|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2011
8.3.2011 11:08:56   
3masha
Lep dan žena, bodoče mamiceuser posted image !

Mi ne bomo vprašali za spol, tudi prvič nismo. Če bo fantek, bo pač malo bolj rozasto oblečen user posted image ...še zdaj me sprašujejo "če je punčka" za hčerko, pa tudi če je cela v roza, tako da...user posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Novembrke 2011
8.3.2011 12:27:40   
razgrajačka
Danes mi je bilo slabo samo, ko sem bila lačna, sicer sem pa ok. Vsa srečna!

prvi pregled: sem se včeraj naročila in ga imam 13.4., moram se še na NS naročit.

spol otroka: vsekakor si želiva zvedet čim prej, vsakič sva si (sva firbca;) in zdaj ni nič drugače. Meni je ful fajn, če veš, koga nosiš, lažje se z njim/njo pogovarjaš, ime lahko bolj ziher zbereš, ma, ne vem, meni je bilo ful fajn, pa v bistvu si ob porodu nisem želela nekih takih presenečenj, mi je bilo boljše tisto veselje prej. Saj vesel si, karkoli je (preizkšueno, so pri prvi najprej rekli fantek, pol punčka, ko je gledala na uz na ns, pa nama je bilo oboje fajn, samo nama je fajn vedet). Saj ni to najpomembnejša informacija, je pa to ena redkih, ki se vidi... Tako da - če se le da ugotovit, sem samo vesela. Prvih dvakrat niti nisva mela imena za fantka zbranega, ker je bilo ziher, da sta punci. Upam, da se bo tudi tokrat videlo (vsi so me zezali, da naj še enega sina narediva, ampak midva bi mela kar še kako punčko, so tko fajn. No, saj ko/če maš fanta, so ti pa fantje verjetno fajnuser posted image ).

Aja, pa še to, da midva z mojim ne misliva, če bo punčka, vse pirpravit v roza barvi.

jaz sem sovražila roza!!! Ne vprašaj, iz katere barve sem zadnje čase vse delala!!! Punci sta v roza fazi, kaj naj... Problem je tuid v tem, da dostikrat  NE DOBIŠ rumenih, zelenih, oranžnih in rdečih oblekic! Resno, so ful v manjšini, saj boš vidla. Vse je roza ali modro. Blesavo, samo tako je v večini primerov (ok, nisem glih šoping frik, ampak toliko kolikor sem pač morala po štacunah hodit, da sem pripravila vse za dete, toliko sem videla, da je res včasih glupo!) Sicer bi jaz za doma tudi fanta v roza oblačila, ker se mi zdi blesavo, da ne bi nosil najbolj udobnih cotk, ki bi jih podedoval samo zato, ekr niso prave barve.
Za moji punci (sploh za tadrugo, sploh odkar je postrižena) vsi mislijo, da sta fantka, pa navadno da sta dvojčkauser posted image . Tak da jaz kaj dosti glede barv ne mislim komplicirat. Saj tudi moški že nosijo roza srajce (nekateri)user posted image

(odgovor članu 3masha)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Novembrke 2011
8.3.2011 13:36:24   
coccinella
IZVIRNO SPOROČILO: razgrajačka




Aja, pa še to, da midva z mojim ne misliva, če bo punčka, vse pirpravit v roza barvi.

jaz sem sovražila roza!!! Ne vprašaj, iz katere barve sem zadnje čase vse delala!!! Punci sta v roza fazi, kaj naj... Problem je tuid v tem, da dostikrat  NE DOBIŠ rumenih, zelenih, oranžnih in rdečih oblekic! Resno, so ful v manjšini, saj boš vidla. Vse je roza ali modro. Blesavo, samo tako je v večini primerov (ok, nisem glih šoping frik, ampak toliko kolikor sem pač morala po štacunah hodit, da sem pripravila vse za dete, toliko sem videla, da je res včasih glupo!) Sicer bi jaz za doma tudi fanta v roza oblačila, ker se mi zdi blesavo, da ne bi nosil najbolj udobnih cotk, ki bi jih podedoval samo zato, ekr niso prave barve.
Za moji punci (sploh za tadrugo, sploh odkar je postrižena) vsi mislijo, da sta fantka, pa navadno da sta dvojčkauser posted image . Tak da jaz kaj dosti glede barv ne mislim komplicirat. Saj tudi moški že nosijo roza srajce (nekateri)user posted image



