|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 11:44:49   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

V Avstriji, pa v Angliji in drugje po EU ti jih nobeden ne bo plačal, tudi malice ne, pa malica se ti ne všteva tam v delovni čas kot pri nas.......to je vse fenomen pri nas in v ostalih nekdanjih Jugo državah.......


So pa plače k temu primerne. Z Eu se ne moremo   primerjati. Če  pa greš delat za minimalca iz MB v LJ, pa nimaš niti za pokrit potnih stroškov, kaj šele za preživet.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 11:52:30   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
Izgleda, da sem jaz edini butelj, ki razmišlja o tem, da si pridobi še kakšen dolgoročno perspektiven poklic.


še en butelj, ki se stalno nekaj izobražuje, a nič od te izobrazbe. se mi zdi, da tam kjer sem, tam bom obtičala. zdaj se odločam za še eno izobraževanje - in to upam, da bo res pravo, vsaj uporabno.




Ni pomembna le izobrazba, odvisno je tudi, kako se človek znajde in kakšne delovne navade ima. Če jih sploh ima. Poznam kar nekaj "biserov", ki so ultra izobraženi in očitno vse, kar znajo, je sedeti za knjigami, in se učiti ker so pri 30 in + kar naprej vpisujejo neke magisterije in specializacije, pa doktorate, delajo pa ne nikjer.
In kaj ti bo papir, če nimaš izkušenj, si na trgu dela vreden bore malo. dolgoročno perspektiven poklic pa je samo kak pravnik in zdravnik.


Podpis. Dodatna izobraževanja so pa itak obvezna, če na nekem področju želisš ostat strokovnjak. Tudi po mojih izkušnjah strokovnjaki z dvema ali tremi diplomami, so strokovnjaki le na papirju, ki se pa v praksi pokažejo za popolnoma nesposobne in jih povozi vsak KV delavec.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 12:10:15   
alda
Mika!
se popolnoma strinjam s tvojim zadnjim postom.
Naša vd direktorca s takšnimi in drugačnimi nazivi še zdaj ob vseh razlagah ne zna enga navadnega poročila napisat oz pripravit v novem programu, tako da rabi vedno koga zraven.
Da bi pa kaj prenesla iz enga programa v drug pa je zanjo že višek znanosti! user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 12:25:48   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

mizek: Slovenija je tako majhna, da se da vozit kamor koli. Samo v nasi zavesti ni, da bi se vozil vsak dan 2-4 ure na delo in z njega.




Ja, tako pač je v naši zavesti. Nismo v New yorku, kjer porabijo 4 ure, da pridejo na drug konec mesta v službo in nazaj. Tudi ceste so mariskje totalno v k*** in se 30 km voziš skoraj 1 uro.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 12:29:18   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

V Avstriji, pa v Angliji in drugje po EU ti jih nobeden ne bo plačal, tudi malice ne, pa malica se ti ne všteva tam v delovni čas kot pri nas.......to je vse fenomen pri nas in v ostalih nekdanjih Jugo državah.......



Zaradi mene lahko tudi ukinejo dodatek za malico in prevoz. Samo potem naj bo pa minimalna plača 1200 eurov neto.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 12:31:16   
mika
Da bi pa kaj prenesla iz enga programa v drug pa je zanjo že višek znanosti!


ne boš verjela, ampak jaz sem delala s takšnim stokovnjakom računalništva. Po izobrazbi sicer ing. gradbeništva, najboljši študent svoje generacije, ki se je preusmeril v računalništvo. In on danes  ni ne tič ne miš. Pojma nima o gradbeništvu o računalništvu pa še manj.
dolg je le na jeziku in  ne zna nič, razen prodajat megle. Enkrat se je celo čudil, ko je sodelavec potegnil sumo v enem izračunu in je rekel vaaaaaaaauuser posted image . Sej ne veš al bi se jokal al smejal.

< Sporočilo je popravil mika -- 10.3.2011 12:33:13 >

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 13:07:20   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

V Avstriji, pa v Angliji in drugje po EU ti jih nobeden ne bo plačal, tudi malice ne, pa malica se ti ne všteva tam v delovni čas kot pri nas.......to je vse fenomen pri nas in v ostalih nekdanjih Jugo državah.......


