|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ločevalna dieta
30.3.2011 21:40:24   
cebela2
jutri pa sadni dan . . sem si že narezala paradižnik pa solato oprala. . za zajtrk so tudi že narezane pomaranče. . za kosilo si bom pa naredila kar eno tahitro zelenjavno juhico, kar iz vrečke . . .zvečer pa še pilates user posted image

danes je imel kolega r.d. in mije ravno prav prišlo da sem si privoščla tortico  . . mmmmm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: ločevalna dieta
30.3.2011 21:43:10   
Aisha86
čeer

Čebela, med obroki se lahko poje kakšno sadje ali pest oreščkov, sam more 3h minit vmes.

Jagodka, joj mene je blo tud tko strah tega vodnega dneva pa sm si rekla, probala bom, če ne bo za zdržat pa se bom pač pregrešila...pa ti povem, da mi je biu vodni dan tkoooo simpl! Res, bl kukr so mi sadni! user posted image Je pa res da sem se večer prej (večerja na sadni dan) pregrešila in pojedla dva majhna koščka pice. ;)

Ju3 mam pa B dan in bom purana na koščke popekla skupej s papriko in pol zmešala z zeleno solato. ;) za večerjo pa solato z jajcem. MNJAAAAMI!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: ločevalna dieta
31.3.2011 11:56:35   
m_aja
jutro :D

eto danes mam sadni dan oz. vitaminski in zelenjavna juhica se že kuha sicer sn dala malo pišč. prsi noter ampak bomprobala pojest samo ztelenjavo  jutri pa še mesek zraven

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: ločevalna dieta
31.3.2011 12:28:27   
cebela2
jaz sem tudi pojedla porovo juhico (iz vrečke user posted image ) zravn pa, sem se pa mal pregrešila, koruzne vafle (3vafle), potem pa 3paradajze . . za mal kasnej imam pa še pomaranče narezane. . in če bo sila še zeleno solato :)  vode sem pa spila že 3l sigurno. . . tako da hodim skoz na WC, me pa že šefica čudno gleda kaj tok na WC hodim, pa še učer sm imela gin user posted image  . . si sigurno svoje misli hahahaha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: ločevalna dieta
31.3.2011 13:07:31   
Anonimen
Jaz bom pa danes pz testenine in zelenjavno omakco čez.. al pa mogoče kar na drobtincih. user posted image   Bom še videla. Zvečer pa kako palačinko in sladoled.

Jutri se ne bom javljala, ker bom načrtno grešila (že 14 dni nazaj sem se odločla, da grem 1.4. na picouser posted image ). No, in obljube je seveda treba držat. user posted image

(odgovor članu cebela2)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: ločevalna dieta
31.3.2011 14:24:21   
nemrak
Pozdravljene!!!

Ali se vam lahko pridružim????
Berem vas redno, sedaj bi pa še malo klepetala z vami.
Začela sem na petek 11.3., ker sem kupila kratke hlače za 1 EUR in sem se videla v kabini v ogledalu in me skoraj kap. Tako sem začela še isti dan. user posted image
Vmes sem 2x zamenjala dan, vendar se diete držim.
Danes imam testenine oz. OH dan in sem naredila zeljne krpice.
Sem se pa odločila, da se bom začela rekreirat in sem danes s kolegico šla na hiter sprehod okoli jezera.
Hodili sva 1 uro in sem se dobro spotila (oblečene sem imela hlače, ki sem jih kupila v lekarni za hujšanje).
Vam povem, da se počutim super.

Problem je v tem, da delam na smene, prav tako moj partner. In kar ne najdem časa za sebe. Doma imam tudi dve hčerki, ki me  še vedno rabita ( 3,5 leta in 7,5 let).
Držite pesti, danes imam izpit oz. zaključek tečaja desetprstnega slepo pisja in me je že ful strah.

No, pridem in vam že zatežim....user posted image

Aja, moji podatki...
Začela sem z 72,5 kg in danes zjutraj sem jih imela 70,2.
Rada bi prišla vsaj na 65 kg.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: ločevalna dieta
31.3.2011 20:56:05   
ančkica
ojla!

tudi za mano je uspešen vitaminski danuser posted image user posted image user posted image user posted image
čez dan sem pojedla 2 jabolka, 2 banani in en studentski futer. Pa spila skoraj 2 l vode.
Na moje presenečenje sploh nisem bila lačna...

Jutri pa nekaj mlečnega-sir ali pa ribjega...

Drugače pa tudi jaz težko najdem čas zase, ker imam 2 hčerki stari 1 leto in 2 leti in me ravno ako rabita non stop. Najtežje pa mi je, ker zanjiju seveda pripravljam tudi druge jedi.... Je pa težje uskladiti kakšno gibanje zaradi tega, kar ne gre da bi imela kakšno uro frej za aerobiko al pa sprehod ....

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: ločevalna dieta
1.4.2011 7:12:31   
cebela2
dobro jutro,

sadni dan za mano, danes pa mesekuser posted image

nemrak dobrodošla, seveda se lahko pridružiš.

