|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 13:57:57   
mini86
uuuu okrogla...20 aneuser posted image user posted image

ej a veš da smo ga cepl za pneumokok in smo že ta tretji teden v vrtcu..reeees delujeuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu tadejluka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 14:04:24   
tadejluka
Super!!!!!!! Ja nam se je obneslo fulll...letos niti 1x vnetih ušes, smrkavi pa skoz! No pa tud zdej že 2 meseca ne user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja 20 ja!!! user posted image user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 14:06:24   
dreamhorse
ok, zdaj ste mi pa res naredile še bolj slabo vest, ker je 1x mala sama eno uro z atijem, enkrat dve enkrat pa jo te samo spat da. Ampak jaz si pa mislim, da se moreta navadit en na drugega, kaj če se mi kaj naredi. In če sem jaz doma, se on itak ne ukvarja z njo.

(odgovor članu tadejluka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 14:06:58   
dreamhorse
Ta nova tema nam koristi, smo že 3 strani nakloftale. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 14:07:27   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: tadejluka

Mini tole je samo zate! :
Jest sem tko razmišljala zdejle preden sem rodila zadnjič...in glej ga zlomka mi je nekdo pokazal tale verz, ki 100 % drži!user posted image

MAMINA LJUBEZEN

Skrivnost zašepetala mi je mama na uho:
"Sestrico dobila boš, kaj praviš, bo lepo?"
Takole premišljujem, da za mamo bo težko.

Saj mama ena sama je, a midve bova dve.
Naročje eno le ima in eno le srce.
Kako dovolj prostora bo v njem našla za obe?

A mama me objame in tiho govori:
Srce imam veliko, naj to te ne skrbi,
saj mamina ljubezen se ne razpolovi,
nikoli ne pomanjša, razredči in deli.
Ljubezen v mami raste in še naprej živi
in z vsakim novim detetom se stokrat pomnoži.



ful lepa pesmica. sem kar malo solzice dobila v oči user posted image

(odgovor članu tadejluka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 14:10:51   
dreamhorse
IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24

IZVIRNO SPOROČILO: tadejluka

Mini tole je samo zate! :
Jest sem tko razmišljala zdejle preden sem rodila zadnjič...in glej ga zlomka mi je nekdo pokazal tale verz, ki 100 % drži!user posted image

MAMINA LJUBEZEN

Skrivnost zašepetala mi je mama na uho:
"Sestrico dobila boš, kaj praviš, bo lepo?"
Takole premišljujem, da za mamo bo težko.

Saj mama ena sama je, a midve bova dve.
Naročje eno le ima in eno le srce.
Kako dovolj prostora bo v njem našla za obe?

A mama me objame in tiho govori:
Srce imam veliko, naj to te ne skrbi,
saj mamina ljubezen se ne razpolovi,
nikoli ne pomanjša, razredči in deli.
Ljubezen v mami raste in še naprej živi
in z vsakim novim detetom se stokrat pomnoži.



ful lepa pesmica. sem kar malo solzice dobila v oči user posted image



Meni tudi

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 14:13:29   
smrketa24
kar se tiče puščanja otroka doma - tudi jaz sem tako razmišljala kot manna. meni je škoda, da bi ga pustila pri kom drugem, da grem jaz kam. samo po drugi strani sem pa razmišljala, da bi pa tudi jaz vseeno hodila 2x na teden na aerobiko od maja naprej. matej je ful preveč navezan name in se vedno joka, ko kam grem, čeprav ostane doma z atijem. in bi ful rada videla, da bi se še nanj malo bolj navezal, čeprav bi to pomenilo, da bi bil malo manj z mano. itak sva od 15h naprej po cel dan skupaj, videl me ne bi pa "samo" 2x po 2 uri v tednu, kar vse skupaj ni tako veliko.

regrat - bljak, jaz ga pa ne maram user posted image

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 14:13:51   
mini86
ok pr pesmici sem tud js mal dobila naval čustev ampak nism hotla napisat da naute rekle da sm čustvena kokr da bi bla nosečauser posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 14:15:30   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

ok, zdaj ste mi pa res naredile še bolj slabo vest, ker je 1x mala sama eno uro z atijem, enkrat dve enkrat pa jo te samo spat da. Ampak jaz si pa mislim, da se moreta navadit en na drugega, kaj če se mi kaj naredi. In če sem jaz doma, se on itak ne ukvarja z njo.


