|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 2012
31.5.2011 10:02:31   
tecnobica
Pozdravljene punce. Da se še jaz malo javim. Jaz sem zaenkrat OK, slabo mi ni, joški me še zmeraj bolijo. Na prvi UZ grem danes teden, ampak bom šele v 7. tednu. Za naslednjega še nisem dobila datuma. Upam da bo nekje v 8 ali 9 tednu. Tudi z NS bom še malo počakala. Bomo vidli, kaj bo moj G reku kdaj naj se naročim pa kam.


(odgovor članu coccinella)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Januar 2012
31.5.2011 10:24:09   
Janchek81
coccinella joj ja ... men se res že pošteno vleče .. če pomislm, da bom mela 1. pregled v 9. tednu user posted image . drugače je pa men tud čez cel dan slabo ... grozn je, in tud ne bruham, sam mi je pa resnično slabo .... tko se čudn počutm, da bi pol skoz sam spala ... saj ko pridem domov, samo nekaj malega pojem, grem pod tus in se zavlečem v posteljco in zaspim .. JA, res zaspim! user posted image

(odgovor članu coccinella)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Januar 2012
31.5.2011 10:27:52   
2mama
Meni pa tokrat ni prav nič slabo, me pa zato za razliko od nosečnosti z dvojčki veliko bolj špika v trebuhu, pravzaprav se kar naprej nekaj dogaja. Zato si ne upam iti tečt, čeprav sem strastna tekačica in sem nameravala čim dlje v nosečnost ostati aktivna. Že če pol ure hodim ali stojim, je dogajanje tam v spodnjem delu trebuha blazno. Kaj pa pri vas? Migate kaj ali se čuvate?

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Januar 2012
31.5.2011 10:30:41   
Janchek81
2mama jaz sem bla prej ful aktivna .. tenis, rolanje, tek .. še 14 dni nazaj sem igrala tenis, ampak odkar mi je pa slabo pa samo domov pa postla vabi, na sihtu komej zdržim user posted image  tko, da se prou redim, sm se zdj v roku 2h tednou zredila za 2kg .. sej vem, da bi vsaka ali pa bo vsaka rekla, ne sekirej se al pa kej, ampak vseeno pač se nočem neki ful napajat s hrano ( sem pa izjemno lačna zadnje čase ) in hočem ostati dokej FIT user posted image

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Januar 2012
31.5.2011 11:33:06   
2mama
Janchek81, tudi jaz sem ful lačna. ja, in ta kombinacija nič miganja in hrana mi ravno pretirano perspektivna. user posted image  Se pa trudim pojest pač več sadja, solate in zelenjave, ampak telo kar rabi... 

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Januar 2012
31.5.2011 11:37:31   
miami10
vem da ni najbolj pametno se redit...ampak sem vam kr fouš ker ste lačne...men vse smrdi in se silim jest ker vem da moram...sem pa shujšala 1kg...no pred 1 mescem bi rekla super (ker se cel life borim z mojo zežo in čokolado), no za 1x se ne sekiram...se pa res trudim jest...edino kar bi lahko skos jedla so pa Češnje :)

kam pa vam najbolj diši...in kaj sploh ne?

Paprike tut vidt ne smem kaj šele povonjat...

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Januar 2012
31.5.2011 11:38:47   
Janchek81
2mama jaz sem bila od prej ( ko še nisem bila user posted image  ) navajena jesti samo kosilo, med sluzbo sem jedla ponavadi samo sadje in pa pila čajčke user posted image  zdej pa prvo zajtrk, med službo pojem še kakšen rogljiček ali kakšno žemljico, potem sledi kosilo doma ( okoli 16h ) potem pa zvečer še kakšen sendvič ali kakšne mislije ali kaj podobnega in se mi prou pozna ... če pa ne jem, ali pa če probam med službo pojest samo sadje mi pa takoj začne krult user posted image  tako, da za športanje mi ni, ker mi je v večini res slabo, tako da .... ne vem ane ... ampak OK, sem si rekla tudi če se zredim se pač zredim, samo da bo z user posted image  vse ok, bo potem ko rodim čas za hujšanje ...mi nikoli ni bil problem shujšati ... sami, da vem da ne škodim otroku ...