Jaz imam tudi 1,5 leta staro babnco doma, pa še moj dela cele dneve, tako da sva skozi same.. . . grem pa ko pride domou, sicer v našem kraju je vsega konec ob 20h tako da se morem vozit v Lj (25km), ampak se splača. . počutje je bolš. . ko se bo pa dan še mal podalšu bom pa še teč začela.

Kaj si boste danes privoščle

Z:2 pomaranči
K:solata z riccoto+piščanček
V:jogurt oz /

(odgovor članu ančkica)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: ločevalna dieta
3.4.2011 6:51:39   
jagodka_30
Dobro jutro punce!

Ne morem spat!!!! Noro.
Čez teden je bila taka gužva, tako se javlam šele zdaj.
m_aja - seveda, ti bodo šle kile dol ... tudi če grešimo
skuštrana suzi - mogoče si pa danes na sadni dan res naredim zelenjavno juhico. Oh, to je tako težko jesti, če veš da moraš za ostale pripraviti nedeljsko kosilo. Držite pesti zame user posted image
cebela2 - cebelica, a nima porova juhica zraven krompirja? A kera mogoče ve, kera instant juhica (za čez teden) pa ustreza ločevalni dieti?
aisha86 - joj, iskreno držim pesti zase, da bo tudi meni vodni dan simpl, kot tebi. Ker imam v ponedeljek zeloooo natrpan urnik, upam, da bom lažje preživela to "trpljenje" user posted image
nemrak - ojla, dobrodošla med nami ... tudi jaz sem čisto sveža na tem forumu in res je prijetno sodelovati.

Punce, danes imam sadni dan, jutri pa 1. vodni dan ... držite pesti še naprej, da se ne sesujem hehehe user posted image

Lepo nedeljo vam želim!

Jagodka

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: ločevalna dieta
3.4.2011 13:43:06   
cebela2
ja babe kje pa ste vse. . . a pohajate :)

jagodka. . pssstttt . .  user posted image . . mal je pa treba grešit user posted image

učeri sem imela Š dan in sem si dala iz skrinje ričet in pojedla 2krožnika. . bla vsa vesela da se je vikend začel brez grešenja. . pol pa pride moj domou in da smo vabljeni na piknik. . no tam pa user posted image  nisem se mu mogla upret. . danes pa se spet deržim. . sem že na vse zgodi zjutri panacoto naredila, tako da se bomo zvečer posladkali ko bomo talente gledali

zdej pa kavico spit pol pa se potepat user posted image

lep dan vam želim

(odgovor članu jagodka_30)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: ločevalna dieta
3.4.2011 14:32:26   
nemrak
Pozdravljene!!!

Jaz sem tudi včeraj grešila. Sem dobila menstruacijo in se mi je nenormalno zalušlalo sladko.
Danes in včeraj sem zamenjala dneva, tako, da sem včeraj imela škrob (kislo zelje in restan krompir), danes pa bo meso. Gremo na rd in bo piknik varianta.
A se vam pri menstruaciji tudi pozna na tehnici???
Sem gor dobila kar malo več kot kg user posted image

Jutri bodo pa zopet testenine, verjetno kar na drobtinah, ker sem dop. in ne bo časa z a kaj drugega.

LEP DAN ŠE NAPREJ..... 

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: ločevalna dieta
4.4.2011 9:41:20   
cebela2
tudi tudi pozna na tehnici. . men se je tud učeri M nakazala in sem tudi 1kg težja :(

danes pa sadni dan. . sem se šele učeri v postelji spomnila da je danes sadni dan, hvala bogu da sem imela še 2jabolka doma, tako da zdej med malco treba it v trgovino po kaj dobrega. .

in kako ste ve preživela vikend?

aja. . a je mogoče katera razmišljala da bi se prijavila na DMtek. . oz na priprave?

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: ločevalna dieta
5.4.2011 7:59:31   
jagodka_30
Punce dobro jutro!

Preživela sem, kar sem mislila, da ne bom. In to brez greha. Rezultat ... po prvem mesecu -7,2kg user posted image . Nekaj pa je ... sam kaj ko imam tok še viška hehehehe.

Cebela2 - ups ... se strinjam, bre grehov ne gre hehehe ... sem vseeno upala, da pa je kaka zel.juhica, ki nima krompirja in je res iz same lahke zelenjave.

Punce, ko vas tako prebiram, cebelo in nemrak, vam sporočam, da pri meni je pa totalno kontra. Preden dobim menstro se kar posušim od 1 pa do 1,5kg, potem pa nazaj dobim, ko jo je konec user posted image ... res pa je, da se potem vsaj par dni počutim fenomenalno suho hehehehe, čeprav nisem user posted image

Danes imam beljakovnski dan, ki si ga res že zaslužim user posted image

Se tipkamo!

