|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2011
6.3.2011 14:24:27   
diamantina
Mogoče ti bo pomagala mala skodelica kave. Tako vsaj meni. Če ne bo šlo, vzami lekadol. Če imaš možnost, pa malo zadremaj. Drugače lahko glavobol pride tudi od premalo tekočine, tako da razmisli, kaj narediti za ublažitev.

Od hrane poslabšujejo glavobol: čokolada, sir, vino (tega verjetno zdaj ne pijete), potem so velik krivec tudi cigareti in pa slab zrak.

Jaz sem mojemu povedala takole: sedela sem v kuhinji in ne preveč navdušeno gledala v pozitiven test. Me je vprašal, kaj je, in sem mu rekla: glej, no super, zopet ... on je sicer bil zelo vesel, jaz pa bolj mešano, niti ne najbolj. Ampak zdaj je, kar je. 

Od vitaminov sem prej jedla navaden centramed, zdaj pa sem preklopila na centramed mami. Tega sem jedla prej vso N in še v času dojenja.

(odgovor članu amarnat)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Novembrke 2011
6.3.2011 15:54:51   
_perla_
Oj, jaz pa jemljem Elevit. Nima samo folne kisline, ampak ima tudi vse ostale vitamine in minerale. Tako da se kar fajn počutim. pa še to je dobro, ker nisem ravno ljubiteljica sadja in zelenjave... Imam pa zdaj na nohtih takšne bele lise. Pa ne vem, kaj bi naj to bilo. Prebrala sem, da bi naj to bilo od pomanjkanja vitaminov, pa ne vem, katerih.. ve katera kaj več o teh lisah belih na nohtih?
Glede glavobola - čim več pij in počivaj! To meni vedno pomaga user posted image

Jaz sem pa mojemu povedala tako, da sem mu poslala SMS in napisala: Ta mesec si se pa res izkazal, dragi ati user posted image in on tudi potem: si sigurna? user posted image Oh naši srčeki user posted image

jaz bi vsem mojim rada tudi čim kasneje povedala, da sva noseča.Vem, da bom zdržala do prvega pregleda, ampak rada bi še dlje. Ker potem bo vsaki dan telefon: kako se počutiš, si dobro, ti je kaj slabo, ti kaj pomagamo... saj kul, da skrbijo za mene, samo.. user posted image Pa božanje trebušča mi ni všeč, pa vem, da bodo hoteli.. Ajde, moj mi ga že zdaj boža, pa nimam nič proti.. Samo nočem pa, da bi mi kdo drug user posted image

Srečke user posted image , bo katera uporabljala v nosečnosti pas za v avtu za nosečnice? Jaz sem zelo dosti v avtu, pa kar malo razmišljam o tem. Potem pa pogledaš ceno, pa je okoli 40 evrov. Tu 40 evrov, tam 60 evrov, tam 100 evrov, pa kar nanese user posted image Mislim pa, da je to kar dobro, da bi imele.. Ne vem točno, kako se temu reče. Pa niti ne vem, od katerega tenda naprej naj bi se to uporabljalo.. Ali že kar od začetka, ali šele nekje na sredi.. če ima katera več izkušenj oziroma več ve o tem, kar na plano z besedami user posted image

Lepo nedeljo vam želim!

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Novembrke 2011
6.3.2011 15:59:33   
_perla_

user posted image

PDP, nick, starost, število user posted image , število user posted image , pregled, NS, kraj
 
1. 11.
lollypop, 32 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 24.3., Gorenjska
pingi, 31 let,  3 user posted image , 2 user posted image , 15.3., okolica Lj.
cassy, 26 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 25.2., Maribor
 
 2. 11.
Itkica, 31 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 28.3., Primorska
 
 3. 11.
_perla_, 23 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 1.4., Štajerska
bey86, 24 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 25.3., Primorska
 
4. 11.
 
5. 11.
3masha, 25 let, 3 user posted image , 1 user posted image , 31.3.
 
