|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: DECEMBERKE 2011
4.4.2011 21:56:19   
sashy



user posted image

PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image , prvi pregled, naslednji pregled, NS, kraj  

27.11.
candi, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ?, ?, ?
29.11.
beatrice, 26, 1user posted image , 0user posted image , 18.4., ?, ?, Ljubljana
pamzika, 25, 1user posted image , 0user posted image , ?, ?, ?, ?
1. 12. 
2. 12.  
3. 12.
4. 12.
5. 12.
Helena08, 31, 3user posted image , ?user posted image , ? ?, ?,?
6.12.
hribovkati, 32, 1user posted image , 0user posted image , 29.4. ?, ?, Velenje
sashy, 23, 3user posted image , 2user posted image , 18.4., ?, ?, Ljubljana
AljaAn, 34, 2user posted image , 1user posted image , 21.4., ?, ?,?
7.12.
Monstera, 24, 1user posted image , 0user posted image , 18.4., ?, ?, Ljubljana
8.12.
9.12.
10.12.
11.12.
12.12.
13.12.
14.12.
15.12.
16.12.
17.12.
18.12.
19.12.
20.12.
21.12.
22.12.
23.12.
24.12.
25.12.
26.12.
27.12.
28.12.
29.12.
30.12.
31.12.

x.12.

SKUPAJ NAS JE
: 8
NOSEČKE Z DVOJČKI:  


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net                          - mama.si
      - nosečnica.si                             - babybook.si
          - noseča.com                             - pregnancy.org
    - bibaleze.si                               - bambino.si
                     - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
   OTROŠKA IMENA
   ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
- Priznanje očetovstva
- Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA








_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: DECEMBERKE 2011
4.4.2011 22:07:11   
AljaAn
Živjo in dobrodošle nove ...

Beatrice: Tudi jaz bom držala pesti in Miklavž BO prinesel nekaj najlepšega

Monstera: Luštna zgodba in res nam nič ne manjka, če tudi ne gremo na morje in ne vem kam še vse ... je dosti stvari bolj pomembnih. V tem trenutku predvsem naše pikice. Zakaj pa ne na Nizozemsko? Ni priporočljivo leteti ali kako? Ali sta se pač tako odločila? Za pregled pomoje ni prekmalu, saj se po šestem tednu sigurno že vse vidi. Jaz sem ga imela v prvi nosečnosti tako kmalu in se mi zdi zdaj še tako daleč do 21.

sashy: Sem šele zdaj videla, da si tako mlada. No da si tretjič noseča sem videla. Ma si tako lepo napisala in neglede na to, da nam včasih otroci res malo kravžljajo živce so še vedno naše največje bogastvo. Sta pa pogumna in eksotični kraji tudi niso vse v življenju. Je bil mož zadnje pol leta resno bolan in sva ugotovila, da je zdravje in to da smo skupaj in se imamo radi največ od vsega.

hribovkati: No samo da je vse uredu in tudi mene zanima kakšne tablete moraš jemati. Joj jaz bi tudi že videla našo pikico.


Pa še vprašanje ...Imate kakšne znake nosečnosti (slabosti, napet trebuh, prsi)? Ker jaz nimam nobenih in vem da bi posebno zaradi slabosti morala biti srečna, pa vendar nimam nobenega občutka, da sem noseča.