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: ločevalna dieta
5.4.2011 13:45:32   
cebela2
uuu pridna jagodka . . -7,5kg je pa kr uredu user posted image user posted image user posted image

jaz sem pa jedla danes mešano meso z žara . . pa 2pomfrija :D

(odgovor članu jagodka_30)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: ločevalna dieta
6.4.2011 9:43:29   
Anonimen
Pridna. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni gre tokrat dol zelo, zelo počasi.. Po enem mescu (z občasnimi grehi) mi je šlo dol cca. 3,5 kg.

(odgovor članu cebela2)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: ločevalna dieta
6.4.2011 11:58:46   
cebela2
jaz sem zdaj 20 dan in sem šla 3kg. . sm kar zadovolna, bo pač bol počasi šlo

sem pa danes jedla krompirjevo solato

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: ločevalna dieta
7.4.2011 14:37:13   
cebela2
ja kje pa ste vse user posted image

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: ločevalna dieta
8.4.2011 6:22:18   
jagodka_30
Ja, nobene ni user posted image

Jaz se javim danes zvečer ... punce napišite kako kaj napredujete user posted image

Lep dan vam želim! Jaz imam danes sadje user posted image

Jagodka

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: ločevalna dieta
8.4.2011 7:36:36   
Sunny Morning
Pozdravljene!

Danes je moj 7 dan in sem šla dol 1,5 kg. Danes imam sadni dan, meni osebno user posted image . Poleg sadja si za kosilo naredim solato ali pa popečem zelenjavo (paprika, bučke, gobice in por).

Na ločevalni sem bila že jeseni 2009 in sem izgubila 9 kg. Sem jih pa vse +še dodatek dobila tudi nazaj, ker sem spet začela "normalno" jesti. Moj največji problem je, da imam neverjeten apetit, vse mi je dobro in lahko jem v nenormalnih količinah. Aktivna sem NIČ.user posted image Imam punčko staro 3 leta in sva cele dneve sami, ker user posted image prihaja domov okrog 21.00 in enostavno je ne morem pustit in kar it teč ali pa na aerobiko.

user posted image za vse - kg.


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu jagodka_30)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: ločevalna dieta
8.4.2011 7:41:53   
Anonimen
Jutro.

Jaz sem tukaj.. user posted image   Včeraj sem za kosilo jedla riž z zelenjavo, zvečer pa stročji fižol in krompir + malo ocvirkov. user posted image

Na vagi kaže 4,5 kg minusa. user posted image   Še enih 8 pa bo super..

Danes bom pa pz testenine in zelenjavno omako, zvečer pa tortico in sladoled.user posted image user posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: ločevalna dieta
8.4.2011 8:23:14   
ančkica
OJ!

podatki za tabelco. -2kg manj. Torej točno 100kg.
Sicer še vedno nism začela še z vadbo zraven, ker mi ne znese s časom, samo tudi to je nekaj, da se tako prehranjujem.
Danes imamo sadje, in že imam narezan ananas, pa v hladnilniku jagode, pa še kakšni oreščki bodo padli.... pa seveda voda. K sreči sem cel dan v službi  tako, da bo lažje zdržati.....

Jutri pa upam, da za en dan na morje mal pobegnemo. Imate kak predlog kam z majhnim otrokom za en dan na morje, tako da so igrala zraven pa da ni predaleč.  v poštev pride slovenska obala, istra do  vključno z otokom krk.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: ločevalna dieta
8.4.2011 9:05:21   
cebela2
ooo ste se zbudela user posted image user posted image user posted image

jaz pa danes sadni dan, ampak me že vleče k grešenju user posted image
pojedla sem že dve pomaranči, za malco-kosilo imam pa solato, pa banano. . . sem pa že 3ni tako lačna da se mi kar user posted image

drgač sem pa -3kg, ampak sem se začela precej s športom ukvarjat in se pozna da se maščoba v mišice spreminja. . in so mišice težje od maščobe, tako da posledično mi vaga pokaže 'samo' 3kg manj, ampak sam da sm jaz zadovolna user posted image

aja. . imam pa že eno konf. št manj user posted image user posted image user posted image  pa že ta je mejčkn velika

(odgovor članu ančkica)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: ločevalna dieta
8.4.2011 9:06:33   
Anonimen
Bila v trgovini.. pozabila kupit tortico. user posted image

(odgovor članu cebela2)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: ločevalna dieta
8.4.2011 9:15:19   
cebela2
ja kako si pa to lahko pozabila user posted image

ti pa jaz eno pošljem


[link=http://www.najdi.si/multimedia/imagePreview.jsp?previewParam=CoYfvpVikPR4TzFRtgwpvgWIsgKzH0hk&referer=http%3A%2F%2Fwww.najdi.si%2Fnajdi_slike.jsp%3Fq%3Dtortica%26o%3D60%26maxHitsPerGroup%3D2147483647&tab=img][/link]

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: ločevalna dieta
8.4.2011 9:15:45   
cebela2
ahhhhh ni uspelo

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?