|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 2012
26.5.2011 18:21:07   
razgrajačka
A je katero od vas kdaj rahlo srbelo ali malce peklo, ko ste šle na vodo?

Verjetno imaš vnetje sečil - pij res VELIIIIIIKO - vode, nesladkanih čajev in takega - veilko tekočine. pa brusnični sok, čimveč tega! V lekarni lahko ponekod kupiš tudi nek sirup, ki ga zmešaš z vodo in potem to spiješ. pomaga.

Hmmmm imam pa eno vprašanje.... Ali ve user posted image tako kot prej ali ste sedaj na začetku kaj bolj previdne?

Enako kot prej - ven ga/je ne moreva zbezatuser posted image , v zg. nosečnosti naj ne bi imelo nobenih vplivov, tudi če je sicer rizična, ti na začetku dovolijo - dokler še lahko, izkoristivauser posted image (v prejšnji user posted image (no, predprejšnji v bistvu), so nama prepovedali in sva bila pol leta brez - to je bilo najdaljše obdobje abstinence v mojem življenju (odkar sem pač prvič probala). Upam, da nama ne bojo zdaj spet...

Midva sploh še nisva bla „aktivna” od punkcije jajčnikov. Koga bi pa imelo, če mi skoz od utrogesrana ven teče. No pa še moj vd mož... Ku da bi bil on noseč... Tečen ku driska, kar neki...

Ti, a se ti ne zdi, da bi znala bit prvi in zadnji stavek kaj povezana?user posted image

Aja, avatar pa še vedno ustreza mojemu počutju... Tako da zaenkrat zgleda vse ok, heheuser posted image . Pa jutri se mi konča 6. teden in do zdaj sem mela ss vedno v 6. tednu - tako da sem se odločila, da ga zdaj ne bouser posted image .
Sicer pa: mami me je pogruntala... Upam, da ne bo okoli strobezljala.

Jaz pa bom imela razliko med zadnjim 15 mes user posted image ,drugač to je naš že 7 otročiček
kaj ti to resno??? SVAKA ČAST!!! mIdva nimava ne placa ne financ za 7...

mislim, da 5 mm ustreza nekje 5 tednom, nisem ap ziher.

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Januar 2012
26.5.2011 18:33:18   
miami10
hej hej...
mene pa zanima kdaj boste povedale staršem? po NS, po 3 mescih, prej, kasnje...?
jst mam tako službo, da kot user posted image ni zaželjeno da delam...tako da bom morala povedat drug teden...ker ne najdem izgovorov zakaj sem doma...

lp

(odgovor članu razgrajačka)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Januar 2012
26.5.2011 18:42:35   
tecnobica
Jaz sem svoji mami že povedala, ker je vedla, da sva bla v IVFju in me je vprašala. Pa nisem mogla lagat. Tašči pa še mal počakava.

(odgovor članu miami10)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Januar 2012
26.5.2011 19:44:33   
coccinella
ratgrajačka: ja tale avatar tudi mojemu počutju čisto ustreza user posted image

Kar se pa tiče, kdaj bom povedala.....moji mami bi že kar kaj rekla, ampak bomo vseeno še malo počakali. V službi...hmmmm nevem, v prvi nosečnosti sem povedala ko sem bila noseča 3 mesece....sedaj pa nevem, mogoče bom morala prej.....



(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Januar 2012
26.5.2011 19:50:30   
razgrajačka
mene pa zanima kdaj boste povedale staršem?

Mene je mami danes pogruntala - mi je trebušček malo ven stopil, pa vedela je za ss in pričakovala, pa še bleda sem bila ko stena, ker mi je bilo slabo... Sicer bi rajši počakala. Sem ji pa prosila, da naj zaboga drži jezik za zobmi (ker pri taprvi je takoj, ko je zvedela, raztrobila naokoliuser posted image ).
Ostalim - ne vem, kdaj. Bratu bi lahko dala darilo za diplomo, hehe. Samo jo ma že 2. teden (no, že v njegovem primeru ni glih na mestu;).

Skratka: rada bi čimprej, ampak če bom spet bruhala, jim bo sumljivo, lagala pa ravno ne bi. Ko bova povedala otrokoma, bo itak vedel cel svetuser posted image . Rada bi pa povedala po NS - v službi in vsem ostalim.