So pa plače k temu primerne. Z Eu se ne moremo   primerjati. Če  pa greš delat za minimalca iz MB v LJ, pa nimaš niti za pokrit potnih stroškov, kaj šele za preživet.


Če preračunaš na redno delo....torej prišteješ našo malico in potne stroške, pa odšteješ tistih pol ure, ko ne delaš in si plačan za to, razlika ni več tako velika......in razlika med plačami niti ni tako zelo velika....edino niso prikazane na isti način......to govorim za minimalne plače.....so pa večje razlike pri tistih delovnih mestih, kjer se zahteva neka strokovnost, vodenje.....tam so razlike tudi po 500 EUR in več.....managerji pa v EU dobijo tudi bistveno več kot naši......

Je pa res nekaj zakaj se ne moremo primerjati z delavcem v Nemčiji.....če en šlosar v VW delavnici v enem manjšem mestu zgubi službo, bo takoj pripravljen iti delat v Munchen k BMWju pa čeprav ima 500 km do tja in bo družino videl le za vikend......živel bo v eni mali luknji in delal.....

Če pa pri nas v Murski Soboti en šlosar zgubi službo, pa niti v Maribor ne bo šel delat, ker je to predaleč, ker trpi družinsko življenje, ker žena ne more dveh otrok iz šole spraviti sama in najde 1001 razlog zakaj se ne bo vozil 60 km vsak dan.......in gre rajši na ZZRS ali pa na CSD.....in tega se tudi delodajalci zavedajo, zato pa dobijo službe samo tisti oddaljeni največ 5 km......

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 13:17:37   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

in tega se tudi delodajalci zavedajo, zato pa dobijo službe samo tisti oddaljeni največ 5 km......



Delodajalci se zavedajo predvsem tega, da je treba plačevati 5 km potnih sotroškov in ne 50 ali 150 km.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 13:26:20   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

in tega se tudi delodajalci zavedajo, zato pa dobijo službe samo tisti oddaljeni največ 5 km......



Delodajalci se zavedajo predvsem tega, da je treba plačevati 5 km potnih sotroškov in ne 50 ali 150 km.


Seveda se zavedajo tega......in če je v krogu 5 km 5 takih, ki čakajo na tisto službo ne bodo vzeli tistega, ki je oddaljen 20 km (razen, če ima tisti neke ekstra sposobnosti, to jih pa ima redko kdo)......če pa ni v krogu 5 km nobenega, pa morajo vzeti tistega, ki je oddaljen 20 km.......


(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 13:53:01   
mika
Je pa res nekaj zakaj se ne moremo primerjati z delavcem v Nemčiji.....če en šlosar v VW delavnici v enem manjšem mestu zgubi službo, bo takoj pripravljen iti delat v Munchen k BMWju pa čeprav ima 500 km do tja in bo družino videl le za vikend......živel bo v eni mali luknji in delal.....


pa ti sploh veš kaj pomeni takšno življenje? A nam naj bo to cilj? jaz sem zrasla praktično brez  očeta. 15 let je delal po celem svetu. In kaj je rekel... v tistem obdobju, ko ni bil doma, je šlo življenje mimo njega. jaz ga pa praktično nisem poznala. vsakič, ko sem se ga navadila, je moral it.
Dedek in babica sta bila v Nemčiji in ko danes babica pripoveduje, pripoveduje v solzah.

Ne mi prosim bluzit o tem kaj je nekdo pripravljen naredit, ko nimaš pojma kaj vse za sabo potegne. Ravno prejšnjo nedeljo sva se z očetom pogovarjala o njegovih takratnih sodelavcih in je rekel, da je on eden izmed redkih, ki mu je uspelo obdržati družino.

To niso tako enostavne zadeve, kot se slišijo ali preberejo. In vsak, ki je dal to skoz, bo rekel, da takšnega življenja ne privošči nikomur.