(odgovor članu Béatrice)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: DECEMBERKE 2011
5.4.2011 8:07:54   
Monstera
Beatrice čestitke!
Opazila sem, da imamo 3 na isti dan pregled, ki smo iz Ljubljane. Kam hodite punce? sashy in beatrice, mogoče imamo isto G :D Jaz sem v Šiški.
AlaAn, prijateljica je šla brat, če lahko letim ali ne. Jaz sama se spomnim, da sem enkrat slišala nekje, da ne smeš, ampak nisem bila sigurna. No ona je prebrala, da je na avionu neko sevanje, pzabila sem kakšno, in da prvi mesec oz. potem še po 30.tednu naj ne bi smel letet zaradi tega. Ma meni je dovolj, da je to nekje našla in ne mislim reskirat. Se ne splača. Karte so bile tudi 80 evrov, bomo že preživeli.
Kar se pa znakov tiče, mene prsa bolijo že 2 tedna, amapk ne tko bradavičke kot ponavadi pravijo, če se jih dotaknem oz. ko da dam modrček dol, me bolijo kot pred M. Krčev imam že manj, sem bila pa učeraj zelo napihnjena. Kot da bi balon imela notri. Slabo tudi meni ni, upam da mi ne bo haha, ampak ne zdrzim pa celega dneva aktvino. Popldne mam že dost, bi kar kinkala malo, pa ponavadi ne, zvečer med filmom se mi pa kar že spi :D
A ste kaj brale kaj ne smete jest, kaj ne smete delat. Meni se zdijo kakšne stvari res čudne in sploh ne vem kaj naj upoštevam in kaj ne. Recimo ne smemo suhih salam, sladoleda, parfumov, medu? Kaj boste ve počele drugače? Pa dve muci mava doma, moj je prevzel čiščenje stranišča. Sta notranji muci tako da strahu za okužbo naj ne bi bilo, pa vseeno. Izogibam se jih crklat tudi, se mi kar smilita. Celo življenje sem preživela z mačkami, tako da upam, da sem bolezen itak že prebolela pa ne vem hehe.
No zdaj pa v službo :D Se beremo popoldan :D

(odgovor članu AljaAn)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: DECEMBERKE 2011
5.4.2011 8:24:32   
LittleSun
Pozdravljene punce.
Tudi mi si želimo user posted image decembra. user posted image že 5 dni zaostaja, vendar so testi negativni. glede na to, da imam redne user posted image vseeno upam, da je user posted image user posted image a je možno, da test pokaže - in si vseeno user posted image ??

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: DECEMBERKE 2011
5.4.2011 8:34:09   
CariSSa10
LittleSun je možno! dosti forumašic ko so mele redne M na 28 dni je povedalo da so plusek zagledale komaj 35i dan, tak da upanje ostaja! user posted image držim pesti da boš srečka nosečka user posted image .. lahko se nam pridružiš v temi: Aprila pričakujemo II, pa te vpišamo na seznam in navijamo user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: DECEMBERKE 2011
5.4.2011 9:21:22   
sashy
Ja 18. nas ima kar veliko pregled, jaz imam v Medvodah G.
Glede tega kaj ne smemo jesti jaz nisem ravno natačno upoštevala. Suhe salame imam sicer zelo rada, vendar se mi po njih vedno spahuje, zato jih ne jem velikokrat, izogibam pa se edino tatarskemu bifteku ali surovemu mesu. Kar se pa tiče, da ne smemo jesti medu ali sladoleda pa slišim prvič, ker niti ne vem kako lahko to škoduje. Vem, da medu ne sme jesti otrok do enega leta starosti. Mislim, da bo potem, ko bomo dojile, večji problem kaj lahko jemo in kaj ne, ker imajo otroci radi krče. Drgače nam bo pa itak telo samo povedalo, kaj jesti in kaj ne, vsaj pri meni je bilo tako, da mi je kar na enkrat posatla kakšna hrana nagnusna in čisto neprebavljiva, nekaj bi pa kar naprej jedla. Ampak to je prišlo kasneje potem enkrat 7., 8. teden nosečnosti in pol vse do 14..
Drugače pa sem vedno najbolj uživala v 1. trimesečju, ko že čutiš brce, pa nimaš še tako okornega in velikega trebuha in res komaj čakam poletje. Tiste, ki ste prvič noseče, boste vidle kako sanjsko je to, da nosiš tako malo, nebogljeno bitje pod svojim srcem, ki te najprej nežno boža, potem njegove brce in bokse postanejo že prav močne in na koncu, ko dopbiš to malo bitje v naročje, je res nekaj neprecenljivega, enkratnega, neponovljivega! Zdaj ko pa imata 3 in 1,5 sta pa itak čudovita, ko opazuješ kako napredujeta, se razvijata, vsak dan sem ponosna mamica, ko ju opazujem, kaj vse že znata in kako hitro rasteta.

No sem še čist razpisala...


_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu CariSSa10)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Decemberke 2011
5.4.2011 9:53:46   
sover
Živjo,

še ena decembrka: po izračunu naj bi bil okvirni PDP okoli 10.12., ampak ker so moji ciklusi bolj zmešani, se na to ne zanašam preveč. Bom počakala na info po prvem pregledu, ki pa je šele 5.5. user posted image  (sem nekak mislila, da bo prej) ...