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Januar 2012
31.5.2011 12:09:40   
mopsy
Pozdravljene še iz moje strani..uh, se vas je pa dosti nabralo. Moji 'podatki': Mopsy, 26, PDP 5.1., 1.user posted image , 1. pregled 1.6.
Bomo videli kaj bodo rekli jutri..:))
Uživajte v lepem vremenu..:)

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Januar 2012
31.5.2011 12:41:48   
tecnobica
Evo, sem dobila datum. 20.6. mam prvi pregled, bom že vstopila v 10. teden.


A ve kaj veste kdo ima v Postojni licenco za nuhalno? A samo dr. Reševa al še kdo drug?

(odgovor članu mopsy)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Januar 2012
31.5.2011 12:42:42   
razgrajačka
ampak vseeno pač se nočem neki ful napajat s hrano ( sem pa izjemno lačna zadnje čase ) in hočem ostati dokej FIT

Jaz enako razmišljam in mi je v prejšnjih nosečnostih to tudi uspelo - upam, da mi bo zdaj tudi - se pa vsakič zredim že v teh prvih tednih, ne vem, zakaj  - prav trapasto. pri prvi pupi sem potem nazaj shujšala, ker sem skoz bruhala, pri drugi sem potem shujšala, ko so mi prepovedali sladkarije (ker sem ga usrala na testu za cuker - sem se ponoči nažrla karameluser posted image , potem je bil pa zjutraj sladkor tik pod zg. mejo, pa sem bila preventivno na dieti). Mi gre pa na živce, ker če ne jem, mi je hudičevo slabo, skoz pa tudi ne morem jest... Oz. potem bom ko bomba...
Šport: sem bolj utrujena, ampak meni vedno paše migat, tako da rada migam, včeraj sem imela zadnjič plavanje, pa bicikliram dosti, ampak nič tekmovalnega - to je moj prevoz, vsak dan cca 10 km. Zdaj pa nekaj časa ne bom nič, ker grem na službeno pot. Me prav zanima, kako bo to - na letalih ne dobiš ne vem kaj za jest, gor ne smeš nič nest... Upam, da ne bom preveč bruhala.

Aja, pa klinac - moji že vsi vejo - no, razen sestre, sam ta živi daleč. Mami je kot rečeno zadnjič ugotovila, danes je pogruntal še oče, ko smo šli na bratovo diplomo, njemu oz. njegovi punci je pa hči povedala, čeprav midva sploh še nisva njej povedala... Tako da sta zame potem prinesla sok, hehe. No, človek planira, kako jih bo lepo presenetil, ampak živeljenje gre po svojeuser posted image . No, njegovi pa še ne vejo, upam, da bova vsaj njim lahko skup povedala... Pa upam, da v službi ne bojo pogruntali - saj se oblačim bolj na loose, da se mi zdi, da se še ne vidi, ampak očitno se, ker sta že dva opazilauser posted image ...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Januar 2012
31.5.2011 13:14:07   
2mama
joj, tole z oblačenjem je cel user posted image !
sama v službi ne bi rada povedala še kak mesec, ampak že zdaj sem napihnjena kot balon in krila in hlače od kostimov ne pridejo več v poštev. še dobro, da je tako toplo in so se začela poletna oblačila, ki tudi pri meni niso oprijeta. se mi pa zdi, da dobivam vse več pogledov v smislu: "si se zredila?" naj kar mislijo tako... še par tednov...