Ja se strinjam....tudi pri nas je bilo tako. Kadarkoli sem hotela kupiti kakšno oblekco za našo nagajivko, so bili na izbiro le odtenki roza barve ali pa rožasta oblačila. Če si hotel katerokoli drugo barvo, si moral imeti res veliko srečo hehehehe

Se je pa tudi meni zgodilo, da smo šli na sprehos in je bila oblečena v roza vetrovko, kavbojke z metuljčki in vijoličnim trakom za ušesa (z rožicam)....in je ena mimoidoča svojemu otroku rekla "lej fantek tudi gleda račke" user posted image



(odgovor članu razgrajačka)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Novembrke 2011
8.3.2011 14:08:13   
razgrajačka
Se je pa tudi meni zgodilo, da smo šli na sprehos in je bila oblečena v roza vetrovko, kavbojke z metuljčki in vijoličnim trakom za ušesa (z rožicam)....in je ena mimoidoča svojemu otroku rekla "lej fantek tudi gleda račke"

Jap, nam se to skoz dogaja, pa če sta oblečeni v temno modro in zeleno ali pa v roza in rožasto (česar nimata malo, ker podedujeta od raznih punčk kar dosti). Ampak to me niti ne moti, saj jih je včasih res težko ločit, sem bila pa kar jezna, ko sem taprvo rodila, jo celo v roza oblekla, da ja ne bo glih čist vsak vprašal, a je fantek al punčka, potem pa seveda vseeno vprašajo, jaz vsa ponosna povem, da je punčka, oni pa meni nazaj: "Ne sekiraj se, saj bo tudi fant, bo pa tadrugi al pa tatretji fant!" Mislim, user posted image , a je kdo rekel, da bi rajši fanta???

(odgovor članu coccinella)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Novembrke 2011
8.3.2011 16:16:43   
daška91
Zdravo punce ! user posted image

Sama sem drugače Avgustovka 2011 ampak vseeno sem vam prišla malo pisat . Želim vam kar se da lepo nosečnost, naj vas vaši fatje pridno razvajajo user posted image user posted image , ne pozabit božat trebuščkov. user posted image

en lep pozdravček vsem nosečkam !! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu razgrajačka)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Novembrke 2011
8.3.2011 21:52:46   
jagodaaa
Pozdravljene!

PDP naj bi imela 27.10., vendar sem imela nekoliko neredne menstruacije in se lahko kaj hitro zgodi da bom namesto "oktobrka" postala "novembrka". :)  Zanje čase spremljam forum novembrk, vendar se tam velikoooo govori o splavih, nenadnih krvavitvah in groznih izkušnjah, ki jih ne privoščim nobeni. zelo rada bi sodelovala pri kakšnem forumu, kajti to je moja prva nosečnost in je prijetno brati izkušnje, ki so za vse nas še kako dobrodošle. toda da vsak dan berem o teh krvavitvah in groznih slabosti (nekatere imajo občutek,da tega ne bodo preživele), se počutim le bolj in bolj zaskrbljeno. to pa ni najbolj zaželjeno v našem stanju.
ko sem pogledala vaše strani, pa sem se počutila veliko bolje! Vse ste pozitivno naravnane in se zavedate, da slabosti pridejo z nosečnostjo, ter mislite le na najboljše in najlepše stvari. druga drugo bodrite in si dajate nasvete. to so stvari, ki si jih želi slišati vsaka nosečka.
zato vas sprašujem:
- Ali se vam lahko pridružim? user posted image

