|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: DECEMBERKE 2011
7.4.2011 9:02:36   
AljaAn
Dobro jutro vsem skupaj!

No jaz sem v polnem pogonu, ker imam gdč. na dopustu. Kadar sem popoldan jo imam vedno dan ali dva doma, ker jo drugače nič ne vidim.Pa mi je od nedelje do sobote čisto predolga.

sashy. Ja tudi mene skrbi da nebi bilo kaj narobe in sem danes zagnala celo paniko, da moram na pregled in ker nočem težiti svoji ginekologinji, sem pač poklicala privat, tako da grem zdaj v ponedeljek. Ma se mi zdi itak neskončno dolgo do 21. ker sem imela prvič pregled takoj v šestem tednu.user posted image Pa res mi hecno, ker v prvi nesočnosti nisem bila tako panična. Mah bo že. Ja jaz bom definitivno sla na NS, ker sem stara 34 let in me pač zanima kako in kaj ... če bi bila še eno leto starejša, bi mi tako ali tako pripadal ta pregled. Sem bila prvič tudi, pa sem imela boljši občutek, je pa res, da ta pregled še nič ne pomeni. Vedno je lahko še kaj narobe, samo če bi tako razmišljali, potem se lahko obremenjujemo celo nosečnost. Je treba pozitivno razmišljati!!!!user posted image

Zdaj pa vam želim pozitiven , nasmejan in sončen dan. Midve pa greva na potep.user posted image user posted image

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: DECEMBERKE 2011
7.4.2011 10:54:10   
hribovkati
Mene je full full strah, da ne bi blo kaj narobe, še posebej zdej, ko mam izcedke. Ginekologa mam pa šele 29, groza, groza.
Še sreča, da sem vsaj zadnjic, ko sem šla v bolnico, videla, da je blo vse ok.
Počutje moje je tud katastrofa, predvsem zvečer, mi je slabo, tišči me v želodcu, upam, da kmalu to vse mine,

(odgovor članu AljaAn)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: DECEMBERKE 2011
7.4.2011 11:02:15   
Medea10
Dobro jutro user posted image !
Midve s tamalo sva komaj zdaj vstali. Ko ravno omenjate utrujenost.. Jaz sem včasih vstala ob 8ih in komot sem bla pokonci do 12ih oz do Will and Grace na Foxlife-u user posted image zdaj pa me kar meče že pred deseto zvečer. To se mi niti v prvi user posted image ni dogajalo. Mogoče bo pa fantek. user posted image
user posted image Tiste, ki imate več otrok različnih spolov (kak čusno sem napisala) , dajte mi prosim povedat; A so se nosečnost s punčko in nosečnost s fantkom kaj razlikovali?

Nuhalna- jaz tudi grem, nikol ne veš- ziher je ziher.

mala bejba- dobrodošla
sashy- Super si, da rihtaš ta seznam user posted image user posted image user posted image
Strah- čist te razumem, poleg vseh teh zgodb na internetu in na forumih ne more bit drugače. Mene je najbolj strah SSja, ali pa da bi bila izvenmaterična nosečnost...

(odgovor članu AljaAn)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: DECEMBERKE 2011
7.4.2011 13:50:07   
sashy
No mojadva sta različnih spolovuser posted image , pa sta se nosečnosti zelo razlikovale. Pri Aneju sem bila zelo utrujena in samo spala sem, pa trebuh sem imela gromozanski, pri Taji mi je blo pa ful slabo in sem tud bruhala, trebuh je bil pa ful majhen, tja do 16t se sploh ni vidl, da sem noseča pa je bla to druga nosečnost. Zdej pa že na začetku bol na fanta kažeuser posted image . No ja bomo vidl, po pravici povedan mi je čist vseen kaj mam, ker mam itak že fanta in punčko pa sta oba največja cukrauser posted image .
Kaj si pa ve želite, user posted image al user posted image ?


_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: DECEMBERKE 2011
7.4.2011 13:59:52   
Medea10
Načeloma mi je vseeno ali bo user posted image ali pa user posted image , sam bi blo fajn videt kak je z fantkom, po drugi strani pa mamo že vse za punčko doma. Glavno da bo dete zdravo, a je tak?

Boste vprašale za spol al se boste pustile presenetit user posted image

Sashy kolk maš razlike med prvima 2?

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: DECEMBERKE 2011
7.4.2011 14:12:26   
hribovkati
Jaz si rajš želim punčko, mi je pa v končni fazi tud vseeno, sam da bo dete zdravo.
Za spol pa ne bom povprašala.