(odgovor članu razgrajačka)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Januar 2012
31.5.2011 13:15:05   
Janchek81
razgrajačka pri men pa na šihtu še ne vejo, tud pogruntal niso ... in to mi je čist ok, čeprou ne bo nobene panike, ker že en mesec učim sodelovko moje delo, ker smo zdj načela, da mora vsak v sektorju od vsazga delo znati, tako da .... ni peneeeee bi reku moj kolega user posted image   Doma tud še ne vejo, čeprou mi je čudn, da mami nč ne vpraša al je pa le mal previdna, ker mi je ene 2 mesca nazaj rekla če bo že kej ratalo pa sm bla prou užaljena, k da nočm da bi ratal.... tko da pomoje, da sam čaka kdaj bom sama prašala, pa tud lahko bi ji blo mal jasn, ker zjutraj nikol nisem jedla pa vedno samo kava kava kava, zdej pa no coffee pa sam zajtrk user posted image  sem bolj mnenja, da noče nič rečt no .... user posted image

(odgovor članu razgrajačka)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Januar 2012
31.5.2011 16:39:43   
kokosh
Jaz sem shujšala 2-3kg, odpor do hrane je fenomenalen (mama mi je včeraj zvečer ponujala sveže pečen piščančji file, pa sem ji rekla, da mi smrdi) :D Bo še kaj pogruntala :D Slabo mi pa v tem tednu sploh ni več toliko kot prej, razpoloženje pa izgublja na razdražljivosti.

Trebuha sicer nikoli nisem imela ravnega in sem si mislila, kako se mi nič ne bo poznalo. Itak ja, prov luštna, napeta, malce ovalna žoga mi je pognala pod popkom. Kaj še pride ;)

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Januar 2012
31.5.2011 18:15:33   
Mistica
Dobrodošle nove user posted image ! user posted image

Popravljam izjavo, ki sem jo nazadnje napisala, ZM 30.3., našo pikico smo naredili v sredini aprila in ne maja, kot sem prvo napisala (tipkarski škratek...hehe)user posted image

Coccinella- na endokrinološko hodim v Šempeter pri NG in tu se je potrebno naročiti. Včeraj sem šla samo "naviti uro"user posted image , sedaj čakam datum, kdaj naj pridem na pregled. Resnično upam, da ne bo zaradi tega kaj narobe s pikico!

Janchek81 - te popolnoma razumem, tudi mene čaka pregled šele v 10. tednu, ki pa bo HB čez en teden. Kooommmaj čakam!user posted image

tecnobica - kolikor vem, ima v Po licenco za NS samo Reševa. Jaz se nameravam naročiti k njej. Sem že spraševala tu ali ima katera izkušnje, pa zgleda da nima nobena... Jaz sedaj ne vem ali bi se naročila šele naslednji teden, ko mi G potrdi nosečnost in tedne ali bi se že ta teden. Kako boste storile ve?

2mama - tudi jaz sem strastna športnica, vsaj rekreativna (gorsko kolesarjenje, tek, hoja, rolanje, ...), pa sem sedaj prešla samo na hojo. Ne vem no, nekako se ne počutim, da bi laufala, čeprav se počutim čisto ok in mi miganje v bistvu dobro dene. Priznam pa, da pogrešam kolesarjenje, mogoče bom šla kako lažjo progo. Na raznih forumih sem brala, da ni težava v športih, ampak v nevarnosti, da pride do poškodb, ko je potreben rentgen.
Miami10 - čestitke za user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem bila pa danes malo po trgovinah in sem si probala nosečniške hlače v C&A in moram reči, da je manjkalo zelo malo, da bi si jih kupila. Se zdijo takooo zelo udobne user posted image Tudi meni namreč buši že malo nagaja.. čeprav nekega apetita nimam, se bolj silim, ko sem lačna in mi kruli, ker je to hujše user posted image

Uživajte dan!user posted image




(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Januar 2012
31.5.2011 19:02:06   
tecnobica
Mistica, potem si iz Goriške regije?

Pri meni je do 11 tedna še daleč, ampak pregled imam pa tudi jaz šele v 10 tednu. Pa ne vem, a naj že zdaj norim s prijavo, al naj počakam.

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Januar 2012
31.5.2011 21:02:07   
binca4
Pozdravljene dame!