neeee, ne met slabe vesti..vsaka dela po svoje in kokr se njej zdi prav..in prou je tako..sama veš kako potekajo stvari pr vs in sama veš kaj je dobro za tamalo in kok to rabta..enako velja za vse nas

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 14:22:33   
tadejluka
No tkole...mojga ni blo doma pr Tadeju in Luku nič ko sta bla dojenčka...ker je pač vozu špedicijo, da smo lahko naredl bajto, pa kupl avto, pa živeli...jest sem pa takrat delala faks, vmes 2x rodila, pol delala preko študenta,, nardila pripravništvo in se zaposlila. Otroka so pa med tem pazli vsi drugi samo midva ne ( soseda, kolegice, občasno tast in mami). Verjemte, da mi je blo fulll hudo 4,5 mesecev starega otroka pustit pri babici in it na vaje u KC. Pa smo preživeli nekako! No pol se je pa življenje nekako poštimalo, moj je zamenjal službo ( zdej dela u lj 8-16, vikendi doma), jest sem dobila za nedoločen čas, pa smo se dločili za še enga ! In smo ga dobil! Tokrat na način, ki si ga vsi predstavljamo kot pričakovanje dojenčka, porodniška,itd... No in mali je totalno navezan na atija najbolj, tavelkadva sta bolj moja.
In zdej bo kdo reku, da sem bla slaba mama prvim dvema...mogoče res ampak takrat se to meni ni zdelo, midva sva želela samo čimprej končati nedokončane stvari (hiša, faks, služba), da bi potem lahko uživali skupaj z otroci!
In sedaj, ko mi rečejo kolegice, ki imajo sedaj prvega otroka...blagor tebi ti imaš že velike otroke in si že dala najhujše skozi...si mislim, kljub tebu kar sem napisala zgopraj so moji otroci zrasli v vljudne, prijazne, srčne, ljubeznive otroke, ki si jih nisem niti upala želeti...tega da me tolikokrat ni bilo njima se sploh ne spomnita.

Sedaj pa delam v turnusu in se velikokrat zgodi, da me vprašajo zakaj moram v nedeljo v službo-sej to pa ja nihče ne hodi-in zakaj me ni doma, in boli srček zelo! včasih tudi za nazaj! Ampak imajo doma atija, ki poizkuša nadoknaditi vse izgubljeno, in mu to tudi super uspeva.
Jest si pa ravno tko privoščim večer off s kolegicami vsake 14 dni...če ne grem me že sprašuje moj kaj je narobe, pa zakaj ne grem!

No poanta te pisarije je...ne vem kakšna sploh...ko sem brala poste sem hotla delit mojo zgodbo!
Ja in imam se za dobro mamo!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 14:25:29   
tadejluka
In ja ob tej pesmici tudi meni pridejo solzice oči vedno ko jo preberem!

(odgovor članu tadejluka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 14:31:32   
dreamhorse
tadejluka..... hvala za tvojo izkušnjo. Otrok more tudi z očeti delit svoje otroštvo, če je ta možnost seveda. To sem naredila zato, ker je on preveč časa namenjal svojim hobijem in čisto zanemarjal njo. Zase nekaj naredim, istočasno pa njej dam njenega očeta, ki ga potrebuje. Svojega otroka imam neizmerno rada, za nič na svetu je ne dam.  Ampak sama pa tudi ne mislim postati suženj zaradi nje. Vidim npr. svojo sestro. Nikoli nikamor ni šla in non stop je bila z njima. Včasih živčna razvalina, otroka je nista ubogala. Najraje sem z njo. Ampak moje dejavnosti so me in me napajajo z energijo, ki jo potem potrebujem, da sem z njo in da ji naredim vse lepo. 2 leti sem bila samo njena, zdaj je čas tudi zame... saj to traja zadnji mesec in ne ves čas, odkar se je rodila...

(odgovor članu tadejluka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 14:38:37   
dreamhorse
tadejluka.... poskrbela sta, da vam je zdaj fajn, v hišici... takrat je bilo pač hudo. Seveda si dobra mama. Za naše malčke smo vse mame najboljše mame na svetu, a ne?

