|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ločevalna dieta
22.3.2011 14:52:36   
cebela2
bom doma še podatke not unesla . . zdej sem v službi in sem samo na hitro naredila

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ločevalna dieta
22.3.2011 16:52:22   
Aisha86
pomota, pomota! Jst nimam 70kg! To je moja željena teža. Ma kaj rabš podatk kolk jih mam zdej al s kolk sm začela? Zdj jih mam 78, začela sm pa z 86 kg. 

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ločevalna dieta
23.3.2011 9:06:02   
cebela2

NICK         Višina/teža        Cilj        1vodni dan

cebela2    170cm/91kg         75kg

Aisha86    165cm/85,5kg     70kg        -5,5kg

m_aja       155cm/76kg        55kg


(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ločevalna dieta
23.3.2011 9:10:08   
cebela2
 bolš?? :)
al bi se še umes kaj vagale. . vsak tedn?

danes zjutri je vaga pokazala -1kg user posted image user posted image user posted image

danes imam pa sadni dan. .za zajtrk je padla ena banana, za kosilo solatka z solatko user posted image , pol pa še kašen jabuček ali pa pomaranča, za večerjo pa spet solatka


(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ločevalna dieta
23.3.2011 16:21:47   
ančkica
lep pozdrav!

če vam je prav se vam pridružim jutri. Jutri je moj prvi dan.
začetna teža 102kg in cilj je priti do 75kg. Enkrat mi je že uspelo toliko zgubiti. Nazaj pa sem jih dobila z dvema nosečnostima:).
upam da mi uspe.
ALi rabite še kake podatke in kako potekao to zapisovanje oziroma javlljanje....

lp


(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ločevalna dieta
23.3.2011 16:23:31   
ančkica
Aja po kateri ločevalni greste ( po tisti iz Rine?)?


(odgovor članu ančkica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ločevalna dieta
23.3.2011 22:00:05   
Aisha86
Jst mam Rinino knjigico, ja. Sam ne grem prov po vrsti ampak kar se mi tisti dan bolj je...Skor nikoli pa ne jem za večerjo isto kukr za kosilo. Zato mi grejo kile mogoče malo bolj  počasi dol, sam si ne morem pomagat ;)

(odgovor članu ančkica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ločevalna dieta
24.3.2011 7:05:18   
cebela2
jaz nimam nobene knjige, sama kombiniram oz mal brskam po forumih.
Pa tudi jaz nikoli nejem za večerjo isto kot za kosilo oz sploh ne jem večerje. . mogoče kdaj jogurt oz solatko-sadje. . sem se ravno odvadla večerjat in se bolš počutim, tako da nemislim spet začet

ančkica če hočeš nam lahko daš spodej navedene podatke, tako da boš tudi ti na seznamu. . . če danes začneš imaš B dan. . tako da lahko skupaj gruntava kaj bova jedle, jaz imam 3.B dan
Višina/teža        Cilj        1vodni dan


Lep sončen dan. . . pa še kaj se oglaste da mi nebo dolgčas v službi user posted image

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ločevalna dieta
24.3.2011 8:52:24   
mausilein
oj, punce, vidim, da ste kar pridne.
no, da še jaz dodam svoje podatke za tabelo :
168cm / 85 kg, želena 75 kg, trenutna 67,3 kg.
Pridne bodite in tako naprej. Pa bomo uspele. Jaz imam danes beljakovinski dan, bo porcija čevapčičev in cela skleda regrata. kaj se bom najedla. user posted image user posted image

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ločevalna dieta
24.3.2011 8:54:36   
m_aja
jaz sem tud začela prej že ampak danes bom pa čist zares  bomo rekli da je prejšni teden bil probni heheh tak da danes je b dan mesoooo njamiiiii 

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ločevalna dieta
24.3.2011 12:28:42   
cebela2