Redno spremljam vaše pogovore, in bolj malo pišem...ponavadi sem vedno na službenem računalniku in nimam gesla za vstop na forum, doma pa čisto pozabim. Skratka, jutri imam prvi pregled, in nisem popolnoma prepričana v katerem tednu sem. Mislim, da jutri začnem z osmim, ampak vse te tabele me ponavadi zmedejo. Morda katera ve kako dolgo traja prvi pregled...vse skupaj mislim...uro?
Kar se tiče nosečniških znakov, jih kažem bolj malo...mislim, da me je vse skupaj držalo kak teden oziroma deset dni, potem pa je vse skupaj popustilo. Pravijo, da pride pa gre...
Aktivna nisem kaj dosti razen jutranje vožnje s kolesom v službo in popoldanske nazaj domov. Se trudim s sprehodi, pa ne gre vsak dan....rabim nekoga, ki bi me vsak dan peljal venuser posted image

Lepo bodite, se oglasim še kaj...če ne prej jutri...upam, da bo na pregledu vse ok, da bo srčka tudi slišat oziroma zaznat. Držite pesti še zame.




(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Januar 2012
31.5.2011 21:24:52   
Mistica
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

Mistica, potem si iz Goriške regije?

Pri meni je do 11 tedna še daleč, ampak pregled imam pa tudi jaz šele v 10 tednu. Pa ne vem, a naj že zdaj norim s prijavo, al naj počakam.


tecnobica, ne nisem iz Goriške, recimo da sem iz Primorske, čeprav sem se preselila malo v notranjost Slo. Sem pa tja hodila na preglede v preteklosti, zato sem šla tudi tokrat.
A si tudi ti iz teh koncev?
Vidim, da imava isto dilemo- kdaj se naročiti na NS user posted image

Lp

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Januar 2012
31.5.2011 21:27:43   
Mistica
binca4- dobrodošla! user posted image Čestitke!
Srečno jutri na pregledu, seveda bo vse uredu. user posted image

Lp


(odgovor članu binca4)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Januar 2012
31.5.2011 22:11:32   
pathra
No da se še jaz malo javim..

Jst pa sem danes bila prav na prijetnem sprehodu z mamo, sicer pa mi kaj več ne paše preveč ker se potem slabo počutim. Verjetno bom malo več hodla na sprehode in potem kakšno nosečniško telovadbo probala. Na teži še nisem nič pridobila, se poskušam čimbolj čuvat in jem več sadja in pijem vodo pa naravne pomaračne sokce, edino kave se morem odvadit... zaenkrat se trudim spit samo eno na dan, potem pa bom probala nehat. Kaj pa ve mislite glede kave...

Drugače pa tudi jaz komaj čakam prvi pregled in ta bo v 7.tednu, samo da izključi izvenmaternično, potem pa bomo vidli kdaj me bo naročila na pravi prvi pregled...

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Januar 2012
1.6.2011 6:53:18   
Janchek81
Mistica joj blagor teb k maš že naslednji teden user posted image  jaz bom mogla pa še kr lepo mal počakat user posted image  No ja, sj po en stran mi kr hitr mineva .. pa tud ni mi problema počakat do 11tedna sam da bo vse ok ... bolj me skrbi, če slučajn ne bi blo OK user posted image  pa 9. teden ... pa pol že spet ... eh bolš da ne pomislm user posted image  Sejtokrat VSE OK user posted image user posted image user posted image  Drugače sva šla pa včerj z mojim na najino bajtico, na vrtka, sadit rožice user posted image  lilije, 3 vrste ... sploh vam ne znam povedat kako sm uživala, me je slabost kar minila za tist čas user posted image  zgleda, da moram kaj tazga delati pa pozabim tudi na slabost oz. le-ta mine user posted image  Aja pa btw prej NIKOL nism bla usekana na kakšne rožce al pa vrt, letos prvič za rožice in prejšnje leto prvič za vrtka - sadike .... user posted image

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Januar 2012
1.6.2011 7:35:51   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: Mistica

IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

Mistica, potem si iz Goriške regije?