(odgovor članu daška91)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Novembrke 2011
8.3.2011 23:36:10   
lakaya
hej punčke user posted image

daška91 lepo, da si nas pršla "pogledat" nas, ki smo šele na začetku prekrasnega nosečniškega popotovanja user posted image  Tudi tebi želim prekrasno user posted image  in zdravega in pridnega user posted image

jagodaaa Ja itak, da te sprejmemo user posted image  bodi kr pr nas, upam da ne bomo nikoli postale "moreče" evo to je moja že treja nosečnost user posted image  in ti povem, da je to eno posebno lepo obdobje, v katerem je potrebno le uživat user posted image

(odgovor članu 3masha)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Novembrke 2011
9.3.2011 0:18:16   
indijana
Zivjo punce...

Se pridruzim Novemberkam 2011
Včeraj sva zagledala user posted image . Prvi pregled imam 8.4. in se mi zdi malo predolgo cakati zato sem novico ze razkrilauser posted image
Glede na to da sem laparaskopsko operacijo (PCO) imela 3.1. nama je hitro uspelo zanositi, saj sva se dve leti matrala user posted image
Prvi dan zadnje menst. 28.1. Sedaj naj bi bila v 5 tednu in 3 dni.... Narocena sem pa v 9 tednu. Ali je se katera tako pozno narocena ali se samo meni zdi...
Znaki: špikanje v jajcnikih oz. neko tisanje tam dol user posted image upajmo na najboljse...glede na to da sem dva meseca nazaj operirana mi je rekla sestrica, da imam malo bolj opcutljivo maternico ter da se vse skupaj razteza za to pa me tu "tisi" dol oz., kot neki krci... Lepo bodite in se cuvajte user posted image

(odgovor članu lakaya)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Novembrke 2011
9.3.2011 6:06:51   
_perla_

user posted image

PDP, nick, starost, število user posted image , število user posted image , pregled, NS, kraj
 
1. 11.
lollypop, 32 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 24.3., Gorenjska
pingi, 31 let,  3 user posted image , 2 user posted image , 15.3., okolica Lj.
cassy, 26 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 25.2., Maribor
 
 2. 11.
Itkica, 31 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 28.3., Primorska
 
 3. 11.
_perla_, 23 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 1.4., Štajerska
bey86, 24 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 25.3., Primorska
 
4. 11.
  panda22, 2 user posted image , 1 user posted image
coccinella, 2 user posted image , 1 user posted image , 7.4.
5. 11.
3masha, 25 let, 3 user posted image , 1 user posted image , 31.3.
 
6.11.
Rakica7, 28 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Ljubljana
7.11.
8.11.
Sarchi, 2 user posted image , 1 user posted image , 4.4.
diamantina, 25 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 30.3., Štajerska
amarnat
9.11.
Natka23, 26 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 16.3., Šmartno ob Paki
smeška83, 27 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Gorenjska

razgrajačka, 4 user posted image , 2 user posted image
10.11.
lakaya, 34 let, 3 user posted image , 2 user posted image , 31.3., Gorenjska
mavrica24, 32 let, 2 user posted image , 1 user posted image
11.11.
12.11.
Subsonica, 2 user posted image , 1 user posted image
13.11.
14.11.
15.11.
16.11.
17.11.
18.11.
19.11.
20.11.
21.11.
22.11.
23.11.
24.11.
25.11.
26.11.
27.11.
28.11.
29.11.
30.11.
x.11.

m_nova, 32 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 22.3., Celje
anilu, 2 user posted image , 1 user posted image , 14.3., Velenje
teodora75, 2 user posted image , 1 user posted image , Ljubljana
Medea10, 2 user posted image , 1 user posted image
jagodaaa, 1 user posted image , 0 user posted image
indijana, 1 user posted image , 0 user posted image , 8.4.