NICK         Višina/teža        Cilj        1vodni dan

cebela2    170cm/91kg         75kg

Aisha86    165cm/85,5kg     70kg        -5,5kg

m_aja       155cm/76kg        55kg

mausilein  168cm/85kg        75kg       

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ločevalna dieta
24.3.2011 12:30:46   
cebela2
IZVIRNO SPOROČILO: mausilein

oj, punce, vidim, da ste kar pridne.
no, da še jaz dodam svoje podatke za tabelo :
168cm / 85 kg, želena 75 kg, trenutna 67,3 kg.
Pridne bodite in tako naprej. Pa bomo uspele. Jaz imam danes beljakovinski dan, bo porcija čevapčičev in cela skleda regrata. kaj se bom najedla. user posted image user posted image


tu si se verjetno mal zmotila. . ali bi se rada ponovno zredila user posted image

Danes sem pa jedla piščančka pečenega in rdečo peso. .  sem se tolk najedla  . . .

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ločevalna dieta
24.3.2011 20:33:40   
mausilein
oj, cebela2, hvala za opozorilo.
ko bi vsaj imela težo, ki sem jo napisala. user posted image user posted image user posted image
popravljam napako - moja trenutna teža je 76,3. se pravi, da sem zgubila 8,7 kg. hvala. user posted image

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ločevalna dieta
25.3.2011 7:06:36   
cebela2



NICK         Višina/teža        Cilj        1vodni dan

cebela2    170cm/91kg         75kg

Aisha86    165cm/85,5kg     70kg        -5,5kg

m_aja       155cm/76kg        55kg

mausilein  168cm/85kg        75kg        -8,5kg 


(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ločevalna dieta
25.3.2011 7:09:46   
cebela2
mausilein kateri dan diete pa si?
 
danes je pa Š dan, sem si učerej skuhala riževe rezance pa not nametala koruzo, pečeno papriko, kumare. . na ta dan spoh nimam idej kaj bi si lahko v službo odnesla user posted image
 
mamicam pa lep materinski dan

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ločevalna dieta
25.3.2011 7:42:36   
mausilein
dobro jutro, čebela2, ne vem točno kateri dan je, vem samo to, da imam še 1 teden do konca. user posted image se pravi, da nekje 83-84 dan. ampak bom še kar nekaj časa z vami vztrajala. user posted image
jaz bom danes jedla riž z omako. tudi jaz na ta dan nimam nekih hudih idej za jest. dopoldan pa itak samo sadje. user posted image sploh za večerjo zmanjka idej. jutri pa testenine in sladkarijeeeee!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image

vsem iskrene čestitke za materinski dan.user posted image

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ločevalna dieta
25.3.2011 21:43:48   
Aisha86
Mauseilein, mi2 sva pa skor isto...višina, kili... ma kaj v 3m si zgubila 8,5kg?? Joj, to mi prov voljo jemlje. Jst upam, da bom kej več k 10kg...do prvega vodnega dneva sm zgubila 5,5kg, zdej sm na -7,5kg in mi že kr lep čas stoji. Vem, da je to normalno, ma če bom zadni mesec sam še 2kili zgubila bom ful user posted image . Kako so šle tebi kile dol?

Je pa tud res, da sm malo popustila...spijem kšno kokakolo, na OH dan si za večerjo privoščim karkoli si zaželim (ponavadi marmelado na kruhu in pol kšno pecivo še;) ).

Aja, meni je tud najbl smotan Š dan! Še sadni dan mi je ljubši! user posted image


(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ločevalna dieta
26.3.2011 11:45:40   
cebela2
jaz imam pa danes OH dan in sem si naredila pašto z drobtinami in paradajzom . . mmmmmmmmmmm ni bolšgauser posted image

Aisha86 ne bit user posted image , začni še mal migat pa bo šlo sigurno še kaj več dol

no tamala spi, moža ni jaz sem se najedlazdej pa še jaz mal ležečki user posted image

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ločevalna dieta
26.3.2011 12:03:54   
ančkica
lp
Ja lohk me date na seznam:)user posted image
podatki: višina 159/102 kg, željena teža 75

Danes sem 3. dan in imam za kosilo košček pice samo s ketčupom. za večerjo pa verjetno košček sladoletne torte.
Jutri pa cel dan sadje:)
V Ponedeljek štartam pa še z gibanjem....

