|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ločevalna dieta
8.4.2011 9:17:49   
cebela2
kaj pa zdej. . a bo?


user posted image

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: ločevalna dieta
8.4.2011 11:17:30   
Anonimen
aaaaa,ne mi luštov delat.. dons sm toook lačna..

(odgovor članu cebela2)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: ločevalna dieta
8.4.2011 12:12:49   
cebela2
sm se pa tolk najedla, polnjene malancane (samo zelenjava) in zelena solata user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: ločevalna dieta
13.4.2011 14:10:36   
cebela2
a ste vse obupale

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: ločevalna dieta
15.4.2011 11:27:20   
Anonimen
Ne, ne, še vztrajamo. user posted image

Včeraj je bil B dan - jabolka, sir in ananas, zelenjavna juha, polpeti, za sladico pa še pečena jabolka s skuto.

Danes bo Š: najbrž pomfri iz pečice in koruza, za večerjo pa najbrž krompir in bučke.

(odgovor članu cebela2)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: ločevalna dieta
16.4.2011 11:48:43   
cebela2
jaz imam pa danes vitaminski dan. . .zjutri sm popila kat juce, ker nimam nič sadja doma, za kosilo pa veliko skledo solate. . .. sem pa huda na taščo, mi je prinesla potico  user posted image user posted image user posted image   pa nevem kam naj jo spravim da minebo v napoto user posted image

juti pa ČEVAPIIIIIII in sir na žaru in bučke in paprika  . . . mmmmmm user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: ločevalna dieta
16.4.2011 14:44:13   
Aisha86
oleeee!!

Evo, sm mogla pridt sm pogledat k se mi je ful sumljivo že zdelo, da me po mailu nč ne obveščajo o novo prispelih postih!? Zdej pa vidm da ste še kako aktivne!

No, za mano je drugi vodni dan, in ne vem al bi ga označla za uspešnega al ne?? Ceu dan sem se lepo držala zvečer se je  pa Moj basu z vso možno slano hrano (kokice, čips, smokiji...) in meni se je kr strgalo...sm se potem potolažla z mlekom in pestjo krispijev. user posted image Po vodnem dnevu je pokazalo 73,9 ma naslednje dva dni sem skos po malm goljufala...

Zdej k sm vidla da mam sam še 27 dni do konca bom bla še bl stroga do sebe.

Danes sem na vitaminskem dnevu in pijem sam vodo in jem suhe slive k druzga nimam. Kaj suhe slive so ok? ker žveplano sadje naj nebi blo Ok...

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: ločevalna dieta
29.4.2011 14:35:40   
brezka
Sam tale dieta je pa res tako stroga. Samo en dan se pregrešiš, pa splava po vodi ves trud iz prejšnjega tedna ali nekaj dni. Če ne spremljam vaših postov, sem prav nemotivirana za hujšanje. Res je težka tale dieta, čeprav na prvi pogled ne zgleda tako. 

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: ločevalna dieta
1.5.2011 21:46:05   
Aisha86
hmmm...če mene prašaš je ena med lažjimi. Sej konc koncev nobena dieta ni izi. Pri tej vsaj lačen nisi pa velik izbire maš za jest...medtem k druge so dosti bl stroge in so bl na "bazi" stradanja!

No, k sm že tle pa povem, da sm jo jst zaklučla v 70.dnevu...blo je vsega po malem...cilj je bil dosežen (-14kg), začela sem se redno ukvarjat s špotom, energije mam veeeliiik, motivacije še več, dobila sem prehranjevalne navade in se ful bl pazm. Pa še prazniki so bli...Bom vidla kako bom zdej naprej...ma še kšnih 5kg morm s športom dol dat, ker čene mi bo koža začela viset.

Jo bom pa ziher ponovila če ne prej, pa enx konc poletja...

Srečno vsem ločevalkam! user posted image

(odgovor članu brezka)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: ločevalna dieta
4.5.2011 12:52:25   
puppa
A sprejmete še eno sotrpinko?

Danes je moj drugi dan diete. želim si izgubiti 10 kg.
Lačna sem pa takoooooo....

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: ločevalna dieta
6.5.2011 9:03:25   
Anonimen
puppa, saj se boš navadila. user posted image   Meni se je vse skupaj malo ustavilo na tehnici, ker zadnje čase kar nekaj "grešim". Bo že. 

(odgovor članu puppa)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: ločevalna dieta
9.5.2011 14:10:55   
petekjan
Hja, ne morem se upreti temu, da ne bi še jaz malo vskočil.
Takole bom rekel. Ločevalna je super.... dokler traja.
Dvakrat sem se matral z njo, tretjič se ne bom več!
Prvič sem opravil 90 dnevni cikel z odliko. Shujšal sem iz 100kg na 85kg (moja željena teža). Vendar kljub temu, da sem še naprej nekako pazil sem zopet dosegel 98kg, v relativno kratkem času.
Drugič sem shujšal iz 98kg na 86kg in v naslednjih 90 dnevih še za 5kg. Vendar sem zopet vse pridobil nazaj, takoj, ko sem se nekoliko "sprostil". Moram povedati, da nisem žrl vse povprek in se nisem basal.
Sedaj sem odkril en popolnoma naraven (preverjeno) dodatek k prehrani oz. napitek. Prvi mesec sem nadomestil z njim zajtrk in večerjo in sem se spravil iz 95 na 86 kg.
Sedaj pa ga popijem le namesto večerje (okoli 20. ure) in lepo vztrajam na okoli 83 kilogramih že leto in pol.
Jem vse, vendar v normalnih količinah in se gibljem (po pol do ene ure) trikrat na teden.


_____________________________

Lep pozdrav, Janko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: ločevalna dieta
9.5.2011 21:31:13   
nemrak
petekjan, in kakšen napitek je to, če seveda ni skrivnost????
zaupaj ga še namuser posted image

(odgovor članu petekjan)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: ločevalna dieta
10.5.2011 7:49:50   
petekjan
Hehehe. Sem bil enkrat kregan, ker sem baje delal reklamo in se baje to tukaj ne sme user posted image
Bom pa vsaki z veseljem obrazložil za kakšen napitek gre na zs, tako da kar na plano z vprašanji ;)


_____________________________

Lep pozdrav, Janko

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 139
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?