|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Štajerske nosečke 2011
27.5.2011 14:50:01   
Medea10

IZVIRNO SPOROČILO: mefisto

Sem iz Rač, stara 31.



Prva, ki je dokaj blizu mene doma user posted image Jaz sem pa iz Marjete. user posted image

(odgovor članu mefisto)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Štajerske nosečke 2011
27.5.2011 16:47:22   
oktober11
nekaj se nas je pa že res nabralo, čeprav nas je ziher še ogromno.
kako ste kaj?
jaz sem fejst vesela ker je pred nami vikend (čeprav baje mrzel), da se malo na off dam.
mava pa z dragim že pogajanja glede posteljice, previjalne in vozička (tukaj vodi Viper - lux4kids), tako da se bova med vikendom tem stvarem posvečala. oktober bo hitro tu, poletje pa je vedno prehitro minilo.
drugače pa že komaj čakam naslednji četrtek, ko imamo morfologijo user posted image
lep dan vsem souser posted image iz štajerske user posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Štajerske nosečke 2011
27.5.2011 17:26:02   
snezinkaa
caw,

da se vas jaz pozdravim.<živim že nekaj časa v Postojni, orginal pa sem iz okolice mbuser posted image rok imam 17.6...še malouser posted image


Jaz sem tudi kupila voziček lux4kids samo sem se odločila za model bogus drive:)

lp

(odgovor članu oktober11)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.5.2011 10:06:50   
karmen7
U madoniš, kaj sem jaz prva na seznamu Štajerk? user posted image V glavnem, mi smo počasi že v nizkem štartu, datum se bliža in bliža. Torba za našega gospodiča je že pripravljena, moja tudi - vsaj tako na pol, tak da ko bo akcija dodam še samo osebne stvari pa gasa v porodnišnico. V ponedeljek imam spet pregled pa ctg, pa da vidimo kaj bo. Me pa že par dni zaporedoma, predvsem ponoči zvija kot da bi dobila menstruacijo, vse me dol tišči, pa še trebuh mi otrdeva za znoret.

Aja, pa mi imamo tudi luxa user posted image

(odgovor članu snezinkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.5.2011 13:48:32   
Klarita
Pozdravljene štajerke, sem iz Maribora. 11. avgusta dobimo še enega fanta (tako je vsaj gin. na morfologiji napovedala). Doma imam fanta starega 3 in pol. Stara pa sem 34 let.

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.5.2011 15:24:27   
cassy
lux4kids kje se jih da videt v živo?

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.5.2011 15:36:31   
SuzanaF
Pozdravljena!
Tud naju zanimajo ti vozički. Trgovina pa se nahaja v Mb v cityju v kleti. Baje. Sama še nisem bila tam ker še bova malo počakala.

(odgovor članu cassy)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.5.2011 15:38:05   
twiggi
mislim da v Cityu v kleti ( maribor )

_____________________________

Najin mali se nama pridruži 11.11.2011 !

(odgovor članu cassy)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.5.2011 15:40:50   
oktober11
ja, v cityju v mb se nahajajo vozički. mi2 sva že bla tam in nama je prodajalka vse lepo razložila ter pokazala kak se zloži voziček ipd.

(odgovor članu twiggi)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.5.2011 16:25:19   
Janja506
Zdravo!

Še jaz sem vas zasledila na forumih.
PDP imam oktobra. Ginekologinja je dr. Kudrova iz Mb, starost 23.let.

(odgovor članu oktober11)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.5.2011 16:35:47   
Taddy78
No pa da se še vam jaz priklopim user posted image
Sem iz MB, moja starost je vidna v nicku. Ponovno pričakujemo v decembru, bo pa sin novembra star 6.let. Moja gin. je Kopše Berčičeva user posted image

(odgovor članu Janja506)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.5.2011 16:39:24   
Medea10
Taddy78- klepetaš pri decemberkah? Kdaj točno imaš rok? Jaz ga mam 20.12. Jaz sem tud pri Kopše Berčičevi. Mogoče se kdaj srečava. user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.5.2011 16:51:34   
Taddy78
Rok mi je zdaj spremenila na 15.12. V sredo imam spet UZ in bom ravno nekje v 12.tednu. 07.06. pa imam še NS pri Pelkičevi.
Mi je pa ravno nekaj dni nazaj rekla, da imam prevelik trebuh za ta čas, ampak kaj čem če pa jem da mi ni slabo, pa da nisem lačna user posted image , pa še od sina mi je ostalo o-ho-ho zaloge user posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.5.2011 17:19:18   
hopsala
zivjo punce!