(odgovor članu miami10)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Januar 2012
26.5.2011 20:19:59   
Mistica
Razgrajačica- hvala za tvoj nasvet glede težav z mehurjem. Sem ravno danes kupila brusnični sok, ja bolj "bljak", a ga bom pridno pila. V bistvu imam težave samo občasno, so pa te dni malo bolj pogoste in se bojim, da ne bi bilo kaj narobe zaradi tega. Čez dober teden imam itak 1. pregled in bo G najbrž preverila tudi urin.

Mi2 imava namen povedati po NS. Priznam, da bi tudi sama mami kar povedala, vendar se mi zdi nekako lepo, da vsem poveva istočasno.. Bomo videli. Tudi meni se namreč buši že pozna in po moje me bodo spregledaliuser posted image V službi pa pred NS sigurno ne bom povedala. Edini ki ve, je moj osebni zdravnik, saj sem šla na testiranje zaradi ščetnice in sedaj moram še na preiskave, saj mi je vrednost TSH padlauser posted image . Ima še katera težave s ščitnico in pije tablete?

Mene pa zanima kako boste povedale? S kakim presenečenjem ali kar tako?

LP

(odgovor članu razgrajačka)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Januar 2012
26.5.2011 20:42:58   
tecnobica
Mene glede trebuha ne bi mogli pogruntat tja do 6 meseca user posted image . No, ker imam že zdaj takega. Morda celo 7. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Januar 2012
26.5.2011 20:45:33   
coccinella
IZVIRNO SPOROČILO: Mistica

Razgrajačica- hvala za tvoj nasvet glede težav z mehurjem. Sem ravno danes kupila brusnični sok, ja bolj "bljak", a ga bom pridno pila. V bistvu imam težave samo občasno, so pa te dni malo bolj pogoste in se bojim, da ne bi bilo kaj narobe zaradi tega. Čez dober teden imam itak 1. pregled in bo G najbrž preverila tudi urin.

Mi2 imava namen povedati po NS. Priznam, da bi tudi sama mami kar povedala, vendar se mi zdi nekako lepo, da vsem poveva istočasno.. Bomo videli. Tudi meni se namreč buši že pozna in po moje me bodo spregledaliuser posted image V službi pa pred NS sigurno ne bom povedala. Edini ki ve, je moj osebni zdravnik, saj sem šla na testiranje zaradi ščetnice in sedaj moram še na preiskave, saj mi je vrednost TSH padlauser posted image . Ima še katera težave s ščitnico in pije tablete?

Mene pa zanima kako boste povedale? S kakim presenečenjem ali kar tako?

LP



Veš tudi jaz imam težave s ščitnico, jemljem tablete.

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Januar 2012
26.5.2011 20:47:14   
coccinella
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

Mene glede trebuha ne bi mogli pogruntat tja do 6 meseca user posted image . No, ker imam že zdaj takega. Morda celo 7. user posted image user posted image user posted image


Tudi jaz mislim, da imam napet trebuh in se mi včasih dozdeva, da me sodelavci in znanci malo čudno gledaja, kot da bi vedeli. Čeprav tudi prej nisem imela majhnega user posted image

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Januar 2012
26.5.2011 21:07:14   
pathra
Jaz sem pa mogla mami in sestri kar priznat, ker so me cel čas spraševale, ker je pač 3 mesece po izvenmaternični in vejo da sva že začela delat na tem.. ne morem pa ravno lagat.. da ni še.. hehe.. take stvari pa niti ne znam skrivat, tudi če bi rekla da ni, bi se mi vidlo na obrazu da lažem hehe....

Tudi sama imam neke vrste težave s ščitnico... imam en gomoljček in ravno zdej sem imela ponovni pregled in odvzem krvi, ne jemljem pa nič zdravil, ker ta gomolj zaenkrat še ni začel komplicirat...

(odgovor članu coccinella)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Januar 2012
27.5.2011 7:35:11   
Anonimen
user posted image
PDP,
nick, starost, število 
user posted image , število user posted image , prvi pregled, naslednji pregled, NS, kraj  

