|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Štajerske nosečke 2011
18.6.2011 8:53:01   
beba75
Pozdravljene!

Sem noa na tej temi. Končno nama je z može po dolgih 5letih in 3ivf uspelo v četrto. Sem v 7t in pričakujeva user posted image user posted image , pdp pa še ne vem točno nekje sredi januarja ker  dvojčki ponavadi pohitijo. Stara sem 36let.
Ginekologa imam v slov.bistrici, pa mu žal ne zaupam ravno 100%. Ima mogoče katera kakšno inf. kje še jemljejo nove pacientke.
Kaj mi predlagate kam naj grem na NS? Pa v katerem tednu se opravlja morfologija? Pa sploh na kaj vse more biti gin. pozoren in katere preiskave mi more narediti.

Navedla sem ogromno vprašanj, samo res ne bi rada kakšne pomebne stvari zamudila!!



(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Štajerske nosečke 2011
18.6.2011 11:42:57   
oktober11

IZVIRNO SPOROČILO: Medea10

Aja, punce, ki ste pri dr. Kopšetovi;
A vam tud noče (dodatnih) UZjev delat? Meni je rekla (po tistem prvem, ko je nosečnost potrdila) da bova naslednjič pogledali šele na morfi.. V prvo mi je nardila enih 9 UZjev do 34. tedna user posted image zdaj pa dobim sam ta 2, ki mi pripadata. user posted image user posted image


jaz imam njo za ginekologinjo. pri meni je isto blo - "potrditveni" UZ+morfologija. ampak ker si na morfologiji ni mogla pogledati desne strani srčka, mi je ta teden naredila UZ srčka, kar pa je bilo zelo hitro mimo. ko sem jo vprašala kolko je otrok že velik in težki, mi je odgovorila da tega danes ne bove gledali, da imam v zadnjem trimesečju še 2 UZ, kjer bomo vse to videli. škoda, me pač zanima kako velikega otročička imamo pri 23 tednih user posted image
dr. kopšetova ti je v prvi nosečnosti toliko pregledov naredila? kdaj si pa bila noseča? ful hecno da se število UZ kar tak zmanjša, jaz bi še tudi imela kakega user posted image pri meni gre za prvo nosečnost, tak da niti ne vem kak bi moglo biti.

beba75, iskrene čestitke in dobrodošla med nami user posted image user posted image user posted image verjamem da je veselje ogromno user posted image
za proste ginekologe ne vem, NS sem jaz imela v MB pri dr. Pelkičevi (sem bila zadovoljna z njo, si je pol ure časa vzela da smo lepo pogledali otročička), morfologija pa se opravlja nekje med 21. in 24. tednom nosečnosti.
glede na to da si stara 36, boš imela NS zastonj, plus tega še te bodo verjetno na amnicintezo poslali. med nosečnostjo boš parkrat tudi laboratorij obiskala, kjer ti bodo naredili vse možne preiskave. se pa od ginekologa do ginekologa razlikuje kake preglede imaš, tak da težko rečem. po moje bodo do tebe kar pozorni, glede na to koliko časa sta se trudila za ta dva otročička, tak da ti samo čimveč uživanja zaželim user posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Štajerske nosečke 2011
18.6.2011 12:18:14   
Medea10
oktober11- noseča sem bila lani (aprila 2010 sem rodila). Sem bla prav presenečena, da mi je delala tolk uzjev, ker sem povsod brala da ti pripadajo 3 (mislim da so lani bli še 3). Tud jaz sem jo prosla, če bi mi lahko zmerila otročka (lani), koliko je velik in prb. težek (merila je obseg glave, trebuha in stegnjenico) in je rekla, da pa ona tega ne more. user posted image
Ne vem zakaj ji je tako težko vse. user posted image Je pa ponavadi bla kakšna praktikantka zraven, ko mi je delala uzje. Čist drugačna je, vse je bla pripravljena povedat, ko je kdo poleg stal. user posted image

(odgovor članu oktober11)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Štajerske nosečke 2011
18.6.2011 12:43:46   
twiggi
moja ginekologinja dela na vsakem pregledu UZ. verjetno za to, ker sem imela na začetku težave in jo skrbi maternični vrat, da se ne bi začel predčasno odpirat. ampak je lepo videt otročička, kako se rezvija in je vedno večji.

_____________________________

Najin mali se nama pridruži 11.11.2011 !

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Štajerske nosečke 2011
19.6.2011 12:00:39   
beba75
oktober11 hvala za odgovor. Upam res da se bo moj gon. bolj zavzel za mene. Sicer če pa se mi bo zdelo karkoli narobe pa vsa bom še tukaj vprašala ali pa kar v bolnico poklicala. Amiocintezo pa sem se že odločila da ne bom šla, saj nosim dvojčke pa nima smisla. Saj bo vse o.k.
Na NS pa bom tudi jaz šla k pelkičevi, sem veliko lepega slišala o njej.

Pri nas pa že skozi dežuje. Upam da bo čez teden kaj lepše vreme, tole mi ravno ni najbolj všeč.