6.11.
7.11.
8.11.
Sarchi, 2 user posted image , 1 user posted image , 4.4.
diamantina, 25 let, 2 user posted image , 1 user posted image , Štajerska
amarnat
9.11.
Natka23, 26 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 16.3., Šmartno ob Paki
smeška83, 27 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Gorenjska

razgrajačka, 4 user posted image , 2 user posted image
10.11.
lakaya, 34 let, 3 user posted image , 2 user posted image , 31.3., Gorenjska
mavrica24, 32 let, 2 user posted image , 1 user posted image
11.11.
12.11.
13.11.
14.11.
15.11.
16.11.
17.11.
18.11.
19.11.
20.11.
21.11.
22.11.
23.11.
24.11.
25.11.
26.11.
27.11.
28.11.
29.11.
30.11.
x.11.

m_nova, 32 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 22.3., Celje
anilu, 2 user posted image , 1 user posted image , 14.3., Velenje
teodora75, 2 user posted image , 1 user posted image , Ljubljana
 panda22

 
SKUPAJ NAS JE user posted image : 19


(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Novembrke 2011
6.3.2011 17:03:59   
lollypop
glavobol: ja, kava bi znala pomagat, sploh če si jo sedaj nehala piti zaradi nosečnosti ali pa si dosti zmanjšala dozo... če ne gre drugače pa lekadol, baje da ne škoduje.. pa počivaj, probaj zaspati pa več tekočine, kot so že punce napisale...

folna: jaz jemljem sedaj Tifol, sem pa ravno preden sem zvedela da sem noseča (kakšne 2 tedna prej) začela jemat... kot bi vedela user posted image ostale vitamine poskusim s sadjem in zelenjavo, čeprav se moram kar kontrolirat, da vsak dan nekaj takega pojem, ker mi ni ravno v navadi na žalost...


upam tudi jaz, da bom zdržala čimdlje da ne poveva doma... samo že vidim da bo težko user posted image

dobrodošle vse nove nosečke user posted image




_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Novembrke 2011
6.3.2011 17:06:00   
Medea10
Hej, hej drage user posted image !

Zdaj se vam pa pridružujem.
Test je pokazal BLAGO črtico, za katero upam da se v naslednjih dneh ojača. V bistvu se pa sploh ne čudim da je blaga, saj komaj čez 1 teden pričakujem M.

Upam da bo vse potekalo tako kot je treba, joooj kako sem vesela. user posted image user posted image user posted image

Doma imam 10 mesečno nagajivko, ki ji je (glede na lumparije, ki jih počne) blazno dolgčas po družbi. user posted image
Vse lepo želim.




(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Novembrke 2011
6.3.2011 17:06:49   
Medea10
IZVIRNO SPOROČILO: _perla_
Srečke , bo katera uporabljala v nosečnosti pas za v avtu za nosečnice?



Jaz mislim da ni potrebno (seveda ga lahko ima vsaka, ki misli da je potreben) ampak spodnji pas si daš pod trebuh in je čist varno. Jaz sem imela celotno prvo nosečnost pas tako in ni bilo problema. 

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Novembrke 2011
6.3.2011 17:20:18   
Subsonica
Hej, hej še ena Novemberka user posted image
Uživate? Mi se nismo kaj dosti trudili, je takoj uspelo user posted image Datum naj bi bil 12.11.
Imam pa doma že eno skoraj 3 -letno navihanko,ki navija za sestrico user posted image
Pozdravček vsem !!!
user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Novembrke 2011
6.3.2011 18:01:57   
panda22
Ojla! Najprej prav lepe čestitke vsem novim srečkam nosečkam.
Pas za v avto pravijo, da je zelo priporočljiv če se veliko voziš. Jaz se veliko ne vozim tako, da ne razmišljam o tem, da bi si ga nabavila.
Jaz sem mojemu povedala takole, ko sva v dnevni skupaj sedela sem mu rekla, da mu moram nekaj pokazati in povedati. In on seveda kaj pa je? Nakar sem mu jaz odgovorila če bo vse vredu boš novembra postal drugič očka in mu pokazala nosečniški test. In nato je sledil veselje.
Drugače pa sem že mamica tri letni hčerki, ki meni in možu polepša vsak tenutek. PDP po zadnji menstruaciji naj bi bil 4.11.2011. Bomo pa videli kaj bodo rekli na prvem pregledu takrat bomo pa točno vedeli. Se moram ta teden še naročiti.