Drugače pa bom letos 30, noseča pa sem 1.

LP

(odgovor članu helena08)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: DECEMBERKE 2011
5.4.2011 10:34:58   
AljaAn
sashy: Iiiiii kako lepo si napisala ... to o brcah, o nosečnosti in potem kako rastejo. Pa je res tako, no samo v drugem trimesečju in ne prvemjavascript:void(AddText('user posted image '))

Moram povedati, da nisva bila prepričana, če bi imela še enega otroka, pa sem se nekje vmes spomnila, da je to nemogoče! Da nebi nikoli več čutila brc in kolcanja in da da nebi še enkrat doživela tistega občutka ko ti dajo štručko na prsi ko rodiš .... Še danes se spomnim vseh očutkov prvega poroda, pa je že tri leta mimo. In potem ko rastejo, ko se jim toliko dogaja in je vsak dan nekaj novega. Mi je najlepše na svetu, ko me naša gdč. objame z njenimi majhnimi rokami in reče: moja si mami...javascript:void(opener.AddText('[sm\=9nebesa.gif]')); self.focus();

LittleSun: Ja seveda je možno in držim pesti, da čimprej zagledaš plusek. Jaz sem zdaj naredila vse žive teste in ni bilo nič, potem pa sem dejansko kupila clearblu in mi je pokazal ... mogoče poskusi s tem. Ne vem samo ugibam, ampak se mi zdi, da vsaj pri meni ni noben drug nič pokazal zaradi hormonov (testi imajo različno občutljivost) in mogoče jih prav ta najprej zazna.javascript:void(AddText('user posted image '))

CariSSa10:Aprila pričakujemo Tole mi ni jasno.

Monstera: No tudi meni se zdi da ni nujno leteti v nosečnosti. Vse bo počakalo in če bi jaz morala kam oz. bi imela rezervirano, bi tudi sigurno odpovedala. Me je full strah sploh v prvih mesecih, da nebi bilo kaj narobe. Jaz sem zadnič tudi zobozdravnika odpovedala, ko ne vem kako je z injekcijami na začetku. Vem da sem v prvi nosečnosti hodila po petem mesecu, zdaj si pa ne upam, bom raje počakala.
S hrano ti pa jaz ne znam svetovati, jaz sem v prvi nosečnosti jedla vse, je pa res, da suhih salam in pršuta tako ne maram. Sem ja pojedla neskončno veliko paštet, pa jih v "normalnem" življenju sploh ne jem in tudi v nosečnosti niso ravno priporočljive. Zaradi toksoplazme. No jaz sem bila kot otrok očitno bolj "packa" in sem jo prebolela, tako da me zdaj ne skrbi. javascript:void(AddText('user posted image ')) Malo pazi pri mucah, potem pa boš itak imela kmalu teste in boš vedela več.

Pregled imam za Bežigradom. Bi bilo smešno, če bi imela vse isto ginekologinjo.

Lep dan vsem. Pri nas sije sonček, čeprav ni tako toplo. Aha .... sem se spomnila.... zebe me bolj kot ponavadi. Znak da sem noseča?

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: DECEMBERKE 2011
5.4.2011 10:41:49   
LittleSun
AljaAn sej CB sem naredila in nič. se mi zdi, da se mi skoz malo vrti in me črviči. Počakam na 35dan zaostanka, potem pa pokličem G, če je slučajno kaj druga, ker če ne druga me skrbi, ker imam drugače vedno res redno M.

(odgovor članu AljaAn)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: DECEMBERKE 2011
5.4.2011 10:53:34   
aprilasemtu
Pozdravljene decemberke!

Tudi mi pričakujemo v decembru malo štručko, ki bo družba naši enoletni deklici. Želja po zanositvi je bila velika, uspelo šele v deveto (prvič je v prvo). Je bilo pa vseeno malce nepričakovano, ker se ravno ta mesec nisem ukvarjala z datumi in plodnimi dnevi, ker se mi je že vse zdelo nesmiselno. V prejšnjih ciklusih sem delala ovulacijske teste, pila raznorazne čajčke, ... in ni bilo NIČ. Sedaj sva samo enkrat v plodnem obdobju in rezultat je user posted image . Očitno je res nekaj na tem, da prevelika želja deluje kot kontracepcija...