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 13:56:40   
mika
Če pa pri nas v Murski Soboti en šlosar zgubi službo, pa niti v Maribor ne bo šel delat, ker je to predaleč, ker trpi družinsko življenje, ker žena ne more dveh otrok iz šole spraviti sama in najde 1001 razlog zakaj se ne bo vozil 60 km vsak dan.......in gre rajši na ZZRS ali pa na CSD.....in tega se tudi delodajalci zavedajo, zato pa dobijo službe samo tisti oddaljeni največ 5 km......


že spet eno samo bluzenje v tri dni. Poznam lkar nekaj  prekmurcev, ki so tukaj (v MB) ali pa vsaj na  tej relaciji doma. Nekateri so se preselili, drugi se vozijo. Odvisno od partnerjevih služb.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 14:01:09   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Če pa pri nas v Murski Soboti en šlosar zgubi službo, pa niti v Maribor ne bo šel delat, ker je to predaleč, ker trpi družinsko življenje, ker žena ne more dveh otrok iz šole spraviti sama in najde 1001 razlog zakaj se ne bo vozil 60 km vsak dan.......in gre rajši na ZZRS ali pa na CSD.....in tega se tudi delodajalci zavedajo, zato pa dobijo službe samo tisti oddaljeni največ 5 km......


že spet eno samo bluzenje v tri dni. Poznam lkar nekaj  prekmurcev, ki so tukaj (v MB) ali pa vsaj na  tej relaciji doma. Nekateri so se preselili, drugi se vozijo. Odvisno od partnerjevih služb.


Pri mojem v službi mislim, da se dva vozita cca. 90 km v eno smer, eden 60 v eno smer, en 40 in moj nekje 30 km v eno smer. Tak, da ni vedno tako, da se ne bi vozili.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 14:12:34   
Raho
Milijonkrat prežvečena tema. Gledam s strani delodajalca - na razgovoru sem imela 32 ljudi, vendar se noben ni odločil, da bi se zaposlil, ker jim ni odgovarjal urnik dela (2 dni v tednu se dela od 11.00 do 19.00), ni jim ustrezala ciljna skupina s katero bi delali, niti pod razno...

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 14:21:38   
mika
ni jim ustrezala ciljna skupina s katero bi delali, niti pod razno...


in zakakšno ciljno skupino gre?

< Sporočilo je popravil mika -- 10.3.2011 14:22:02 >

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 14:54:22   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mika

pa ti sploh veš kaj pomeni takšno življenje? A nam naj bo to cilj? jaz sem zrasla praktično brez  očeta. 15 let je delal po celem svetu. In kaj je rekel... v tistem obdobju, ko ni bil doma, je šlo življenje mimo njega. jaz ga pa praktično nisem poznala. vsakič, ko sem se ga navadila, je moral it.
Dedek in babica sta bila v Nemčiji in ko danes babica pripoveduje, pripoveduje v solzah.

Ne mi prosim bluzit o tem kaj je nekdo pripravljen naredit, ko nimaš pojma kaj vse za sabo potegne. Ravno prejšnjo nedeljo sva se z očetom pogovarjala o njegovih takratnih sodelavcih in je rekel, da je on eden izmed redkih, ki mu je uspelo obdržati družino.

To niso tako enostavne zadeve, kot se slišijo ali preberejo. In vsak, ki je dal to skoz, bo rekel, da takšnega življenja ne privošči nikomur.




Potem pa nehajmo s tem, kako so v Avstriji in Nemčiji velike plače in da tam delo z drevesa pada........

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 15:00:36   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Če pa pri nas v Murski Soboti en šlosar zgubi službo, pa niti v Maribor ne bo šel delat, ker je to predaleč, ker trpi družinsko življenje, ker žena ne more dveh otrok iz šole spraviti sama in najde 1001 razlog zakaj se ne bo vozil 60 km vsak dan.......in gre rajši na ZZRS ali pa na CSD.....in tega se tudi delodajalci zavedajo, zato pa dobijo službe samo tisti oddaljeni največ 5 km......


