser posted image ...

Jaz sem začela telovadit po novem letu - novoletna zaobljubauser posted image - in sem nekaj dni pred pričakovano M nehala, zaradi slabega počutja. Zaenkrat se samo sprehajam, ko bo topleje pa na kolo... če bom dobila dovoljenje G. Pretiravala glih ne bom...

(odgovor članu razgrajačka)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Novembrke 2011
11.3.2011 18:06:33   
Medea10
IZVIRNO SPOROČILO: _perla_

Super, da si povedala za šolo za starše.. Mogoče se je pa tudi udeležim.. A nimaš še zanesljivega urinskega testa? Drugače jaz hodim k ginekologu dr. Veingerlu.. Kaj pa ti? Ali še katera hodi k njemu? Kako ste kaj zadovoljne z njim? Glede telovadbe pa.. nisem kaj razmiššljala.. Jaz bom hodila na kake sprehode.. Več pa ne.. Kaj pa ostale?

Sem nekaj gledala tudi ta agelsound.. Ko lahko poslušaš otrokov srček.. Si boste to nabavil morda? Zveni super.. ne vem pa, kakšne so kaj cene..



Prvi test mi je pokazal neko blago blago črtico, drugi pa nič. user posted image V začetku naslednjega tedna nardim še enega.
Jaz imam pa Mojco Kopše- Berčič.
Angel sound se (mislim da) splača kupit rabljen, ker so kar dragi.

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?