1. 1.
2. 1.
dspela, 25, 2user posted image , 0user posted image , 24.5., 5.7., ?, okolica CE
3. 1.
4. 1.
5. 1.
Mistica, ?, 1user posted image , 0user posted image , 7.6., ?, ?, ?
6.1.
kokosh, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ?, ?, ? 
7.1.
8.1.
9.1.
mamicaaa, 30, 2user posted image , 1user posted image , ?, ?, ?, MB
10.1.
martythezebra, 27, 1user posted image , 0user posted image , 17.5., ?, ?KR 
trnuljčica, 34, 3user posted image , 1user posted image , 17.5., ?, 27.6., MB
11.1.
binca4, 32, 1user posted image , 0user posted image , 1.6., ?, ?, ?
12.1.
presrecna*, 28, 1user posted image , 0user posted image , 15.6., ?, ?MB
TaraN, ?, ?user posted image , ?user posted image , 1.6., ?, ?, ? 
13.1.
14.1.
15.1.
mojccaa, ?, ?user posted image , ?user posted image , 8.6., ?, ?, ?
Marley and me, ?, ?user posted image , 1user posted image , 30.5., ?, ?, ?
coccinella, 32, 3user posted image , 1user posted image , ?, 16.6., ?, Domžale
16.1.
girly, 29, 2user posted image , 1user posted image , 2.6., ?, ?, ?
mefisto, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?, ?, ?, ?
luštek, ?, 2user posted image , 1user posted image , 30.5., ?, ?, ?
jernejav, ?, 2user posted image , 1user posted image , 31.5., ?, ?, ?
17.1.
anonimna user posted image , 33, 4user posted image , 3 user posted image , ?, ?, ?, ?
18.1.

19.1.
Janchek81, 29, 2user posted image , 0user posted image , 14.6., ?, ?, LJ
20.1.
BLOOM 1, 37, 7user posted image , 6user posted image , 15.6., ?, ?, MS
spacebaby, 30, 2 , 1 , ?, ?, ?, Tržič
21.1.
22.1.
23.1.
2mama, 35, 2user posted image , 2user posted image , 7.6., ?, ?, CE
tecnobica, 32, 1user posted image , 0user posted image , 7.6., ?, ?, Vipavska dolina
24.1.
25.1.
26.1.

miami10, 27, ?user posted image , ?user posted image , ?, ?, ?, LJ
27.1.
28.1.
29.1.

lepa79, 30, 2 , 1 , ?, ?, ?, bela krajina
30.1.
30.1.
pathra, 23, 2user posted image , 0user posted image , 15.6., ?, ?, KP
x.1.
anonimna, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ?, ?, ?
winterchild2012, 26, 1user posted image , 0user posted image , 25.5., 8.6., ?, okolica LJ
sivk1, 30, 3user posted image , 1user posted image , ?, ?, ?NM
razgrajačka, ?, ?user posted image , ?user posted image , 22.6., ?, ?, LJ
anonimna, 27, 2user posted image , 1user posted image , 30.6., ?, ?NM

 
SKUPAJ NAS JE
: 29

 

NOSEČKE Z DVOJČKI:  
 
 
Z nami je pot začela:
nisika user posted image


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net                          - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si
- noseča.com                             - pregnancy.org
- bibaleze.si                               - bambino.si
- mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
OTROŠKA IMENA
ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
- Priznanje očetovstva
- Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA

(odgovor članu tecnobica)
  Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Januar 2012
27.5.2011 8:10:54   
sivk1
Jutro....
Kako smo kaj? Jaz kot, da ne bi bila nosečauser posted image . malo sem zaskrbljena. Včeraj sem spet opazila roza izcedek v sluzi, ampak samo na papirju včasih ga je več drugič spet manj. Kar strah me je ko grem na wc kaj bom spet zagledala.user posted image Mogoče je to kaj povezano z UZ ko me je pregledal....Upam da ne pride do ss. Tako sem žalostna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Januar 2012
27.5.2011 8:21:01   
Janchek81
Helow punce...

kar se tiče tega kdaj doma povedati .... prejšnje leto so doma že vedeli tak čas .... zdej pa kr ne povem in povem, kakor da ne bi najdla pravega časa ali situacijo, da povem user posted image  Itak vem da bojo veseli glede na situacijo ki se je pripetila ampak .... vseeno jih nočem nekako obremenjevati nekje do prvega pregleda, da vsaj lahko rečem vse je ok, počakajmo na druge preglede ... ker vem, da bo mami že spet čisto na podnu kot jaz, če se karkol ponovi .. čeprav razmišljam, da tudi če se karkoli zgodi bosta pomoje vedla, ker bi hitela na urgenco ali pa kej - AMPAK tega NE BO!!!! user posted image

sivk1 če maš samo roza izcedek se še ne obremenjuj in ne sekiraj, ko pa bo enkrat res čista kri in krvavo, ali mogoče rjav izcedek pa samo počivat, ker jaz sem imela prvo krvavo v 7 tednu ( 1.user posted image  ) in nato rjave izcedke in sem panike nažigala, šla do svoje G in mi je dala buscopan kater mi je odpravil težave stran ... tako, da dokler ni krvi mislim, da je še vse ok user posted image  Velikrat je tako, da se lahko maternica malo muči od sedenja ali preveč dela in zaradi tega se lahko malo krvi 'izlušči' - to je potem rozkast izcedek ... ni pa še krvavo, je tako?