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: DECEMBERKE 2011
5.4.2011 11:28:56   
CariSSa10
AljaAn pardon. mogoče nisem bila dovolj jasna. sem mislila da pride pogledat v temo -> http://www.ringaraja.net/forum/ii-pricakujemo-aprila-2011/m_5625769/tm.htm tukaj smo še tiste, ki pričakujemo da zagledamo plusek user posted image

(odgovor članu aprilasemtu)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: DECEMBERKE 2011
5.4.2011 11:49:46   
hribovkati
pOZDRAVLJENJE,

tiste, ki ste me spraševale, jem tablete dabroston. Je rekla ginekologinja, da so za podporo nosečnosti.
Čez 14 dni pa moram na kontorlo k svoji zdravnici. Počutim se super, izceedki se zmajšujejo, tak da mislism, da bo vse ok.
Je pa ena dobra stran tega, da me bo morala ginekologinja vzet še prej, kot pa 29. aprila.Jutri pokličem, in se dogovorim za nov termin.
Počutim se čist ok, sam popoldan in zvečer mi je slabo.

(odgovor članu CariSSa10)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: DECEMBERKE 2011
5.4.2011 12:48:39   
AljaAn
CasiSSa10 ja mi ni bilo najbolj jasno in sem si predstavljala, da mora biti kaj takega. No nisem pa vedela, da obstaja takšna stran. No jaz vsekakor držim pesti za vse tiste, ki si želijo zagledati plusek, da se jim želja uresniči.

Pa dobrodošle nove! Upam da se nas veliko nabere in bo veliko srečnih klepetulj.

hribovkati:Dobro za tablete in čimprejšenj pregled pri ginekologinji. Vse bo uredu!

(odgovor članu CariSSa10)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: DECEMBERKE 2011
5.4.2011 13:34:35   
sashy




user posted image

PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image , prvi pregled, naslednji pregled, NS, kraj  

27.11.
candi, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ?, ?, ?
29.11.
beatrice, 26, 1user posted image , 0user posted image , 18.4., ?, ?, Ljubljana
pamzika, 25, 1user posted image , 0user posted image , ?, ?, ?, ?
1. 12. 
2. 12.  
3. 12.
4. 12.
5. 12.
helena08, 31, 3user posted image , ?user posted image , ?. ?, ?,?
6.12.
hribovkati, 32, 1user posted image , 0user posted image , 19.4. ?, ?, Velenje
sashy, 23, 3user posted image , 2user posted image , 18.4., ?, ?, Ljubljana
AljaAn, 34, 2user posted image , 1user posted image , 21.4., ?, ?,?
7.12.
Monstera, 24, 1user posted image , 0user posted image , 18.4., ?, ?, Ljubljana
8.12.
9.12.
10.12.
sover, 30, 1user posted image , 0user posted image , 5.5. ?, ?,?
11.12.
12.12.
13.12.
14.12.
15.12.
16.12.
17.12.
18.12.
19.12.
20.12.
21.12.
22.12.
23.12.
24.12.
25.12.
26.12.
27.12.
28.12.
29.12.
30.12.
31.12.

x.12.
aprilasemtu, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?. ?, ?,?

SKUPAJ NAS JE
: 10
NOSEČKE Z DVOJČKI:  


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net                          - mama.si
      - nosečnica.si                             - babybook.si
          - noseča.com                             - pregnancy.org
    - bibaleze.si                               - bambino.si
                     - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
   OTROŠKA IMENA
   ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
- Priznanje očetovstva
- Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA










_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: DECEMBERKE 2011
5.4.2011 15:16:09   
Monstera
Joj sashy zdaj pa res že komaj čakam vse to kar si opisala :D Ja vse omenjeno naj bi bilo zaradi bakterij, imen si nisem zapomnila. Samo verjetno res, če nam nekaj zapaše, nam že z razlogom zapaše.
AljaAn, mene tudi skooooz zebe. Jaz se moram čist zatučkat v postli, da se ogrejem in potem sem ok. Samo sem tako ali tako bolj zmrzljiva pozimi.
Pa komaj čakam da mine ta april, da začnem širit novico! Mam še neki bolj žalostnega vam za povedat. Moja mami se bori z rakom, je že malo obupana, zdelana od bolezni in vseh terapij, tako da upam da ji bo ta svetla lučka dala še več motivacije in moči da ozdravi.