Lep dan še naprej!!!

(odgovor članu oktober11)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Štajerske nosečke 2011
19.6.2011 12:04:52   
karmen7
Punce zdravo!

Evo, mi že imamo malega mulčka in sicer se je odločil priti na svet en teden prej kot je bil pdp. Jure se je tako rodil 4.6. ob 10.34 uri, porod - glede na to, da je bil prvi - lahek, malo šivana, ampak sedaj sem že v formi. Imel je 3160 g, velik pa je bil 50 cm. Sedaj že uživamo doma, problem je edino, ker imam jaz fulllll malo mleka, tako da je Jure tudi na dodatku, ker žal drugače pač ne gre. Je pa full priden, zvečer ga sicer nekaj malega vetrovi mučijo, ampak ni hudega zaenkrat, tako da se cartamo in uživamo user posted image

(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Štajerske nosečke 2011
19.6.2011 12:20:58   
barbara85
Ojla souser posted image !

Prvo karmen7 iskrene čestitke ob rojstvu sineka, želim vam veliko cartanja, prespanih noči in seveda zdravja! Uživajte!

Drugač pa mamo kr fajn deževen dan, ponoči je tako grmelo, kriza!
Moj user posted image je ratal zelo aktiven, zgleda nima več tok placa in zdej res vsak njegov gib čutim! Počutim se super, mal me mogoče ponoči vročina matra, drugač pa upam da do poroda brez problema!
Dr. Pelkičeva je pa res super, midva sva bla zelo zadovoljna!
Jst mam srečo da mam super G in mi skoraj vedno dela UZ, si zelo prizadane za nosečke!

Tako uživajte in božajte bušije!
Papa

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Štajerske nosečke 2011
19.6.2011 14:21:33   
Nevihta123
Čestitam Karmen za Juretauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbara85)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Štajerske nosečke 2011
19.6.2011 16:07:18   
beba75
IZVIRNO SPOROČILO: Nevihta123

Čestitam Karmen za Juretauser posted image user posted image user posted image

SE PODPIŠEM POD TO!!!!!

(odgovor članu Nevihta123)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Štajerske nosečke 2011
19.6.2011 19:30:58   
issa
karmen čestitam za sineka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image veliko cartanja in prespanih noči vama želim!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image


joj jaz pa sem ponoči tako slabo spala, mislim da bi blo bolje da sploh nebi šla spat,...user posted image samo dve ure sem spala, pa še to zjutraj, te pa se je bilo treba vstat,ker smo šli na pot k starim staršem,...user posted image user posted image user posted image user posted image upam da bom danes bolje,...

(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Štajerske nosečke 2011
19.6.2011 20:01:25   
Medea10
Karmen iskrene čestitke tudi od mene. Naj bo fant s čudovitim imenom (tud moj dragi je Jure user posted image ) zdrav in želim vam čim več prespanih noči! user posted image

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Štajerske nosečke 2011
19.6.2011 21:13:03   
K_a_t_j_a



IZVIRNO SPOROČILO: karmen7

Punce zdravo!

Evo, mi že imamo malega mulčka in sicer se je odločil priti na svet en teden prej kot je bil pdp. Jure se je tako rodil 4.6. ob 10.34 uri, porod - glede na to, da je bil prvi - lahek, malo šivana, ampak sedaj sem že v formi. Imel je 3160 g, velik pa je bil 50 cm. Sedaj že uživamo doma, problem je edino, ker imam jaz fulllll malo mleka, tako da je Jure tudi na dodatku, ker žal drugače pač ne gre. Je pa full priden, zvečer ga sicer nekaj malega vetrovi mučijo, ampak ni hudega zaenkrat, tako da se cartamo in uživamo user posted image

  
Čudovito ime ste izbrali! Čestitke! user posted image


< Sporočilo je popravil K_a_t_j_a -- 19.6.2011 21:14:24 >


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Štajerske nosečke 2011
20.6.2011 9:28:11   
karmen7
Punce hvala za čestitke in lepe želje!user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Štajerske nosečke 2011
20.6.2011 9:32:38   
twiggi
karmen tudi z moje strani iskrene čestitke za sineka ! :D

_____________________________

Najin mali se nama pridruži 11.11.2011 !

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Štajerske nosečke 2011
21.6.2011 21:10:46   
rainbow
Čer!

karmen7, čestitke še od meneuser posted image user posted image user posted image
Uživajte z bebico in naj lepo rasteuser posted image user posted image user posted image

vsem še nosečkam pa prijetne in ne prevroče dneve, čeprav danes je bilo že spet prav vroče. Poletje na praguuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu twiggi)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Štajerske nosečke 2011
27.6.2011 14:59:09   
issa
hej štajerke , kje se te skrivate?? vse na dopustih??? sem nas mogla prav poiskat,... user posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.6.2011 6:30:49   
rainbow
Jutro!

issa, kje pa, še malce v službi, pa Lent se je začel in bom kuhana in pečena v parku s ta mlajšouser posted image

Eno vprašanje: ker je že 6 let od mojega prejšnjega poroda, in ker ni časa za materinsko šolo, me zanima, če pri nas še široko povijamo dojenčke???????? Bi bilo fajn, če katera ve, da nabavim plenice. Do roka imam še dva meseca in počasi začenjamo zbirati stvari.

lep dan, upam, da ne prevroč!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.6.2011 7:31:00   
ilanaaa10
hei štajerke! evo mene iz dopusta. fajn je blo malo menjat okolje..smo se nakopali, nalenarliuser posted image
karmen7 čestitke tudi od meneuser posted image dosti zdravja pa fejst se cartajte!