SKUPAJ NAS JE user posted image : 25





(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Novembrke 2011
9.3.2011 6:11:29   
_perla_
daška91, hvala za lepe želje., Seveda pa ti tudi jaz želim, da bi bila nosečnost, zdrava in lepa..
jagodaaa, pozdravljena med nami!! Dobrodošla, da se nam pridružiš. jaz sem te kar dodala na seznam user posted image Če ti ni prav, mi povej..
indijana,, tudi ti dobordošla! user posted image Tudi jaz sem imela na začetku takšen občutek krčev v maternici in tiščanja dol, pa nisem imela menstruacije. zato je verjetno pri tebi še malo bolj izrazito. Ampak to je baje vse ok, ker se vse širi in veča.. Mi je pa G rekla, da če nastopi kakšna krvavitev ali pa takšni krči, podobni menstruacijskim, da se pa naj zglasim pri njih. Hvala bogu še nisem imela takšnih težav in upam, da jih ne bo.
Ti imaš prvi pregled v 9. tednu, jaz ga imam v 10. tednu in so rekli, da ni nič prepozno. Prvi pregled se dela baje nekje med 8. in 11. tednom nosečnosti.

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Novembrke 2011
9.3.2011 8:30:22   
Medea10
Pozdrav punce,
kako ste? Lep dan žena vam želim (za nazaj) user posted image .
Dajte mi povedat kako si blažite slabosti? Spomnim se iz prve nosečnosti, da mi je bilo slabo v eno. Vmes kdaj mogoče ne, drugače pa nonstop in proti temu nisem mogla nič.
Včeraj mi je bilo prvič slabo ampak hvala bogu ni bilo bruhanja user posted image .

Prvi pregled- nisem še naročena, naslednji teden se bom naročila, tako da javim datum, ko ga izvem
Barve oblačilc- Zgleda gredo roza stvari za punčke in modre za fantke najbolj v prodajo. Naša user posted image je kar pogosto roza oblečena. Se pa trudim, da bi bilo čim več nevtralnih stvari. user posted image
daška91- tude tebi želim lep in prijeten preostanek nosečnosti user posted image
jagodaaa - Dobrodošla! user posted image
indijana- najprej, dobrodošla! user posted image Mene tud špika v tem predelu ampak mislim, da ni nič narobe, meni so obražložili, da se maternica razteza in je špikanje posledica tega. Se pa strinjam da ni prijetno, ker je res občutek kot da bo user posted image prišla.
_perla_- super si, da tako urejaš seznam user posted image


(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Novembrke 2011
9.3.2011 11:13:21   
diamantina
Dan!

Vsem lep dan žena za včeraj!! Upam, da ste ga lepo praznovale. Meni sta mož in sin prinesla domače zvončke iz gmajne. user posted image

Perla, hvala za seznamček, res si pridna in ažurna. user posted image

Slabosti - prvič mi je bilo slabo malo v drugem in tretjem mesecu, skoz sem imela nek cmok v grlu, potem je to čez noč izginilo nekje v 14. tednu. Zopet mi je bilo slabo v 33., 34. tednu, saj je bil otrok zelo zgoraj in kakor hitro sem kaj pojedla, je bil kažin s kislino. Ko se je otrok spustil, je bil pravi balzam in potem do konca ok.  
Tokrat mi je bilo slabo prejšnji teden, pa je pomagalo to, da sem nonstop nekaj zobala, ta teden, ko sem doma, pa je kar vredu, čeprav sem izrazito neješča to nosečnost. Se prav silim, najbolj pa mi teknejo ribe, bilokake, konzerve, palčke in v kosih mesa. Zvečer, nekje od 17 do 24, ko grem spat, ne morem spraviti vase ničesar. Zjutraj je problem s cmokom v grlu, tako kot prvič. Zgleda da od praznega želodca in kisline. Upam, da bo ostalo pri takemle, ker ne potrebujem ob dvoletniku in polno dela še slabosti in bruhanja.
Prsa - a vas še kaj bolijo? Mene grozno, sem morala že zamenjati košarico user posted image , sicer imam bl male, košarico B, ampak sem takoj opazila, da jih ne stlačim več noter. K sreči imam take s C še od prejšnje N (po koncu dojenja so se namreč skrčile nazaj in so mi ratale prevelike - na veliko žalost moža user posted image ).  