(odgovor članu sivk1)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Januar 2012
27.5.2011 8:39:04   
sivk1
Janchek81
Ni sveže krvi. Pa tudi na hlačkah ni nič samo na papirju tolk da je. Mogoče je tud to, da skoz visim na wc in lulam in brišem pa sem nožnico razdražlauser posted image .....mogoče je pa še kaj UZ  ''kriv''.  Drugač pa zdaj občasno tudi občutim malo špikanja dol. Upam, da je z mojim user posted image vse v redu.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Januar 2012
27.5.2011 8:39:47   
luštek
Meni se tudi dozdeva, da se mi malo (napihnjen) trebuh pozna, samo nevem a bi bilo to od "nažiranja" al od user posted image  user posted image mam srečo, da mi ni slabo, tudi prejšnjo mi je bilo samo par dni.

Nevem, pa kako bi izpeljala, če bi me katera prijateljica vprašala, ker vejo, da sva delala na user posted image user posted image

Povedala bova tam okrog 12t, ko imamo ravno družinsko praznovanje.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Januar 2012
27.5.2011 8:45:02   
Janchek81
sivk1 UZ naj ne bi nič smel poškodovati, ker men ko je po krvavitvi in rjavih izcedkih delala UZ se mi je le stvar potem umirila, samo je pa res, da sem počivala doma ( sem bila na bolniški ) in se nism preveč naprezala. Jaz ti pač svetujem, da zaenkrat ne bodi v skrbeh če je samo na papirju ta roza izcedek ... lahko, da se ti še kej izloča od strjene krvi ali pa kej podobnga ... dokler ni resnično kri nimaš povoda za skrb .. vem, pa da sigurno ni luštno in da se marsikatere misli prikradejo v misel, ampak .. optimistično naprej in samo misli, da je s tvojim user posted image  vse ok ...

 luštek no vids, lepo priliko bpsta izbrala, da povesta dobro novico user posted image  jaz drugim ne bom nič razlagala in objavljala novico dokler ne bo morfologija mimo .. pač slabe prejpnje izkušnje .. čeprav je moja G rekla, da bova vsakič delale UZ tako da bi se že prej lahko kej vidl, če bi blo karkol narobe - kar pa NE BO user posted image user posted image

(odgovor članu luštek)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Januar 2012
27.5.2011 9:11:10   
mamicaaa
Dobro jutro vsem skupaj... častim eno user posted image za tiste ki jo pijete.

Mene pa že od včeraj zvečer boli križ, da komaj dvignem mojo tamalo. A je možno, da me že zaradi nosečnosti boli? V prvi user posted image me je križ bolel samo zadnji mesec, ampak takrat sem vedla zakaj...bla sem namreč pravi sod. Malo se mi zdi hitro, nisem pa nič kaj težkega dvigovala, razen tamale, ampak to sem itak navajena.
Včeraj sem klicala, da se naročim na NS, so mi rekli da me danes pokličejo nazaj da mi povejo termin. Komaj čakam...

Nič, lepo bodite, izkoristite vikend... za mene se danes že končuje- jutri je treba it delat.user posted image


_____________________________

Sara 2010
Hana 2012

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Januar 2012
27.5.2011 9:26:59   
razgrajačka
Priznam, da bi tudi sama mami kar povedala, vendar se mi zdi nekako lepo, da vsem poveva istočasno.

Meni tudi, ampak če me vpraša direkt: "A si že?" ji pa ne morem lagat - nekak se mi zdi to mal prehuda laž. Od zdravnikov ve g. in osebna zdravnica, za splav je vedel pa tud zobaruser posted image , ker sem morala it na slikanje zob, pa najprej nisem vedla, če bom lahko šla.

hehe, tečnobica, jaz sem drugače mal bolj ploh v trebuh, tak da se user posted image kar hitro vidi - ampak drugi še noben ne opazi, sam mami je, ker je itak pričakovala, pa še bela sem bla od slabosti... Sicer me pa v 1. nosečnosti noben ni pogruntal še v 5. mesecu - sam sem bila res podhranjena in se mi ni nič videlo. Drugič me je pa sodelavka pogruntala že v 2. mesecu - in spet nisem hotela lagat... Sem ravno šefu prišla povedat (sem mu hotela čimprej povedat, ker se mi je zdelo fer glede na okoliščine - zdaj bo pa upam lahko mal počakal;). Moj šef je super.