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: DECEMBERKE 2011
5.4.2011 16:12:33   
KatyK79
hej punce,

jaz sem dec.2010 .-) in lani takle čas sem zagledala svoj plusek, danes pa imam skoraj 4 mesece starega fantiča, ki je smisel mojega življenja.
Lani ta čas se je začelo moje najlepše odbodbje kar jih je, zato, punce uživajte v vsakem trenutku N, ker to je res nekaj najlepšega.
Vsem želim veliko, veliko sreče!

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: DECEMBERKE 2011
5.4.2011 16:41:16   
CariSSa10
Monstera verjamem da bo ta novička dala mami novih moči..user posted image user posted image
čimlepšo nosečnost in zdravo štručko user posted image ti želim-isto kot vsem decemberkam! user posted image

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: DECEMBERKE 2011
5.4.2011 16:48:11   
pamzika
IZVIRNO SPOROČILO: Monstera

Joj sashy zdaj pa res že komaj čakam vse to kar si opisala :D Ja vse omenjeno naj bi bilo zaradi bakterij, imen si nisem zapomnila. Samo verjetno res, če nam nekaj zapaše, nam že z razlogom zapaše.
AljaAn, mene tudi skooooz zebe. Jaz se moram čist zatučkat v postli, da se ogrejem in potem sem ok. Samo sem tako ali tako bolj zmrzljiva pozimi.
Pa komaj čakam da mine ta april, da začnem širit novico! Mam še neki bolj žalostnega vam za povedat. Moja mami se bori z rakom, je že malo obupana, zdelana od bolezni in vseh terapij, tako da upam da ji bo ta svetla lučka dala še več motivacije in moči da ozdravi.


hej :) boš videla da bo mami to pomagalo, in da bo to dala skoi in ji bo tvoj user posted image svetla točka :)


_____________________________

kok pa divjamo po trebuščku:)

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: DECEMBERKE 2011
5.4.2011 18:17:21   
bobek05
IZVIRNO SPOROČILO: sashy

Tudi jaz bi se vam pridružila v čvekanju. Po izračunu od prvega dne zadnje M bi morala imeti PDP sicer 29.11., ampak se pri meni zaradi zelo poznih ovulacij to zmeraj prestavi za kakšen teden ali več za enkrat naj bo PDP kar 6.12., ko bo pa prvi pregled za mano mi bo pa že G izračunal pravi PDP


Tudi jaz ne vem kam bi se "priklopila" ...
Kot bi sama pisala... PDP po mojem izračunu je 29.11., če vnesem v kalkulator zadnji dan M (25.2.) in povprečno mesečno perilo 25 dni. Ampak sem imela pozno ovulacijo 14., 15., 16. dan in če vnesem še to (pri nekaterih izračunih je to možno), se mi PDP prestavi na 1. ali 2.12.
V petek imam pregled in takrat bom vedela več ...

P.S.: Sashy, jaz imam tudi Aneja, le da je 3 leta starejši od tvojega :)


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: DECEMBERKE 2011
5.4.2011 19:11:50   
Béatrice
Evo, jaz v "polnem" pogonu po bolniški. Mi paše malo več miganja, ampak me krči opominjajo, da se ti pametno preveč naprezat. Lakota je pa takšna, da bi samo jedla in jedla! user posted image
Hm, ginekologa nimam v Ljubljani, tako da takšna verjetnost pa bi bila malo preveč. user posted image Je pa res, da imam zelo dobrega ginekologa, katerega ne bi menjala za nič na svetu. Pričakujem, da se bo 18. že kaj več videlo in da se bo user posted image   lepo razvijal. user posted image  
Punce, uživajte ob teh lepih dnevih!

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: DECEMBERKE 2011
5.4.2011 20:23:24   
sover
Monstera, če sem prav zasledila, si ti v ZD Šiška? Pri kom pa? Tudi jaz sem namreč tam, vendar do sedaj nisem imela drugega kot redne preglede. A ti UZ naredijo vsakič al se moraš posebej naročit?

LP

(odgovor članu Béatrice)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: DECEMBERKE 2011
5.4.2011 21:05:42   
Monstera
Joj sover jaz sem bila zdaj eno leto na kliniki za neplodnost. Tam imam pa ginekologinjo ja. UZ ona ne dela vsak dan, se je treba posebaj naročit ja. Če se prav spomnim ima to ob četrtkih. Sem pa pri dr. Demšarjevi. Nekako isto kot ti, sem imela samo redne preglede tam hehe.