(odgovor članu Subsonica)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Novembrke 2011
6.3.2011 19:01:40   
Natka23
oj!

pas- ne vem še delam dolge ture.Elevit. Midva sva se trudila 5mesecev, moj je bil poslovno v nemčji, pa sem mu poslala mms z sliko poz testa in vprašanjem Kaj misliš, kaj je to???user posted image user posted image Ne rabim pravit, kako veseljeuser posted image user posted image user posted image .Bčižnjim njegovim sva povedala,smo velik skupi in bi me razkrinkal. ostalim pa tam okol 3 mesecev!tak kot prvičuser posted image

vprašanje jaz delam na infekcijskem oddelku in moj pravi naj ob prvem pregledu rečem za bolniško, da ne bi kaj staknila??kaj ve pravite???

(odgovor članu panda22)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Novembrke 2011
6.3.2011 19:06:52   
Medea10
Natka23- jaz bi kar upoštevala tvojega dragega. Boljše da greš na bolniško, kot pa stakneš kaj, saj veš- preventiva. user posted image
Sicer pa je najbolje, da kar G vprašaš, ona/on bo najbolje vedel/a kakšne nevarnosti ti pretijo in ali bo potrebno da se umakneš.

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Novembrke 2011
6.3.2011 19:20:09   
Natka23
IZVIRNO SPOROČILO: Medea10

Natka23- jaz bi kar upoštevala tvojega dragega. Boljše da greš na bolniško, kot pa stakneš kaj, saj veš- preventiva. user posted image
Sicer pa je najbolje, da kar G vprašaš, ona/on bo najbolje vedel/a kakšne nevarnosti ti pretijo in ali bo potrebno da se umakneš.



nevarnosti so itak:turbekoloza, gripa, hepatitisi itd

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Novembrke 2011
6.3.2011 19:26:53   
Medea10
Pol se pa  po moje res ni dobro izpostavljat.  Ti kar reči za bolniško, bolje da si doma, kot pa da boš kdaj v dvomih, da si morda kaj staknila. 

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Novembrke 2011
6.3.2011 21:44:59   
_perla_
user posted image

PDP, nick, starost, število user posted image , število user posted image , pregled, NS, kraj
 
1. 11.
lollypop, 32 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 24.3., Gorenjska
pingi, 31 let,  3 user posted image , 2 user posted image , 15.3., okolica Lj.
cassy, 26 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 25.2., Maribor
 
 2. 11.
Itkica, 31 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 28.3., Primorska
 
 3. 11.
_perla_, 23 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 1.4., Štajerska
bey86, 24 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 25.3., Primorska
 
4. 11.
  panda22, 2 user posted image , 1 user posted image
5. 11.
3masha, 25 let, 3 user posted image , 1 user posted image , 31.3.
 
6.11.
7.11.
8.11.
Sarchi, 2 user posted image , 1 user posted image , 4.4.
diamantina, 25 let, 2 user posted image , 1 user posted image , Štajerska
amarnat
9.11.
Natka23, 26 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 16.3., Šmartno ob Paki
smeška83, 27 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Gorenjska

razgrajačka, 4 user posted image , 2 user posted image
10.11.
lakaya, 34 let, 3 user posted image , 2 user posted image , 31.3., Gorenjska
mavrica24, 32 let, 2 user posted image , 1 user posted image
11.11.
12.11.
Subsonica, 2 user posted image , 1 user posted image
13.11.
14.11.
15.11.
16.11.
17.11.
18.11.
19.11.
20.11.
21.11.
22.11.
23.11.
24.11.
25.11.
26.11.
27.11.
28.11.
29.11.
30.11.
x.11.

m_nova, 32 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 22.3., Celje
anilu, 2 user posted image , 1 user posted image , 14.3., Velenje
teodora75, 2 user posted image , 1 user posted image , Ljubljana
Medea10, 2 user posted image , 1 user posted image
 
SKUPAJ NAS JE user posted image : 21



(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Novembrke 2011
7.3.2011 7:21:03   
3masha
Jutro in dobrodošle vse nove, zmeraj več nas jeuser posted image

Pasu za nosečnice v avtu nisem in ne bom uporabljala. Res pa da nisem veliko v avtu.