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.6.2011 9:02:53   
issa
pozdravljene!
evo midva sva sveže končala to materinsko user posted image user posted image in so nam na zadnjem praktičnem predavanju povedali da smo še edina porodnišnica ki široko povija, no oni pravijo da je to previjanje v fiziološkem stanju, tak da ja,.. sicer je rekla da je pol tvoja odločitev če boš doma tako previjala, pod pogojem da je s kolki vse vredu, ne.....v porodnišnici pa boš mogla, tam pa ti itak dajo vsee kaj rabiš,...

joj točno midva s tamalim pa še sploh nisma prišla do otroškega Lenta, user posted image user posted image user posted image letos je pozabil....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ilanaaa10)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Štajerske nosečke 2011
29.6.2011 16:30:17   
oktober11
karmen7, čestitke še od mene user posted image user posted image user posted image

drugače pa vse ok, prispeli iz dopusta, tak da vas samo na hitrico pozdravim user posted image

lahko bi se kdaj za kako kavico zmenile user posted image ž

lp...

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Štajerske nosečke 2011
30.6.2011 8:44:11   
karmen7
Punce hvala še enkrat za čestitke user posted image Mi smo super, včeraj se je Jure prvič kopal, me je bilo kar malo strah, da bo jokal kot tristo vragov, ker pri jutranji negi se namreč zmeraj joče. Očitno mu to ni všeč. Ampak je presenetljivo full užival, se je še babica čudila. Drugi teden imamo že tudi prvič posvetovalnico, v glavnem čas gre čisto prehitro. Sva se pa včeraj odločila, da gremo v začetku septembra na morje, tako da vsaj malo spremenimo okolje. user posted image

Če se bi pa zmenili za kavico bi se pa vam tudi jaz pridružila, z Juretom seveda user posted image

(odgovor članu oktober11)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Štajerske nosečke 2011
30.6.2011 11:31:56   
julijka11
karmen7
najprej čestitke za malega Juretauser posted image

sem se pa jaz zdaj spomnila prvega kopanja moje taprveuser posted image ...patronažna se je tako veselila, moja je pa takoj, ko je bila v vodi pričela prav kričati in se upirati, da joj....sem jo hitro dobila nazaj v naročje...no, na srečo je potem pričela v vodi uživati

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Štajerske nosečke 2011
1.7.2011 13:30:44   
majčica1508
Karmen.....čestitke še od nasuser posted image

Kavica jaz sem za...........
Kje ste bile na morju,kam greste

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Štajerske nosečke 2011
1.7.2011 21:17:19   
wifi
čeruser posted image

karmen iskrene čestitke tudi iz moje straniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , želim vam čim bol brezkrbne in prespane noči.

beba 75 dobrodošla med nami, sem te spremljala na forumu upajmo skupaj, ker sem jaz imela tudi postopke ivf in sicer štiri, ki so bili neuspešni, ampak letos sem pa zagledala plus v januarju in sicer nam je uspelo naravno in sem sedaj v 27 t nosečnosti. Želim ti uspešno in čim bolj mirno nosečnostuser posted image user posted image user posted image , ker vem koliko si prestala v teh postopkih.


Sama sem tudi prejšnji teden imela pregled in je vse vredu, razen počutje je mešano odvisno od vremena, pa tudi noge so mi začele zatekat, pa bo že.

Vsem user posted image lepe sanje pa se tipkamo.


_____________________________

Naj bodo ob tebi vedno prijatelji, ki bodo s teboj delili smeh, tvoje težave in tvoje zmage.

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Štajerske nosečke 2011
3.7.2011 12:06:12   
Maja_V.
Pozdravček,
rabim pomoč nosečnic ali mamic, ki živijo v Slovenskih Konjicah.

Ker sva se pred kratkim preselila sem, še tega kraja ne poznava tako dobro. Čez par mesecev bo treba najti dobrega pediatra, in naprošam vse, ki vedo za kakšnega v tem kraju, za pomoč oz. nasvet. Problem je tudi to, da jaz nimam avta in bi še kako kakšen pediater v samih Konjicah prišel prav.

Zanima me tudi, koliko časa prej se moraš naročiti k pediatru glede pač na rok poroda...

Vsem, ki boste odgovorile, HVALA za pomoč!

Lep pozdrav!user posted image

_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu wifi)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?