Ah, telefon, moram it.   

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Novembrke 2011
9.3.2011 12:53:32   
razgrajačka
jagodaaa, dobrodošla (kdo bi lahko odklonil jagodo?user posted image ). prva nosečnost je itak dostikrat taka, da dete malo zamuja in je bojlše bit pri kasnejših, sicer na koncu sama ostaneš na forumuuser posted image (takes one to know;)
Ma, ja: "Slabosti so, slabosti bojo, klinc jih gleda, seveda..." (prosto po Zmelkow;) Moram se pohvalit, da sem mela včeraj prav ok dan, bilo mi je sicer malo slabo, ampak sploh ne tako fejst. Danes mi je bilo fejst slabo zjutraj, potem pa ne več tako fejst, tako da sem vsa navdušena, ker navadno je tako, da glih komi gledamuser posted image . Upam, da bo ta user posted image taka fajn, brez problemov in slabosti - bi bil že cajt, hehe. Ampak jaz itak vedno mislim, da bo vse ok, potem pa dostikrat res je:). Boli ma pa dostikrat, predvsem, kadar kaj dvignem/nesem. Vem, da ne bi smela, samo ne vem, kako naj se zdaj temu izognem, če še nočem vesoljnemu svetu povedat, da sem noseča... Kak nasvet?

Se pa strinjam da ni prijetno, ker je res občutek kot da bo user posted image prišla.

mene pa drugače boli, bolj - ne vem - bolj opozarjujoče, ni tko krč kot pri maternici, bolj povezano s tem, kaj delam...

diamantina, jaz sem bila pa prav vesela, ko so se mi prsi skrčile nazaj. Res nisem imela čisto malih prej (70C), ampak tisto, kar je bilo pa med tavelikim dojenjem, je bilo pa ers groza - F,G košaricauser posted image user posted image . Meni je tole manjše ful bolj praktično! Oči nima nič proti eitherway;)

(odgovor članu jagodaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Novembrke 2011
9.3.2011 13:35:05   
Natka23
vse nove nosečke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobrošle

krči
v 1. nosečnost sem jih imela in sem prve mesece bila večina v strahu, da bom imela splavuser posted image Ampak to baje mora bi, zaradi  maternice ki se širiuser posted image je pa neprijetno

nosečniški znaki pri men jih pretirano ni, in sem malo v strahu, če sem sploh user posted image

(odgovor članu razgrajačka)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Novembrke 2011
9.3.2011 13:58:54   
Itkica
Uau punce, sploh vas ne dohitevam!!! Čestitam vsem novim user posted image !    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz komaj utegnem na hitro preleteti vaše kramljanje, danes pa mi bo uspelo celo par vrstic napisat. user posted image Jaz se počutim še kar, rahlo mi dela slabo, predvsem ko sem lačna ali ko se kaj zadiham. Sem pa zelo utrujena in zaspana!

Spol otroka: Sigurno hočem izvedeti, čeprav se zavedam, da ni povsem stoprocentno. Pri prejšnji  user posted image sem čutila, da je punčka in mi je G v 25.tednu to potrdil. Sedaj tudi imam neki feeling, katerega spola je, pa bomo videli, ali me tokrat občutek vara.

Kooomaj čakam na 1. pregled (saj je "samo" še tri tedne), nekoliko pa se bojim pregleda NS (prvič nisem šla...)

Uživajte nosečke!!