coccinela, ma, daj, ta presenečenja... Jaz lubiju vsakič naredim kako foro, pri babicah pa mava vedno neke lepe plane, pa se nikoli ne izide tako kot sva planirala... Pri tadrugi kot veš, sem tašči kr tko po tel. bleknila: ja, sploh zdej, ko sem noseča... Čist sem pozabila, da ne ve. Pol se valjda nisem mogla ven zmazat;( Prejšnjič ko sem mela ss, je tavelika moji mami povedala, da dobimo dojenčka predno si je babi uspela sezut čevljeuser posted image . Tak da - ja, rada bi že kaj luštnega naredila - ampak se mi zdi, da to gre taprvič, potem pa je tok enih "faktorjev", ki presenečenje... hm... kako naj rečem - uničijouser posted image

sivk1, če je samo mičkeno roza, je lahko samo počila kaka kapilarica, lahko je tudi od vaginalnega uz, če je malo boj grob ali je bila pač kaka kapilarica bolj švoh tam. Ne še panike zagnat, to se dostikrat zgodi. Vse bo ok! Ti držim pesti! lahko da ti je tudi sama nožnica ali pa sečnica zakrvavela od non stop brisanja - in to ni nič hudega, ne more vplivat na bejbija. Špikanje je pa normalno, mene vedno špika, tudi kadar je bilo vse ok.

Kar se tiče veselja ob user posted image - niti ne pričakujem neke vzhičenosti in sem precej realna: vem, da bo večino skrbelo zame in bojo zato bolj zaskrbljeni, kot pa veseli. Ampak klinc, to si želiva, to bova sfurala. Nosečnost je pač na žalost nujna za to, da dobiš otrokauser posted image , imamo srečo, da sploh lahko zanosimo (in to takojuser posted image ).

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Januar 2012
27.5.2011 10:20:34   
sivk1
razgrajačka
Ja imela sem vaginalni UZ in mi ni bilo ravno prijetno me je mal bolelo sem zobe stiskala. samo čudno mi je, da se je šele drug dan po Uz pojavila takšna sluz. Saj ni kaj počakat, pa bomo videli kaj bo.
Janchek81
Saj ostajam optimist samo veš kako je... ker si ful želim otroka, me je še bolj strah, da se zgodba ne ponovi, ker pol sem spet na začetku upanje, upanje...iz meseca v mesec

Upam, da so naši januarčki v redu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu razgrajačka)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Januar 2012
27.5.2011 10:40:46   
Janchek81
sivk1 prekleto dobr vem kako ti je in kako se počutiš in česa te je strah, tudi mene je ... saj sva nekako isto dale čez, s tem da sem jaz pač morala roditi in svojega user posted image  oddati user posted image  tako, da tud zdaj upam, da bo vse ok in da bo vse steklo kot treba in da januarja priveka na svet zdrav otroček, ki bo deležen polne pozornosti in ljubezni user posted image  Morava biti optimistke in bo vse ok ... z najinimi user posted image  je vse ok user posted image

(odgovor članu sivk1)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Januar 2012
27.5.2011 10:51:50   
kokosh
Jaz pa sem pristala na dabrostonu, buscopanu in bolniški (buuuu) za 2 tedna (priporoceno, ampak vcasih v sluzbi lazje pocivam kot doma ;)), Upam, da bo vse ok!

Doma se nekaj casa ne nameravam povedati (ce res ne bo potrebno), v sluzbi pa tudi ne. Odzivov domacih se kar malce bojim/va (premlada si/sta/je se, se vama je zmesalo, te je on preprical, nista normalna, unicila si bos/bosta zivljenje, nista porocena, najprej stalca, potem kravca, a sta ponesreči zanosila, ja zdaj je kar je ...) Pac druzine so razlicne.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Januar 2012
27.5.2011 11:04:22   
razgrajačka
sivk in janček, ta bejbi vama bo ostal in vse bo ok z njim! Vama pošiljam en velik user posted image ! Si ne predstavljam, kako mora bit hudo, če takole čakaš iz meseca v mesec... Midva sva se pogovarjala, predno sva se sploh odločila za 1. otroka, da bi čim bi se dalo, prosila za posvojitev - sploh si ne predstavljam življenja brez otrok - od vedno sem si jih želela imet - ne takoj, ampak nekoč pa. Na srečo potem to ni bilo potrebno in imava res zegn, da takoj rata, ampak nama je bilo kljub temu hudo ob splavih. Čeprav sva vedela, da lahko novega narediva kadarkoli. Ampak vseeno. Sploh si ne predstavljam, kako je, če nimaš tega vedenja zadaj in te je strah še za to. Ampak vse bo ok, tokrat bo za vse ok. Jaz si rečem, da ne morem vse sreče pokurit že v 1 poizkusu, ker jo rabijo otroci še kasneje;). Ampak zdaj smo vsaka svoje oddelale in zdaj bo ok:).