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Decemberke 2011
7.4.2011 14:59:11   
mojca343
Še ena decemberčica tukaj. Čisto presenečena nad pozitivnim testom. Ratalo je v prvo, čeprav imam že 34 let.

Ja, no fajn, saj se ne pritožujem. Malce me je strah vsega novega. Upajmo skupaj na lepo in zdravo nosečnost in prav takega dojenčka.

(odgovor članu helena08)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: DECEMBERKE 2011
7.4.2011 15:00:55   
sover
Midva o spolu nisva nič razmišljala. bova proti izvedela pri G ...

(odgovor članu hribovkati)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: DECEMBERKE 2011
7.4.2011 15:29:29   
Monstera
sashy mene ni nič strah, da bi bilo kaj narobe, verjetno zato, ker še zdaj nisem dojela da sem sploh noseča XD Na NS bom pa šla.
hribovatki jaz se tudi vedno slabše počutim :S Od 7ih ko sem se danes zbudila do 12ih mi je bilo slabo. Zajtrk sem komaj notr obdržala (drugače še nisem bruhala) Še zdaj mi je malo slabo ampak ok se držim. Zvečer sem pa čisto ok.
Medea10 midva bova vprašala za spol ja, se bo malo lažje pripravit, upam na punčko, ampak na konc je itak vseeno.
Na prvi pregled pa moj ne more zraven, bo šla moja prijateljica :D Saj slikico dobimo na prvem pregledu a ne?

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: DECEMBERKE 2011
7.4.2011 16:36:59   
Béatrice
Danes opravila še s pregledom pri Rešu. GV velika 14 mm in srček lepo viden! user posted image NS imam 16.maja.
Glede novice: pri meni vedo domači in določene osebe, s katerimi sem si blizu. Pri možu pa prav tako. V službi je pa tako, da nimam ne vem kakšne želje povedat! Pred NS verjetno sploh ne, vprašanje pa tudi potem. Bom pa vidla od vprašanj, ki mi jih bodo začel postavljat. :)
Glede strahu: strah je votel, okrog ga pa nič ni! Malo strahu je vedno prisotnega, ampak naj vam ostane v mejah normale! Če te je strah al pa ne, stvari se ne bodo spremenile. Kar je namenjeno, je namenjeno. Vsem pa želim, da je namenjeno samo dobro.
Punce, sonce vabi!

Bodite v cvetju!

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: DECEMBERKE 2011
7.4.2011 17:40:00   
sashy
čestitke beatrice za uspešen pregled in srček!user posted image

Razlika med prvima dvema je 1 leto in pol, zdaj bo pa 2 leti.


_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu Béatrice)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: DECEMBERKE 2011
7.4.2011 17:44:12   
sashy




user posted image

PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image , prvi pregled, naslednji pregled, NS, kraj  

27.11.
candi, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ?, ?, ?
bobek05, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?. ?, ?,?
29.11.
Beatrice, 26, 1user posted image , 0user posted image , 18.4., ?, 16.5., Ljubljana
pamzika, 25, 1user posted image , 0user posted image , 11.4., ?, ?, ?
1. 12. 
2. 12.  
3. 12.
4. 12.
5. 12.
helena08, 31, 3user posted image , ?user posted image , ?. ?, ?,?
6.12.
hribovkati, 32, 1user posted image , 0user posted image , 19.4. ?, ?, Velenje
sashy, 23, 3user posted image , 2user posted image , 18.4., ?, ?, Ljubljana
AljaAn, 34, 2user posted image , 1user posted image , 21.4., ?, ?,?
7.12.
Monstera, 24, 1user posted image , 0user posted image , 18.4., ?, ?, Ljubljana
8.12.
9.12.
10.12.
sover, 30, 1user posted image , 0user posted image , 5.5. ?, ?,?
11.12.
12.12.
13.12.
14.12.
15.12.
16.12.
17.12.
Medea10, 21, 2user posted image , 1user posted image , ?. ?, ?, Maribor
18.12.
19.12.
20.12.
21.12.
22.12.
23.12.
24.12.
25.12.
26.12.
27.12.
28.12.
29.12.
30.12.
31.12.

x.12.
aprilasemtu, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?. ?, ?,?
mala bejba, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?. ?, ?,?