Včeraj je bila ena rjava pika na dnevnem vložku, sem kar malo se ustrašila...je bila pa zagotovo posledica enga hujšega stresa včeraj. Grozno mi je, ker bodo vsi jezni in se usajali name zaradi tega otrokauser posted image ..."kaj vama je bilo tega treba" in podobnih izjav bo polno, ko bodo izvedeli...in sem tako žalostna zaradi tega (najraje ne bi sploh povedala, bi pač izvedeli ko bom že rodila)...user posted image ...prav dovolj mi je že tega neprestanega kreganja in očitkov...so bili pri prvi hčerki tudi...predvsem od tistih, ki sploh niso vedeli, da sem za sabo že imela SS...na trenutke bi se kar zjokala nouser posted image , sploh se ne morem veselit nosečnostiuser posted image  - če sploh je, ker na nek način ne verjamem, dokler ne vidim na UZ srčkauser posted image .

Verjetno tudi hormoni že delujejo fajn, nevem...en trenutek sem vesela in polna energije, drug trenutek pa najbolj tečna in jokasta.

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Novembrke 2011
7.3.2011 9:17:32   
_perla_
3masha.. pa sploh ne povej drugim, saj bodo sami opazili. In potem, ko te vprašajo, jim z veseljem odgovori, da JA, da ti si noseča in da si tako vesela! Boš videla, kar sapo jim bo vzelo in ne bodo meli več kaj za reči. Če te pa vprašajo, ali je bilo načrtovano ali ne, pa jim samo z nasmehom odvrni, da to pa res ni važno. In potem si lahko mislijo, ali da je bilo nepričakovano, da ne poveš, ali pa, da sta načrtovala. Če pa boš slabe volje, bodo tudi oni tako sprejeli. Sicer ne poznam tvojih, mogoče ne bo šlo tako, ampak upam, da sem ti kaj pomagala.
Drugače pa - naj se kdo drug sploooh ne vmešava v to, ali lahko imata drugega otroka ali ne, ker bosta tako ali tako vidva skrbela za vajine otroke. In jaz vem, da si super mamica, ki te ima otrok že rad in še en te ima, ki raste pod tvojim srčkom, pa še en te gleda in ti želi vse najboljše.. Zato nikar se sekirat. Uživaj svoje življenje! Če pa se drugi naslanjajo na tvoje življenje in nimajo pred svojim pragom časa počistit, pa se ti zato ni trbea sekirat. Samo dobre volje si lahko, da imaš vsaj ti ščiščeno in da imaš tako družino, ki te ima rada. user posted image

Tudi jaz sem bila včeraj pod velikim stresom.. Kar tako sem večratk tudi sitna. In moj zaenkrat še to razume. Da sem noseča, pa mi kažejo samo polna in boleča prsa, ter tu in tam ta sitnost.. Joj, do pregleda pa še skoraj 4 tedne.. Upam, da bodo minili hitro user posted image

(odgovor članu 3masha)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Novembrke 2011
7.3.2011 9:44:33   
Medea10
3masha- strinjam se s _perlo_. Probaj si ne jemat tega k srcu, vem, težko je, sploh če so ti ti ljudje blizu ampak stres ni dober za user posted image .  Potem, ko bo pa na svetu, pa ga bodo radi pestovali, a ne? user posted image
Moji se tudi ne bodo strinjali z mojo user posted image , zato bodo zvedeli komaj ko res ne bo več možno skrivat.
Ne sekiraj se in uživaj v nosečnosti.

user posted image

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Novembrke 2011
7.3.2011 10:24:17   
diamantina
Jutro!

Naročila sem se na pregled in ga imam 30. 3. V prvi nosečnosti bi znorela, ker bi se mi zdelo, joj, kje je še to, zdaj pa se mi zdi, da bo 1, 2, 3 to tukaj. Ko imaš doma še enega nagajivca in zraven še veliko obveznosti čas gre veliko prehitro. 

Pri meni so se začele težave, enako kot v prvi N - grozna zaprtost. Sem že naročila en donat in upam, da pomaga. Doma si bom skuhala še slivov kompot, kaj drugega pa res ne vem, kaj bi. Laneno seme v jogurt in veliko tekočine pa že uživam, a ni učinka. user posted image  Še kakšen predlog?

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Novembrke 2011
7.3.2011 10:33:57   
Medea10
V lekarni se dobi Lactecon sirup, ki je primeren za nosečnice, doječe matere in otroke. Sama ga nisem preizkusila, ampak vrjetno ga bom, me mučijo enake težave, kot tebe. 