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Novembrke 2011
9.3.2011 16:20:39   
_perla_
O hvala.. Urejat seznam je meni v največje veselje user posted image Edino na začetku nisem znala seznama naredit, zato še enkrat hvala Anonimni, ki je to uredila, jaz pa dopolnjujem user posted image
slabosti.. Poskušaj si zjutraj nastaviti ob posteljo kakšen kreker, sladkorček, keks.. Da malo "pretentaš" želodec. Mogoče bo pomagalo. Jaz imam precejšnje težave z zgago, ampak jo blažim z Donatom, pa mi zaenkrat zelo uspeva user posted image
prsi.. moj je čist navdušen nad njimi.user posted image   Res da še nisem menjala košarice, ampak imam kar večje kot prej.. Bolijo pa me ponoči, tako da ni šans, da bi spala na trebuhu (tako sem najlažje zaspala in tudi najbolje spala).. Ampak pač spim na boku ali pa hrbtu.. Saj bo..

razgrajačka..
poskušaj čim manj dvigat težke stvari. Tudi jaz sem pred user posted image kar dosti dvigovala težke stvari, daj sicer tudi moram tu in tam, ampak če je le možno, nekaj stvari dam mojemu dragemu, da opravi.. Kakšnega posebnega nasveta ti žal ne morem dati.

Natka23. seveda si noseča!! Ne smeš mislit drugače. Jaz tudi razen večjih in občutlivejših prsi nimam drugega znaka.. Ampak vseeno verjamem in božam trebušček user posted image (čeprav plod baje še ne čuti zdaj.. dotike začne čutit baje okoli 10.tedna..) Potem bom pa še bolj božala user posted image

pregled..ja, še samo 3 tedne.. Pri meni še dva dni več.. Ampak dan za dnem tako hitro mine, da bo takoj tukaj že april.. Za nuhalno svetlino pa sem zelo nevedna.. Ali naj počakam na prvi pregled, pa se šele potem najavim na nuhalno svetlino? Kaj pravite? Ker bi naj za nuhalno bil čas od 11. do 14. tedna, ne vem pa, kakšne so kaj čakalne dobe.. Jaz pa imam prvi pregled šele v 10. tednu..

smeška83.. malo se nam kaj javi, kako si.. Me malo zanimauser posted image


(odgovor članu Itkica)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Novembrke 2011
9.3.2011 17:46:19   
smeška83
Živjo, mi smo zaenkrat okuser posted image  Je pa tako, da nimam še nobenih znakov, razen večjih prsi in res upam, da je vse ok. No, sej vsi pravijo, da še prehitro pridejo. Pregled pri rešu imam 17.3., nato pa če bo vse ok še enega pri svoji G (pomoje enkrat aprila, se še nisem naročilauser posted image )

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Novembrke 2011
9.3.2011 18:11:14   
Natka23
IZVIRNO SPOROČILO: _perla_


Natka23. seveda si noseča!! Ne smeš mislit drugače. Jaz tudi razen večjih in občutlivejših prsi nimam drugega znaka.. Ampak vseeno verjamem in božam trebušček user posted image (čeprav plod baje še ne čuti zdaj.. dotike začne čutit baje okoli 10.tedna..) Potem bom pa še bolj božala user posted image





SEj jaz ga tudi božam in vem, da sem noseča, sam pri Tjaši mi je blo slabo, bruhala pa nisem, krče sem imela cele prvr 3 mesece, tu pa občasen krč, občutljive prsi in to je vse no pomanjkanje user posted image user posted image hb ker zdej imam veliko dela z oTjšao in naporno službouser posted image

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Novembrke 2011
9.3.2011 19:10:40   
jagodaaa
Hvala za tako lep sprejem. ja kar hitro se zgodi, da otroček malo zamuja, tako da sem res lahko novembrka :)