že spet eno samo bluzenje v tri dni. Poznam lkar nekaj  prekmurcev, ki so tukaj (v MB) ali pa vsaj na  tej relaciji doma. Nekateri so se preselili, drugi se vozijo. Odvisno od partnerjevih služb.


A je res bluzenje......user posted image  Nekateri se vozijo (torej obstajajo vseeno tudi službe, kjer ti delodajalec plača potne stroškeuser posted image ), nekateri pa se ne vozijo, ker se jim ne splača......

Želela sem pa na tem primeru zgolj karikirirati, kako eni razmišljajo.......lahko bi izbrala recimo Vrhniko in Ljubljano.....

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 15:31:02   
mika
Nekateri se vozijo (torej obstajajo vseeno tudi službe, kjer ti delodajalec plača potne stroške ), nekateri pa se ne vozijo, ker se jim ne splača......


kdo pa je rekel, da delodajalec ne plača potnih stroškovuser posted image  sej si sama napisala, da se to počne samo rpi nas. Splačalo se ne bi, če jih ne bi plačal ob takšnih plačah, kot so pri nas ...sploh za minimalno

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 15:33:15   
mika
Potem pa nehajmo s tem, kako so v Avstriji in Nemčiji velike plače in da tam delo z drevesa pada........


in kaj ima to veze s tem kar si citiralauser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 15:35:23   
mižek
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Milijonkrat prežvečena tema. Gledam s strani delodajalca - na razgovoru sem imela 32 ljudi, vendar se noben ni odločil, da bi se zaposlil, ker jim ni odgovarjal urnik dela (2 dni v tednu se dela od 11.00 do 19.00), ni jim ustrezala ciljna skupina s katero bi delali, niti pod razno...


Raho od kje prihajaš, jaz sem ti takoj pripravljena delat prituser posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 15:36:02   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Nekateri se vozijo (torej obstajajo vseeno tudi službe, kjer ti delodajalec plača potne stroške ), nekateri pa se ne vozijo, ker se jim ne splača......


kdo pa je rekel, da delodajalec ne plača potnih stroškovuser posted image  sej si sama napisala, da se to počne samo rpi nas. Splačalo se ne bi, če jih ne bi plačal ob takšnih plačah, kot so pri nas ...sploh za minimalno


Prej so punce govorile, da ne dobijo službe, ker jim delodajalci ne bi plačali potnih stroškov in raje izberejo tistega, ki je blizu......

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 15:36:57   
mižek
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Če pa pri nas v Murski Soboti en šlosar zgubi službo, pa niti v Maribor ne bo šel delat, ker je to predaleč, ker trpi družinsko življenje, ker žena ne more dveh otrok iz šole spraviti sama in najde 1001 razlog zakaj se ne bo vozil 60 km vsak dan.......in gre rajši na ZZRS ali pa na CSD.....in tega se tudi delodajalci zavedajo, zato pa dobijo službe samo tisti oddaljeni največ 5 km......


že spet eno samo bluzenje v tri dni. Poznam lkar nekaj  prekmurcev, ki so tukaj (v MB) ali pa vsaj na  tej relaciji doma. Nekateri so se preselili, drugi se vozijo. Odvisno od partnerjevih služb.


A je res bluzenje......user posted image  Nekateri se vozijo (torej obstajajo vseeno tudi službe, kjer ti delodajalec plača potne stroškeuser posted image ), nekateri pa se ne vozijo, ker se jim ne splača......

Želela sem pa na tem primeru zgolj karikirirati, kako eni razmišljajo.......lahko bi izbrala recimo Vrhniko in Ljubljano.....


Ja katere službe so to, res me zanima, katera firma bi nekomu plačala potne stroške iz MS-MB daj povej mi katera, da oddam prošnjo, ker ti grem takoj delat!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 15:38:07   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Potem pa nehajmo s tem, kako so v Avstriji in Nemčiji velike plače in da tam delo z drevesa pada........


in kaj ima to veze s tem kar si citiralauser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

V Avstriji, pa v Angliji in drugje po EU ti jih nobeden ne bo plačal, tudi malice ne, pa malica se ti ne všteva tam v delovni čas kot pri nas.......to je vse fenomen pri nas in v ostalih nekdanjih Jugo državah.......