SKUPAJ NAS JE
: 13
NOSEČKE Z DVOJČKI:  


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net                          - mama.si
      - nosečnica.si                             - babybook.si
          - noseča.com                             - pregnancy.org
    - bibaleze.si                               - bambino.si
                     - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
   OTROŠKA IMENA
   ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
- Priznanje očetovstva
- Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA














_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: DECEMBERKE 2011
7.4.2011 20:53:34   
Monstera
Punce. Men je cel dan slabo :S Kako je z vami? Kolk časa bo to trajal? Jooooooooj. A nič se ne da narest glede tega. Kaj če mi je zarad Elevita slabo? Zdej ga 4 dni jemljem skupi s hrano. Prej sem pa samo Tifol jedla. Joooooj.

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: DECEMBERKE 2011
7.4.2011 21:55:00   
nepovemše
Pozdravljene, nosečke!

Tudi pri nas smo zagledali ta pravo črtico! Malo je bil kar šok, ker sva sicer "delala" na drugem otročku, vendar se kar nekaj časa ni nič zgodilo, pa sva kar malo pozabila in mislila, da user posted image nič nisva mislila user posted image

Kdaj imam PDP - nimam pojma, ker si ravno za ta zadnjo M nisem zapisala PDZM in se tudi z največjimi napori ne morem spomniti.
Tako da čakam na pregled pri G, ki ga imam pa šele po prvomajskih, jao, jao. Res je še daleč do takrat. Mislim pa, da mora biti v začetku decembra.

Zdaj sem sicer prijavljena še pod enim drugim nickom, ker bi z mojim dragim rada, da tale nosečnost še nekaj časa ostane najina sladka skrivnost, ko se odločiva deliti novico s preostalim svetom, bom pa tudi jaz uporabljala moj "pravi" nick. Upam, da ne zamerite.

Za seznamček pa takole:
stara sem 30 let, to je moja druga nosečnost, doma imam enega lumpka, ki je star leto in pol. Sem pa iz Ljubljane.

Sem pa totalno zaspana, danes sem šla popoldne spat, ker sem komaj še stala in pustila moja najdražja sama na igrišču. Slabosti so občasne in znosne, če le poslušam, kaj mi diktira želodček - v glavnem zelo nezdravo hrano, kruh, pa razne namaze, pa topfencreme, pa pomfri z majonezo.... no ja, v prvo je bilo isto, v 4. mesecu sem se zredila za 6kg, ampak vsega skupi pa za 16 in dons jih mam manj kot pred prvo nosečnostjo, tko da se sploh ne sekiram. Dojenje in pa vsakodnevno norenje na igrišču pobereta svoje.

Vsem še lahko noč in se kmalu spet tipkamo!

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: DECEMBERKE 2011
8.4.2011 9:15:07   
sover
nepovemše, četitke!!!!

A ma še katera skeptičnega moža/partnerja? Moj je sicer navdušen nad tem, da pričakujeva, ampak ga je kar mal strah, če sva res noseča al ne - me je prosil,  da naj naredim še en test preden poveva staršem. Sem rekla, da ni problema, sam mu lahko že zdaj povem, da je 100%, ker čutim. Al je hecen! user posted image  user posted image

(odgovor članu nepovemše)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: DECEMBERKE 2011
8.4.2011 10:49:38   
barbi81
Pozdravljene srečke nosečke!user posted image

Tudi jaz sem ena izmed teh...Stara sem 29, to je moja druga nosečnost, imam punčko , ki bi prihodnji petek stara 3 leta. Test sem naredila 28. 3. , bil je velik plusekuser posted image , UZ pa sem si zrihtala že kar takoj, še isti dan user posted image , ...ginekolog je lahko samo potrdil nosečnost, nič drugega...za naslednji pregled se pa moram naslednji teden naročit...tako da že tudi komaj jaz čakam, da vidim srčka....tudi jaz imam izcedke, vendar mi je dal tablete utrogestan. in moram rečt, da izcedkov ni večuser posted image .

L.p. zaenkrat user posted image

(odgovor članu sover)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: DECEMBERKE 2011
8.4.2011 11:40:57   
AljaAn
Dober dan nosečke!

barbi81 dobrodošla in čestitke, zdaj pa mirno nosecnot in brez izcedkov. Dobro, da je boljše.

sover no moj ni skeptičen, če sem noseča ali ne, ker sem na trenutke sitna ko user posted image , tako da najbrž nič ne dvomi. Je pa res da midva še vedno nisva nikomur povedala in bova v torek, potem ko imam jaz v ponedeljek privat pregled in bom videla, če je vse uredu. Ti pa naredi še en test, če bo potem bolj prepričan, bo pa sigurno dojel šele ko bo videl ultrazvok. Upam da bo šel zraven.user posted image

nepovemše dobrodošla in tudi tebi čestitke za user posted image . Svetovna fora, da se ne moreš spomniti prvega dne zadnje menstre, ker sem jaz na istem. Sem bila takrat v postelji z gripo in hudo vročino in prav ne vem kateri dan je bil čisto pravi. Pa saj bo ginekolog zračunal pdp in nama bo potem bolj jasno.