_perla_: Hvala, ker si me dodala na seznam. ko ga boš v prihodnje kaj spreminjala, lahko dodaš da sem stara 25 let, imam prvi pregled 1.4. in da sem iz Novega mesta. drugače si pa res super za urejanje seznama!
indijana: Tudi mene je 14 dni pikalo po trebuhu in zvijalo kot da bom vsak čas dobila menstruacijo. pa sem bila v strahu, toda to je res zaradi raztezanja maternice.
razgrajačka: tudi mene špika po trebuhu če sem preveč aktivna. zaradi tega pa sem se odločila da v službi povem najbližji sodelavki da sem noseča in potem razume, da se malo "šparam" pri delu. delam namreč v vrtcu pri majhnih otrokih, kjer je veliko dvigovanja. tako da npr. previjanje prevzame ona. se pa včasih pred drugimi zgovarjam da me zadnje čase zeloooo križ boli.  se pa res čuvaj z dvigovanjem. kar se pa prsi  tiče imam pa sama tudi C košarico in je že premajhna. se kar bojim kaj še bo, ker so mi že zdej ogromne!


ste seznanjene s šolo za starše "zgodnja nosečnost oz. nosečnost v prvem tromesečju"? zadnjič  sem imela prvi obisk in sem zelooo navdušena. ker je to moja prva nosečnost mi podatki pridejo zelo prav. je pa bilo tam veliko deklet nosečih od 8-12.tednov in so imele že kar lepe trebuščke. sem kar začudeno pogledala in se veselim mojega :)

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Novembrke 2011
9.3.2011 19:41:07   
_perla_
IZVIRNO SPOROČILO: jagodaaa

ste seznanjene s šolo za starše "zgodnja nosečnost oz. nosečnost v prvem tromesečju"? zadnjič  sem imela prvi obisk in sem zelooo navdušena. ker je to moja prva nosečnost mi podatki pridejo zelo prav. je pa bilo tam veliko deklet nosečih od 8-12.tednov in so imele že kar lepe trebuščke. sem kar začudeno pogledala in se veselim mojega :)


To sem tudi jaz nekje videla, samo ne vem, kje.. Ali si ti že šla na to, jagodkaaa? Kje si pa našla več informacij o tem? Ali je to že "taprava" šola za starše? Ali je to samo za začetek nosečnosti? Zelo zanimivo, bi kar šla..

(odgovor članu jagodaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Novembrke 2011
9.3.2011 19:43:28   
_perla_
user posted image

PDP, nick, starost, število user posted image , število user posted image , pregled, NS, kraj
 
1. 11.
lollypop, 32 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 24.3., Gorenjska
pingi, 31 let,  3 user posted image , 2 user posted image , 15.3., okolica Lj.
cassy, 26 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 25.2., Maribor
 
 2. 11.
Itkica, 31 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 28.3., Primorska
 
 3. 11.
_perla_, 1 user posted image , 0 user posted image , 1.4., Štajerska
bey86, 24 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 25.3., Primorska
 
4. 11.
  panda22, 2 user posted image , 1 user posted image
coccinella, 2 user posted image , 1 user posted image , 7.4.
5. 11.
3masha, 25 let, 3 user posted image , 1 user posted image , 31.3.
 
6.11.
Rakica7, 28 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Ljubljana
7.11.
8.11.
Sarchi, 2 user posted image , 1 user posted image , 4.4.
diamantina, 25 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 30.3., Štajerska
amarnat
9.11.
Natka23, 26 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 16.3., Šmartno ob Paki
smeška83, 27 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 17.3., Gorenjska

razgrajačka, 4 user posted image , 2 user posted image
10.11.
lakaya, 34 let, 3 user posted image , 2 user posted image , 31.3., Gorenjska
mavrica24, 32 let, 2 user posted image , 1 user posted image
11.11.
12.11.
Subsonica, 2 user posted image , 1 user posted image
13.11.
14.11.
15.11.
16.11.
17.11.
18.11.
19.11.
20.11.
21.11.
22.11.
23.11.
24.11.
25.11.
26.11.
27.11.
28.11.
29.11.
30.11.
x.11.

m_nova, 32 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 22.3., Celje
anilu, 2 user posted image , 1 user posted image , 14.3., Velenje
teodora75, 2 user posted image , 1 user posted image , Ljubljana
Medea10, 2 user posted image , 1 user posted image
jagodaaa, 25 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 1.4., Novo mesto
indijana, 1 user posted image , 0 user posted image , 8.4.