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 14:56:25   
tadejluka
Pa še mal za šalo...ja otroci so njegovi, tud če ga ni blo nič domauser posted image user posted image user posted image user posted image , sej kakšn vikend je pa pršel mal me pogledatuser posted image user posted image

DH-točno tako!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 15:32:29   
manna
oo tadejluka, kje se potikaš..sm parkrat videla da nas bereš pa se ne oglasišuser posted image Vsaka čast. Faks pa dva otroka, pa delo, pa hiša,pa vse...
dh, nikakor ne met slabe vesti, sploh!! Sploh pa če so to edine ure ko je z atijem, potem vsekakor prav da jih imata. Ti bolj veš kako pr vas zgledajo stvari.
No če bi jaz delala do treh, bi tud verjetno ob šestih že kam šla, še posebej če ne bi bla noseča, še najmanj kar bi, bi hodila verjetno 1x na teden v fitnes ali pa tečt. Tko pa pač ne grem, ampak manči ima s svojim očkom zelo prijetno urico od treh do pol petih vsak dan, in on jo tud največkrat zvečer kopa...skratka..sta čist lepo povezana in navezana. Včasih sem tud jaz recimo lepo na kavču in berem, onadva pa dirjata po stanovanju ali vrtu...

No me je pa zmotlo tole tadejluka, ko praviš da kolegice rečejo da je kao najhujše z otroki že za tabo. ?!? Nevem ali dojemajo prva leta z otročki kot najhujša ali kaj, ampak meni to nikakor ne bi bilo "najhujše" obdobje. Prva leta z otroki jaz nikoli ne bi opisala kot najhujša. To je vendar najlepši čas, ko opazuješ svojo malo štručko kako postaja pravi mali otrok z vso svojo voljo in osebnostjo... ne glede na to kolk so otroci trmasti ali kakršnakoli je situacija...Če kdo meni drugače, potem nevem zakaj ima otroke ? No, mogoče sem pa jaz čudna.


(odgovor članu tadejluka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 15:47:11   
manna
Ej, a je kjera prebrala knjigo Kompetentni otrok od Jesper Jull-a al kajježe. In če ja, mi poveste kakšno je vaše mnenje o knjigi. Saj smo se že enkrat pogovarjale o temle Jesperju se mi zdi.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 15:48:42   
tadejluka
Ja se strinjam s tabo manna! To so najlepša leta z otroci vsekakor, jest mislim, da to mislijo na vstajanje ponoči, ...stvari, ki so nove za in se jih je treba privaditi, in na to da si ves čas ob otroku, pa saj veš ko kakšen reče včasih : ,,ti maš velike otroke najhujše je mimo,,-mislim predvsem na to da imajo one pri teh letih sedaj prvega otroka, moj tretji pa bo star dve leti :). Ne vem kako naj povem kaj mislim s tem...saj je vsaka kdaj pojamrala nad nočnim vstajanje, zamašenim noskom, neješčnostjo ;), itd. Vem le to , da če bi bilo tako hudo v prvih letih z otrokom verjetno nebi imela treh. Pa saj je vseeno...vsaka po najbolših močeh dela za otroka, tako kot se ji zdi najboljše. Povem pa , da vsakič ko mi kdo reče kako prijazne in oh in sploh otroke imam zrastem vsaj za pol cm.
Moram reči, da mi zdej res že prov uživamo, otroci se lepo zaigrajo skupaj, vsak od nijh dobi pozornost, ki jo potrebuje, smo naspani, včasih tečni, ampak  prinese vsak dan svojo zgodbo. Važno je le to, da vsak večer pred spanjem dobim 3 poljubčke, 3 objemčke, in 3 pare oči, ki se mi smejijo! No včasih pol še 4 poljubček, objemček,...user posted image user posted image


(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 15:55:39   
10ka
čisto na hitro (bom zvečer vse prebrala pa še kaj pokomentirala);

- a velja dogovor za ZOO v soboto dopoldne? Ker če bo kolikor toliko znosno vreme (beri - ne bo deževalo, snežilo ali preveč pihalo), gremo mi tudi. Menile ste se za 9 uro, če se ne motim??

_____________________________

http://liliputi.blogspot.com/

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 16:43:02   
mini86
10ka nekako smo se zmenile da zaradi vremena odpade..potem smo mislile jit v igralnico MC ampak je od 10h naprej že zasedena..naprej ideje nimam ker kolosej mi pa med vikendom ne diši..

loh se pa tko zmenmo..MOGOČE se vremenarji motijo in ne bo deževalo v soboto zjutraj..tako da se slišimo in zmenimo zadnji trenutek..no zaradi bolj oddaljenih punc se lahko slišimo v petek zvečer..

sj zdej se začenjajo lepši dnevi in bo več priložnosti za druženje..

tadejluka-kapo dol samo to lahko rečem..pri tvojih (20!!) letih si želim isto 3 otroke..user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu 10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 19:46:33   
tecka
Živ.
Ljubljančanke - a pod Emporiumom je tudi igralnica?
http://www.btc-city.com/novica.php?ID=5723

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 19:50:36   
tecka
Evo, Ljubljančanke - seznam igralnic in igrišč - menda bomo našle en kotiček?

http://www.btc-city.com/novica.php?ID=5723


(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 19:54:16   
mini86
pod emporiumom je igralnica-soba..pride v upoštev da bi bile skos notri ker je ogromen hodnik do lokala..seveda pa ne rabim omenjat da se z igralnico v mc ne more primerjatuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 22:32:54   
lenika
Zobki:nam manjkajo še vse trojke in petke in ena spodnja dvojka.