So pa plače k temu primerne. Z Eu se ne moremo   primerjati. Če  pa greš delat za minimalca iz MB v LJ, pa nimaš niti za pokrit potnih stroškov, kaj šele za preživet.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 15:46:01   
Fleka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Nekateri se vozijo (torej obstajajo vseeno tudi službe, kjer ti delodajalec plača potne stroške ), nekateri pa se ne vozijo, ker se jim ne splača......


kdo pa je rekel, da delodajalec ne plača potnih stroškovuser posted image  sej si sama napisala, da se to počne samo rpi nas. Splačalo se ne bi, če jih ne bi plačal ob takšnih plačah, kot so pri nas ...sploh za minimalno


Prej so punce govorile, da ne dobijo službe, ker jim delodajalci ne bi plačali potnih stroškov in raje izberejo tistega, ki je blizu......


Jaz bi z veseljem sprejela službo na Vrhniki(pot v eno smer cca.38 km),a mi je šefica na razgovoru rekla,da MORAJO po kolektivni pogodbi plačati potne stroške-zato sem zvisela.user posted image
In drug primer:šla sem na razgovor za pomoč v kuhinji(Ljubljana).Njihova obrazložitev,ker nisem bila sprejeta je bila,da imam predobro izobrazbo za tako delo(imam le 5.stopnjo).Gospe sem rekla,da sem pripravljena delati za 500 eur pa mi je rekla,da iščejo nekoga,ki ima končano OŠ.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 15:48:31   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

V Avstriji, pa v Angliji in drugje po EU ti jih nobeden ne bo plačal, tudi malice ne, pa malica se ti ne všteva tam v delovni čas kot pri nas.......to je vse fenomen pri nas in v ostalih nekdanjih Jugo državah.......


So pa plače k temu primerne. Z Eu se ne moremo primerjati. Če pa greš delat za minimalca iz MB v LJ, pa nimaš niti za pokrit potnih stroškov, kaj šele za preživet.


Še vedno stojim za tem.

Ti si pisala o šlosaru, ki se preseli 50okm vstran  in sem ti odgovorila kaj takšno življenje pomeni in ne o njegovi plači. No zaluži pa še vedno več, kot naš šlosar.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Naredila sem p...
10.3.2011 16:02:05   
Colt
Pozdravljene. Vidim da sem se včeraj skrajno nerodno izrazil in uspel požeti kr nekaj nezavidljivih oznak (omejen nacionalist ki je presegel samega sebe....) (ma sej v resnici nisem tako slab) heh

Torej, iskreno opravičilo za dokaj trapast post ki je bil spisan zelo na hitro in brez razmišljanja. Naj se malo popravim....torej kot sem rekel, podpis pod Gito10 v vseh postih na tej temi. Glede slovenk (ki jih imam sicer zelo rad, mnoge to veste, obožujem pravzaprav) nimam niti najmanjših predsodkov, sem pa že velikokrat doživel tarnanje, jamranje in stokanje iz strani kakšne znanke (in seveda tudi znanca), da bi delala itd pa ne najde službe. Pa sem predlagal delo pri nas, kjer se seveda lahko tudi malce umažeš oz ni vse sterilno. Nak, to pa ne...

Kar hočem reči, premnogo je ljudi (žensk, moških) ki bi imeli vse in to takoj. Nezavedajoč se da se zmeraj štarta ''na dnu'' in le počasi, z vztrajnostjo, pridnostjo in poštenostjo počasi leze gor. K boljšim pogojem, k večji urni postavki, k večji osebni izpolnjenosti in občutku doprinosa k dobrim razultatom podjetja.

Zmeraj in povsod bodo pijavke, šleparji in glumci...je pa fino če se da to preseči in se dvigniti nad takšno miselnost. In se seveda osredotočiti v svoje delo max kolkor gre. Razultati (skoraj) sledijo.

Grega

ps. Tanja55, saj nisem tak kreten ali pač? user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?