klepetam že pri novemberkah2011, ampak če me sprejmete še tu, se vam z veseljem pridružim. Sicer pa nisem original štajerkauser posted image med tednom sva s fantom v Mariboru (študirava) med malo daljšim vikendom pa v Zasavju.
Stara sem 21. let, 20.11. pa pričakujeva prvo user posted image , G imam v Trbovljah, sem pa na krvni test za ugotavljanje noseč. šla v Mariboru v Fontano user posted image

lepo bodite in božajte bušije!

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.5.2011 17:34:08   
mefisto
Dober dan!

Uf, prav paše malo ta ohladitev.
Meni je zadnje dni tako grozno slabo user posted image V prvi nosečnosti sploh nisem vedela kaj je slabost, zdaj pa kr skoz nekaj.

2mama jaz sem k G že klicala pa je rekla da preglede dela med 8 in 12 tednom in da me bodo poklicali ko bom na vrsti. Malo me to dela živčno, ker niti približno ne vem kdaj ga bom imela. Počasi bi bil že čas glede na to da sem v 8 tednu.user posted image

Medea10 ja pa sva res kar blizu.

Vidim, da vas veliko ima vozičke lux4kids. Midva se tudi navdišujema nad njimi. Gledale sem modela Q7 in Matrix.  Tiste ki jih že imate doma kaj pravite na njih?



(odgovor članu hopsala)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.5.2011 18:18:05   
julijka11
pozdravljene user posted image ,

še moji podatki za seznam; 27.07. , 2user posted image , 1user posted image  ,36 let

(odgovor članu mefisto)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.5.2011 18:33:38   
issa
jeej, pa res nas je vedno več user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super! user posted image

in kaj počnete v takem vremenu?

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.5.2011 19:36:56   
_perla_
Ahh... Sem urejela seznam in se mi je kar naenkrat, že skoraj sem bila konec, vse zaprlo user posted image Zdaj pa nimam več časa, tako da ga bom drugič še enkrat uredila..

Kako ste drugače srečke nosečke? user posted image Me pa veseli, da nas je res vedno več user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.5.2011 20:11:45   
Medea10

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Rok mi je zdaj spremenila na 15.12. V sredo imam spet UZ in bom ravno nekje v 12.tednu. 07.06. pa imam še NS pri Pelkičevi.
Mi je pa ravno nekaj dni nazaj rekla, da imam prevelik trebuh za ta čas, ampak kaj čem če pa jem da mi ni slabo, pa da nisem lačna user posted image , pa še od sina mi je ostalo o-ho-ho zaloge user posted image

user posted image
Uf, se ne bova srečali, mam pregled šele 7.6., NS pa pri Miglarju 2.6.
Seveda, treba je jest user posted image sploh če ti je drugač slabo.
Drugač si zadovoljna z njo?

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.5.2011 20:15:00   
Medea10
Dobrodošle nove! user posted image

Midva z mojim razmišljava o nekem novem vozičku. Sicer mamo 3 še od taprve, ki je stara eno leto ampak so vsi kar neko sr****.
Vrjetno bomo kupili kar Peg Peregota. Mi je še najbolj kul.
Trgovino s temi o katerih se pogovarjate sem pa jaz tud vidla ampak se mi sami ni dalo it gledat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Štajerske nosečke 2011
29.5.2011 20:17:30   
_perla_
user posted image