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Novembrke 2011
7.3.2011 10:34:36   
cassy
pozdravljene....
težek vikend je za mano....v soboto sem bolj slabo jedla....pa še to dva mlačna krofa.....in včeraj katastrofa.....vse tri obroke sem jedla in vsakega posebej zbruhala....grozni krči v trebuhu tak da nosečnost menda tu res nima nič poleg...danes je sicer malo boljše, a me je dobil nahod in glavobol.....groza.....
lahko to kaj škoduje moji pikici? pravite da lekadol ne škoduje.....kaj pa vročina? strah me je da bom zakuhala.....in če zakuham, ponavadi tja do 38-39.....je lahko to tudi kaj nevarno?

jat tudi jem one elevit pronatal al kak že.....že mesec prej (polovičke), pa zdaj skos, ker tudi premalo sadja in zelenjave jem.....

one bele pikice na nohtih......pomanjkanje vitamina D......

jaz pa delam v vrtcu in nameravam ostati do konca oz vsaj do konca junija.....potem imam tako dopust.....pol pa se tak ne spalača vlačit še med otroki ko bom verjetn že kr okorna.....

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Novembrke 2011
7.3.2011 10:55:23   
Medea10
cassy; mogoče ti pomaga ta tema tukaj

(odgovor članu cassy)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Novembrke 2011
7.3.2011 11:01:12   
_perla_
user posted image

PDP, nick, starost, število user posted image , število user posted image , pregled, NS, kraj
 
1. 11.
lollypop, 32 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 24.3., Gorenjska
pingi, 31 let,  3 user posted image , 2 user posted image , 15.3., okolica Lj.
cassy, 26 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 25.2., Maribor
 
 2. 11.
Itkica, 31 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 28.3., Primorska
 
 3. 11.
_perla_, 23 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 1.4., Štajerska
bey86, 24 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 25.3., Primorska
 
4. 11.
  panda22, 2 user posted image , 1 user posted image
5. 11.
3masha, 25 let, 3 user posted image , 1 user posted image , 31.3.
 
6.11.
7.11.
8.11.
Sarchi, 2 user posted image , 1 user posted image , 4.4.
diamantina, 25 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 30.3., Štajerska
amarnat
9.11.
Natka23, 26 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 16.3., Šmartno ob Paki
smeška83, 27 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Gorenjska

razgrajačka, 4 user posted image , 2 user posted image
10.11.
lakaya, 34 let, 3 user posted image , 2 user posted image , 31.3., Gorenjska
mavrica24, 32 let, 2 user posted image , 1 user posted image
11.11.
12.11.
Subsonica, 2 user posted image , 1 user posted image
13.11.
14.11.
15.11.
16.11.
17.11.
18.11.
19.11.
20.11.
21.11.
22.11.
23.11.
24.11.
25.11.
26.11.
27.11.
28.11.
29.11.
30.11.
x.11.

m_nova, 32 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 22.3., Celje
anilu, 2 user posted image , 1 user posted image , 14.3., Velenje
teodora75, 2 user posted image , 1 user posted image , Ljubljana
Medea10, 2 user posted image , 1 user posted image

SKUPAJ NAS JE user posted image : 21




(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Novembrke 2011
7.3.2011 11:06:56   
_perla_
lactecon sirup.. imam ga doma, ker sem imela včasih težave z zaprtjem in mi ga je zdravnica predpisala, ampak ga še nisem odprla. Ima pa rok do julija letošnjega leta.. Če obm imela težave, imam kar doma user posted image Drugače pa pri zaprtju pomagajo suhe slive, ja.. Lahko pa narediš tudi tako, da suhe slive namočiš čez noč v vodi, zjutrja jih na tešče poješ in popiješ tisto vodo, v kateri so se te slive namakale.

diamantina
.. jaz imam pregled 1.4. in se mi groozno vleče.. Upam, da bo čimprej ta dan.. Tebi je drugale, ko imaš bolj pestro zaradi otročka user posted image

cassy, baje da lekador res ne škoduje. Jaz bi sicer počakala s katerimikoli zdravili, pa poskušala čajčeke z medom pit.. Če pa se vročine res tako dvigne, potem pa nimaš druge, kot vzet lekadol..
Ali imaš ti tudi težave s temi belimi lisami na nohtih? Vitamin D.. A ni to sonce pa to vir tega vitamina? Ker nekje sem prebrala, da naj bi to bilo premalo cinka, nekateri pravijo premalo kacija.. Dokaj dosti različnih odgovorov, pa zdaj ne vem..