kokoš, tudi tebi pošiljam user posted image in držim pesti! In verjamem, da bo tudi pri tebi vse ok. Kaj pa tebi preti? (ker si napisala nekaj, da je rizično že prej). Kar se pa odzivov domačih tiče, pa se ne sekiraj preveč - niso čisto nič povezani s tem, koliko imajo potem radi tega otroka - preverjeno! moja mami ni bila 2. nič preveč vesela - v bistvu je bila čisto nesrečna, ko sem ji povedala. Njen edini odziv je bil, da mi bo težko z dvema, nobenega nasmeška - nič! Moj fotr pri taprvi ni pa ni skapiral, kaj mu hočeva povedat, potem ko je končno razumel (ko sva čist direkt povedala - ker to da bo dedi ni glih zaštekal;), pa je bil njegov prvi stavek: ja, kaj pa tvoj dr? kaj naj rečem? oba imata ful rada tamalidveuser posted image . In se jima ne zdita napaka in ju ne bi nikoli zamenjala, hehe. Ko pride dete ven (pa tudi kasneje, ko je visoka nosečnost9, se vsi samo veselijo s teboj, brez skrbi!

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Januar 2012
27.5.2011 11:11:44   
kokosh
razgrajacka, jeseni sem imela ss, tako da je gin zdaj bolj previdna, ko sem (spet) začela krvaveti. Prejsnjic je sledila samo se abrazija ...

(odgovor članu razgrajačka)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Januar 2012
27.5.2011 11:14:27   
spacebaby
kokosh, ne oziraj se na okolico, važno je, da se tebi zdi da je pravi čas za to in da sta pripravljena. Ker imeti otročka res ni kot v pravljici, saj je super, jaz uživam v vsakem dnevu ampak je pa naporno. Koliko pa si stara, če smem vprašati?
Poznam eno, ki se je dolgo let trudila da bi zanosila, potem je ratalo in je bila vsa v oblakih, ko je rodila, je pa v depresijo padla, ker je bilo prenaporno, otrok je jokal cele dneve, tega ni pričakovala... pač, vedeti moraš, da tako je, naporno, neprespane noči.....ampak vseeno je lepo user posted image Če povem za primer, naš čmrlj je šele zdaj začel spati čez noč, pa bo 10 mesecev star, tako da imam zdaj prve noči, ko lahko spim po 5 ur v kosu. Tako pač je. Pa sem se vseeno z veseljem odločila za še enega, kar takoj.

Drugače pa, kot sem že enkrat napisala, sem malo krvavela čez celo nosečnost, zganjala paniko, pa je bilo vse v redu. Čeprav bi me veselilo, če bi moja G to jemala bolj resno, še vseeno to ni kar tako, še na bolniško me ni hotela dati.
Jaz se za prvi pregled še nisem naročila, pri nas itak zelo pozno naročajo.
Bova pa ostalim povedala po NS, saj jo bom šla verjetno tudi tokrat delati.

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Januar 2012
27.5.2011 11:20:17   
razgrajačka
kokoš, midve s coccinelo sva imeli že letos (pred 2 mesecema) ss. To še nič ne pomeni, da zdaj ne bo ok. je pa lepo, da te je dala na bolniško, čeprav pomagat ti počivanje zdaj itak ne more (tu se strinjajo vsi g) - samo za občutek je pa vseeno boljše.

Če povem za primer, naš čmrlj je šele zdaj začel spati čez noč, pa bo 10 mesecev star, tako da imam zdaj prve noči, ko lahko spim po 5 ur v kosu.

In tebi se zdi to slabo??? Mojidve sta prvič prespali noč pred kake pol letauser posted image

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




MORJE
Ina78u

Na kateri otok?

Cres (27%)

Hvar (46%)

Rab (27%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!