SKUPAJ NAS JE user posted image : 25

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Novembrke 2011
9.3.2011 20:14:49   
Natka23
PREGLED  no jaz ga imam ko bom polnih 6 tednov noseča, tak da mi je ful čuden, pa sem še exstra klicala sestro, a so me prav naročile, pa je rekla, da oni vse naročajo z 6 im tednom in da se takrat vidi srčekuser posted image No sej na tem kolendarčku tudi pišem, da se vidi, sam pri Tjaši je blo drugač.NS mi pa itak ona delauser posted image

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Novembrke 2011
9.3.2011 20:26:46   
amarnat
Pozdravljene vse!!! Še posebej nove članice user posted image !

perla, jez se ti opravičujem, ko tako vestno delaš seznam, jaz pa kot ena kura ne znam dati podatkovuser posted image  Se  pravi: stara sem 28 let, to je moja 2 user posted image , doma že imam 1 pikico, pregled - nanj se še nisem naročila, ne vem kaj točno čakam, po mojih izračunih imam PDP 8.11. in sem iz Mariborskega okrožja...   uspela!!!user posted image

Na NS se še nisem prijavila, bom pa šla v MB, kjer sem tu najbolja domača. Ima katera že izbrano zdravnico/zdravnika - in mi lahko svetuje kam naj grem... ne spomnim se imena zdravnice na prvi NS, pa ne najdem nobenih izvidov zaradi selitve... tako, da ne vem, če ne bom počakala na prvi pregled in tam prosila za kakšno tel.št....

Dugače pa jaz zelo uživam user posted image , glavoboli so mimo, slabosti ni, prsi mi še ne rastejo user posted image   user posted image   in upam, da tako ostane...

Lahko noč in lepe sanjeuser posted image

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Novembrke 2011
9.3.2011 21:02:27   
jagodaaa
_perla_ super si! ti to en, dva, tri urediš!
ja šola za starše mi je bila super ideja. meni je za to povedala zdravnica, ko sem se naročila na prvi pregled. sem pa pogledala še na internetu. pod zgodnja nosečnost. baje to prakticirajo v vseh večjih zdravstvenih domovih.

prvič je bilo o tem kaj nas čaka na prvem pregledu, koliko pregledov imamo, kako je s prehrano, načinom življenja,... zanimivo. potem pa je medicinska sestra napovedala teme in datume naslednjih predavanj in se odločiš kaj boš poslušal. naslednji teden imamo o matičnih celicah.

http://www.zd-nm.si/dispanzer-za-zenske/sola-za-starse-vajovic-valentina-dms.html

(odgovor članu amarnat)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Novembrke 2011
10.3.2011 8:05:28   
diamantina
Jutro!

Šola za starše - vsaj pri nas je kar nekaj, nič uporabnega, mogoče za prvič, pa še to se potem največ na lastni koži naučiš. Tokrat je ne bom obiskovala. Je vse na netu, največ je pa praksa od prvega otroka, ki ni tako daleč nazaj. Dojenje obvladam (sem tamalega dojila eno leto), handling tudi ... kaj drugega pa tako se ni za naučit, pride vse samo. user posted image

Spol - bomo vprašali. ZAenkrat imamo precej fantovskega in bi bilo fajn kupit kaj za deklico, če bo, čeprav imam občutek, da bo zopet fantek. Prvič so mi povedali na NS, potrdili na morfologiji, zdaj tudi upam, da bo tako.

Izkoristite lep dan za sprehodek, sobota, nedelja in ponedeljek bodo baje deževni.

Lp  

(odgovor članu jagodaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Katera barva Mutsy vozička
endrina

Če bi kupovali Mutsy 3Rider ali Urban Rider, katero barvo bi izbrali?

Cargo Kaki (14%)

Team Dark Kaki (6%)

Team Ocean (30%)

College Green (17%)

College Red (19%)

Team New White (13%)


Število vseh glasov: 175

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!