Monstera pomoje ti ne more biti slabo od elevita. Sem prepričana da je to "samo" nosečnostuser posted image in bo minilo v prvih parih mesecih. Je pa zoprno vem, ker je meni tudi in se šele pozno popoldan izboljša. Sicer pa lahko ješ Tifol, če misliš da bo bolje.user posted image

sashy pridna pridna ... lepo skrbiš za seznamuser posted image Po prvih pregledih pri ginekologu bomo pa datume PDPja spreminjaleuser posted image

Beatrice bravo za pregled in da je vse uredu. Si pa zelo lepo napisala glede strahu. Tako pač je in res se ne da nič spremeniti, zato punce le pozitivno naprej. user posted image

mojaca343 Kako si pa to napisala že 34 let?user posted image user posted image Tudi jaz jih imam toliko in se počutim odlično. Tudi nama je ratalo v prvo že drugič. Saj smo mladi po srcu aneuser posted image No pa dobrodošla in lepo nosečnost.

hribovkati vse bo uredu. Pa saj imaš tablete. In tudi slabosti bojo minele. Vse za naše malčkeuser posted image


No midva bova vprašala za spol in želim si punčko ... nimaš kaj ko mi je roza barva tako zelo všeč. Je pa res najbolj pomembno, da je dojenček zdrav!!!!! Tako da mi je vseeno kaj bomo imeli.

Sva dobila majčko in komaj čaka, da jo oblečem gdč. pa da vidim kako hitro bosta dedka in babica dojeli. No pa seveda vsi ostali tudi.

Luštkan in nenaporen dan brez slabosti vam želimuser posted image user posted image

(odgovor članu barbi81)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: DECEMBERKE 2011
8.4.2011 11:45:43   
sashy

user posted image

PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image , prvi pregled, naslednji pregled, NS, kraj  

27.11.
candi, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ?, ?, ?
bobek05, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?. ?, ?,?
29.11.
Beatrice, 26, 1user posted image , 0user posted image , 18.4., ?, 16.5., Ljubljana
pamzika, 25, 1user posted image , 0user posted image , 11.4., ?, ?, ?
1. 12. 
2. 12.  
3. 12.
4. 12.
5. 12.
helena08, 31, 3user posted image , ?user posted image , ?. ?, ?,?
6.12.
hribovkati, 32, 1user posted image , 0user posted image , 19.4. ?, ?, Velenje
sashy, 23, 3user posted image , 2user posted image , 18.4., ?, ?, Ljubljana
AljaAn, 34, 2user posted image , 1user posted image , 21.4., ?, ?,?
7.12.
Monstera, 24, 1user posted image , 0user posted image , 18.4., ?, ?, Ljubljana
8.12.
9.12.
10.12.
sover, 30, 1user posted image , 0user posted image , 5.5. ?, ?,?
11.12.
12.12.
13.12.
14.12.
15.12.
16.12.
17.12.
Medea10, 21, 2user posted image , 1user posted image , ?. ?, ?, Maribor
18.12.
19.12.
20.12.
21.12.
22.12.
23.12.
24.12.
25.12.
26.12.
27.12.
28.12.
29.12.
30.12.
31.12.
x.12.
aprilasemtu, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?. ?, ?,?
mala bejba, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?. ?, ?,?
nepovemše, 30, 2user posted image , 1user posted image , ?. ?, ?, Ljubljana
barbi18, 29, 2user posted image , 1user posted image , ?. ?, ?,?

SKUPAJ NAS JE : 15
NOSEČKE Z DVOJČKI:  


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net                          - mama.si
      - nosečnica.si                             - babybook.si
          - noseča.com                             - pregnancy.org
    - bibaleze.si                               - bambino.si
                     - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
   OTROŠKA IMENA
   ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
- Priznanje očetovstva
- Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA
















_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: DECEMBERKE 2011
8.4.2011 12:15:49   
Monstera
No pa smo prvo jutro prisatli na WCju. Čokolino je letel direkt v školjko. Groza XD Nič ni od mene, cela cunja sem. Slabo mi je, živčna sem, jokam, se smejem... groza groza :D Verjetno so res samo hormoni krivi, a ko dobivaš zaskrbljujoče občutke in tako iščeš vzroke zanje, in jaz potem vse živo premišljujem, še zmešalo se mi bo.
Kako ste pa kaj ve?