(odgovor članu sover)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: DECEMBERKE 2011
6.4.2011 11:25:15   
Medea10
Pozdravljene! user posted image
Tako, zdaj se vam pa pridružim. Danes zjutraj sem ugledala zelo lepo vidne user posted image ! user posted image

Sem iz okolice Mb, doma imam skoraj leto dni staro navihanko, ki ji bo družba prav prišla user posted image .
Otročka sva z dragim delala načrtno in takoj je uspelo. Prejšnji mesec nisva pazila in obstajala je možnost da sem zanosila, potem sva se pa odločila, da ga bova kar probala naredit. In ratalo je.

Nisem še nič brala, kaj ste pisale, moram nadoknadit, zato vas tudi pokomentiram kasneje.
Vesela bom, če me boste vtaknile na vaš seznam. user posted image
Po mojih izračunih bi PDP naj imela 18.12.2011.

medea10, 21, 2 , 1 , ?, ?, ?, Maribor



user posted image

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: DECEMBERKE 2011
6.4.2011 13:03:47   
AljaAn
Hey punce!

Pa je spet sončen dan. Kako je to lepo, čeprav mene pa danes malo muči nosečnost....jutranje slabosti še kar trajajo in upam, da se bom popoldan v službi bolje počutila. Ko še nihče ne ve in mi ni jasno kako lahko razložim slabo počutje brez odvečnih vprašanj.

Medea10 dobrodošla in čestitke za user posted image
Pa sover tudi, ko mislim, da ti še nisem upela reči ... čestitke.

Beatrice: Lepo počasi in naj ti krči ne nagajo preveč, vseeno pa malo bolj počivaj. Kar se pa lakote tiče ...jaz sem bila takšna v prvi nosečnosti, zdaj pa mi nič ne paše, pa sem se do danes počutila čisto dobro. No zdaj mi je pa še slabo in ko se samo spomnim, da bi bilo pametno nekaj pojest mi je še slabše.

A ste že vse povedale domačim? In tiste v službah? Kdaj nameravate povedati?
Pri nas so prvič vsi takoj izvedeli(doma še isti dan, v službi pa že pred prvim pregledom), zdaj pa kar nekaj mečkava. No v službi mislim povedati po prvem pregledu, čeprav že zdaj vem, da bo kriza, ker bom šla še enkrat na porodniško. Domačim pa bova povedala ... kmalu. Čakava majčko za našo gdč. na kateri bo pisalo spredaj: Imam skrivnost za povedat Strogo zaupno in na zadnji strani Postala bom starejša sestra. Se mi je zdela tako luštna fora in zdaj samo upam, da jo čimprej dobimo in oblečemo tamali. Me prav zanima kako bojo pogledali, ker sva vedno govorila, da bova imela samo eno.

Želim vam sončen dan in nasmeha na obrazu, čeprav skrivnosten. Jaz pa počasi v službo.

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: DECEMBERKE 2011
6.4.2011 13:07:45   
Monstera
Zdravo punce kako ste :D Jaz sem do 12ih spala XD
Moram rečt, da sem 3 dni že zelo živčna zaradi otročka. Malo me panika kako bo vse skupaj, kako bodo vsi sprejeli, nimava niti ene stvari še pripravljene, o dojenčkih nič ne vem :D Tudi tako v družini nimamo nikogar, da bi kdaj recimo čuvala dojenčka pa kaj vedela o tem. Pa jaz nisem zaposlena, pa enosobno stanovanje imava, vse mi hodi čez glavo :D Pa sej vem, da bi bilo isto tudi če bi jaz imela službo in če bi imela večje stanovanje hehe. samo tako, vse mi hodi po glavi :D Pa ne morem dojet da sem srečka nosečka in še nič ne čutim do otročka in mi je to tudi malo čudno, a je to normalno? Ali meni hormoni malo divjajo haha.
Tudi ko sva lani kupila stanovanje in se preselila sem, sem en mesec bila čisto panična, drug konec Ljubljane, druge navade in tako. Očitno rabim malo dlje časa da se na te velike spremembe v življenju pripravim oz. se zlijem z njimi al kako naj rečem.
A ve tudi kaj o tem razmišljate? Vas kaj panika? :D

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?