Ali katera pije zraven tud donat? ALi pijete samo vodo brez dodanega okusa?

lp

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ločevalna dieta
26.3.2011 12:08:26   
m_aja
jaz pijem donat pa nesladkan čaj včasih še kaj gaziranega če se mi zlušta čeprav nebo smela.  Jaz sem tud zdaj pojedla kosilo debeli špageti v omaki z zelenjavo joooj nisem vedla da je too tak dobro. Jaz zdaj vsak dan hodim po eno uro al pa dve  začela pa se bom skakat čez kolebnico pa rolat pa vrjetno bo šlo nekaj dol čeprav že mam 2 kili manj  pa 4 cm v pasu


(odgovor članu ančkica)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ločevalna dieta
26.3.2011 12:17:51   
ančkica
vau fajn. Pravv vesela sem ko vidim, da nas je več na tem "tretjem" dnevu. Bomo res lahk menjale si ideje.
Jaz sem pred 5imi leti shujšala s to dieto 30 kil. Potem pa sem jih zdaj v dveh letih dobila nazaj. Nekja z nosečnostima in nekaj zaradi moje krivde, ker sem opustila gibanje itd... Na prvem mestu je bila skrb za moja otročička. Sedaj pa vem da moram tudi zase kaj narediti in vem da mi bo uspelouser posted image

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ločevalna dieta
26.3.2011 19:41:28   
cebela2
se moram zpovedat. . . jaz grem pa zdej grešit user posted image   gremo babe vn na večerjo. . ahhhh bom pa pol bol pridna

lep večer

(odgovor članu ančkica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ločevalna dieta
28.3.2011 6:13:02   
ančkica
<<dobro jutrouser posted image



Danes je zopet 1. dan in gremo akcija.
Zdajle en kufečk brez sladkorja, pol pa čez cajt eno jabulko. za kosilo pa zelena solatka in puranji zrezek popečen na žaru z papriko.
Za večerjo pa enakouser posted image .


(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ločevalna dieta
28.3.2011 7:09:57   
cebela2
dobro jutro,

jaz snm pa user posted image  cel vikend sem grešila. . no nedeljo. . .v soboto smo šle z babami vn pa sem jedla reznce z hobotnico in panacoto, učerej pa ni da ni. .
sovražim vikende. . . imam spet +1kg
no danes spet od začetka B dan, pa da vidmo kako bo

za kosilo bo spet rdeča pesa in piščanček ali oslič

Za večerjo pa verjetno samo jogurt, ker grem spet k zobarju danes in mi bo zob vn dal user posted image

lep dan

(odgovor članu ančkica)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: ločevalna dieta
28.3.2011 8:49:05   
mausilein
Dobro jutro, punce, želim vam prijeten začetek tedna in veliko novega elana. user posted image

Aisha86, lahko bi več shujšala, vendar sem si zadala najprej -10kg.
ko sem pred 5.leti imela ločevalno, sem shujšala 14kg. tako da ne obupaj. seveda ti bo uspelo še več kg zgubiti. tako da kar pogumno naprej. user posted image
res pa je, da sem tokrat kar včasih grešila user posted image , pred 5. leti pa sem bila zelo disciplinirana.
tudi meni se je vmes ustavila teža, ampak gre potem spet lepo naprej dol. tako da vztrajaj.

čebela2, tudi jaz sem včeraj, na sadni dan, grešila. sem kar normalno jedla.user posted image
pa saj ne grešimo vsak dan.

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?