nick, pdp, starost, št. nosečnosti, št. otrok doma, kraj, ginekolog/-inja


karmen7, junij, 32 let, 0 user posted image , Maribor, dr. Žebeljan user posted image
snezinkaa, 17.junij, Postojna (okolica Maribora)
julijka11, 27.julij, 36 let, 2 user posted image , 1 user posted image user posted image
Klarita, 11. avgust, 34 let, 1 user posted image , Maribor user posted image
TeniRR, 4. september,user posted image , Ruše, dr. Petrovič, dr. Kuder user posted image
daka, september, 37 let, 2 user posted image , Maribor user posted image
issa,
september, 24 let, 1 user posted imageMaribor, dr. Franič  user posted image
rainbow, september, 36 let, 2 , Maribor, dr. Završnik Mihič
wifi, september, user posted imageZreče
Nevihta123, 6. oktober, 34 let, 1 user posted image , Slovenske Konjice
cassy, 31. oktober, 26 let, 0 user posted image , Slovenske Konjice, dr. Ocvirk
m_nova, oktober
oktober11, oktober, 25 let, 0 user posted image , Maribor, dr. Kopše-Beričič
Janja506, 23 let, dr. Kuder
twiggi, november, 25 let, 0 user posted image , Maribor, dr. Ozimič  user posted image
_perla_, november, 0 user posted image
Jana73, november, 38 let, 1 user posted image , Velenje
Maja_V., november, 33 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Slovenske Konjice
miša*, november, 32 let, 2 user posted image , Ptuj user posted image
SuzanaF, 15. november, 30 let, 1 user posted image , 0 user posted image , okolica Maribora
hopsala, 20. november, 21 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Maribor (Zasavje)
Medea10, december, 21 let, 1 user posted image , Marjeta
neon, december, 30 let, 0 user posted image , Šentjur  user posted image
Taddy78, 15.december, 33 let, 1 user posted image , Maribor, dr. Kopše-Beričič
2mama, januar, 2 user posted image , Celje, dr. Mihič Završnik
mefisto, 15. januar, 31 let, 2 user posted image , 1 user posted image , dr. Mihič Završnik


SKUPAJ ŠTAJERSKIH NOSEČK:
26


(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Štajerske nosečke 2011
29.5.2011 20:46:18   
rainbow
Čeer!

Uao, sploh nisem vedela, da se nas je toliko nabralo; očitno prehitro grem čez debate.

Super seznam je nastaluser posted image user posted image , Perla bravo!

Glede nosečniških oblačil, jaz sem si morala vse kupiti na novo, ker sem vse že zdavnaj dala stran. kljub temu, da večino kupim v CA ali HM, sem dala ful denarja; ampak kaj čem, v službi ne morem ravno skozi isto biti oblečena, tak da mi ne preostane druga. kar nekaj zadev bom pa lahko nosila še kasneje. IUtak, da ne bom takoj spet šlankuser posted image user posted image

Kak fino, da smo v različnih mesecihuser posted image user posted image

Meni pa je v tem tednu kapnilo, glede na to, da imam še tri mesece do roka, da bo treba počasi kaj pripravituser posted image , kot da to ni samoumevno. Veliko septemberk je že v polnem zamahu nakupovanja. K sreči bova tokrat večino stvari dobila na posodo ali nazaj iz posodeuser posted image
Tak mesec pred rokom je že fino, če so zadeve kolikor tolikor urejene.

Lep teden vsem!


_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Štajerske nosečke 2011
29.5.2011 20:50:49   
drejčy
Pozdravljene punce!

Sem vas ravnokar našla in sem prav vesela, da se bo tudi ta naš konec zbiral user posted image Sem sicer iz okolice  Radenec, stara33 let, doma imam že dveletnika, PDP je 30.10 in bi naj bila punčka.

Upam pa  tudi da se kdaj dobimo na kakšni kavi v MBuser posted image

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Štajerske nosečke 2011
29.5.2011 21:22:28   
barbara85
Ojla souser posted image !

Še jaz se vam pridružim pri štajerkah, sem iz Oplotnice, to je blizu Slov. Bistrice, kjer imam tudi ginekologinjo Dušanko Bandelj! Predviden datum poroda imam 1.9 ampak jst mislim da bo že v avgustu! Stara sem 26 let in to je moja 1 nosečnost, za spol user posted image pa še nevem, nama noče pokazat, mam pa občutek, da bo deklica, sicer pa mam jutri G in mogoče se jutri pokaže kaj je user posted image !!!  

Lepo bodite in se tipkamo!!!
Papa

(odgovor članu drejčy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Štajerske nosečke 2011
30.5.2011 6:56:31   
cassy
barbara85, potem bova pa drugo leto sovaščanke. namreč v markečici si z mojim zidava majhno hišico, ki bo naslednje leto domek najini družinici....sigurno ga poznaš... ;)

(odgovor članu barbara85)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?