Pri meni je do 11 tedna še daleč, ampak pregled imam pa tudi jaz šele v 10 tednu. Pa ne vem, a naj že zdaj norim s prijavo, al naj počakam.


tecnobica, ne nisem iz Goriške, recimo da sem iz Primorske, čeprav sem se preselila malo v notranjost Slo. Sem pa tja hodila na preglede v preteklosti, zato sem šla tudi tokrat.
A si tudi ti iz teh koncev?
Vidim, da imava isto dilemo- kdaj se naročiti na NS user posted image

Lp


no na službenem računalniku in nimam gesla za vstop na forum, doma pa čisto pozabim. Skratka, jutri imam prvi pregled, in nisem popolnoma prepričana v katerem tednu sem. Mislim, da jutri začnem z osmim, ampak vse te tabele me ponavadi zmedejo. Morda katera ve kako dolgo traja prvi pregled...vse skupaj mislim...uro?
Kar se tiče nose


Haha. Jaz sem pa iz notranjosti SLO priseljena v Vipavsko dolino. user posted image

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Januar 2012
1.6.2011 7:53:56   
binca4
Jutro...jaz se zdaj počasi odpravljam na moj prvi pregled...moram rečt, da me je kar malo strah, ker ne vem kaj bo. Pa še celih 12 ur nisem jedla, mi prav pošteno  kruli po želodcu. No, se vidimo kasneje. Wish me luck!

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Januar 2012
1.6.2011 8:25:52   
coccinella
IZVIRNO SPOROČILO: binca4

Jutro...jaz se zdaj počasi odpravljam na moj prvi pregled...moram rečt, da me je kar malo strah, ker ne vem kaj bo. Pa še celih 12 ur nisem jedla, mi prav pošteno  kruli po želodcu. No, se vidimo kasneje. Wish me luck!


good luck binca4 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu binca4)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Januar 2012
1.6.2011 8:38:08   
Najki
Vceraj sem klicala mojo G za narocit in sem prsila za cimprej, ker pac ze od nedelje rahlo krvavim. Pa me je sestra napotila kar na urgenco. Po stirih urah visenja na urgenci z malo pupo, sem dobila diagnozo NOSECNOST NENZNANE LOKACIJE. UZ ni pokazal prav nikjer nic, samo zadebeljeno sluznico, jajcniki normalne velikosti, krvni test pa je potrdil nosecnost. Vzrok krvavitve jim ni jasen, sumijo pa na izvenmaternicno. Zgleda, da je nosecnost se tako zgodnja, da je UZ se ne zazna (6/7t), zato moram v pon. spet prit na krvne teste, ce se je hormon povisal ali znizal in ce se ze kaj na UZ vidi. V glavnem po vsem cakanju nisem nic pametnejsa. G me je hotel ze prepricat, da nisem noseca user posted image .

Slabosti me ne dajejo, prvi prvih dveh user posted image so me. V obeh nosecnostih sem najprej izgubila 5kg, na koncu pa sem prisla 5kg nad zacetno, v glavnem v zadnjem trimesecju. Po porodu sem bila pa na zacetni ali pod.


_____________________________

"Na svetu je samo en najlepši otrok in vsaka mama ga ima."

(odgovor članu binca4)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Januar 2012
1.6.2011 9:23:25   
Kristyz
Tudi sam sem že doživela pri prvi nosečnosti, da UZ ni zaznal ploda....potem je G dal UZ (palico) direktno v nožnico in smo ga našli....ampak komaj (bila sem 7 tednov noseča)....user posted image
Seveda me je še enkrat naročil čez 14 dni (9 teden naj bi se šele dobro videlo...)
Upam, da je tudi pri tebi tako in je samo tehnologija malo zatajila....user posted image

Sama sem trenutno v 6T in ker sem krvavela imam pregled že naslednji teden.... hvala bogu se je sedaj ustvavilo, je pa ta nosečnost popolnoma drugačna od prve! Pri prvi sem v 6T še tekla po eno uro 3xna teden, nobene slabosti ni bilo, nobenih črvičenj....kot ne bi bila noseča!user posted image
Sedaj pa druga pesem...črvočenje, slabosti, utrujenost,user posted image ....upam da to pomeni, da je punčka....user posted image

Pazite nase inlep dan želim!!!!user posted image

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?