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: DECEMBERKE 2011
8.4.2011 13:19:00   
AljaAn
Monstera počasi!
Malo vdihni vmes in živce na stran. Ne bo čisto nič pomagalo, če se živciraš. Vse bo uredu! Raje ostani v tisti fazi, ko se smejiš in ohrani pozitivne misli. Drugače pa user posted image za bruhanje in upam, da se boš kmalu počutila bolje.
A sta vidva že povedala domačim? Kaj pa če bi poskusila in bi ti lahko tudi oni stali ob strani, ko si živčna in žalostna. Najbrž bi pomagal kakšen objem. Želim ti miren dan in počivaj. Preberi kaj lepega, smešnega, rumeni tisk? Da se malo razvedriš!

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: DECEMBERKE 2011
8.4.2011 13:31:45   
Monstera
AljaAn mogoče bi malo pomagalo, če bi že vedeli ampak vseeno mislim, da je to moj notranji boj. Se spomnim lani, ko sva se selila v manjše stanovanje, ampak najino!, sem bila tudi v hudem stresu. Očitno težje dojamem vse te večje spremembe v življenju, škoda, ker mi ni prav nič ušeč. Za stisko, ki sem jo preživljala ob selitvi so vedeli vsi in mi stali ob strani, a na koncu sem itak sama mogla doumet. Trajalo je pa kakšen mesec. Upam, da bo tudi sedaj tako, da se bom tudi temu en dan smejala, kot se sedaj temu, da sem jokala ko sva se selila. Samo hudo je pa kar.

(odgovor članu AljaAn)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: DECEMBERKE 2011
8.4.2011 13:44:48   
AljaAn
Monstera res upam da bo trajalo samo en mesec. In da bo potem tole le še smešen spomin. Verjamem pa da ti ni lahko. Najbrž po potem ko boš povedala vseeno malo lažje.user posted image
Za selitev te pa razumem, ker sem bila na istem. user posted image Jaz sem se cel mesecuser posted image in to malo preden sem šla rodit. Jah nimaš kajuser posted image

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: DECEMBERKE 2011
8.4.2011 13:57:49   
Monstera
Ojoj a res. Ja imamo vsi stiske izgleda, samo ne radi o njih govorimo. Na ven izgledamo vsi močni in potem sem tudi sama pod pritiskom zaradi tega, ker mislim, da je pa z mano nekaj narobe, ker nisem tako močna. Moram rečt da me je pač zelo strah vsega, velika odgovornost je otroček in me skrbi. 2 leti sva se matrala šla čez ne vem kaj vse in zdaj bi se mogla veselit jaz sem pa v šoku in ne morem dojet. Psihično sem bila že bolj na tem, da jaz nikoli pluska ne bom videla, nisem si mogla sebe z buhom sploh predstavljat, podobe so vedno bolj bežale od mene. Zdaj pa bum, plusek, podobe in pričakovanja so mi ušla in težko jih je dojet in priklicat nazaj. Saj bo, komaj čakam da tole mine res. Še slabosti mi nič ne pomagajo zraven.
Pa še mami mi lahko umre in je res težko dojet, da jo lahko izgubim in hkrati to njeno vlogo prevzamem jaz zdaj, ko pričakujemo dojenčija. Res bi mi prav prišla njena pomoč in nasveti in vse. Saj veste kako so staši v naših očeh najmočnejši, so naš ščit. Jaz se pa trenutno počutim res šibko in me skrbi kakšen ščit je to za mojega dojenčka :( Še dobro da imam tukaj tudi vas da vam lahko to povem, ker mi res olajša. Hvala user posted image

(odgovor članu AljaAn)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: DECEMBERKE 2011
8.4.2011 14:14:52   
nepovemše
Živjo, punce!

Meni je pa čisto vseeno katerega spola bo dete. Oziroma se ne morem odločiti kaj bi rajši. Saj tako je bilo že pri prvem. Za vsak spol najdem neke pluse in potem bi nekaj časa rajši še enega fantka, nekaj časa punčko...
Samo nekaj sem ziher - če sva naredila še enega fantka, bomo delali še na tretjem otročku user posted image

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: DECEMBERKE 2011
8.4.2011 14:15:57   
AljaAn
Monstera imaš ZS

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?