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Novembrke 2011
7.3.2011 11:11:32   
Medea10
Prebrala sem pa tudi, da pomaga zelo sladek čaj iz kumine in janeža (to kar kuhamo user posted image proti zaprtosti). Bo treba probat user posted image

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Novembrke 2011
7.3.2011 11:28:10   
pingi
Hej!
Kako lepo se polni naš seznamuser posted image  Dobrodošle vse nove user posted image !

Tudi jaz sem staknila en grd prehlad; sicer ne vem, ali od tamalih ali od sodelavca, ki še napol mrtev hodi v službo trosit viruse?user posted image user posted image
K sreči nimam vročine, ampak ob splošni slabosti mi zabasan nos, kašelj in glavobol ne "pomagajo" k boljšemu počutju.

Cassy, ja, ob vročini pa kar brez pomislekov vzemi Lekadol. Telo se v tako zgodnji nosečnosti ne sme pregrevat, zato tudi odsvetujejo razne savne in vroče kopeli.

Tudi jaz sem včeraj imela rjav izcedek in me je že čist panika, da bo vsega konec, ampak proti večeru je že izginil, danes pa ga tudi ni, tako da upam, da je bilo kaj neškodljivega.

3masha, vem, da se je težko ne ozirat na mnenje drugih, ampak v takih primerih pa res lahko odpišeš vse negativne in nepotrebne komentarje. Najmanj kar potrebuješ zdaj, so pametne glave. Kar mirno in veselo naprej - tako bo najbolje zate in pikico.

Hrana - evo, zdajle spet grickam bobi palčke, da mi je manj slabo. Drugače pa sem posumila, da sem noseča, ko se mi je grozno zaluštalo pečenih paprik (ne kislih, ampak tistih mariniranih v olju s česnom- Hofer ima ful dobre:-))
Tifol pa jemljem od pozitivnega testa naprej.

Nič, grem naprej delat, pa uživat ob občasnem pogledu skozi okno, ko je tako lep dan.

Uživajte user posted image !!

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Novembrke 2011
7.3.2011 11:31:55   
razgrajačka
Sem malo za nazaj prebrala, zdaj moram pa še za naprej.user posted image
da ne moreš sfolgati 2 majhna.

Da se - ni pa lahko. Mi bomo meli tudi malo razliko, 4 leta med 1. in 3.

z dr. Strah imajo vsi ki jih poznam, dobre izkušnje; jaz bom šla v Dravlje,

Jaz sem bila 1. pri njej in mi je bila ful fajn. Drugič sem šla v Dravlje, ker je Strah v Domžalah, jaz pa iz Lj. Tretjič bom verjetno naredila isto.

imam kar neko idejo, da bi rada imela trojčke

Uf, trojčkov pa jaz ne bi - ne moreš naravno rodit. Pa res bi nas bilo kar mal tu mač potemuser posted image

tole s tamponom in jogurtom morem pa probat....sej sem že jogurt mazala po spolvilu, nisem pa še poskusla s tamponom v nožnico...

Meni je to g. predlagala, ko sem mela v 1. nosečnosti probleme in res pomaga. Zdaj pa zaenkrat nimam težav (niti jih nimam nikoli, kadar nisem noseča).

hrana....nič posebnega.....zdaj se tolažim da imam zato takšen apetit ker sem noseča....pa dobro vem da to ni res.....do treh mesecev se naj nebi nič zredil...

Treba se ti sicer res ni zredit prve tri mesece, vendar pa mislim, da smo skoraj vse nosečke boljlačne - tudi v prvih treh mesecih. Jaz se vedno že takoj zredim za kako kilco ali dve, pa se  do zdaj nikoli nisem zredila ko pujsa (cca 10 kil).

Mogoče tudi malo zaradi tega, ker se še kadit (ne me kregat) odvajam pa sem še zarad tega kr naprej lačna.

Kaj bi te kregale? Čestitam, da se odvajaš! Dobro zate in za bejbija.

(odgovor članu 3masha)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?