Mini ljubezen prvi vsakem naslednjem otroku se potencira in ne deli.

Step ja pručko imamo.user posted image
Drugače imamo pa mi step ob 20.15 in gredo takrat moji otroci spat.

Imajo pa otroci dva starša. Ne samo mamico, imajo tudi očeta. A očka se tudi slabo počuti, če gre kdaj za kakšno urico stran od otroka. Dajte bit resne. Otroka ne moremo vezat samo nase. Otrok potrebuje zadovoljno mamo. Mama pa je lahko zadovoljna samo, če kdaj naredi tudi kaj zase. Pa če je to step, tek, kavica, kino, koncert ali pa samo branje knjige. Pomembna pa je seveda kvaliteta preživljanja časa z otrokom in ne kvantiteta.


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
17.3.2011 7:42:25   
dreamhorse
IZVIRNO SPOROČILO: lenika


Imajo pa otroci dva starša. Ne samo mamico, imajo tudi očeta. A očka se tudi slabo počuti, če gre kdaj za kakšno urico stran od otroka. Dajte bit resne. Otroka ne moremo vezat samo nase. Otrok potrebuje zadovoljno mamo. Mama pa je lahko zadovoljna samo, če kdaj naredi tudi kaj zase. Pa če je to step, tek, kavica, kino, koncert ali pa samo branje knjige. Pomembna pa je seveda kvaliteta preživljanja časa z otrokom in ne kvantiteta.




Tako je lenika.. se popolnoma strinjam. Očetje lahko brezzkrbi počnejo vse stvari, ki so jih prej. Otrok za njih sploh ne prinese neke spremembe. In da oče svojega otroka ne bi dal spat, skopal, nahranil, je pa že višek. In če to dosežem na tak način, da grem za urco, dve od doma, potem smo srečni vsi. Velikokrat se zgodi, da za tisti čas pride svakinja in pelje malo na sprehod. Tako da se še tisto urco izmakne stran od nje. Jaz pa vsako jutro poslušam od male: ati bo piso.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
17.3.2011 7:46:03   
dreamhorse
IZVIRNO SPOROČILO: tadejluka

Ja se strinjam s tabo manna! To so najlepša leta z otroci vsekakor, jest mislim, da to mislijo na vstajanje ponoči, ...stvari, ki so nove za in se jih je treba privaditi, in na to da si ves čas ob otroku, pa saj veš ko kakšen reče včasih : ,,ti maš velike otroke najhujše je mimo,,-mislim predvsem na to da imajo one pri teh letih sedaj prvega otroka, moj tretji pa bo star dve leti :). Ne vem kako naj povem kaj mislim s tem...saj je vsaka kdaj pojamrala nad nočnim vstajanje, zamašenim noskom, neješčnostjo ;), itd. Vem le to , da če bi bilo tako hudo v prvih letih z otrokom verjetno nebi imela treh. Pa saj je vseeno...vsaka po najbolših močeh dela za otroka, tako kot se ji zdi najboljše. Povem pa , da vsakič ko mi kdo reče kako prijazne in oh in sploh otroke imam zrastem vsaj za pol cm.
Moram reči, da mi zdej res že prov uživamo, otroci se lepo zaigrajo skupaj, vsak od nijh dobi pozornost, ki jo potrebuje, smo naspani, včasih tečni, ampak  prinese vsak dan svojo zgodbo. Važno je le to, da vsak večer pred spanjem dobim 3 poljubčke, 3 objemčke, in 3 pare oči, ki se mi smejijo! No včasih pol še 4 poljubček, objemček,...user posted image user posted image




Meni so tudi sedaj najlepši trenutki... od štručke pa do sedaj se je sicer dosti spremenilo, ampak vsakič ko kaj novega slišim, vidim ali doživim se razjočem. In nikakor ni bilo hudo...

(odgovor članu tadejluka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?